|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovnik
25.4.2012 15:41:40   
PoisonEve
Mi smo kupili OVAJ skovnik. Za sada sam jako zadovoljna, mada nisam imala ranije sokovnik pa ne mogu da uporedim.
Od prilike na kilo voca dobije se pola litre soka.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sokovnik
25.4.2012 16:43:01   
Anoniman
Super user posted image
Isto ne znam koliko dobijem ali recimo da je slican odnos

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sokovnik
11.3.2013 14:13:36   
minna
Mi imamo OVAJ
Koristimo ga svaki dan i super mi je jer V nece da jede nista od voca osim banane, tako da onda bar popije sok i to zdrav.
Pravim svakakve kombinacije, ja bas volim npr dinja i limeta i jedva cekam da stignu jagode i sve ostalo redom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sokovnik
11.3.2013 14:22:23   
Sanchy
Mi imamo philipsov i odlican je,lak za odrzavanje,nozici su ostri vec godinama,prosto ne mogu da verujem,pa smo onda kupili i philipsov blender i takodje smo vrlo zadovoljni..

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sokovnik
11.3.2013 14:56:54   
jovicaa
mi imamo onaj power juicer, ili kako se vec zove, reklamirao se na tele shopu. i ok je, bas ga koristimo.
samo sto mi je jednom ispala ona kao resetka i iskrivila se odmahuser posted image ali funkcionise i dalje ok

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sokovnik
11.3.2013 14:57:40   
sneza24
Ja imam neki hyndai i dobar je. Koristim ga već 3 godine al ne baš često jer me mzri da ga perem.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sokovnik
11.3.2013 14:58:47   
pandina
I ja imam hyndai. Dobila sam ga za svadbu. Treba ti pola sata da operes sve delove. Presedne mi sok.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sokovnik
11.3.2013 15:09:46   
jovicaa
ma svaki je smor za pranje...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sokovnik
11.3.2013 15:14:21   
Torbica
Ja bas gledam koji da kupim, kad bi bio neki da nije toliki smor za pranje, sto kaze Jovica...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sokovnik
11.3.2013 19:12:26   
nata11

IZVORNA PORUKA: minna

Mi imamo OVAJ
Koristimo ga svaki dan i super mi je jer V nece da jede nista od voca osim banane, tako da onda bar popije sok i to zdrav.
Pravim svakakve kombinacije, ja bas volim npr dinja i limeta i jedva cekam da stignu jagode i sve ostalo redom...


Minna ovaj tvoj bas izgleda super. Ja sam skoro gledala u Rodi i premisljala se.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sokovnik
12.3.2013 8:31:13   
minna
Nato, ja sam zadovoljna. Jeste smor za pranje ali sto kaze jovica svi su, bar se jednostavno rasklopi i sklopi.

Meni uvek bude zao kad bacam one ostatke od voca, ali ne budu mi za jelo, jer ja ubacim dosta razlicitog voca i cim npr ubacim grejp ili sargarepu ne moze da se iskoristi, pa meni bude zao jer ja volim voce i to bih sve pojela da ne pravim sok, ali eto zbog malog pa onda i ja pijem jer volim i sokoveuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sokovnik
12.3.2013 8:57:26   
Figaro88
Ja koristim multipraktik za cedjenje soka.Nemam mesta za sokovnik,a sve mislim da sa multipraktikom to nije to.Mada samo ja i pijem sok,mm i Andrea retko....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sokovnik
10.4.2013 9:53:09   
nata11
Ja se jos uvek premisljam, a muz bas zagovara da kupimo zbog domaceg soka od narandze. A i meni bi dobro doslo, neznam da li sam ja jedina ali sam primetila da me od kupljenih negaziranih sokova strasno boli grlo. Vise mi odgovara gazirano nego gusti sokovi.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sokovnik
10.4.2013 9:59:27   
Jole84
I ja koristim multipraktik,onaj što sve živo melje,secka i pravi u sok user posted image
Imam sokovnik ali ne koristim jer mi se smuči sok zbog tolkog maltretiranja za jednu čašu.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sokovnik
10.4.2013 10:02:10   
nata11

IZVORNA PORUKA: Jole84

I ja koristim multipraktik,onaj što sve živo melje,secka i pravi u sok user posted image
Imam sokovnik ali ne koristim jer mi se smuči sok zbog tolkog maltretiranja za jednu čašu.


