|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon za vencanje
10.7.2009 21:41:21   
Anoniman
Primetila sam da nemamo ovu temu....a sigurno je mnogima zatrebala u trenutku kada su dobili poziv za venchanje.... user posted image

Dakle...da li ste za neki klasichni poklon, tipa kucni aparati, posudje, neshto originalno, ili koverta? Da li ste u dogovoru sa mladencima kupovali poklone, ili davali novac? Da li ste vi davali do znanja zvanicama shta da vam donesu?

Mi sledece nedelje idemo na svadbu, i dali smo novac (jedan deo unapred, a jedan deo cemo silom prilika nakon svadbe) naravno u dogovoru sa mladencima....
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 21:55:18   
NadaR
 Smeshkice a kako to unaprijed dajes novac?
Ja opet radije dajem novac ... nek kupuju stvari koje im trebaju po svom ukusu!
Jedino bas ako su mi bliski i ako poznajem njihov ukus ,onda kupim neku sitnicu i dam novac user posted image
Mi smo napravili spisak stvari koje su nam potrebne  i ovi nasi blizi (nasi roditelji, tetke,ujaci...) su se dogovorili ko ce sta da kupi. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 21:57:42   
Lu
Kod nas je običaj da se prije svadbe odnese poklon djevojci(kućanski aparati i sl.)a na svadbi se daje novac koji kupi mladenka od gostiju koji moraju da popiju neku zašećerenu rakijetinu od koje sv polude(jer su prije toga normalno pili vino ili nešto drugo)
a odbiti tu čašicu je smrtni grijehuser posted image
Znači i poklon i novac.
Pošto ja ne volim svadbe,nismo je ni pravili a običaje  ne volim generalno,nisam dobila ni poklon ni novacuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 22:01:01   
Anoniman
Ja uvek dajem kovertu sa novcem nakon svečan izgovorenog DA! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 22:06:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Smeshkice a kako to unaprijed dajes novac?




Pa tako su se mm i mladozenja dogovorili...najbolji su drugovi...a i mladenci su taman pocheli da zive zajedno u to vreme...pa da im pomognemo onda...dali smo deo para...a sledeci mesec drugi deo... trebalo je biti josh jedan deo...ali se iskomplikovalo to sa mojim pobachajem i kupovinom kutje...pa smo pukli paraaaaaa user posted image Mada...doshlo mi je mladu da stavim u top kad sam od drugih chula da shizdi jer josh nismo dali drugi deo user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 22:08:38   
Dora
Joooj, mrzim svadbe i nikad ne idem na njih, najčešće sam bolesna, imam neku zaraznu bolest, opasan virus koji se prenosi vazduhom... Ako je neko blizak ispoštujem na sat vremena, sve preko toga je previše, ne mogu da sakrijem nervozu i smor!
Takva sam, imam neku odbojnost prema svadbama...
PREMA SVIM SVADBAMA PA I SVOJOJ! JEDVA SU ME NATERALI DA PRAVIM SVADBU!!!user posted image

BTW, koverta je iz raja izašlauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poklon za vencanje
10.7.2009 22:10:17   
Dora
i naravno, prelep buket cveća za mladu, samo da nisu (meni omiljene) kale, one ostavljaju fleke od žutog tučka na mladinoj venčanici! Jednom sam ih morala prati ispod tuša pre svadbeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 11:37:49   
Anoniman
Mi smo dobili uglavnom pare ili umjetnicke slike. I samo smo dobili jedan usisivac na vodu. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 11:43:41   
Anck Su Nmaun
Ako sam u mogucnosti dajem  kovertu..... ali i u digovoru s mladencima poklon koji im odgovara, tako mi je najbolje ...moja sestra za svadbu nije dobila ni jedan dupli poklon jer  je sve bilo u dogovoru...

U vecini slucajeva ljudi pitaju sta vam treba ili nabroje par stvari pa biraj....

