|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.6.2015 14:08:43   
Kata90

IZVORNA PORUKA: jess021

Da, dauser posted image
Pitaj ga opet za koju godinu.
Ja kad sam bila mala, stalno sam govorila da se nikad necu udavati, mene to ne zanima.
Vidi sad...reklo bi se da sam promenila misljenjeuser posted image


Istouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.6.2015 14:28:15   
Ana RR
Kažem ja Marku jutros da su mu porasli nokti i da posle moramo da ih isečemo a on me pita Što, je l idemo negde? user posted image user posted image

Kao u filmu Varljivo leto kad deca peru zube jer im dolaze gosti pa klinka pita A šta ćemo da im radimo? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.6.2015 14:34:26   
QueenJ
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.6.2015 18:37:13   
Bibilib
hahaha sve su blesavi Ana,sta sve njima pada na pamet....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.6.2015 19:13:36   
Anarunika
Hahahaha, mene Iskon svaki put kada mu kažem da se oblači pita:"A gde idemo?"

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 17:54:30   
Kata90
Ana.....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 22:14:30   
Ivanka 75
Iva danas nosila moj grudnjak user posted image
Sve ga zove "grudi" sa osmehom od uva do uva user posted image i šepuri se po kući a on visiiii user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 22:27:00   
Ana RR
Ijaoooo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 22:55:24   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kažem ja Marku jutros da su mu porasli nokti i da posle moramo da ih isečemo a on me pita Što, je l idemo negde? user posted image user posted image



Ana user posted image
Podseti me na Vuka. Kad god kazem e sada ce mama da sredi stan, on pita jel nam stizu gostiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 23:32:04   
Ana RR
Haha, niko ne može da te obruka kao što može dete user posted image

Mi redovno imamo izjave mama ja to nikad nisam jeo ili ja to nikad nisam video i slično user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.6.2015 23:40:48   
Azra_
Strašni su!!! user posted image To je kao kada je kod moje sestre dok je bila trudna došla patronažna sestra. Sestić imao 3 god.tada. Patronažna započne opušten razgovor sa sestićem, pita ga da li pere zube, kakva mu je četkica za zube, a on onako blentavo kaže ˝Ja nemam četkicu za zube. Nikad ne znam šta je četkica za zube.˝. user posted image To je bilo malo, nego patronažna u razgovoru sa sestrom pita kako je ona, kako podnosi trudnoću i kako je klinac, da li je zdrav, a on se javlja iz kutka u kom se igra ˝mnogo sam bolestan˝ i zakašlje se kao magarac.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2015 2:25:20   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Haha, niko ne može da te obruka kao što može dete user posted image



A povodom ovoguser posted image
Pre 3-4 meseca me je Vuk bas obrukao. U momentu sam osetila da sam crvena u licu hahaha.
Ispred zgrade imamo moj market i tu sve kupujem. Od igle do lokomotive. Tu sam svaki dan po 5 puta. Koliko mogu da ponesem toliko kupim. Ali kako je krenul9 lepo vreme i sa njima setnje, par zgrada od nas se nalazi as market gde je mnogo jeftinije i par dana sam tu kupovala. Ali posto jedan dan nisam mogla nesto da nadjem u as marketu svratim u moj market gde me apsolutno svi znaju. I kada su videli Vuka svi su krenuli da ga pozdravljaju. Pa gde si Vuce, kako si? Sta ima kod tebe? A on onako glasno kako samo on ume.... ma evooo, nista posebno.... nema nas kod vas, mama ide u As market jer je kod vas sve skupouser posted image
Ja sam bila na drugom kraju prodavnice i sve sam cula. Ljudi su vristali od smeha a ja sam pozelela " zemljo otvori se"user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.6.2015 13:19:11   
Anarunika
A jooooj Dijana mogu misliti user posted image Ali dete je samo istinu reklo šta tu ima da se krije user posted image

Jutros mi svi zajedno na maženju u krevetu. Pričamo o deci i koliko će dece Aki i Ika imati kad porastu i tako sve nešto. Između ostalog kaže Ika: "Ja ću imati puno dece sa puno žena" (pravi predstvanik svoje vrste )
A pitam onda ja Akija kako će on, hoće li i on imati puno dece sa mnogo žena ili će da ima decu samo sa jednom ženom, a on kaže: "Ja ću da imam puno dece sa jednom ženom ,a ako me ta žena otpusti, onda ću da nađem drugu."user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.6.2015 11:37:21   
emicaa
Dječiji biseri su neponovljivi user posted image
Evo nekoliko riječi iz našeg riječnika
munana-mušica
padadaj-papagaj
kontata-kornjača
pi-sok user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.6.2015 13:52:53   
NadaR
Auuuu, Dijooo, pa strašno :-D:-D


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.6.2015 23:42:01   
Ivanka 75
Imamo rodjendan od 19-21h, u toku dana Ivka pita:
"A zasto je ridjendan po noci kada ne moze da se vidi kuda ides?"

Jednostavno razmisljanje...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.6.2015 8:51:01   
QueenJ
user posted image user posted image
Ivka=Kefalica

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.6.2015 23:06:14   
bubulence
igramo se juce zmurke, E se sakrila ,ja je trazim pa odugovlacim. i sada idem od spavace sobe pa zavirim u svaki cosak, pa u kupatilo, pa na terasu jednu, drugu i u jednom trenutku ona vice "aalooooooo trazi me u kuhinji inace govance izleceeeee"
hahahahah prikakilo joj se a ja nikako da je nadjem...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.6.2015 23:15:25   
QueenJ
user posted image Pa umirem! Ema kraljica!!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.6.2015 23:26:39   
Ana RR
user posted image user posted image genije!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.6.2015 9:19:26   
emicaa
Bubi tvoja Ema me uvijek oduševi svojim izjavama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.6.2015 22:06:45   
Ivanka 75
Ofarbala se ja veceras, odem da perem kosu kad ulazi Ivka u kupatilo, vidi me kako nagnute glave ispiram kosu i iz sve snage zamahne glavom u kadu da i ona pere kosu.
Kako je samo zveknula glavom u ivicu kade! (nije je bolelo)
A onda je pocela da se smeje, mase glavom kao da i ona pere kosu, presrecna user posted image
Posto kupatilo smrdi od farbe kazem joj da izadje i nastavim. Ona izadje i posle 10ak sekundi tresak i otvaraju se vrata a ona sa maskom stoji na pragu i kikoce se user posted image
Resila je problem mirisa user posted image
Pocnemo obe da se smejemo, utom ulazi mm, tera je da izadje napolje, ona naravno nece (a svi se smejemo ko ludi), ja se okrenem a on je uhvatio pod misku ko pisamce, ona se drzi rukama za dovratak i ne da se! user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 21.6.2015 22:08:53 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2015 7:30:54   
mali_mis
Bubi user posted image
Ivanka user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2015 8:29:24   
Ivanka 75
Iva od malopre, sva ozbiljna....
"Celu noc sam spavala..... Drzala sam oci zatvorene i nista nisam videla..."

Logicno user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2015 23:40:42   
veselicaa
Ajoj kako su vam samo duhovita deca user posted image bas sam se ismejala.
Pre neko vece vracamo se iz setnje i S.zabolele noge.Muz je uzeo da je nosi a ona se sva razmazila pa ga zagrlila,ljubi ga ma prava tatina cerkica.I ja je pitam onako da se nasalim:Staso jel si ti tatina princeza ili tatino djubrence?A ona se onako vragolasto nasmesi i kaze: Djubrence user posted image
Smejali smo se celi put do kuce user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here