|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za vencanje
25.3.2011 16:29:41   
Loves
Pa zato se i pakuje u tu posebnu kutiju upravo da se u nju dodatno ubaci sve ono sto se zelis da poklonis,kao koverat ili nesto drugo.....u svakom slucaju meni je
to vrlo zanimljivo jer se ne vidja na svakom koraku.
Vrlo poseban poklon koji se ne zaboravlja.

< Poruku je uredio Loves -- 25.3.2011 16:42:44 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Poklon za vencanje
25.3.2011 16:34:28   
Anoniman
I ja sam za kovertu, nekako mi je to najprakticnije kad podjem od sebe.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Poklon za vencanje
25.3.2011 16:50:03   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Dora

Joooj, mrzim svadbe i nikad ne idem na njih, najčešće sam bolesna, imam neku zaraznu bolest, opasan virus koji se prenosi vazduhom... Ako je neko blizak ispoštujem na sat vremena, sve preko toga je previše, ne mogu da sakrijem nervozu i smor!
Takva sam, imam neku odbojnost prema svadbama...
PREMA SVIM SVADBAMA PA I SVOJOJ! JEDVA SU ME NATERALI DA PRAVIM SVADBU!!!user posted image

BTW, koverta je iz raja izašlauser posted image



ja isto, nisam pravila svadbu - bili samo nas dvoje, kum, kuma i najmladja sestra - sve kostalo 250 evra zajedno sa mojom "vencanicom" - bez kompletom. sutradan smo napravili zurku

a da sam je pravila - najbolji poklon - kesh - kome trebaju stvari odabrane po tudjem ukusu... ovde u americi imaju super obicaj - zove se "registry" - lepo napravis website sa zeljama i onda trazis od rodbine i prijatelja da ti to kupuju - donatorska konferencija prava. i sve ti lepo isporuce kuci...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Poklon za vencanje
23.8.2011 18:47:37   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Capa

Imate li ideju šta da poklonim sestri i budućem zetu za venčanje ? Uvek je tu varijanta "novac", ali bih pre volela nešto simbolično baš za njih dvoje...
Npr, mislili smo da im uplatimo tretman za dvoje u nekom spa centru, ali budući mladoženja baš i nije u tom fazonu... Oboje vole bazen ...

Ako imate ideja, pišite ...

P.S. Ako sam duplirala temu, sorrrrrrry


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Mozda neki djakuzi i relaksacija posle?



IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Capa

Imate li ideju šta da poklonim sestri i budućem zetu za venčanje ? Uvek je tu varijanta "novac", ali bih pre volela nešto simbolično baš za njih dvoje...
Npr, mislili smo da im uplatimo tretman za dvoje u nekom spa centru, ali budući mladoženja baš i nije u tom fazonu... Oboje vole bazen ...

Ako imate ideja, pišite ...

P.S. Ako sam duplirala temu, sorrrrrrry



Nadji neke slatke slike kad je seka bila mala i nabavi njegove decije slike pa napravi kolaz od toga i urami hehe A daj im kovertu sa keshom

IZVORNA PORUKA: zivka

Po meni je idealan poklon- putovanje ali sve zavisi od novca...
Iskreno pored novca bi jos nesto da to "nesto" ostane za uspomenu - dobru sliku- mozda pre grafiku jer se lakse uklap. Inace mi smo nasim kumovima poklonili njihovu fotografiju koju sam obradila u photoshopu ( kao strip a oni obojeni-kao retus na c/b  fotkama), odstampala kao triptih na platnu i uramila vrlo interesantno- pali su na d . Posle toga sam imala narudzine za takve slicice

IZVORNA PORUKA: maslackic

Zivka,kako kuuul poklon...kako dobra stvaaar ja bi da porucim za mene ali bez rama



_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Poklon za vencanje
23.8.2011 22:37:44   
vonavoj
mmmmmmm..zivka,pa tebe sam cekala!user posted image user posted image ti mi tako kreativna trebas! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Poklon za vencanje
25.8.2011 0:21:38   
GRGA
Joj sadasam se ja setila da vam ispricam............Ja i m smo dobili od mog staroga kuma poklon.........Ja i moja sestra stojimo.iza nas u fotosopu neko cvece kao da si na karibima.......

..........Ja u bez vencanici...........a moja sestra u kaputu zakopcana do guse..........user posted image user posted image

O cemu se radi..moje vencanje je bilo zimi.Moja slika je slikana u sobi sa vencanicom bez bretela...a slika moje sestre je napolju kada je uhvatila bidermajer.............user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Poklon za vencanje
25.8.2011 10:12:07   
MarijaBg
Capa, a sta mislis o nekom poklonu tipa npr set kofera ili 2 bademantila, papuce, mirisljave svece i kupke ili korpa za piknik sa posudjem, cebencetom, termo posudom...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Poklon za vencanje
25.8.2011 10:22:04   
magnetic
Mi smo od kumova dobili putovanje,ali mi je onda dr. zabranila put i naredila mirovanje,pa su putovanje zamenili za dve extra rucna sata.Mislim da je i to super poklon,mi smo se oduseviliuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Poklon za vencanje
25.8.2011 10:40:39   
JMPM
Skoro smo isli na svadbu i pravila sam aranzman i ubacila kovertu sa cestitkom i novcem. Aranzman sadrzi belu duguljastu korpicu, cvece, flasu sampanjca, dva coveculjka (jedan muski jedan zenski-odusevila sam se kad sam ih ugledala u prodavnici jer su to jednostavno oni tako blesavi user posted image ), dve case za sampanjac u koje sam ubacila one tracice-prutice, ne znam kako se to tacno zove i po jedan smajli one kuglice u casu. Kovertu sam isto stavila u korpu,sa strane i sve to u veliki providni celofan sa veeeeelikom masnom user posted image . Imam sliku bez celofana, da vidis, mozda dobijes ideju.
user posted image
user posted image
Ti mozes aranzman napraviti od necega sto oni vole, na primer neko vino ili pelinkovac i spram toga ubaciti case ili otvarac neki lep...ima sto miliona ideja user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Poklon za vencanje
25.8.2011 10:40:44   
zivka
Kao neki dodatak poklonu-super je plocica za ulazna vrata stana s njihovim imenima

