|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 11:37:43   
LP mama
Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2251
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 11:43:00   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya


Ali zato ima svoje izjave, sreća pa samnom pričauser posted image . Prekjuče mi viče iz sobe:
-Mama, Lena se probudila!!!
Ja pitam - Jesi li je ti probudila?
-Ne, mama, ti si je probudila, sigurno si lupala tanjirima pa si je probudilauser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2252
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 13:09:59   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" user posted image




user posted image Dečije shvatnje prostora i vremena user posted image A i on je mali čovek, za njega je to mnooogo pešačenja user posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 2253
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 13:51:54   
mila83

IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" user posted image



user posted image slicno i kod nas,preseljenje na drugu adresu je ozbiljna stvar ! user posted image
Gledali smo neku emisiju na Animal planet,kako deca maze i hrane male pingvine i krenuli oni mene da ispituju gde ima to,da ih vodim...pa krenuli ,jel ima kod babe u Sm,pa jel ima kod keke u Ns,pa jel ima u Bg..itd,kazem ja nema u Srbiji tako kao u toj emisiji,a kaze bata,pa kako nema,ajde vodi nas onda na Severni pol VOZOM ,kako mogu ta deca ,mozemo i mi ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 2254
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 15:01:33   
Bibilib
Deca su nam tako dobra da nihovom mastom mozemo obici i put oko svetauser posted image


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2255
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 15:06:51   
mila83
Ma da,promena ulice u gradu je ozbijna,a putovanje na drugi kraj sveta je caskom, i to vozom ! user posted image nasom zeleznicom bi to potrajalo bomeuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2256
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 15:09:34   
Bibilib
Bas bi brzo stigli....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2257
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 15:36:40   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Ma da,promena ulice u gradu je ozbijna,a putovanje na drugi kraj sveta je caskom, i to vozom ! user posted image nasom zeleznicom bi to potrajalo bomeuser posted image

user posted image njima je ceo svet Srbija,a ostali delovi sveta su neka zabačena mesta do kojih se može i vozom stićiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2258
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 16:04:22   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" user posted image


Hhaah uplasilo se dete da je Elena otisla dalekouser posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 2259
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 17:30:51   
mila83
Po Dimitrijevom shvatanju,vozom se svugde moze stici user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2260
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 21:23:49   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Po Dimitrijevom shvatanju,vozom se svugde moze stici user posted image

user posted image on je kao moja mama,svugde bi išla vozom,i kada god može ide vozom,jedini problem je što nema neka direktna linija od Užica do Sr.Mitrovice i Šida,pa mora da preseda u BG

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2261
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 21:58:33   
mila83
user posted image
Evo danasnjeg bisera.Kupali su se u bazenu,obicno ne mogu da ih isteram iz vode.Danas izlaze sami i ranije nego inace,pitam zasto.Kaze mi Dimi ko iz topa :"Necu da dobijem upalu kasike ! "user posted image
A mali od devera dobio upalu mokracnih kanala jer se kupao u hladnoj vodi,nisu videli na vreme,pa sam mojim klincima objasnjavala sta je besika,mokracni kanali i na koje nacine se mogu prehladiti i sta znaci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2262
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 22:25:28   
vikiveki
user posted image baš je biser,nije razumeo šta je bešika pa je zamenio sa rečju koja zvuči sličnouser posted image kašika=bešika

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2263
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2015 22:30:34   
mila83
Ma razumeo je ,samo je u brzini rekao rec koja je slicnauser posted image evo i sada dosao mm sa posla i kazem mu ja da kaze tati zasto je izasao sam iz bazena,onda je zastao,razmislio,otisao kod seke da pita sta je to bratic dobio,upalu cega i vratio se i rekao besikeuser posted image
a zapamtio je on celu pricu sta je besika i cemu sluzi,tek to da vam ispricauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2264
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 8:42:14   
dijana1*
Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrakuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2265
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 9:51:31   
QueenJ
user posted image Pa, da. Logično! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2266
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 10:19:45   
mila83
Lepo objasnjenje Dijo user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2267
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 10:56:48   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrakuser posted image

user posted image sasvim logi;no obja[njenjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2268
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 11:46:09   
LP mama
Evo još jedne Lukine starije anegdote, kad sam bila trudna rekli su mi da nosim devojčicu
( a ja rodila dečaka), kaže moj Luka " sad kad se porodiš i kad dobijem seku bićemo blizanci, jel da?"
inače imao je u grupi u vrtiću blizance dečaka i devojčicu pa je valjda to povezao user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2269
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 11:52:31   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrakuser posted image

Hhahhah kakvo objasnjenjeuser posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2270
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 12:05:15   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrakuser posted image


Joj Bpze dragi kakvo objasnjenje....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2271
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.7.2015 16:08:16   
mila83

IZVORNA PORUKA: LP mama

Evo još jedne Lukine starije anegdote, kad sam bila trudna rekli su mi da nosim devojčicu
( a ja rodila dečaka), kaže moj Luka " sad kad se porodiš i kad dobijem seku bićemo blizanci, jel da?"
inače imao je u grupi u vrtiću blizance dečaka i devojčicu pa je valjda to povezao user posted image

user posted image

tako je i moja Milica,isto ima blizance u grupi,ta devojcica joj je cak i najbolja prijateljica.Jedva je cekala da dobije sestru da i ona ima svog para blizancauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 2272
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.8.2015 16:49:46   
veselicaa
Malopre igra A Frozen igrice,S je gleda i vice "Hocu trola,kako je sladaaaaak i mali,trol,troool"user posted image
Mislim otkad su trolovi mali i slatkiuser posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2273
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.8.2015 15:15:34   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Ma razumeo je ,samo je u brzini rekao rec koja je slicnauser posted image evo i sada dosao mm sa posla i kazem mu ja da kaze tati zasto je izasao sam iz bazena,onda je zastao,razmislio,otisao kod seke da pita sta je to bratic dobio,upalu cega i vratio se i rekao besikeuser posted image
a zapamtio je on celu pricu sta je besika i cemu sluzi,tek to da vam ispricauser posted image

Hihihi mogu da zamislim malog Dimu kako ozbiljno i sa puno žara objašnjava hihihi user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2274
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.8.2015 7:57:25   
Rosita
Juče mm i ja sedimo u lokalnom kafiću, a D je tu na nekom prostoru gde su postavili par zanimacija za decu, automobilcic, krokodil za ljuljanje i tome slično. D vuče , gura auto, švrćka okolo. Prilazi devojci okrenutoj ledjima nama i kezi se i kaže Ćao, ja sam D. Ne čujem šta ona kaže, malko je dalje. Vidim seda on preko puta nje i nešto priča. Gledam, ubrzo prilazim da se izvinim, cica kaže nema zbog čega, on je samo prihvatio ponudu da sede user posted image . Mislim se, rano si počeo, sine user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here