|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: ana_88
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
27.4.2012 13:30:25   
vesnam
Mei to je relativno novo, poslali su mi mail, treba da odradimo još neke analize pa da vidim šta če preporučiti za nas, nadam se da će pomoći, bar da punkcijom nađu nešto, ne bi da mi seku dragog ako ne moraju. Još moram da nazovem Leskovac da vidim oko konsultacija, kada bi mogli da odemo. Dragi mi je bio kod nekog lika da mu namesti koleno, i čovek ga pitao za problem vezano za plodnost, kao napipao je nešto, pa bi mogao da mu pomogne.Ja uopšte ne verujem tim kostolomcima i nadrilekarima, a ovaj moj hoće da ode da proba i to. Jedino što mi je bilo neverovatno je to da ga je čovek sam pitao, iako nije ni pomenuo nešto vezano za to. Pa videćemo u narednih par meseci šta će biti.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Azoospermija
28.4.2012 9:06:12   
Meisje
Wow,ne mogu da verujem! Onda ima tu nesto.. Ja bih probala,sto da ne,probajte sve sto se moze. A reci mi ako nadju neki spermic ides direktno na VTO?

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Azoospermija
28.4.2012 23:03:14   
vesnam
Pa da, naravno prvo treba da ga nadju. Probace jos da ode kod tog coveka, nama gore ne moze da bude pa cemo videti. Vreme radi za nas ;)

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Azoospermija
28.4.2012 23:11:26   
Jole84
Vesnice i čuda su realnost,mora da veruješ user posted image Nikad se ne zna.
I ja sam malo skeptična što se tiče tih "lekara" ali sam čula da su mnogima pomogli.Evo baš zadnjih dana hvale nekog Jocu japanca po Nišu..user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Azoospermija
8.5.2012 18:22:19   
vesnam
Mm danas bio na kontroli, spermogram sa nulama, a doca kaže da sačeka mesec dana bez terapije i uradi ga ponovo da vidi šta se promenilo i da ih uporedi. Ne znam samo šta hoće da upoređuje kad u spermogramu nema spermatozoida, tako da sam ja skontala da nas garant vrbuje da idemo na njegovu privatnu kliniku, pošto bez terapije naravno opet neće biti spermatozoida. Znači user posted image user posted image  
Zvala sam Spebo, kažu da imaju termine za sledeći mesec, pa ćemo se ovih dana dogovoriti kad krećemo tamo. Eto...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Azoospermija
8.5.2012 19:18:07   
degu
Vesnice, samo vi pičite pravac u Spebo, pusti ove šatro doktore što samo otimaju pare. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Azoospermija
8.5.2012 19:28:08   
vesnam
Ja tačno nisam mogla da verujem, kao fora sad će odjednom početi da prizvodi nešto bez ikakve terapije, a uporediće verovatno ph koji ne znam ni čemu služi, ali je svakako ok. Joj što mi je podigao pritisak, žao mi što ja nisam bila tamo, ovaj moj sav tunjav, ne zna ništa ni da pita ni da traži, moram da ga prevaspitam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Azoospermija
8.5.2012 19:34:54   
degu
Vesna ma zbune se oni, takvi su user posted image
A pH gleda jer kisela sredina uništava spermiće, kad je pH ispod 7, a mislim da to nema veze sa vašim problemom.
Ne daj da te neko pljačka i da zarađuje na tvojim problemima.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Azoospermija
8.5.2012 19:43:23   
vesnam
Ne dam! Pa jedino to ima u nalazu pošto nema spermatozoida nema šta drugo da gleda, a ph nam je ok uvek bio. Još je gospodin doktor jedan od starije fele, pa kao ima iskustva. ja tačno ne mogu da verujem da ne mogu da nađu rešenje za naš problem, da krenu da se proizvode, niko ništa ne zna, u startu otpišu parove sa azoo, kao fora usvajanje ili donor i to je to.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Azoospermija
8.5.2012 19:54:52   
degu
Vesna tu jedino andrologu ili genetičaru da se obratite, mislim da urolozi tu već slabo znaju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Azoospermija
8.5.2012 20:06:14   
vesnam
Stojković definitivno, neću da gubim vreme i živce, kad već moramo na VTO bolje da odmah krenemo kod pravog stručnjaka.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Azoospermija
9.5.2012 9:28:05   
neron
vesna ima neka dr vinka u bg kod autokomande cula sam da je dobar strucnjak, a razmisli dobro da odete u sarajevo kod turaka sto su sad otvorili kliniku prije par dana jer dr koji dolazi iz turske u tu kliniku je jedan od vecih strucnjaka koji se bavi bas sa azoospermijom i on radi micro tese .
moj ti je savjet da se bar raspitas za tu kliniku jer oni su bas strucnjaci za ovaj problem, i a sigurno ti mogu vise pomoci nego neka nasa klinika.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Azoospermija
9.5.2012 9:33:34   
vesnam
Pratila sam to na Rodi, imamo i to u vidu, ne znam sta cemo, ja sam se malo pogubila vec. MOramo jos dobro da razmislimo, cekam bar neka iskustva drugih ljudi, pa da definitivno odlucimo. Mada bi otisla bar na konsultacije u Leskovac, videcemo jos. Kako vi napredujete?

