|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
17.6.2011 21:50:54   
madre
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Redovno gubim sve nabrojano...dobro da jos uvek imam nesto u stanu user posted image ...inace pare ostavim u jakni od prosle sezone pa kad mi zatreba ja sve pretrazim i uvek se obogatim

Dok sam bila u skoli redovno sam gubila svoje stvari pa pozajmljivala tudje i zaboravljala da im vratimuser posted image  sreca pa su svi znali gde treba da traze

ovo kao da sam ja pisalauser posted image
strasno sam neodgovorna i ljuta sam na sebe zbog togauser posted image pokusavam da to promenim ali mi nesto ne ideuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
17.6.2011 21:52:09   
madre
IZVORNA PORUKA: Alexis79

A jednom sam posla da izbacim kantu sa djubre i tek pored kontejnera sam se "setila" da kantu opste nisam ni ponela i da praznih ruku sisla sa cetvrtog sprata.user posted image

a jooooj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
29.7.2011 13:05:08   
Anoniman
No recite mi da li je normalno biti toliko rasejan da više ni stvar koja ti je pod nosom ne možeš da nađeš??? user posted image
Ja sve posejem-ključ od stana, češalj, daljinski i ja se nalazimo po njuhu, samu sebe redovno zovem na mobilni user posted image , jedno jutro nisam mogla da nađem cipelu user posted image Kao senilna baba! Majko moja, šta će tek biti kad omatorim???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
29.7.2011 13:08:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79

A jednom sam posla da izbacim kantu sa djubre i tek pored kontejnera sam se "setila" da kantu opste nisam ni ponela i da praznih ruku sisla sa cetvrtog sprata.user posted image


A pazi mene- uđem u radnju i korpu sa pijace zaključam u onaj sef u marketu, nakupujem 3 kese robe, sve lepo upakujem, i dođem do vrata od zgrade (inače prekoputa od radnje) i vdim da mi nešto puno ključeva u ruci-ja nosim ključ od stana, novčanik i ključ od sefa, a korpa i 3 kese ostale u radnji... user posted image Luda!user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.8.2011 11:18:23   
Olga75
samo da dodam , kad sam vodila zvercicu na prvu vakcinaciju u dz sam ostavila : knjizicu , flasicu , cebence , dobro pa nisam i nju ostavila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.8.2011 12:03:49   
majared
Kako sam uspela da izgubim racun od kase do prijemnog pulta i pored izricite napomene kasirke da mi je potreban za overu garancije?????? To je cirka deset metara

Izgubila knjižicu kada sam išla da vadim krv a skontala pred veliku komisiju za bolovanjeuser posted image


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
5.8.2011 8:47:43   
Alexis79
Ja sam danas etalon za glupost i smotanost user posted image .

Prvo sam odvezla mm-a na posao i stala sam da kupim nesto.
Po povratu sam sela na suvozacevo mesto i cekala mm-a da dodje.user posted image Dok se nisam setila da sam ja dovezla kola.Sama sam se smejala u kolima.
Onda krenem kuci i tako zamisljena promasim skretanje ,pa napravim krug od nekolilo km da dodjem do kuce.

Onda dodjem kuci i krenem da perem kosu i ispustim tus i napravim poplavu u kupatilu i tako sagnute mokre glave i zatvorenih ociju pruzam ruku za peskir i oborim posudu sa tecnim sapunom koja pada na pod i sapun se razliva po kupatilu i po istoj onoj vodi.

E onda sam sela na wc solju i krenula da se smejem.
Bolje da danas ne radim nista



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.2.2014 20:58:26   
NadaR
Telefon redovno. I mobilni I fiksni user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.2.2014 21:04:48   
Trcosava
Ja sve zaboravljam!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.2.2014 21:41:58   
mali_mis
Mobilni redovno izgubim negde u stanu, pa se zovem sa fiksnog. Novac isto znam da "stavim u stek", pa posle ne mogu da nadjem. A zaboravna sam kao da imam 100 godina.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
20.7.2014 15:44:41   
NadaR
Fiksni telefon gubim redovno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
20.7.2014 15:53:48   
minnica
I ja isto. Kupila sam u te svrhe kod Kineza neki žični samo da mogu da se javim kad ne znam gde mi je bežični. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
20.7.2014 19:53:59   
branki*
retko kad sta gubim ili zaboravljam.pare,kljuceve,mobilni,to mi se nikad nije desilo.ali,skoro sam izgubila naocare za sunce i bas mi je krivo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.7.2014 12:21:00   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja sam danas etalon za glupost i smotanost user posted image .

