|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:30:10   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Ne mora da znaci,evo moja A rano naucila neke stvari koje se uce tek u prvom razredu i nije joj bilo dosadno kada ih je opet ucila u skoli.

Veselice neće njoj to odmah dosaditi,ali vremenom ako je već naučila nešto unapred,steći će utisak da ne mora da uči kad već to zna,pa će se opustiti i neće naučiti da treba da uči...jesam sa malo izfilozofiralauser posted image nadam se da ti je jasno šta sam htela da kažemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:34:15   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ma imam utisak da se današnja deca rađaju sa fakultetomuser posted image koliko samo više imaju znanja nego mi u njihovim godinama,ali to je zato što imaju i više izvora informacije koje su im dostupni...mi kada smo bili u njihovim god sigurno nismo učili pesmice na engleskom preko kompauser posted image


Potpuno se slazem Viki. Meni moja M deluje mnogo starija nego sto jeste,ne samo po svom znanju vec i zrelosti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:36:04   
veselicaa
Razumem Viki,ali eto kazem kod moje A nije takav slucaj.Ali ona stvarno lepo uci,najbolji je ucenik u odeljenju i dosada nisam imala problema sa njenim ucenjem.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:39:18   
vikiveki
Veselice onda je to super,ima takve dece,koja su jednostavno takva...radoznala i željna znanjauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:48:31   
Ivanka 75
Vikiveki, ne zanima moju Ivu apsolutno nista, nema ona nekih interesovanja, osim za Rainbow Dash i Moj mali poni Equestria girls user posted image ali izgleda da je dobar slusalac, nekad kad mi objasnjava nesto cini mi se kao da sebe preslisava i da samoj sebi pokusava da razjasni to sto prica. Nije bila takva do pre 2-3 meseca. Procvetalo mi dete user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:49:08   
Idica
Gledam sa bratovom cerkicom Kefalicu i decu pitaju "Sta je ljubav?". Ja naravno,pitam nju:" Ana,sta je to ljubav?". A ona preozbiljna kaze "Ljubav je kad ti tata donese jagode,a napolju je sneg.".user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:51:21   
Idica
Ana,ko ti je odsekao siske?
Pa,sisarka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:53:24   
mila83
Kad vec pricate o tome,ja se malo po tom pitanju brinem,moja M je savladala bez problema citanje cirilice,pa i latinice skoro,pocela samo inicijativno da pise dnevnik ! kratke recenice ali to je dnevnik..matematiku ukapirala sve radnje,engleski savladala na casovima taj program za prvake...Videcemo kako ce biti.Meni isto deluje da nece gubiti motivaciju,voli da uci..pisala sam o tome na pravoj temi,vreme ce vec pokazati.
Da ne masimo ovde temu viseuser posted image
Moj sin je danas pricao o tome koga ce zvati na svoj rodjendan,kako nece zvati Nindzu,jer je Nindza udario njegovu devojku Kristinu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:53:27   
vikiveki
Ivanka...neka samo cvetauser posted image super je duša mala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Idica)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.7.2015 23:54:11   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice onda je to super,ima takve dece,koja su jednostavno takva...radoznala i željna znanjauser posted image

Radoznalost je njeno drugo ime user posted image A voli i da uci,evo pocela je neku bas debelu knjigu da cita,pravi deciji roman,sunce moje pametno user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 13:48:56   
Buba Mira
Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 13:51:48   
mila83
user posted image Sto ne bi moglo i obrnuto...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 13:52:33   
veselicaa
Bm hahhahhahha.ajojjj to ti je ta decja logika na delu user posted image user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 13:59:34   
Buba Mira
A majku mu, sve mora naopačke user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 13:59:35   
vikiveki
Jao Buna Miro baš sam se nasmejala,što mora biti sve po pravilima user posted image Ćerka ti je super,mora da je glavna u grupi,ako ide u vrtić

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 14:02:09   
Buba Mira
Ide u vrtić od napunjenih godinu dana, nije glavna, ja mislim da je super to što kod njih baš nema te "glavne dece". Jako se lepo grle i druže svi sa svakim, baš sam ih posmatrala više puta. Al' da je naopačke, naopačke je user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 14:46:07   
Rosita
Hahaha, buba miro, crica user posted image .

D je poceo sa pitanjima: Mama, sta je to sestra? Mama, sta je to otisak? Mama, STA MI ZELIMO user posted image ?

Pre neki dan vice napolju na autobus: Stoj u ime zakona!!! (Nodi user posted image )

< Poruku je uredio Rosita -- 5.7.2015 14:48:52 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 14:59:39   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! user posted image


I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 14:59:41   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! user posted image


I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 15:03:28   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Rosita



Pre neki dan vice napolju na autobus: Stoj u ime zakona!!! (Nodi user posted image )

Haahaha user posted image user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 19:10:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ide u vrtić od napunjenih godinu dana, nije glavna, ja mislim da je super to što kod njih baš nema te "glavne dece". Jako se lepo grle i druže svi sa svakim, baš sam ih posmatrala više puta. Al' da je naopačke, naopačke je user posted image

user posted image baš mi je simpatična,čitala sam i juče dok si pričala o njenim nestašlucima,sve je to znak da je jako inteligentna,sve je zanima i istražuje svet soko sebe na svoj način

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.7.2015 19:13:00   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ivanka

I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)

Ma Iva je super,sve što sam pisala za Buba Mirinu malecku isto bih mogla reći i za Ivuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.7.2015 11:23:09   
Rosita
Meni je moj D juce rekao - Ti si zla maceha. Znam da ne zna znacenje, al ne bese mi milo user posted image . Jos ja kazem mm cujes li ti sta on meni kaze, a mm ce - provalilo te i dete , bezobraznici jedni user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.7.2015 11:32:22   
aleksandrici
Bas ste me nasmejali,nije sotona ,vec jedna mala cupavica,ljubim je,kako si samo to slatko opisala,dece se samo razlikuje od malena od druge dece,istrazuje?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.7.2015 11:59:18   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni je moj D juce rekao - Ti si zla maceha. Znam da ne zna znacenje, al ne bese mi milo user posted image . Jos ja kazem mm cujes li ti sta on meni kaze, a mm ce - provalilo te i dete , bezobraznici jedni user posted image

Hahahha user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here