|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2010 11:47:40   
*Alexx*
Nedjo user posted image A neko u pozadini ima iste papuče kao i ja user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2010 18:55:03   
Dora
Brašno za pecanje - prašak za pecivo (Luka)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2010 21:32:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Nedjo user posted image A neko u pozadini ima iste papuče kao i ja user posted image


To je mm koji mi VECITO krade papuce po kuci i nikad ne mogu da ih nadjem, kaze, moje su udobnije od njegovih, a kad ga pitam da mu kupim takve, kaze Jesi ti normalna, da nosim zenske papuceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2010 21:34:42   
buhla
IZVORNA PORUKA: Nedja

Scatman Neša


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2010 21:47:31   
kika 80
LJetos sam bila na jednom krstenju i preko puta mene je sjedio djecak od jedno 5 godina...da bi preko puta naseg stola dosao covjek koji bas lici na djecakovog oca...a mali onako zbunjeno gleda i pita ....mama mama jel i ono tatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.2.2010 19:57:41   
Lilly*
Pitam sina šta će večerati, kaže: "Može jedan sendvič sa šargarepom" user posted image user posted image user posted image idem da mu pravim user posted image

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.2.2010 19:58:45   
Anoniman
Ma, to je sve jer se sneško otopio. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.2.2010 13:56:10   
Dora
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Pitam sina šta će večerati, kaže: "Može jedan sendvič sa šargarepom" user posted image user posted image user posted image idem da mu pravim user posted image


Juče kad je krenuo sa mnom kući, ja ga pitam što toliko želi da ide sa mnom, kaže on -Pa, čuo sam da pričaš o nekim ćurkama i kucama, ja bih želeo to da vidim...
user posted image Srce kako je on nas pažljivo slušao...user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.2.2010 11:31:27   
Anoniman
Uzeo Nesa svoje patike jutros  i krenuo da ih stavlja u ustauser posted image Kaze mm, nemoj, to je prljavo, a moja pametnica otrci do sobe gde susim ves i ubaci patike u svoju korpu za prljav ves, i onda odvuce korpu do ves masine i krene da ubacuje unutra stvari i patikeuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.2.2010 11:34:20   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.2.2010 11:59:20   
mamanp
Tahir ima pisu, Ferhad ima pisu...a ja ... nemam pisu.

(mozda je ovo za temu: Razgovarajte sa decom o sex-u)user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.3.2010 1:28:58   
Dora
Sedimo za stolom i ručamo, Luka se klati, brlja po tanjiru i pevuši...u svom svetu. Mm i ja pričamo o tome kako nas ne konstatuje i mm mu govori:"Luka, jesi li čuo šta ti je mama rekla?" On se dete trgnuo, kaže "Jesam, dobro mama!"
Ja ga pitam "Ponovi, šta sam ti rekla?"
"Pa, da budem dobar..."

Posle pet minuta pitam ga ja "Čuješ li ti šta ti tata kaže?"
On se trgnuo, gleda, kaže mm "Dobro tata" ...i, šta ti je tata rekao?
"Pa, da sve pojedem."
Naravno, mi mu se nismo ni obratili nego smo proveravali koliko nas pažljivo sluša kad mu nešto kažemo i kolko nas skontauser posted image
Baš smo autoriteti, zar ne?user posted image


(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:39:32   
Anoniman
U nedelju je Luka sa mm išao na Spens da kupe burek za večeru. Usput su svratili u neku apoteku na Spensu, da meni kupe Febricet, i Luka je video nekog veeeeelikog dinosaurusa, ali ga je mm odpilio, pošto dinosaurus košta preko 1000din. Luka je stigao kući pun priče o dinosaurusu, i samo na kraju zaključio "Ali, mama, mnogo je skup!"
Juče (utorak), posle vrtića, svratili smo kod moih roditelja, i Luka u neko doba staje pred dedu i kaže "Dedaaaaaaaa, ja sam na Spensu video jednog veeeeeeeelikog dinosaurusa, jako je lep, ali je jako skup", naravno ćale moj se nasmeje, kaže, "Koliko?", na to Luka kao iz topa kaže "1000 dinara" user posted image , moj tata naravno izvadi 1000 dinara, i da mu. Tu nije kraj priče... Luka drži 1000-ku, i kaže "A daj mi još 1000 da kupim dva!" user posted image , naravno, deda kaže "Idi traži od babe!", Luka bez blama odlazi i traži od moje mame, šta će žena, da mu 1000 dinara, on drži dve 1000ke i kaže "Eto! Dva dinosaurusa!", tako da se kod nas od juče, novčanice od 1000 dinara zovu Dinosaurusi! user posted image
On je žene moje toliko bio srećan kada smo kupili tog dinosaurusa (sramota me je da napišem koliko košta), da se juče celo popodne igrao sa njim, mazio ga, pričao sa njim, kupao se sa njim, zaspao u zagrljaju sa njim i jutros ga poneo u vrtić. Zaista je napravljen fenomenalno, svaki mišić mu se vidi, čvrsta guma...

