|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 22:54:43   
PoisonEve
I mene zanima

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 23:14:36   
Olga75
Kad je zvercica bila beba koristili smo Zanzu i nisu je napadali komarci a sad koristim Raid i ne napadaju ( ustekam ga u dnevnoj sobi )
doduse mi nismo nesto osetljivi , svrbi , malo zacrveni i prodje vrlo brzo tako da nismo neki reper

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 23:20:50   
Anoniman
Mi koristimo raid (onu tecnost u aparatu ) iako je otrovan user posted image i vrlo sam zadovoljna

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 23:21:29   
Olga75
pa mora biti otrovno , kako bi ih pobilo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 23:23:18   
Anoniman
zato ih imam cak dva , ne bi li me malo user posted image ali nista ! user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Rasterivači komaraca
16.6.2012 23:25:13   
New Mom
Tečni Raid već mislim 6.-7. godinu. Najbolje radi.
Kupila sam prošle godine tečni Chicco-ov za KL sobu, OK je bio.
Zanza zujalica (za kolica) - bačene pare.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 0:03:38   
maslackic
znaci raid ubica, Zanza nje sra user posted image a ja se bas primila na te zujalice user posted image i da jos niko nije imao pozitivno sikustvo sa tim Zanza...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 0:27:51   
Anoniman
Mi koristimo lampu za prženje komaraca. Nema hemije nikakve, samo povremeno istresem leševe i mnogo je delotvornije od svega. Chicco Zanza aparatić na struju uzesmo prošle godine i do te mere nije radio da su opišteno komarci leteli oko njega. Lampa je majka svih aparata.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 0:31:22   
maslackic
videla sam lampu koju si stavila, ali to mi nekako nije za sobu..moram je pogledati i uzivo...vise mi izgleda za na terasu ili tako nesto..user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 6:42:28   
cockic
meni chiccov aparatic za komarce s obzirom da mi je petar rodjen u apriliu i da je bio jako mala beba njega su te godine mozda ujela dva komarca.meni je aparatic ok e sad zasto njega nisu ujedali ne znam.a 2010god na ceraku su bile horde komaraca izludela sam i ja.mada ja sam stavila na prozor i mrezu tako da su ulazili samo iz dnevne sobe pa dodju do nas.a napolju aparatric je pomagao.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 9:01:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

videla sam lampu koju si stavila, ali to mi nekako nije za sobu..moram je pogledati i uzivo...vise mi izgleda za na terasu ili tako nesto..user posted image user posted image


Mi ga koristimo i u kući i u dvorištu. U stanu uključim uveče i stavim pored balkonskih vrata, po celu noć sve otvoreno nikad nas ni jedan nije ujeo.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 14:43:12   
maslackic
cockic ti si jedina kojoj je radio taj aparat user posted image mm resio da ga kupimo..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Rasterivači komaraca
17.6.2012 22:30:50   
PoisonEve
Gae a koliko kosta ta lampa?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 8:11:41   
Anoniman
oko 500-600 dinara

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 9:34:19   
cockic
maslackic pa kazem ti njega te godine nisu ujedali ni napolju jer sam ga nosila u kolicima pored njegovih nogica,ni kuci ajde kuci manje vise imala sam mrezu na prozoru mozda je to pomoglo.mada ja kad vidim nekog u sobi ubijem ga nepusim aparatic da uradi svoje user posted image ali ja mislim da radi jer ga napolje nisu ujedali.a bilo ih je vala u rojevima te godinice motaju se oni ali ubrzo pobegnu.moj aparatic ako ih ima on pusta neko zujanje tj. aparat zuji kao komarac mozda ih to tera.videcu leni ove godine da li ce pomoci ali dao bog sad ih nema koliko ja vidim.

gae jer to ona lampa u kojoj se upali sveca pa ona ispusta taj otrov za komarce da li je to raid.

ne znam ja kad sam se porodila sa pekom pitala sam dr za te uredjaje za komarce kazu da deci u stanu nesme da se pale oni sto isparavaju otrove.i onda sam zato uzela ovaj aparatic.sve do druge godine zasto bas do 2 ne znam.mada ja nisam palila ni sad ni proslo leto i stvarno petra je mozda prosle godine ujelo svega dva komarca.izgleda da komarci kad nas vide beze user posted image nemam drugo objasnjenje.samo nek oni beze i ubuduceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 9:40:55   
Anoniman
Ne, ova ne isparava ništa, svetlo privlači insekte a žica pod naponom ih prži. KLIK Mi imamo neku sličnu belu koju je mm kupio pre 100 godina i super šljaka.