Moje vencanje je za mesec .... kumovi su vec najavili svoje poklone naravno s nama u dogovoru.... a naravno da su uvek najpotrebnije koverte! user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.11.2009 11:44:58 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 12:35:26   
*Alexx*
Ja uvek poklanjam parice - tu ne mogu da pogresim, a mladencima uvek treba lova. Mi nismo imali svadbu, vec samo rucak sa kumovima i roditeljima, i tu su svi pokloni bili u dogovoru sa njima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:30:40   
Markovicka
Mi smo, ako nas pitaju a uglavnom su svi blizi pitali, govorili da volimo kad poklon suska...(jedan drug nas zezao da ce nam upakovati tanjir u suskav papir) tako da smo dobili svega par poklona od dalje rodbine, sve ostalo novac i preko potreban za kredit za stan.
Ja vise volim da kupujem poklone jer su licniji, ali ako neko izrazi zelju za kovertom, normalno da izlazim u susret.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:40:27   
oliveradj
Mi smo dobili brdo tanjira i servisa koji nisu nizašta. Dobili smo i dosta novca to smo sve sačuvali kad smo prodali stan da dodamo za veći bilo je i nekih boljih poklona ali ovo nam se i dan danas vuče po kući. Za novi stan nemam pošten servis već ću morati da kupujem user posted image . Mi smo uglavnom davali novac kad smo išli u svadbu, a nekima stipsama ćemo vratiti neki ružan servis ima i takvih user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:48:49   
engimengi
Mi smo se vencali pre 9 godina,imali ogromnu svadbu i brdo poklona koji nicemu ne sluze(5 miksera od kojih ni jedan nije radio)Nasim prijateljima sada uglavnom dajemo koverte i mislim da to svi vole!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:49:17   
vladimir_ns
neznam koliko bi se mladenci oduševili kristalnom kockom sa ugraviranim likovima njih dvije sa kumovima ali gravirano u 3 dimenzije, meni deluje extra i originalno a kako igleda pogledajte na www.3dcrystal3d.com

_____________________________

vladimir ns

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:50:43   
Markovicka
E da bio je jedan drug kriminalan, zove me prekosutradan, kaze ajd da se nadjemo, ja jeo, pio, a zaboravio da platimuser posted image  He, he, koverta mu ostala u dzepu.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poklon za vencanje
16.11.2009 14:53:37   
vladimir_ns
njih dvoje - izvinjavam se na grešci

_____________________________

vladimir ns

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poklon za vencanje
26.7.2010 13:01:50   
Loves
Moj predlog je Prirucnik o braku koji se zove "Zelim ti srecan brak".To je knjiga koja se skoro pojavila i namenjena je mladencima jer sadrzi savete kako ostvariti i ostati u srecnim braku,razne obicaje...Knjiga ima tri dela u prvom su razni saveti i opste teme vezane za brak,drugi deo ceo istorijat o bidermajeru a treci najromanticniji jer sadrzi kako izgleda jedno pravo ljubavno pismo kao i deset najlepsih pesama za sva vremena.Prvih pet strana su prazne jer su namenjene za posvete najblizih i najdrazih ljudi za dugu uspomenu.Korice ukrasne sa puno ruza i simbol braka zlatne burme.
Eto moj predlog za mladence nesto prakticno,korisno a vrlo povoljno.
Ko zeli uz knjigu moze da ubaci jos neki pokloncic.

(odgovor članu vladimir_ns)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poklon za vencanje
23.9.2010 14:35:35   
Loves
http://www.kristalnovencanje.com/images/prirucnik/01_naslovna.jpg

evo kako izgleda prirucnik o braku iskljucivo namenjen za mladence

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Poklon za vencanje
19.3.2011 20:55:24   
Suncicabg
Kakav poklon odabrati kad ste kuma? Ili ipak novac?

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Poklon za vencanje
19.3.2011 20:59:25   
moja ciklama
novac-moj izbor

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Poklon za vencanje
19.3.2011 21:01:46   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Loves

http://www.kristalnovencanje.com/images/prirucnik/01_naslovna.jpg

evo kako izgleda prirucnik o braku iskljucivo namenjen za mladence



Ja ne mogu da otvorim ovu stranicu user posted image

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Poklon za vencanje
19.3.2011 21:36:55   
Snelle
Suncice KLIK

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Poklon za vencanje
19.3.2011 21:46:59   
Suncicabg
Hvala Snelle user posted image idem da procitam

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Poklon za vencanje
25.3.2011 14:46:18   
Loves
NAJNOVIJE i vrlo unikatno su prirodne ruze na kojima su ispisana imena mladenaca,njihova fotografija ili neka poruka po zelji.
Specijalno se pakuju u posebnu kutiju koja je takodje nesto novo, a pored ruza u kutiju ubacite neki dodatni poklon ili Prirucnik o braku da sve bude povezano. Evo primera kako to izgleda

user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Poklon za vencanje
25.3.2011 15:00:19   
bubulence
mmm, ruza stvarno lepo izgeda... ali ja ipak glasam za novac...
mi smo dobili najvise koverti, abilo je i divnih poklona, npr svilena posteljina za bracni krevet, lcd tv, dve predivne slike...

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here