|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.4.2015 16:20:24   
Kata90
mamouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.4.2015 22:05:53   
Misha i Ljisha
user posted image Moja sigurno nije cula od nekog mamo ehehhe a evo ja sam mamo od pre godinu dana bukvalno i jos uvek sam mamo jos mi kaze kao polu srbijanka polu madjarica "uziš mamooo"user posted image Mi smo u okolini Novog Sada, svi aman svi koje znamo otezu lalinski onako posteno sto se kaze, nema ni s od srbijanaca ovde kod nas (doduse ima jedna porodica ali su oni odavno ovde i ne pricaju kao u juznoj Srbiji) tako da ja mislim da je to njima jednostavno sledeca logika: tetku zoves tetO, Mišu zoves MišO, Peru zoves PerO, Zivka zoves ZivkO i td (namerno sam nabrojala imena iz moje familije) i sledi da ces mamu zvati mamOuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 6:26:27   
Maraj
E moguce to sam i ja pomislila. Jer to je kao dozivanje pa se zato zavrsava na O. Kao sto se neko npr zove Toma a ti ga dozivas TomO . Valjda je i njima obda logicno da je mama mamO user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 21:15:28   
bubulence
moja E spava sa tatom vec mesec dana, jedno vece joj kazem "Ema ako tako nastavis mama ti ne moze roditi Natasu" misleci kako bi bilo lepo da malo ispunjavam bracne duznosti ali ne mogu kada spavam sama. pre 2-3 dana ona izjavi da ce spavati sama u svom krevetu.
ujutro otvaram oci a ona stoji pored kreveta i smeje se, pitam sta je bilo a ona kaze :daj da vidim stomak. i podigne pokrivac i sva ljuta kaze 'rekla si da ces mi roditi Natasu ako te pustim da spavas sa tatom u krevetu, ocekujem da stomak naraste dok dodjem iz vrtica'.

a prosle nedelje je vodim na sladoled, idemo ona , Marija i ja. sretnemo komsiju, ima oko 60god, pita "Ema gde ides?"
ona "idem da jedem sladoled"
on "hoce i Masa jesti sladoled"
ona "Masin sladoled je mamina sika, jesi cuo? si-ka! to je sisa samo mama kaze da je ruzno da kazem pred drugima"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 21:39:02   
Maraj
Jao bubi ona je hit! user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 21:53:30   
bubulence
jeste hit, crvenim gde god krenem sa njom user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 21:58:12   
Anoniman
bubiuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.4.2015 22:25:55   
jabudic
Bubi, ona je stvarno šou program! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2015 21:52:22   
bubulence
danas posle skolice vodim Emu na sladoled, opet. covek joj daje kornet i uvija u nesto sto treba da bude salveta ali ocigledno da moje dete podseca na toalet papir. i naravno u njenom stilu : ciko posle sladoleda se brisu usta a ne guza... on je gleda i valjda nije razumeo sta kaze a ona prevrne ocima i kao "ma nebitno, imam vlaznu maramicu"

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2015 21:53:28   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence

danas posle skolice vodim Emu na sladoled, opet. covek joj daje kornet i uvija u nesto sto treba da bude salveta ali ocigledno da moje dete podseca na toalet papir. i naravno u njenom stilu : ciko posle sladoleda se brisu usta a ne guza... on je gleda i valjda nije razumeo sta kaze a ona prevrne ocima i kao "ma nebitno, imam vlaznu maramicu"