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Azoospermija
9.5.2012 9:43:02   
neron
mi se spremamo za drugi pokusaj na jesen a dotad polako radimo neke dodatne analize.
citala sam ja iskustva ljudi koji su isli u njihovu kliniku u tursku i svi su se vratili sa bebacem , i za tog dr sam citala sa stranih foruma da je bas dobar kod azoo sa visokim fsh da je uspio pomoci mnogim parovima od kojih su svi digli ruke , a sobzirom da ce sad taj isti dr dolaziti u bih . razmisli dobro posto oni rade micro tese za razliku od ovih ovdje koji rade obicnu biopsiju a sa micro imate mnogo vise sanse.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Azoospermija
9.5.2012 15:54:53   
vesnam
Nisam znala da su oni specijalizovani za azoo, da znaš da ću pričati sa mm da lepo krenemo kod njih. Meni je prva opcija bio Leskovac zbog stručnosti lekara, stvarno im svaka čast. Mi u stvari nemamo šta da izgubimo. Mislila sam samo da mm pošaljem da radi inhibin da vidimo da li se stanje menja.
Držim ti palčeve da uspete i da na jesen već ubaciš sličicu sa crrticama, ili bar neku veeeeliku betu user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Azoospermija
12.5.2012 7:20:31   
neron
vesna jeste li bar vi zavrsili sve analize, mislim kariogram , mikrodeleciju y i ostalo ?
ponovi i inhibin jer jedino tako cete moci znati jel ova terapija imalo djelovala sto je primao.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Azoospermija
13.5.2012 11:22:36   
vesnam
Nije još uradio genetske analize, pošto nije tražio uput od doktora. Ja sam tražila po netu gde ima u BGu neka laboratorija koja to radi, našla sam jednu pa ćemo videti da to odradimo sledeće nedelje. Inhibin sutra radi, a i baš je promenio način života, smršao, zdravije se hrani, vežba, pa ćemo videti da li ima efekta.

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Azoospermija
13.5.2012 12:14:37   
Meisje
Bice sigurno Vesna,mora da budeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Azoospermija
29.6.2012 19:33:53   
mala zeka
Cao devojke!Ja sam vec pisala na temi Leskovacke klinike Spebo o svom problemu jer smo mi posle dva spermograma na kojima su bile sve same nule otisli pravac Leskovac.Odavno se niko nije javio ovde pa me zanima ima li kakvih vesti kod vas,jel nekome pomogla neka terapija?Nama su u Spebu dali za muza menopur mesec dana pa na kontrolu,odnosno punkciju!Mm su FSH,LH,prolaktin dobri samo je testosteron dosta nizak.Dosta bi mi pomogla vasa iskustva,a ima i jos devojaka koje svakoga dana cekaju nesto ohrabrujuce da cuju.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Azoospermija
29.6.2012 23:14:56   
lalojedac
pridruzujem se zeki i mi zeljno ocekujemo neke lepe vesti,sa 1 miliona otisli smo u 0. Krenuli smo u Leskovac i ima visok FSH i nizak inhibin 44,0 pa je dobio menopur da se bocka ali smo terapiju pomerili za posle mora,pitali smo ih i kaze da nije problem. Zeko javi kako je delovala terapija a ja verujem da jesteuser posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Azoospermija
29.6.2012 23:54:40   
vesnam
Kod nas još ništa, ne mičemo se sa mrtve tačke, verovatno ćemo od septembra više da se posvetimo user posted image
Nešto sam čačkala po Rodi, tamo je jedna devojka ili žena, sve jedno, naručila sperm hope, pa sad pratim da vidim ima li pomaka kod njih.
Inače se u Sarajevu otvorila klinika u kojoj vto radi neki Turski specijalista za azoo, postupak se zove micro tessa i to je kao najbolja varijanta ako već mora da dođe do seckanja.
Kod nas je FSH 12, znači za jedan preko granice, i inhibin B je katastrofalan, svega 12.
Eto toliko od mene, čim se desi neki pomak ja vam pišem!
Lalo držim fige da sve bude ok user posted image