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 16:39:36   
Olga75
evo mene u nevolji , sad 11 bi trebalo da idemo u svadbu ,sa mladozenjine strane , nismo nikako bliski , mladu ni ne poznajemo ali treba da se pojavimo i ja pojma ali pojma nemam sta bi mogli da im poklonimo user posted image
cak ne znam ni sta da obucemo jer ce svadba biti fensi sa sve novinarima i tako user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 16:44:05   
NadaR
  Posto nemas pojma o njihovom ukusu, najbolje je da das nesto novca , cvijece i cao user posted image

Ili nekakvo vino sa nekim fensi casama il tako nesto user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 16:56:17   
Olga75
tako ce i biti neko vino i dve case u korpici , koja parica i cvece
e sad koliko je to : koja parica user posted image
uh sto ne volem ovakve kombinacije , to mi je matori navuko svatove na vrat i sad kao ti smisli sta cemo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 17:30:33   
NadaR
 Mi, npr, dajemo oko 50 KM u kovertu . Naravno , kada je u pitanju bliska  rodbina , onda je cifra veca.

Nemam pojma koliko se kod vas daje user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 17:43:54   
Olga75
pa ja tako racunam , vecera ne moze biti vise od 25 eura , pa puta dva i onda ina kao poklon ostaje fino vino i dve kristalne case
glupo mi je da kupujem set kristalnih casa ( slicna je cena ) kad ne znam da li mlada voli kristal , ove dve  mogu da budu interesantne user posted image jos ako mogu da se ugraviraju inicijali , mada je meni to malo hm , kic ali , nemam pojma user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Poklon za vencanje
2.11.2011 19:42:00   
Anoniman
Videla sam bas danas u Makedonskoj  crni set_ casa(2 cini mi se) i jos nesto uz to , u izlogu je pa mi upade u oko user posted image
A Olga ti si .. jbg ne znam da li ima po Novom Sadu ili Subotici u nekoj enoteci da pogledas

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 12:52:29   
tanjica85
drage moje, treba mi mala pomoc. Imamo svadbu sredinom sept. u dilemi sam sta da kupim? kako vam se cini poklon iz Sun,Moon and Starsa?

< Poruku je uredio tanjica85 -- 27.8.2012 12:55:07 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 12:56:16   
minavb
Super. Ja sam dobila bar 8 setova čaša odatle, pa vidi da i ti ne zatrpaš ljude čašama, uzmi nešto drugo.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:00:27   
lanajelena
I mi imamo svadbu uskoro kod mm sestre od strica,razmisljam se da im uzmemo komplet Delimano posudja jel to bezveze ili da im samo damo pare user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:07:08   
tanjica85
otici cu u toku nedelje da vidim kakav je izbor. case su mi poslednja opcija. mozda case za sampanjac...nesto me privlace svecnjaci, mada i nisu bas za svadbu



_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:07:39   
Anoniman
Ja uvek dajem pare, i extremno sam bila zahvalna svima koji su mi dali pare kada sam se udavala. Bolje mi daj 50eur, nego da mi kupiš set tanjira koji mi se ne slažu uz sve ostalo što imam. 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:08:48   
minavb
Meni se sviđa to posuđe, samo mi se čini da je skupo. Pare su uvek najbolji poklon, ali sam se najviše obradovala poklonu koji ne bih kupila da ga nisam dobila, a koristim ga maksimalno-braunov multipraktik.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:11:21   
minavb

IZVORNA PORUKA: tanjica85

otici cu u toku nedelje da vidim kakav je izbor. case su mi poslednja opcija. mozda case za sampanjac...nesto me privlace svecnjaci, mada i nisu bas za svadbu



Kad se setim šta sam sve dobila, a stoji mi bezveze... jbt, prstenovi za servijete!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:17:13   
lanajelena
I ja uvek nosim pare lepo meni,lepo njima ali mi ovo deluje kao nesto stvarno korisno za pocetak(ja jos kuburim sa serpama user posted image )

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Poklon za vencanje
27.8.2012 13:30:50   
Anoniman
Mi smo gostima unapred rekli da planiramo da kupimo kola i da bi nam bile najpotrebnije pare pa smo od skoro svih dobili pare i kupili kola koja nas odlično služe. Osim toga smo od prijatelja dobili klimu, i svakog paklenog letnjeg dana pomislim na njih i zahvalna sam im do neba. Dobili smo i dve slike koje obožavamo i mm i ja, jednu od moje najbolje drugarice koja je vrlo uspešna slikarka i koja mi je poklonila jednu od slika iz meni omiljene serije njenih slika a drugu od drugara koji je ilustrator za mnoge pa i za Kreativni centar. On je naslikao nas, stilizovane potpuno, ali se nekako provaljuje da smo to mi, između nas ogromna divlja svinja izvrnuta na leđa i krvari iz rane iz koje viri strela, ja držim samostrel a mm viljušku.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here