|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.4.2013 10:23:05   
dijana1*
Sinoc u apoteci Vuk i ja kupuijemo neki sirup za njega (apoteka je bas velika, vise mi lici na prodavnicu) i ja placam a on trci okolo i sve uzima i gleda i u jednom momentu je prepoznao folnu koju ja pijem, uzeo u ruke i poceo da vice mama, mama evo ga onaj lek za bebu user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.4.2013 16:23:49   
minnica
Mali genijalci. user posted image
Kažem ja mojoj Mini: 'Ništa me ne slušaš!', a ona će meni na to:'Doblo, neću te više neslušati.'user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.4.2013 18:41:46   
Figaro88
Pita mene A zasto je teta rodila bebu,ja joj kazem da bi i ona imala svoju bebu,kao sto je tebe mama rodila.A ona mi kaze:
-Ti si me rodila da bi imala svoju dusu,i da ti neko trazi da piski non stopuser posted image user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.4.2013 20:15:11   
sneza24
Bili mi u bašti, sadili krompir. I kad se krompir stavi u zemlju treba da se pograbulja. David mi kao pomaže i pita on mene: Žašto mi kijemo (pokrivamo) kompiv?
Ja: Tako treba.
D: Da mu ne bude vadno? user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.4.2013 20:28:21   
Pretty78
pametnica mala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.4.2013 15:59:04   
Ivanka 75
Ućutala se Iva jutros, počnem da je tražim i nađem ispred ogledala kako pozira i odjednom kaže "Kako sam jepa" user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.4.2013 8:50:57   
Sanja90
Kaze juce moja starija cerka: "Mama ima bebu tu" pokazujuci na njen stomak i kaze: "I ja imam bebu tu" Posto je moj stomak sad veliki,i moja cerka ima isto veliki stomacic ona je povezala da i ona ima bebuuser posted image Dobro me jos nije pitala kako sam je progutalauser posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.4.2013 8:56:00   
jovicaa
aleksandar mma odjednom poceo da zove tatko, uopsteeeeeeee ne kontamo odakle mu touser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.4.2013 16:24:40   
mtajcica83
Moj svrco kaze meni juce Mama, stajno vice Adiju(Andriju) ne kaci,ne tici, ne to,ne ono, a ja dobaj i ja sve sjusam mamu i mama teba Adiji da kupi puno autica i maje i vejikeuser posted image ..Setamo i kako koja djevojcica prodje zaleti se prema njoj i kaze Adija voli da jubi seku user posted image user posted image ..
Pricam ja babi prije neku noc kako u zgradi ima jedna zena sto se dere po citave dane na svoju djecu, bukvalno urlice i vristi ko luda zena..Silazimo mi niz skale u ulaz,nailazi ta komsinica i on uperi prst u nju i kaze mama vidi juda teta user posted image ..Dobro zena nije ukapirala sto joj je reko..Ili bar milsim da nije user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.4.2013 11:14:13   
bojanica7
tatko usred zrenjaninauser posted image user posted image

sanja, moja cerka isto tako, dok sam bila trudna, i ona je bila trudna i njena beba se zvala marija. i kad popije mleko i brcka joj se u stomaku, ona kaze da je beba sutira user posted image

figaro, pa preslatkouser posted image

snezo, to je skroz logicno user posted image user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.4.2013 12:10:58   
sneza24
Bojanice on je sad u nekoj fazi toplo-hladno. I sve pita da li je toplo ili hladno voda kad perem suđe, kad treba da se kupa, mleko koje treba da pije itd.

Pričamo nas dvoje sinoć i pitam ga šta je on mami i tati, babi i dedi (nisam ga to odavno pitala) i sve je on to lepo reko. Na kraju ga pitam šta je on Lani kaže : Veliki brat. user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.4.2013 12:23:54   
Sanja90
Pita mene mladja cerka(Angelina): "De je tata?" ja joj kazem: "Otisao da vam sipa mleko" Pita starija cerka(Marija): "I meni je otisao da sipa mleko?" Ja joj kazem: "Da i tebi" a ona me pita:"A tebi mama" Ja njoj:"Ne meni,ja ne pijem mleko" A ona meni kaze: "Mooraaaas!!!" Pitam ja nju: "Stooo???" kaze ona meni:"Ma mooraaas mama, ti si zena" user posted image