Nego je meni smešno što je Luka tačno znao od koga treba da traži pare i da će da ih dobije. Kako su prefrigani ti klinci!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:43:11   
Anoniman
Tako i moja starija mafija uvijek kod dede traži pare zna da smo mi kokuzi user posted image čak i svoju kasicu drži kod dede...valjda da joj mi ne otmemo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:44:55   
*Alexx*
Joooooj user posted image Ja mogu da zamislim kako će to da izgleda kod Andreja - on je prvo i jedino unuče, za sada. Ima da koristi do besvesti!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:46:25   
Anoniman
prvo djeca nauče o financijama a onda sve ostalo .... mudri mudri nema šta (čitaj i bezobrazni) 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:49:52   
Anoniman
To je moj ćale kriv. Kada smo bili na zimovanju, ćale je nosio gvozdene eure u džepu, kako bi mogao detetu da kupuje one glupe igračke iz automata, i on i Luka su non-stop zveckali tim novčićima. I onda je moj tata u jednom momentu rekao "Nemam više!" i Luka ga je jako zabrinuto pogledao (samo da ste mogli videti taj izraz lica... user posted image ), i moj tata je protrljao dlan o dlan, i rekao "Napravićemo još para!"... tako da Luka kada god ga vidi, prvo ga klepi po džepu, kaže "Nemaš novčiće!", tata kaže "Ne!", onda Luka trlja dlan o dlan i kaže "Napravićemo!"... Mukica, nema pojma šta to znači. user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:52:25   
Anoniman
Pre oko dve nedelje, bio nam je mm-ov ujak, i igaro se sa Lukom, i na kraju je rekao nešto tipa "I onda ćemo tvoj deda, tvoj uja, ti i ja da idemo u grad u neki kafić! Idemo u lov na žene!" ... juče Luka počinje da priče to mom tati, ali muca, i ćale ga ne razume, milioniti put ga prekida, i do kraja sam ja ponovila šta je Luka rekao, pa se ćale upišao od smeha. Smešno je koliko Luka dobro pamti priče, i prepriča ih tačno onome kome treba. user posted image Još je rekao i mom tati "Ti ponesi pušku kada budemo išli u lov na žene!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 10:52:32   
Anoniman
Al oni ih i pokvare ...kad se samo sjetim kolko sam ja znala plakati za neku igračku i na kraju je ne dobijem.... a ovoj jaliji odma kupuju ni ne kažu kako treba nego samo u letu daju 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 11:01:32   
Anoniman
Ebi ga, meni baka i deda nisu davali toliko koliko moji Luki. Ali realno, moji baka i deda nisu ni imali koliko moji tata i mama. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.3.2010 11:06:58   
prase
Ja imam srecu pa mene i mama i svekrva za sve zivo pitaju, pre nego sto kupe. Uros je jos mali, ali ne verujem da ce mnogo da provede vremena u "Kupi mi, kupi" fazi. Juce je bas pokusao baku (moju mamu) da sarmira osmehom ne bi li mu dala svoj mobilni, a njen odgovor je bio: "'Ajmo Kiki, sevanje!" (joj sto mi je smesno kada moja mama kaze nesto tipa "sevanje", "smor", itd. jer mi ona i sleng nisu nesto jedno za drugo).

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.3.2010 19:30:36   
Lilly*
Nećete verovati šta moj sin sada radi- uzeo je u jednu ruku mladi luk a u drugu svežu papriku i gricka user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.3.2010 21:21:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nećete verovati šta moj sin sada radi- uzeo je u jednu ruku mladi luk a u drugu svežu papriku i gricka user posted image user posted image
Zdravo dete zivi user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2010 7:04:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Nećete verovati šta moj sin sada radi- uzeo je u jednu ruku mladi luk a u drugu svežu papriku i gricka user posted image user posted image

Uživaj draga u prizoruuser posted image user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2010 7:35:29   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Još je rekao i mom tati "Ti ponesi pušku kada budemo išli u lov na žene!" user posted image


user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here