|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.7.2015 12:01:04   
vikiveki
Hahaha Rosita a tm jedva dočekao da i on pridoda,isti su svi muškarciuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.7.2015 12:24:28   
Rosita
Hahaha, da te sitne provokacije user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.7.2015 13:07:06   
mila83

IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni je moj D juce rekao - Ti si zla maceha. Znam da ne zna znacenje, al ne bese mi milo user posted image . Jos ja kazem mm cujes li ti sta on meni kaze, a mm ce - provalilo te i dete , bezobraznici jedni user posted image


user posted image bilo je i kod mene slicnih ispada...
a i za Nodija,moj sin je neko vreme u ime zakona zaustavljao na ulici user posted image Pravi sou !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.7.2015 13:51:44   
vikiveki
Ja sam se pre neki dan smejala mom najmlađem,jesta da situacija nije bila mnogo smešna.Moj muž se nešto bio rastužio zbog bolesti prijatelja pa je plakao a ja ga tešila,to video S. pa kada je taja izašao napolje a on mi kaže ....zašto ti mama taji cepaš srce,je l ga više nbe voliš? znači u početku sam ostala bez teksta a onda sam mu objasnila da nije tako,i onda sam se smejala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.7.2015 15:08:05   
mila83
Srce malo user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.7.2015 15:22:32   
aleksandrici
Toliko smesnih situacija a u stvari istinitih,hteli mi to da priznamo ili ne?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.7.2015 15:36:23   
vikiveki
ma deca su mali sunđeri koji sve što čuju upijaju...verovatno je čuo kada mi mm rekao kako mu se srce cepa zbog prijatelja i mali to odmah povezao da sam ja taji srce pocepala i sada on zato plače

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 15:00:51   
mila83
Evo malo i najmladjima da se smejemo user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/5872501.htm]user posted image [/url]


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 16:15:03   
Ana RR
Hihi sjajno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 17:31:31   
vikiveki
user posted image jao Mila što je simpatičnauser posted image nestrpljiva da proba lubenicuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 19:00:44   
veselicaa
Mila super slika user posted image Izgleda da dete bas voli lubenice pa ne moze da ceka user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 20:07:49   
mila83
Ma nije je jos ni probalauser posted image , malo cemo sacekati za lubenicu..ali joj je valjda bila zanimljiva user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 20:10:53   
veselicaa
Lici joj na loptu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 20:23:29   
mila83
Da,u pravu si,jurca stalno i za loptama,samo lubenica je bas veeeeelika lopta user posted image jos kad bi stala u usta user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 20:24:54   
vikiveki
hahaha neka velika lopta ...mogla bi da se probauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 20:42:41   
aleksandrici
Wau,sto je dobra slika,imam slicnu sa mojim sinom.Mnogo su slatki a lubenica veca od nje.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.7.2015 22:13:50   
vikiveki
Ja ću pokušati da nađem, imam jednu smešnu sa mlađim sinom,kako jede kobasicuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 18:47:52   
veselicaa
Rucamo danas,muz kaze da sam presolila krompir(a nisam user posted image ) a S mu dodaje kecap i kaze:Evo tata stavi kecap,bice ti ljuto,nece vise biti slano!user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 18:49:47   
vikiveki
user posted image hahaha a kečap vam je onaj ljuti pa će tata zato da se zaljutiuser posted image
Kako ona misli na tatu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 18:51:16   
veselicaa
Viki draga,samo ljuti kecap kupujemo i to onaj Polimark,svi drugi su nam bljak user posted image Od kako su krenule da ga jedu,jedu ljuti nikada blagi nisam kupila.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 18:56:27   
vikiveki
user posted image a kod nas je obrnuta situacija,samo blagi konzumiramo,zato sam odmah pomislila da vi jedete ljuti jer inače zašto bi krompir bio ljutuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 19:13:13   
vikiveki
Prilazi mi mlađi sin i pita:Mama jesi li gladna?" Ja:" Nisam"...On:"Moraš biti gladna sad!" ...dobro,gladna sam...odlazi i donosi poslužavnik iz kuhinje, a na njemu njegove gaćiceuser posted image pala sam od smeha...uzeo iz korpe gde je čist veš pa mi servirao večeruuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 19:16:42   
mila83
user posted image pa kada si gladna ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 19:18:07   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Prilazi mi mlađi sin i pita:Mama jesi li gladna?" Ja:" Nisam"...On:"Moraš biti gladna sad!" ...dobro,gladna sam...odlazi i donosi poslužavnik iz kuhinje, a na njemu njegove gaćiceuser posted image pala sam od smeha...uzeo iz korpe gde je čist veš pa mi servirao večeruuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.7.2015 19:19:26   
vikiveki
user posted image user posted image koliko sam gladna još bi mogla i poslužavnik zajedno sa gaćicama pojestiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nezgoda
video
Autor: Miroslav Antić, Peva: Dragan Laković i dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here