|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 21:38:26   
emicaa
Bubi ja samo čekam kad ćeš !ešto napisati,ona je pravi mali biser user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 21:40:02   
NadaR
Jooooj Bubulenceee , uffff ... :-D :-D :-D

Zamisljam vam izraze lica. :-D

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 22:16:50   
bubulence
ona je moj ponos i moja sramota najveca user posted image .
kaze tati ' tata ti si moja ljubav, moj carobnjak, carobnjak kao Hari REporter'

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 22:25:48   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence

Evo malo i nas.
Vodimo racuna da Ema ne cuje ruzne reci od nas. Ustvari ih ni ne koristimo. Pre par dana se ona igra, mi u trpezariji i muz mi kaze da je cuo za nekog da je peder. Bas je bio tih ali je gdjica cula. Dolazi i pita sta je peder. ja u soku odgovorim 'konobar'. Nemam pojma odakle mi je to izletelo ali sam bila ponosna na sebe sto sam smislila nesto sto joj nece biti zanimljivo za dalje ispitivanje...
Danas smo porodicno otisli na kafu, i ona hoce sok. Dolazi konobar a moje pametno dete kaze ' ciko ja znam da ste vi peder (da se pohvali sta je naucila). Mozete mi doneti sok od jagode' .
Iste sekunde smo znali odakle joj to. Narednih 5 min smo se izvinjavali i na kraju sam coveku ispricala odakle joj to...




user posted image user posted image user posted image trebao je da vas casti kafom

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 22:28:33   
bubulence
dao joj je zeton za one muzicke klackalice ili sta su vec user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2015 22:56:27   
janabons
SAd iscitavam sa muzem ove bisere vase dece, a joooj, valjali smo se od smeha, suze su mi krenule...
Deca su nam shou, al sto bi moja Jana rekla- Boze, ja nisam sou, ja sam Janauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.9.2015 9:22:55   
Kata90
Bubi,ja se upisah od smeha user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.9.2015 10:35:50   
eca89
Bubi, ona je definitivno opravdala titulu kraljice, slatko se nasmijahuser posted image user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.9.2015 9:56:12   
Rosita
Ja sam shvatila da moje dete zna imenom i prezimenom jako puno mojih kolega jer je izbiflao ko su mamine kolege (stvarno ne mislim da bas toliko pricam o poslu, ispricam muzu ukratko kad dodjem). E, a pepu gleda svaki dan, nije da trazi ali ja mu pustim recimo onu u 8 na mini ultra, lepo mi godi da uradim nesto tad. I on sinoc izbaci odjednom sledece: Tekst citali Darko Tomovic i Ana Popovic, pa onda jos par imena ko je sta radio i na kraju rece sinhronizacija i tonska obrada studio laudvorks user posted image . Ja ga pitah da ponovi, on sve uredno ponovi, deca su kao sundjeri.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.9.2015 10:58:52   
MAMAMAJ
Pošaljem sinoć ćerkicu u zdravu hranu da mi kupi sirovi badem, stojim ispred sa sinom u kolicima i čekam je, i ona kad je stigla na red kaže: daćete mi siroti badem. user posted image user posted image ona devojka što radi se zacenula od smeha, a M sva zbunjena, ne razume šta je smešno... user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.9.2015 12:59:49   
Ivanka 75
Kupili Ivi nove patofne, odnela ih ona kod bake i deke da im pokaže, deka stavio nešto u patofne da ona ne vidi pa rekao meni da joj kažem da pogleda u patofne.
Ja se vratim u kuću i kažem joj
Ja:"Iva pogledaj u patofne, deka ti nešto ostavio"
Iva pogleda onako ovlaš
Ja. "Stavi ruku i proveri"
Iva: "Neću, stavi ti" user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.9.2015 23:06:49   
Kata90

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Pošaljem sinoć ćerkicu u zdravu hranu da mi kupi sirovi badem, stojim ispred sa sinom u kolicima i čekam je, i ona kad je stigla na red kaže: daćete mi siroti badem. user posted image user posted image ona devojka što radi se zacenula od smeha, a M sva zbunjena, ne razume šta je smešno... user posted image


user posted image user posted image joj sto je dobra,nasmeje me bas

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
24.9.2015 18:35:28   
milicicak
Gleda mini buba reklamu za moja kravica jogurt i na reklami kazu Ukus oko koga se svi slazu a ona na to Ja se ne slazem user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
24.9.2015 18:45:15   
veselicaa
Hhaha bravo za mini bubu user posted image A sto bas svi da se slazu user posted image potpuno je u pravuuser posted image
Pre neki dan ja citam neki casopis S pored mene i cim vidi neku sliku npr,maskare ona kaze "maskara".I tako naidjemo na sliku devojke koja se slika mobilnim i moje dete kaze "SELFI" user posted image Pa otkud sad ona zna sta je to?user posted image
Jutros idemo u vrtic i ona nesto brblja,hoda polako,a njeni drugari vec uveliko ispred nas.Ja joj kazem:Pozuri,vidi gde su Nemanja i Mladen" a ona kaze:"Pa mama,ja sam devojcica,meni treba tri sata da se sredim,moram malo da kasnim"i pokazuje na frizuru.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.9.2015 9:05:35   
NadaR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Gleda mini buba reklamu za moja kravica jogurt i na reklami kazu Ukus oko koga se svi slazu a ona na to Ja se ne slazem user posted image