< Poruku je uredio gae_gr -- 18.6.2012 9:43:42 >

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 9:49:51   
cockic
pa gae to je super stvar onda maslackic bolje uzmi ovo sigurno je delotvornije sto posto,a i jeftinije koliko vidim.
od chicco.mozda i ja nabavim ovouser posted image super gae hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 10:04:14   
maslackic
ubedila sam mm a da ne uzima jos nista dok ne skontam sta je dobro...

ja bih volela nesto sto ih tera , da ne moram da skupljam "leseve" user posted image nama u sobi gde spavamo jos uvek gori lampa zbog Petre , mislim zbog mene da bih videla Petru...

ja bih tako zujalicu...znam da je raid najdelotvorniji ali ne bih to palila u sobi gde ona spava...

koliku filozofiju od svega znam da napravim user posted image kupicu bre i jedno i drugo pa ako chicco ne pomogne sa zujanjem , onda ih przim..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Rasterivači komaraca
18.6.2012 10:12:35   
Anoniman
Leševe istreseš kroz prozor tako što malo prodrmaš lampu a ona može da ti bude i noćno svetlo. 2 u 1.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Rasterivači komaraca
22.6.2012 0:44:26   
gagana83
Kod nas ove godine komaraca koliko hoces. Ne verujem da su prskali.
Una se pre neki dan iz parka vratila skroz uzijedana- lice,noge, ruke, vrat, sva je bila u ujedima. Danas se setih da joj kupim onaj Chicco sperj, on nam je proteklih godina super obavljao posao.
Za u kucu - i jednoj sobi lampa u drugoj tabletice.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Rasterivači komaraca
26.6.2012 14:02:59   
minna
Mene uopste ne ujedaju cak i kad me ujedu ne svrbi me i bude samo mala tacka, mm-a ponekad i onda nismo nista aktivirali i Vlada se probudio sa 24 uboda na licu, i jos 15ak na rukama i nogamauser posted image
Tako da smo odmah nocas ukljucili raid, a videcu da mu kupim onu chicco olovku kad ga vec ujedu, to valjda tako ide ako sam dobro shvatila

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Rasterivači komaraca
26.6.2012 14:42:29   
cockic
mene preksinoc nesto izujeda ali sve su mi sitne tacke koje malo svrbe,ali najbolje od svega sto su samo mene i nikog viseuser posted image sta cu kad komarci vole samo mene od ukucanauser posted image naka tako i ostane decica su mi mala,a mm im se ocigledno nesvidjauser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2012 11:00:03   
issy
Zdravo svima!
Eto videh temu pa da se nadovežem pošto mi muku mučimo sa komarcima!
Kalu kada izujedaju komarci bukne te tufne se pretvore u plikove i tarju po 7 dana,pa svi beže od nas u parku misleći da imamo boginje user posted image
Ja sam super zadovoljna sa MAPEZ sprejem,potpuno je prirodan preparta kao i svi od pharmalife research instituta. http://www.lifemedic.co.rs/Mapez.aspx
Ima ga u svakoj apoteci, moja Kala dobija osip na bilo koji Chicco proizvod,porobali smo onaj njihov električni i ništa to nama ne pomaže.
Posadila sam i lavandu na terasi kažu da ona tera komarceuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2012 11:27:19   
Mama.Veki
Na moru smo imali problema sa komarcima, pa kupili raid, ali to pomaze samo kad je skoro zatvorena prostorija, nije tacno da pomaze i kad su prozori otvoreni i svetlo upaljeno. Bar ne u nasem slucaju. A i ovi komarci su bili cudni, uopste ne zuje, ali ujedaju i to bas pece. Uvece pred spavanje, malog sam prskala Chicco sprejem i mislim da je bas delotvoran i plus Raid, pa je dobro proslo.

(odgovor članu issy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2012 11:33:32   
marince1
A sta predlazete za musice?

Nikad ih nije bilo ovoliko,bas kod mene user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu issy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here