|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.12.2009 23:42:54   
viking
Deca iz ove priče danas imaju 37 godina, to su mm i njegov najbolji dug još iz vrtića (danas naš kum, koji je inače ceo život mnogo naivan) a radnja se dešava kad su bili prvi razred.

Dakle, igrali su se na terasi i pošto je duvao vetar, mm se naježio. Gleda kum, sav u čudu, šokiran, pita "Šta ti je to?!"
Mm kaže "Naježio sam se" a kum pošto nikada pre toga nije video naježenu kožu, kaže "Pa kako?!?"
A mm se setio da bi to bila idealna prilika da ga zajebava pa lupi "Znaš, mama, tata, brat i ja se svi noću pretvaramo u ježeve!"
U tom trenutku na terasu izlazi ćale od mm-a da ih potera unutra a kum koji je odmah zamislio gigantskog ježa počne da plače od straha i ode kući.... 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.12.2009 15:57:15   
Lilly*
Čita sada moj sin šta piše na kockama, a piše China, ali pošto on zna ćirilicu, čita: "S-n-i-a, snia i broj 1" user posted image user posted image
A juče, ja malo legla, kada eto njega odmah zamnom, upalio svetlo i da mi čita priču, kao što ja njemu čitam pre spavanja user posted image Uzeo knjigu koja se zove "Šuma", ali opet latinica, gleda on, a na koricama nacrtane svakakve životinje, kaže on "Životenje", pročitao je user posted image Otvorio, gleda slike i priča mi priču, lista i priča, i priča (a ja kao pokušavam da zaspim user posted image ) i najednom skoči i kaže: "Idem po papir da obeležim gde sam stao", a tako ja uradim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.12.2009 15:58:21   
Dora
Jao, pametnica!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 12:54:11   
Dora
" Samonavodeća bomba!" gledam bombu u Muzeju vazduhoplovstva. Luka me sluša, misli pa pita
"A jel ta bomba ide na VODU?"user posted image

"PIZDA!" viče Luka
"Sine, PISTA!" ispravljam ga
"Joj, da, zaboravio sam"user posted image

U butiku Colmar u TC Ušće mm i ja gledamo neke stvari, a deca se zabavljaju sa nekom lutkom na kojoj je izložena preskupa Colmar jakna. Gleda me prodavačica, ja pogledam decu- a oni čupkaju macu sa kapuljače jakne!!!user posted image Izvedem ih odmah napolje, mm ide za nama i pita -Šta je bilo? -Idi pitaj prodavačicu ako smeš, ili bolje nemoj...ako nemaš 200 E viška.
Ovo mi je tek danas smešno, juče nije baš bilouser posted image


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 13:49:29   
Anoniman
Kaze Lazar: "Baba i ja smo mesili burgije!"(gurabije)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 13:57:52   
NONA79
mama daj mi one papuče što su me ljetos nažuljale kada sam bio u bosim čarapamauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:02:07   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: viking

Deca iz ove priče danas imaju 37 godina, to su mm i njegov najbolji dug još iz vrtića (danas naš kum, koji je inače ceo život mnogo naivan) a radnja se dešava kad su bili prvi razred.

Dakle, igrali su se na terasi i pošto je duvao vetar, mm se naježio. Gleda kum, sav u čudu, šokiran, pita "Šta ti je to?!"
Mm kaže "Naježio sam se" a kum pošto nikada pre toga nije video naježenu kožu, kaže "Pa kako?!?"
A mm se setio da bi to bila idealna prilika da ga zajebava pa lupi "Znaš, mama, tata, brat i ja se svi noću pretvaramo u ježeve!"
U tom trenutku na terasu izlazi ćale od mm-a da ih potera unutra a kum koji je odmah zamislio gigantskog ježa počne da plače od straha i ode kući.... 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:03:45   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Dora


U butiku Colmar u TC Ušće mm i ja gledamo neke stvari, a deca se zabavljaju sa nekom lutkom na kojoj je izložena preskupa Colmar jakna. Gleda me prodavačica, ja pogledam decu- a oni čupkaju macu sa kapuljače jakne!!!user posted image Izvedem ih odmah napolje, mm ide za nama i pita -Šta je bilo? -Idi pitaj prodavačicu ako smeš, ili bolje nemoj...ako nemaš 200 E viška.
Ovo mi je tek danas smešno, juče nije baš bilouser posted image




oooops user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:15:34   
Dora
moj brat kad je krenuo u 1. razred imao je čitanku iz koje je cepao listove. Svaki dan kad dođe iz škole on baci u smeće par listova iz čitanke. Mama kad je to videla pita ga -Što cepaš i bacaš? a on odgovori:-Pa, to smo radili, ne treba mi više, zašto da nosim u školu ono što mi ne treba!?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:19:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: tamnik