user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2015 21:56:19   
Torbica
Bubi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2015 21:57:01   
Anoniman
bubi ona je pravi sou programuser posted image
mene je moja u pre neko vece uplasila, spremamo se za spavanje, naravno stavlja sjaj i od jednom mrtva ozbiljna kaze mama dotakla sam dno dna, ja u cudu, pa una od kuda ti to, sta to znaci, a ona ce meni ,Boze mama to je kada ne znas sta ces sa sobom.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.4.2015 22:23:45   
bubulence
ma deca su danas strasna, pametna, dosetljiva, manipulatori jedni mali.
ja se svaki dan bar 5x sokiram njenim izjavama, komentarima, zapazanjima...
danas to idemo sa sladoleda i ja se setim da nisam uzela salatu i naglas kazem 'jaoj', ona me u sekundi pita 'sta je, da ti ne preskace srce'..
rekoh, daj odakle tebi to za srce? kaze, pa znam da starijim zenama to moze da se desi, cula sam od Tanje (komsinica)...
ja : Ema jesam li ja starija zena?????
ona" pa pa nisi jako stara ali mama, nisi ti vise ni tako mlada...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 7:18:53   
mali_mis
Bubi user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 7:54:34   
Maraj
Jao bubi pa tebi nikad nije dosadno sa njom! user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 17:01:35   
veselicaa
Bubulence kakav smisao za humor tvoja cerkica ima user posted image Ali znas sta kazu duhovito dete je pametno dete tako da bravo za Emu user posted image
E imam i ja jedan biser moje Stase user posted image pre neko vece jedu vocni jogurt od jagode i S. ce:Ja vise volim onaj crno beli vocni jogurt,pa kada sve promesam bude mmm( misli na Monte) user posted image
A ja: Ali Staso,to nije VOCNI jogurt user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 19:12:58   
Ivanka 75
Sedimo danas u dvorištu posle roštilj-ručka, Ivka luduje okolo i mm joj kaže:
"Ako se ne smoriš zaključaću te u tvoju sobu!"
Sela ona na stolicu istog momenta, podbočila se pa kaže:
"Na mojoj sobi nemaju vrata, kako misliš da me zaključaš?"

A na njenoj sobi stvarno nema vrata user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 19:26:06   
amdn
klinci su super sa njihovim izjavama, covek s stvarno iznenadi sta sve znaju, cuju i zapamte :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 21:07:47   
mila83

IZVORNA PORUKA: bubulence

ma deca su danas strasna, pametna, dosetljiva, manipulatori jedni mali.
ja se svaki dan bar 5x sokiram njenim izjavama, komentarima, zapazanjima...
danas to idemo sa sladoleda i ja se setim da nisam uzela salatu i naglas kazem 'jaoj', ona me u sekundi pita 'sta je, da ti ne preskace srce'..
rekoh, daj odakle tebi to za srce? kaze, pa znam da starijim zenama to moze da se desi, cula sam od Tanje (komsinica)...
ja : Ema jesam li ja starija zena?????
ona" pa pa nisi jako stara ali mama, nisi ti vise ni tako mlada...

user posted image vrh user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 21:46:10   
Anarunika
user posted image user posted image user posted image
Ne znam ko me više nasmeja!

Bubulence Ema je hit! user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 21:59:43   
emicaa
Bubi slatko sam se ismijala,ludica mala user posted image
Mene je Teodora par puta čula kad prokomentarišem bem mu mamu i sinoć bila sveki i ova joj uzme telefon a sveki joj kaže Bem li ti a Teodora se nadoveza MAMU,šokirana sam bila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.5.2015 22:01:41   
mila83
Emicaa user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.5.2015 7:43:37   
Maraj
user posted image Emice ....
oni su ko sundjeri. Ni ne primetis kad sve upiju user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.5.2015 11:42:38   
emicaa
Jutros se igra u svojoj sobi i pipka na jednoj igrački stalno isto dugme tako da se samo vrti rečenica "haj,let's play".Ja sam za to vrijeme u kuhnji.Izlazi T iz sobe i ulazi u dnevnu i kaže :haaaj mama,nema mama,baj baj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.5.2015 7:55:17   
veselicaa
Pokvarila nam se kola prekjuce i S.otisla sa tatom da mu "pomogne" da ih popravi.Inace obozava da popravlja nesto,mislim da ume bolje da odsrafi nesto nego ja user posted image ponekad bas podseca na decaka kada se igra srafcigerima user posted image Muz pokusava da upali auto,koji nece nikako,S je ispred i kaze: Tata,tockoci,tockovi se ne okrecu,moras tockove da okreces ako hoces da podjes user posted image i udari se dlanom po celu u smisli "au ala je ovaj tata smesan"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here