< Poruku je uredio vesnam -- 29.6.2012 23:55:33 >

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Azoospermija
30.6.2012 11:25:08   
mala zeka
Lalo bas super sto ste pomerili i ja sam htela to da ti predlozim.Idite na more,odmorite se,sredite misli pa posle krenite sa bockanjem.Nama je u ponedeljak poslednja inekcija,pa idemo u Leskovac na punkciju user posted image Ne nadam se nicemu jer bas sumnjam u tu terapiju jer koliko vidim daju svima isto.Nemam pojma kako deluje menopur a i niko ne zna da mi objasni user posted image A i vizuelno nam se pogorsalo stanje...hm...znate cega...skroz je bezbojno i zapremina je katastrofalno mala !!!!! Tako da mislim da smo se dzabe mucili,samo smo bili kao zamorcici...Jako sam tuzna i razocarana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Azoospermija
1.7.2012 14:06:22   
miska32
Zeko, nemoj tako da razmisljas. MM su bili svi hormoni u granicama, pa je pio terapiju. Doduse nije istu kao tm, ali ja mislim da su to sve lekovi koji lece musku neplodnost i uticu na sve hormone, td. mene ne cudi sto ljudi sa razlicitim rezultatima piju iste lekove. Drugo, mislim da se bez razloga nerviras oko izgleda, jer kolicina i izgled zavise od velikog broja stvari, sta je jeo, pio taj dan, koliko je bio raspolozen za sve to. Znam po mm, nekada je isti slucaj, nekada kada pogledam rekla bih da mi nemamo nikakav problem. Nadam se da me razumes user posted image . Mislim da je sve to varljivo. Nemoj user posted image user posted image user posted image jer od toga nema nista i mozes samo sebe da unistis, a ti si vam i te kako potrebna. Glavu gore i drzim pesnice da rezultati budu user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Azoospermija
5.7.2012 18:35:58   
mala zeka
Hvala Miska na podrsci,divna si!Mi smo zavrsili sa bockama,cekamo ponedeljak pa idemo u leskovac da vidimo sta se desilo...Stalno razmisljam samo o tome,bas me uhvatila neka frka.Gledam muzica,nije mu bas sve jedno.mucenik se izbockao,pije profertil,jede semenkice...stvarno je divan sto se toga tice.Plasim se rezultata,kako ce to podneti user posted image
Ima li sta novo kod vas?

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Azoospermija
5.7.2012 21:45:35   
miska32
Hej Zeko, bas sam se zabrinula sta se dogadja, niko da se javi vec danima. Normalno je da se plasis i ja se plasim, a mi idemo tek pocetkom septembra. Definitivno ne rade u avgustu, pa cu ovih dana da zovem da zakazem konsultaciju za 5.sept ili nesto blizu tome. Ja verujem da ce to sve biti u redu, mogu samo da zamislim kako je nasim muzicima, verovatno bi sve dali da to bude ok. Misli pozitivno, vi ste uradili sve sto je do vas i trud ce biti nagradjenuser posted image Tacno znam kako se osecate i mislim da nije prosao dan da nisam pustila suzu zbog svega sto se dogadja i tako vec 10meseci. Mm i ja smo zajedno 10god i od prvog dana razmisljamo i radujemo se nasoj bebi, a eto vidis sta nas je snaslo.
Ja toliko cvrsto verujem u uspeh, da li u Spebu ili u nekoj drugoj klinici, da cemo na kraju doci do nasih user posted image user posted image user posted image
Pisi obavezno sta je bilo u ponedeljak, a ja vam drzim fige!!!

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here