Prvo sam odvezla mm-a na posao i stala sam da kupim nesto.
Po povratu sam sela na suvozacevo mesto i cekala mm-a da dodje.user posted image Dok se nisam setila da sam ja dovezla kola.Sama sam se smejala u kolima.
Onda krenem kuci i tako zamisljena promasim skretanje ,pa napravim krug od nekolilo km da dodjem do kuce.

Onda dodjem kuci i krenem da perem kosu i ispustim tus i napravim poplavu u kupatilu i tako sagnute mokre glave i zatvorenih ociju pruzam ruku za peskir i oborim posudu sa tecnim sapunom koja pada na pod i sapun se razliva po kupatilu i po istoj onoj vodi.

E onda sam sela na wc solju i krenula da se smejem.
Bolje da danas ne radim nista





Slatko su me nasmejali komentari.user posted image

Ja isto ovako sednem pa se smejem sama sebi. Sreća da ne vozim auto, inače bi haos napravila.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.7.2014 12:46:46   
Ana RR
Redovno, kad je mm sa mnom a ja vozim, izađem iz auta a da ne uzmem ključ. Navikla da on vozi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
21.7.2014 18:08:39   
indy_25
Uvijek sam gubila stvari, ne obracam paznju gdje sta ostavljam. Ali isto twko ne ne brinem se ako je nadjem jer mi nije toliko bitno, izgubila pa sta :) Prije sam se uvijek svadjala sa BM oko toga uvijek me je kritikovao kako sve gubim i da cu jednom glavu izgubiti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
23.7.2014 7:53:28   
Anck Su Nmaun
Desavalo mi se par puta da ostavim kljuc u bravi od ulaznih vrata user posted image
Otkljucam i gurnem vrata da deca udju i lepo samo zatvorim vrata, pa komsija kad dodje podseti me !
A jednom sam ih cak zaboravila na ulaznim vratima u zgradu user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
28.7.2016 17:17:16   
NadaR
Kisobrane, olovke , telefone , snale I gumice za kosu ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
28.7.2016 19:48:03   
Khaleesi
Sve za kosu i kisobrane ozaveznouser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.7.2016 20:02:59 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
29.7.2016 8:16:02   
Anck Su Nmaun
Najgore mi bilo kad sam navodno izgubila LK, i mesecima je trazila dok mi je ne secam se zbog cega, ustrebala bas pa sam morala da izvadim novu. I polse mesec dva nadjem je u dzepu neke trenerke user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
29.7.2016 8:23:31   
Mala Elena
Ja ne tako cesto, dok mm nikad ne zna gde su mu kljucevi od auta i telefon.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
30.7.2016 14:05:24   
IvanaSK RR
Ja ne zaboravljam. Vrlo retko mi se desi. Od onih sam sto i upaljac imaju dok se ne istrosi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
30.7.2016 14:14:01   
nikiteki
Ja sam pocela da zaboravljam katastrofa.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
30.7.2016 21:14:06   
isidora88
Gubim, zaboravljam, uzas, ja sam hodajuci baksuz. Nikad ne znam gde su kljucevi, telefon, cim udjem u ulici krenem da kopam po tasni ne bi nasla kljuceve, u prodavnici redovno spustim novcanik u korpu i spakujem ga u kese pa onda slog dobijem kad krenem da ga trzim na putu do kuce po torbi, pa se vracam u prodavnicu i tamo peavim haos misleci da su mi ukrali, ma cirkususer posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
30.7.2016 22:27:49   
Khaleesi
Ja se mnogo gubim u zadnje vreme.. Podjem po jedno i ne uzmemuser posted image ne uzmem ni nesto drugouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here