Moja Tamara je u prvom razredu pisala sastav na temu " omiljena osoba ".Naravno opisala je mamu i ja ponosno citam, kad dodjem do recenice: " Moja mama je niske rase "!!!!!!!!!!!!!Kad nisam slogirala ...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:21:34   
Dora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image niske raseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2009 14:21:48   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Dora

moj brat kad je krenuo u 1. razred imao je čitanku iz koje je cepao listove. Svaki dan kad dođe iz škole on baci u smeće par listova iz čitanke. Mama kad je to videla pita ga -Što cepaš i bacaš? a on odgovori:-Pa, to smo radili, ne treba mi više, zašto da nosim u školu ono što mi ne treba!?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2009 17:06:27   
Lilly*
Bili sin i ja na snegu, i kada samo ušli u kuću, kaže on: "Mama, nešto mi cvrči u nosu" user posted image meni bilo smešno "cvrči" pa rekoh:"Cvrčak" user posted image A on diže nos da vidim cvrčka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.12.2009 1:28:17   
*iva*
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najlepsa tema na celoj ringeraji!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.12.2009 1:33:44   
lence
Ja prethodne sedmice gledala "Shrek"-a sa klincima na poslu i kazem setogodisnjoj devojcici kako mi je poseban taj film jer je to prvi film koji sam gledala sa mm kad smo se poceli zabavljati. Ona se sva raznezila i ozbiljno me pita:" Je li bio tada crno-beli?" Pa sta misli ona koliko smo mi stari!?!?!

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.12.2009 1:52:37   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lence

Ja prethodne sedmice gledala "Shrek"-a sa klincima na poslu i kazem setogodisnjoj devojcici kako mi je poseban taj film jer je to prvi film koji sam gledala sa mm kad smo se poceli zabavljati. Ona se sva raznezila i ozbiljno me pita:" Je li bio tada crno-beli?" Pa sta misli ona koliko smo mi stari!?!?!

Ajoj  user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.12.2009 8:22:09   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Dora

moj brat kad je krenuo u 1. razred imao je čitanku iz koje je cepao listove. Svaki dan kad dođe iz škole on baci u smeće par listova iz čitanke. Mama kad je to videla pita ga -Što cepaš i bacaš? a on odgovori:-Pa, to smo radili, ne treba mi više, zašto da nosim u školu ono što mi ne treba!?user posted image user posted image user posted image



Pametno dete...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.1.2010 22:25:38   
Lilly*
Nećete verovati šta je moj sin uradio: dograbio je pečat i sav se ispečatirao, preko usta, po obrazima, rukama i nogama, sada je piškio i videla sam da je i na guzu stavio pečat user posted image a dograbio je i moje rumenilo, i natrpao na čelo, KATASTROFA! Pogledajte na šta liči
user posted image


(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.1.2010 22:29:52   
Anoniman
Hahahahah

Kad je moj brat bio mali, priča mama... Kaže, jako tišina u kući --> znak: nešto ne valja! Viče mama brata, viče, ulazi u spavaću sobu, a on mukica drži crveni karmin, u dva brza poteza, od sredine usana ka rubovima povuče po gornjoj usni, i zatim protrlja donju usnu o gornju. Pitam se od koga je to video!? Možda od sestre u pubertetu?! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.1.2010 22:32:50   
dakana
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nećete verovati šta je moj sin uradio: dograbio je pečat i sav se ispečatirao, preko usta, po obrazima, rukama i nogama, sada je piškio i videla sam da je i na guzu stavio pečat user posted image a dograbio je i moje rumenilo, i natrpao na čelo, KATASTROFA! Pogledajte na šta liči
user posted image




Jao Lilly, sedim gledam i umirem od smeha user posted image user posted image user posted image . Stvarno je legenda...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.1.2010 18:15:47   
Dora
Balša sedi za kompom i igra igricu: Puškom puca u kokoške koje proleću... Ja brišem pod briskom i govorim mu "Podigni noge!" a on viče "Nisu to noge to je puška!"user posted image kad igra igricu on je sav u tome, ništa drugo ne postoji u tom trenutkuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.1.2010 18:16:54   
Dora
Luka "Prešo sam u drugu njivu!" njiva=nivo user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.1.2010 18:24:58   
ais
user posted image ćao nedaj tese iznervirati,ipak smo mi najbolje mameuser posted image

_____________________________

Andrej i Sergej mamino zlato................

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.1.2010 20:46:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nećete verovati šta je moj sin uradio: dograbio je pečat i sav se ispečatirao, preko usta, po obrazima, rukama i nogama, sada je piškio i videla sam da je i na guzu stavio pečat user posted image a dograbio je i moje rumenilo, i natrpao na čelo, KATASTROFA! Pogledajte na šta liči
user posted image




Bas je sladakuser posted image
Moj Lazar stalno sebi crta brkove flomasterom. Neki dan je imao crvene, juce je nacrtao zute, i ne dozvoljava mi da ih operem. Sad ga svi zovemo Brka  user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2010 10:33:24   
Anoniman
Scatman Neša

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here