Hihi , ni ja se ne slazem user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 13:38:51   
Zemunka85
Moj kumic (3,4), kaze kumu pre neko vece da vozi, bas graciozno :D.
Moja cerka mom tati kad je nacrtao (samo glavu) da to nije ona jer ona nema tolike sise (!?!).
A mojoj baki koja je stara i pogubljena i nista je ne razume "Kako bre? Pa ne pricam ja engleski".
Kada se hvali o drugaricama sa mora, stalno pominje Simonu, koja je iz Andjelije (Indjije)

Cudo su, cudo! Ne znam da li ste videli onaj klip (montaza naravno) gde se dete radja i samo preseca pupcanu vrpcu, slika selfi sa mamom odmah .. kaci na FB .. to su te generacije :D

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 14:02:15   
MAMAMAJ
Moji (ona 4god, on 14meseci) se igraju pošte, ona mu okačila neku torbicu oko vrata jer je poštar, naravno, ona mu je šef i daje mu pisma i govori neke nazive ulica i brojeve gde on kao to treba da odnese, i lupeta svašta i odjednom odvali: ulica Čika Buljina...
user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 14:50:36   
jocajaca
Prije neku veče Nikica(22 mjeseca) se budi nekoliko puta, je je prebacim kod nas ali ona I dalje nešto kenjka kaže mm "Daj joj da siki", ja kažem "Ma sikila je maloprije", a ona lijepo sjede I okreće se mm I kaže " Tajo ja sam malo sikila pije, ali samo malo" user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 16:36:47   
amdn
mame citam sad sta sve pisete i biseri decu su stvarno super, odusevljavaju me.
evo sta je nas izjavio,pre neki dan isli u babine i pita nas J tatu, kaze tata a sta radi mali Vidak,, ja cu mu poneti autice i kamion da se igra.a tata mu kaze mili pa Vidak je beba on samo jede i spava,
a Juri na to odgovara: aaaaaa pa njemu je sigurno mnogo dosadno user posted image

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 20:42:34   
madre

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Moji (ona 4god, on 14meseci) se igraju pošte, ona mu okačila neku torbicu oko vrata jer je poštar, naravno, ona mu je šef i daje mu pisma i govori neke nazive ulica i brojeve gde on kao to treba da odnese, i lupeta svašta i odjednom odvali: ulica Čika Buljina...
user posted image

a jojuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 21:23:03   
choopa choops
Žapkić user posted image
IZVORNA PORUKA: bubulence

Evo malo i nas.
Vodimo racuna da Ema ne cuje ruzne reci od nas. Ustvari ih ni ne koristimo. Pre par dana se ona igra, mi u trpezariji i muz mi kaze da je cuo za nekog da je peder. Bas je bio tih ali je gdjica cula. Dolazi i pita sta je peder. ja u soku odgovorim 'konobar'. Nemam pojma odakle mi je to izletelo ali sam bila ponosna na sebe sto sam smislila nesto sto joj nece biti zanimljivo za dalje ispitivanje...
Danas smo porodicno otisli na kafu, i ona hoce sok. Dolazi konobar a moje pametno dete kaze ' ciko ja znam da ste vi peder (da se pohvali sta je naucila). Mozete mi doneti sok od jagode' .
Iste sekunde smo znali odakle joj to. Narednih 5 min smo se izvinjavali i na kraju sam coveku ispricala odakle joj to...


user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 21:51:49   
emicaa
Juče šetamo i T svaki čas zastaje i kaže joj mm ajde Doro a ona stade i kaže beba Doda hoda user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 22:20:39   
dijana1*
Mm se profesionalno bavio sportom i kako je napustio tako se i ugojio. I dugo vec muci muku sa kg. Realno mrzi ga da skida i uvek e sada cu a nikako.
Vuk je vec veliki i shvatio je da je to problem.
Pita me veceras.
Mama kada cemo ici u Grcku?
Reko, Grcka je mnogo daleko a vi ste jos mali da bi isli kolima. Kada porastete ici cemo. Ili mozemo ici avionom. Da li bi voleo da se vozis avionom?
Vuk: aaaaa to je super voleo bi ali malo se plasim.
Reko cega.
Pa kada avion poleti da odma ne padne zato sto je tata mnogo debeo i tezak.
Umrla sam od smehauser posted image
Mislim nema bas toliko viska da bi mogao srusiti avionuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2015 22:33:35   
mila83
Iscitah zadnje dve strane i slatko se nasmejah ! Ali bubulence....ciko znam da ste vi peder....VRH !

user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.9.2015 12:25:48   
majared
Lepimo malisa i ja stikere i kako mu ja dodam stiker tako on vice vava mama. Trebalo mi je malo da skontam da je rekao hvala mama. user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here