|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
22.8.2011 1:20:58   
degu
Aaa znači ipak si Ćuftica, nismo pogrešile što te tako zovemo user posted image
Idi bre, sad mi se jedu ćufte user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vaš nick
22.8.2011 1:23:06   
Cuftas

IZVORNA PORUKA: degu

Aaa znači ipak si Ćuftica, nismo pogrešile što te tako zovemo user posted image
Idi bre, sad mi se jedu ćufte user posted image


I meni user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vaš nick
22.8.2011 12:46:31   
Katychoo
Moj nick je nastao od Pokemonovog Pikachoo-a (crtac). U prethodnoj vezi, daavno davno, tako smo se medjusobno zvali, kombinacija nasih imena i ovog - choo. A skoro svi me zovu Katy, skraceno od imena...i tako osta katychoo, za sve na WWW...

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vaš nick
9.9.2011 19:24:00   
peca
Peca mi je nadimak u svakodnevnom zivotu jos od moje cetvrte godine, toliko sam srasla sa njim da sam uhvatila sebe par puta kako se ne odazivam na rodjeno ime user posted image

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vaš nick
9.9.2011 19:52:03   
PoisonEve
Mnogo sam volela stripove pa samim tim i one junake sa posebnim mocima. omiljeni deo betmena mi je sa PoisonIvy, pa sam ga malo samo modifikovalauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vaš nick
29.11.2011 11:32:51   
cicimummy
Hm :) Cici je nadimak koji su mi nadenuli jos u srednjoj skoli...nije mi bio simpa al ajde :) Onda krenem na fax sa dosta drugara iz srednje i tamo se nastavi :) Svekrva nema pojma da mi je to nadimak ,a tako mi tepa. Prilikom registracije to mi je prvo palo na pamet i ovaj nastavak u zelji da sto pre postanem mama :D I eto mene cici mamice :D

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vaš nick
29.11.2011 11:40:34   
lajla
Lajla je vila iz crtaca koji gleda moja cerkica inace se crani zove winx.user posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:19:26   
Anoniman
Aj da se i ja upišem, pošto većina permutuje moj nick user posted image

Nisam Gea nego GAE, skraćeno od Gollum's Alter Ego (inspirisan Tolkinom) i samo gae mi je bio godinama na raznim forumima i mailovima, a onda sam se negde registrovala i tražio mi je minimun 5 karaktera pa dodadoh to gr (tad sam živela u Solunu i ni sanjala nisam da ću se vratiti u Srbiju, alj ljubav uvek nađe način da vam pomrsi konceuser posted image ). Pošto nickove lako zaboravljam onda se držim jednog ko pijan plota, te gde god nađete na neku gae, najverovatnije sam jauser posted image

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:23:07   
minavb
Da, ladno te svi zovemo Geauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:39:19   
Yag
prije sam bila AUSSIE sto u slobodnom prevodu znaci Australka...i sad me vecina zove tako..sad Yag moja devojcicauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:43:10   
minavb
Ju, nisam znala da si to ti. A bas sam se pitala sto je australijanka obrisana.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:45:43   
Yag
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vaš nick
18.12.2011 12:47:56   
Yag
evo mozes i da me vidis ako zelis KLIK

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vaš nick
18.12.2011 13:06:10   
mama kukunka
iz omiljene pesme iz detinjstva..Ali mi nije prilicilo da se zovem  mali JUJUuser posted image

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vaš nick
18.12.2011 14:03:06   
vukosava
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: mtajcica83

sta znaci anuksunamun??? Ne vidjeh a bas me zanima user posted image

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

moj nadimak je bio kratkotrajna inspiracija iz malog mozga...a onda videh ovde jednu sugradjanku koja ima isti nick -skoro isti ..ona je permutovala par slova ...a onda i moja draga kleopatra....citav Egipat na RR user posted image user posted image

Egipatska kraljica.


Permutovale ste obe, uzele ste nesto iz popularnih medija. Ona se na srpskom zove Ankesenamon (zena kralja Tutankamona) a na Engleskom Ankhesenamun.

klikni



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vaš nick
19.10.2012 0:01:48   
Anoniman
biće devojčica, ti čekaš dečaka jel? Odakle onda nick?

(odgovor članu bolice)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vaš nick
27.11.2012 19:42:51   
ikacc
mene uglavnom vecina zove Ika ili Ikac pa tako i nick Ikacc

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vaš nick
2.12.2012 19:14:55   
Figaro88
Obozavam onu macu iz Pinokia-maca se zove Figaro,a posto je samo Figaro bilo zauzeto dodala sam godinu mog rodjenja `88.....


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vaš nick
25.12.2012 22:42:57   
Biserce
Kad sam se upoznala sam mm-om njegova sestricina mi po njemu poslala skoljku koju je nasla dok se igrala u pesku i koju i dan danas cuvam. Onda je on mene prozvao skoljkica a Biserce zvali V dok je bio u stomaku:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vaš nick
29.12.2012 21:12:48   
panpan1
moj nik je moj grad, koga drzim u srcu kao malo vode na dlanu. gde god krenem user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vaš nick
30.12.2012 2:35:33   
opcinjena
obozavam chari pa zato ovakav nik user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vaš nick
30.12.2012 3:48:30   
panonkinja
ovo mi prvo palo na pamet, a i uglavnom ga koristim za registraciju na forumima user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vaš nick
30.12.2012 13:26:24   
jelenica011
moje ime +moj grad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vaš nick
30.12.2012 19:12:52   
Celeste
Nekad sam volela jednu glumicu Celeste koja je glumela u seriji Resistire i bila mi je najlepsa zena na svetu, verovatno sam gledala neke njene slike na netu kad sam se registrovala user posted image a to bese davno.

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vaš nick
30.12.2012 19:39:21   
hocukusurnecuzvaku
To nekako datira od malena user posted image generacija sam dece koja su umesto kusura dobijala žvake,i uvek sam se užasavala činjenice da neću dobiti kusur,posebno što sam znala da mogu da se ogrebem za siću za kasicu prasicu user posted image i uvek sam kada god mi se pružila mogućnost govorila:''Hoću kusur neću žvaku!,, ,i izbegla uvaljivanje čunga-lunga žvake,posebno kad su ih zamenili sa onim, sa likovima nindža kornjača user posted image

Eto tako je nastao moj nick,seća me na bezbrižne dane mog detinjstva i borbu za moja prava user posted image

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here