A Jole kako napravis naprimer sok od pomarandze, ubacis celu? sa korom?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sokovnik
10.4.2013 10:11:13   
Jole84
Izmuljam pomorandže sa sve korom,pomešam sa vodom (mm dodaje i šećer),to odstoji neko vreme,procedi se i sipa u flaše. Imam recept,ide i limontus,super je sok,bez konzervansa.
Šta ja znam,nije baš kao sa sokovnikom,mm ne voli u pojedinim sokovima kad ima gramuljica,ali meni ništa ne smeta.
Najviše volim kombinaciju-limun,narandža (oljušteni) ,jabuka i banana. Ispadne mi gusti sok user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sokovnik
28.6.2013 16:31:42   
Zemunka85
Ja bih kupila sokovnik, a ovde bas malo saveta na tu temu...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sokovnik
28.6.2013 18:32:56   
cockic
ja sokovnik sve kupujem i nikako,a kazu dok se opere treba vremena.znaci lakse mi je da kupim neki sok,nego da joj cedim,ne kazem da necu.ali ako bi bas da dam neki prirodan sok.u zdravoj hrani ili maxiu ima sokova100% sargarepa... ili bakina tajna i super su.ja sam od cvekle i jabuke pila.zbog anemije posle porodjaja i pomoglo mi je dosta.za sad joj uzimam 100% fruvita breskva i jabuka,visnju malinu nisam htela mala je.ima i bistra i kasasta jabuka.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sokovnik
28.6.2013 18:43:59   
pandina
Mi imamo sokovnik koji smo dobili za svadbu i jeste muka oprati ga, mada ako se odmah opere posle upotrebe dovoljno je pod mlazom vode. Retko ga koristimo jer je meni zao pulpe i ostalih "otpadaka" koji ne odlaze u sok, a koje bih pojela inace kroz voce. Imamo od ranije sokvnik za citruse Filipsov i njega cesto koristimo. Ovaj veliki uglavnom za bebu jer daje bas bistar sok ili kad hocu nesto da eksperimentisem. Inace, da ga nismo dobili, ne bih ga kupila. Doduse, mnoge mame prave bas prave sokove i ostavljaju ih preko zime, mislim da sam citala o tome u temi o sokovima i sirupima, u tom smislu neophodno je imati sokovnik.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sokovnik
27.2.2014 20:42:36   
Sanjica26 RR
Koji multiprajtik imate i jeste li zadovoljni? Ovih dana planiramo da kupimo neki, pa mi bi znacilo vasa iskustvo.Videla sam neki model marke moulinex, pa me je privuklo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sokovnik
27.2.2014 20:54:58   
Torbica
Multipraktik Tefalov, dugi niz godina. Sokovnik mi je FG Electronics, a Blender profesionalni Omniblend! Zadovoljna sam sa svim spravama!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sokovnik
27.2.2014 21:06:49   
superm
Dobar je bilo koji koji funkcioniseuser posted image
Evo jednog predloga za sok za podizanje imuniteta: stavite u sokovnik 1-2 sargarepe, 1 vecu cveklu, imate i one banana cvekle, mekse su, stavite 1 jabuku, 1 limun bez kore. U taj sok stavite med, pijte i vi i deca svakog dana. Odlicno za krvnu sliku.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sokovnik
28.2.2014 17:04:28   
superm
probajte

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sokovnik
28.2.2014 17:29:48   
World
Ja sam redovno cijedila i pila cveklu, mrkvu i jabuku i neki citrus u to, uglavnom zbog zeljeza u prvoj trudnoci, mnogo dobro...

Inace, imam bosov sokovnik, neki od 700 vati, moze da cijedi i onu tvrdu cveklu.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sokovnik
5.9.2014 11:21:31   
Zdravije
Evo i ja da se javim srecni sam vlasnik Coway juice presso sokovnika. Pre sam imao neki moulinex ov ali rzlika je ogromna. Voce i povrce zajedno daju savrsenu kombinaciju a i dete hoce da mi ga popije sto mi je i najvaznije posto ne voli spanac.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here