|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 21:05:49   
dijana1*
Moje dete je uslo u pubertetuser posted image

Juce se probudio i kao iz topa : mama ujko i Danijeja su biji goji a ja sam otvojio vata i gedo ih. Video sam i sise.
Moja faca je izgledala ovakouser posted image user posted image
Pitam ga ko te je to naucio a on, baba user posted image
Mali opasno lagi.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 21:41:04   
lesica
Vuk car user posted image user posted image
Samo, sledeći put kad se budemo družile moraću da pazim da ne nauči i Lenku štogod zanimljivo user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 22:52:13   
Iwana87
Dosli komsinici unuci,ja odnesem bazen da se kupaju,ona se sagla da ga ispere.Trci Mihajlo,grli je od pozadi i kaze "Gaze moje ubavo",ili ti dupe moje lepo.user posted image Inace zena ima skoro 60 god.
Izadje na terasu i vice:Gde ste bre komsije

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 22:56:56   
Iwana87
Bio Mihajlo da seta sa babom i nekom devojcicom koja je tu u goste.Mi sedimo sa prijateljima u sobi,oni odlaze kod M u sobu,on usput pita,mozemo kod mene u sobu?Moze sine.Posle 2 sekunde I
]nde pomoli nos,moze da zatvorim vrata user posted image inace mala je starija ima 10 god

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 22:59:16   
Ana RR
Hahaha, kakvi genijalci user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2013 23:05:49   
Iwana87
Nisam odavno pisala pa eto.Posto zna da mi je beba u stomaku,juce mazi bebu,prica mi nesto i podje preko mene da sidje sa kreveta,ja kazem pazi,of,izvini ja zaboravi.
Cuo on za fejs,i malo pre prica nesto i spominje fejsbuk,ja reko sta je to,sta ima na tom fejsbuku
Glupostiuser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.8.2013 0:14:50   
mtajcica83
Ahahhahaa, smisjem se ko ludauser posted image user posted image user posted image .sou s djecom stvarno..PRije nekoliko dodje nam jedna mala seka u goste od moje drugar.cerkica, i ja svrcu cijeli dan pricam doce ti Jovana mala seka pa ces ti sa njom da se igras bala, bala...I on meni postavio milion pitranja o tome, izmedju ostalog hoce li meni mala seka jubiti pisa user posted image user posted image ..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.8.2013 23:02:07   
marince1
Uci mm Davida da se zanske ne jure,nego skupljaju i on meni prica sta ga tata naucio
''Tata mi reko da ja moram zenske da skupljam'' i na pitanje sta ce onda sa njima on kaze
''onda ih sve pokupim i bacim u kantu za djubree''
Da,da shvatio je ponetu,smao je pomesao sa omotima od slatkisa user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.8.2013 22:14:00   
Moiraina
Moje sinak večeras uzeo moju Avent pumpicu, stavio na stomak i pritiska onu ručku i kaže: Ja sisam sisu! user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.8.2013 0:23:18   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.8.2013 23:07:11   
Ana RR
Zatekao me Marko večeras kako bez odeće izlazim iz kupatila posle tuširanja i zaprepastio se user posted image mama nema pišu user posted image ništa mu nije bilo jasno user posted image samo je ponavljao GDE JE?? user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.8.2013 23:10:00 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.8.2013 23:20:09   
dijana1*
Ana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.8.2013 21:54:16   
lesica
Prva odvala danas: Slaže L slagalicu sa slovima i ogovarajućim slikama, stvarima, bićima za ta slova.. I uglavnom, pitam je ja :
" L, koje je ovo slovo?"
L odgovala : "Slovo A kao kola"

Odvala broj 2 : Izletela je iz kuće i izvukla baku iako sam joj rekla da ne ide na ulicu pošto pada kiša. Vraća se posle nekog vremena i na stepenicama viče baki : " Sram te bilo bezobraznice jedna mala, sto me vodis na ulicu kad pada kisa "

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.8.2013 22:03:36   
marince1
Jao pametnica mala,ma oni nikad nisu krivi.

Moj sin mene je danas izblamirao,svratili u radnju da probam neku haljinu,on stoji ispred kabine i malo pomeri zavesu,vidi da se ja presvlacim i na sav glas pocne da vice ''mama gologuzan,mama gologuzan''.Naravno da su svi popadali od smeha.
TO je,inace,cuo od mene,ja njemu to vicem kad posle kupanja trci go kroz kucu i nece da se obuce.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.8.2013 22:05:14   
lesica
user posted image Mama gologuzan, pa ti viči šta ne treba user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.8.2013 22:22:10   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.8.2013 15:51:20   
lanajelena
Lana ima neku lutku sto kaki,prica itd dok je ona bila u kupatilu Dusan je upalio i ona njemu "volim te mamice" tek ce on"nisam ti ja mamica,ja sam tatica" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.8.2013 15:53:50   
madre
a joojuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.8.2013 18:38:25   
minnica
Obožavam dečije provale!
Kad smo bili na vikendici prošle nedelje, krenula ćerka sa bakom da se kupa. Ja vičem za njom:"Mina hoćeš li obući kupaći?", a ona kaže:"Neću, kupaću se u guzi." user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.8.2013 18:54:11   
branki*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

samo je ponavljao GDE JE?? user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.8.2013 19:03:29   
Štetica

IZVORNA PORUKA: minnica

"Neću, kupaću se u guzi." user posted image


Dete je genije,pa sta ce joj kupaci kad moze u guzi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.9.2013 23:58:35   
dijana1*
Moja mama Vuku : Vuce tebe ce tvoja baba cuvati kada mama ode u bolnicu da rodi bebu.
Vuk : Neces me ti cuvati ja cu ici sa njom u bolnicu da i ja rodim bebu sa njomuser posted image


Vuk : mama a kako je beba dosla u stomakuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 0:02:15   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Moja mama Vuku : Vuce tebe ce tvoja baba cuvati kada mama ode u bolnicu da rodi bebu.
Vuk : Neces me ti cuvati ja cu ici sa njom u bolnicu da i ja rodim bebu sa njomuser posted image


Vuk : mama a kako je beba dosla u stomakuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:15:51   
Ana RR

Marko sedi na noši i kaki, u jednom momentu ustane i pogleda u svoj minuli rad user posted image i podigne ruke, otpeva "dindan da (divan dan)" kaže huuuuuuu (kao da duva svećicu) i "davooooo" (bravo) sa sve aplauzom user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:17:36   
Didy
Hahaha, Ana, i Mare je u fazonu rođendana.user posted image
Moji celo leto prave torte od peska i zabadaju štapove umesto svećica i onda pevaju. A sad posle rođendana su još više u fazonu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here