|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 17:25:15   
vikiveki
Mariya znam za te mame koje ne daju deci da se mešaju u njihovu kuhinju,ja nisam jedna od njih,ja dozvoljavam i sinovima kao i ćerki da mi pomažu u kuhinji jer sto puta sam rekla nikad se ne zna kada će im to zatrebati,neka znaju i sami da se snađu i bez žene, i da znaju ženi da pomognu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 17:53:54   
amdn
ja se secam da je mama stalno mesila kiflice i neke slane stapice, uvek smo imali nesto meseno domace, al se ne secam da sam ja nesto muvala po kuhinji, baba sa kojom smo ziveli nista nije ni spremalauser posted image
moja maam nije od tih sto su govorile da cemo biti ceo zivot u kuhinji, ocigledno me nije zanimalo,
posto se moja sestra udala rano ja sam prvi put sama sa 13 god, mami za rodjendan umesila tortu, to je bio poduhvat jer sam pekla manju i vecu koru i napravila kao sesir, nije bila bas pecena al je bilo iznenadjnje,
mama i sad prica o toj tortiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 17:59:41   
vikiveki
amdn,znači da ukus te torte nije bio loš čim je mama tako dugo pamtiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 18:05:22   
jovana jojo
amdn,baš je lepo od tebe što si na takav način mamu iznenadila,bila je verovatno presrećna i hvalila se celom komšilukuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 19:46:51   
amdn
pa da mama i sad kad prica o tome napune joj se oci suzama, lepo secanje,
a sad kad vidim sina da petlja po kuhinji ja se bas pitam kako ja to nisam radila.
skoro je trazio da pere sam sudje pa sam mu dala da pere neke soljice i tanjire, bio je presrecan

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 19:59:57   
veselicaa
Ja se secam da sam sa osam godina zaprzila corbicu dok je baka otisla do prodavnice.I to se secam da se baka odusevila kao sam to uradila.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 21:26:06   
vikiveki
I ja mojima dajem da se prtljaju po kuhinji ,to je njima uživanje, a dečaci se samo trpaju da oni peru sudove,a taja ih grdi kao nije to posao za dečake.A stariji sin onda njemu kaže,, ali tajo, kako onda ti pereš sudove...ja padnem od smeha,jer desi se ponekad kada ja nisam tu, da mm opere sudove a dečaci odmah usnimili

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 21:42:25   
jovana jojo
user posted image user posted image tipično za muškarce da dele poslove ,a dobro je tvom mužu rekao sin,ako to nije posao za muškarce zašto ga onda on radi?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:14:14   
amdn
Veselice ti si bolja od mene ipak sa 8 zapzila corbicu,
a kod nas nema deljenja poslova i mm pere sudje i radi po kuci, kod moje rodjene sestre je bila ta podela posto ima i sina i cerku, pa sad muku muci sa njima,

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:16:58   
vikiveki
amdn,zato se ja zalažem da nema podela u kući, i mm radi sve poslove a sinovima priča da to ne treba da rade,koliko puta ga opominjem da to ne radi jer kod njih stvara konfuziju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:18:36   
aleksandrici
Ne vole ni kod mene,dele ,odnosno prepustaju posao meni.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:20:52   
jovana jojo
user posted image ne daj se viki,nećemo da postoje podele poslova,žene danas rade isto kao i muškarci i treba da zajednički održavaju kuću.A dečacima neće ništa loše biti ako budu prali sudove,baš naprotiv, uživaće u ulozi odraslih ljudi koji peru sudoveuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:23:27   
amdn
Aleksandrici daj bre zadatke omladincima nemoj sve sama, i oni ce uzivati da se osecaju starijima,
ja dresirala muza a bome i sin mora da nauciuser posted image
salim se al mrzim kad neki mladic ne zna ni jaje da isprzi a kamoli da ukljuci ves masinu, a tek koliko cura ima, prva moja sestricina od 20 god.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete u kuhinji
23.7.2015 22:27:12   
jovana jojo
Ma kakvih sve devojaka danas ima pomislim da su gore i od muškaraca,znam jednu koja se posle ogromne svadbe od 500 gostiju,posle nepunih 6 meseci razvela od muža jer nije htela da mu pegla veš jer kako kaže to joj ne pada na pametuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete u kuhinji
17.10.2016 10:32:08   
Anck Su Nmaun
Vole da muckaju samnom a to se uvek zavrsi rusvajem po kuhinji user posted image
Da mesimo kiflice..il bilo kakvo testo,a brasna posle svuda. Da mute smesu za palaccinke..pa borba ko ce da razbije jaje user posted image
Juce mi je H pomagala da rendam salamu i sir na picu.. svuda je bilo po kuhinji.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 9:53:50   
Anck Su Nmaun
Sad su u fazi kad zele da mi skuvaju Nesicu u mikrotalasnoj , ali ona je malo visocije postavljena pa se bojim dqa se ne poliju vrelom vodom. Ali hladnu nes su mi pravile user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 9:58:05   
mali_mis
Ami je sad u fazi, da se sam popne na radnu povrsinu pored sporeta, i da mora da prati sta se sve dodaje u serpu, i naravno da on mesa. Kad pravim neke kolace, ja mutim belance, on mulja zumance user posted image Drugacije ne moze.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:03:49   
Mala Elena
Moja obavezno lupa jaje o radnu povrsinu pa ja preuzmem , a jako joj je interesantno da muti i sipa sastojke, tako smo sinoc mutili kukuruznu pitu.user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:06:00   
LauraAndrija
Joj kad mesim kilice, mora i ona, brašna na sve strane, ona cela od brašna, još uzme onaj krug hoće ona da sece... ludnica

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:08:01   
Mala Elena
Ahaaaaha, pa one su definitivno iste. Laura= Elena.
Testo i ne voli posebno da mesi ali po brasnu da tapka, to voli user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:10:38   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: LauraAndrija

Joj kad mesim kilice, mora i ona, brašna na sve strane, ona cela od brašna, još uzme onaj krug hoće ona da sece... ludnica

Oh to je kod nas obavezno. Sad traze da imaju svoje jufke koje razvlace njihovom oklagijom i mazu u njih kremic , motaju i redjaju u jedan coskic.
Posle naravno prvo jedu njihove kiflice user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:19:44   
isidora88
I moj sin obozava da petlja po kuhinji, zna sam da stavi sudove u masinu, voli da pravi palacinke pa onda on muti, dodaje brasno i sve ostalo sto treba, punio je paprike i sarme sa mnom, pa motao, svasta znauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:23:34   
Mala Elena
Svi vole da mute palacinke, jer ko inace pojede prvu i to sa kremom ?user posted image
A gde ima da se kupi ta mini oklagija za decu?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:27:11   
Sanjica26 RR
I moje obozavaju kuhinju. Cim mesim odmah uskacu i donose svoje modlice od plastelina.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete u kuhinji
18.12.2016 10:33:27   
Mala Elena
Haaahah, one moje modlice za kolace, pola u fioci, pola u igrackama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here