Eto ispade da moram da pijem mleko jer sam zenauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.4.2013 13:43:32   
bojanica7
veliki brat hihihihiih

sanja, slusaj decu user posted image zena si user posted image

ja prestala da zapisujem sta gala provaljuje, bas me to nervira. moracu pocnem opet. jako sam zaboravna...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.4.2013 13:54:10   
Sanja90
Jao kakve sve bisere ima Marija pa to je showuser posted image Samo ne znam gde ih skuplja posto u vrtic ne ide... Filozof je velikiuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.5.2013 11:24:08   
lesica
" Mamaaaaaa!!! Donesi mi tvoj stomak, hoću da ga giligickam! "

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.5.2013 11:55:13   
malik
- Koji je ovo auto?
- Ota!
- Tojota! Tojota!
- Tako je, To Je Ota!

_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.5.2013 18:38:25   
Ivanka 75
Pravila ja u nedelju lepinjice mm za posao po nekom receptu iz nekog kuvara i bile bas bljak.
Sutradan napravim po babskom receptu i budu super. Juce ujutru komentarisem sa mamom kako sam glupa sto nisam odmah po svome pravila nego po receptu i kazem
"Ma pojedoh gov** sto sam pravila po receptu"
a Iva ce na to
"Mama nemoj jedes gov** jedi rucak" user posted image

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.5.2013 23:03:43   
Zemunka85
Drugarica ima cerkicu prepametnicu. Ima cetiri godine. Igra keva igrice na tableth, iva je zapitkuje i zapitkuje i zapitkuje...ona "Prestani, udaricu te", mala (sa sve gestikulacijom matorke) "Svoju cerku...da udaris...zbog te tehnologije...". :-).
Juce joj je rekla "Prestani. Ne cujem sebe od tebe" :-)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 12:42:22   
Sanjica26 RR
Pre neki dan Teodora sve vreme govori daj mi veliki klavir mama. Razumela sam je da mi trazi veliki krevet posto u poslednje vreme pricamo kako cemo uskoro da joj kupimo veliki krevet. I kazem joj: "Ne mogu da ti sad dam veliki krevet. Tek treba da ti kupimo. Ona ce meni: Nisam ti to rekla,user posted image nego da mi das veliki klavir.user posted image

Sa ove dve godine razgovora sa nama kao odrasla i kad nesto odvali muz i ja ne znamo sta da joj odgovorimo.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 12:53:10   
Anoniman
nama je za sad smesno sto nam ponekad prevodi, npr. gleda na youtube sa tatom mekane zvekane, onu macu, gde na pocetku govore "ivane, gde je maca? potrazicu je, tu si." a ona lepo sve svom tati prevodi na grcki i to uz gestikulaciju. user posted image
a prekjuce kad nije htela da spava, mi pogasili sva svetla, legli u krevet, a ona trckara oko kreveta i kad je shvatila da necemo da se igramo sa njom, pocela sama da se skriva iza zavese i da govori "de si? tu si"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 19:46:52   
Trcosava
Juče se mi šetamo, ova moja šeprtlja se prospe koliko je dugačka, ali samo koleno odere. Ok, odrala ga pošteno (prva takva povreda, da ne poveruješ) i dere se dere... smirila se posle i krenusmo kući. U jednom trenutku Ana ''Mama moraš da mi zalepiš FLAJŠTER (takose ovde kaže) na moju POŠKODOVINU''. Crkli smo od smeha, obožavam kad tako odvali nešto. Inače povreda se na slo kaže 'poškodba', po Aninom je to poškodovina

(ne znam sad koliko je vama to smešno)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 20:00:21   
viking
Kaže Marko: Ja ću sad da vozim bicikl, a ti trči za mnom i masiraj me!" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 20:03:36   
Ana RR
Hahahaha user posted image user posted image dobro je on to smislio user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 20:05:02   
Olga75
ajoj Viking , pa jesi li ga stigla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2013 20:08:08   
viking
Da, da, morala sam samo da otrčim po patike prvo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here