|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
1.5.2011 11:38:51   
Maya21
ne vole oni promene user posted image nasa su se stvarno dobro pokazala, iako su bila prilicno jeftina user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
11.5.2011 22:33:47   
majathegreat
Danas pazarili. Sutra probna vožnja, pa javljam utiske.

user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
11.5.2011 22:45:18   
Anoniman
Ma, to su ta Maja. user posted image Ili su sva ta Esprit mnogo slična. user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
11.5.2011 23:11:41   
choopa choops
majathegreat ja sam cula sve pohvale o ovim kolicima user posted image Nadam se da je i dalje tako. Super izgledaju user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
11.5.2011 23:38:15   
marija32
Moja Chipolino kolica su stara 8 godina, cerka ih je koristila prvo,sada mali, presla su milion km svakojakog puta, nosila svasta na sebi i jedino sto moram je da im podmazujem tockove jer skripe, i to na svakih 100 kmuser posted image
A platila sam ih oko 2000 din tada. Zlata vrede!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.5.2011 23:00:24   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: Tash

Ma, to su ta Maja. user posted image Ili su sva ta Esprit mnogo slična. user posted image


Meni deluju ista kao ona sa fotki za koje sam te pitala, ali nisu ista kao sa onog linka što si mi pustila. Ali da su slična veoma sva, to stoji. No, kolica su odlična, samo da potraju. Aktivne vožnje danas 7 sati. Puno radno vreme. Prelazili po razdrndanim stazama, neasfaltiranim, travnatom dvorištu. Ma, jako sam zadovoljna. Tenda može skroz napred lepo da se spusti, super su za upravljanje i što je najvažnije dete mi je uživalo u njima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.5.2011 23:06:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 20:18:38   
Anoniman
Gde se u NSu mogu naci Bertoni kisobran kolica?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 20:21:01   
Anoniman
Magi, ja videla pre par dana u Janković apoteci u Hadži Ruvimovoj. I vidi u justclick -u, oni drće bertoni i jeftiniji su.

Inače, za sve mame info - u Aksi su na Akciji neka Giordani kišobran kolica, koštaju 3 170din. Pa kome treba ... Imaju tendu odozgo ali nemaju dole korpu za stvari.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 20:25:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Magi, ja videla pre par dana u Janković apoteci u Hadži Ruvimovoj. I vidi u justclick -u, oni drće bertoni i jeftiniji su.

Inače, za sve mame info - u Aksi su na Akciji neka Giordani kišobran kolica, koštaju 3 170din. Pa kome treba ... Imaju tendu odozgo ali nemaju dole korpu za stvari.

Divno! Taman nam je u blizini, hvala za info! Sutra idemo da vidimo jel stajemo s nasih 10+kg user posted image btw, do koliko kg su ona? Ni Hauck-ova kisobran (aksa) nemaju naznaceno ogranicenje tezineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 20:34:06   
Anoniman
Draga nemam ti pojma, ništa ja nisam zagledala, samo sam zapazila ovo dvoje kolica pa evo širim dalje user posted image . I joooj, videla sam još negde kolica, ali pojma nemam gde ... Znam : tu u janka Čmelika kad se krene od apoteke iz Ruvimove ima jedna mala radnja, oprema za bebe, imali su kišobran kolica ali Chipolino, i baš su slatka bila. Sad ne znam imaju li, nisam zagledala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 21:11:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Draga nemam ti pojma, ništa ja nisam zagledala, samo sam zapazila ovo dvoje kolica pa evo širim dalje user posted image . I joooj, videla sam još negde kolica, ali pojma nemam gde ... Znam : tu u janka Čmelika kad se krene od apoteke iz Ruvimove ima jedna mala radnja, oprema za bebe, imali su kišobran kolica ali Chipolino, i baš su slatka bila. Sad ne znam imaju li, nisam zagledala.


E sutra znamo destinaciju za setnjuuser posted image nadam se da cemo uspeti da pronadjemo neka odgovarajuca user posted image hvala jos jednomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.5.2011 21:23:48   
Anoniman
Mi smo kupili Bertoni kolica i zadovoljna sam njima, mada sam pre njih imala zimska Chicco- dobila polovna, nije fora, ali Chicco je "keva"! user posted image Ta kolica su odslužila već troje dece, daće Bog, služiće za još koje, ali su mi teška i tamnih boja za leto, pa kad uprži Sunce- sauna!!! user posted image Ova Bertoni smo uzeli i jedina im je mana što ih često moram prati hehehehe

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.5.2011 13:29:53   
Anoniman
Najverovatnije cemo kupiti bertoni ljubicasto zelena (malo mozda nije bja za decaka,al meni se jaaako svidjajuuser posted image ), u jankovicu su 4700, samo da jos jednom proverim koliko se lako sklapaju.
Inace, danas sam redom zaustavljala mame i bake na ulici kad sam videla da guraju kisobran kolica da ih pitam za iskustvo i misljenje i sve su zadovoljne s bertonijem, jedino je jedna mama vozila hauck kolica i rekla je da nikako nije zadovoljna jer su prednji tockovi strasno teski za skretanje toliko da cak ne moze jednom rukom da skrene user posted image , a potpuno su nova...
user posted image [/url]]Flower green

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.5.2011 13:34:06   
Anoniman
Magi, ja ne znam za kolica, ali sam uzimala Bertonijev kengur i ogradicu i oba sam vratila, nisam bila zadovoljna. Možda su kolica bolja, javiće se mame , vozačice Bertonija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.5.2011 13:36:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Magi, ja ne znam za kolica, ali sam uzimala Bertonijev kengur i ogradicu i oba sam vratila, nisam bila zadovoljna. Možda su kolica bolja, javiće se mame , vozačice Bertonija user posted image

Posluzice za leto i jesen posto P vec sad ima 10+kg, necemo moci da ih koristimo naredne godine, nego cemo se vozikati u ovim starima koja imaju preko 12kg i teska su k'o tuc...al nema sanse da pronadjem kisobran kolica za decu tezu od 15kg user posted image
Mozda nas i vidis kad se setamo po tvom kraju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.5.2011 13:39:00   
Anoniman
A da znam da cu imati vise od jednog deteta, sigurno bih kupila chicco, jer evo mi sad koristimo kolica koja su "prezivela" dvoje krupne dece, more i ni malo stednje stos e tice kilometraze ili podloge, dakle djirali su ii kako su i kad stigli pune 4 godine i ona su i dalje odlicna, samo je boja malo izbledela od sunca i pranja...al skupa su mi chicco previseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
30.5.2011 20:27:15   
Mala Loojka
Toliiiiiiko sam razmisljala i odlucila sam da kupim ova
http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=41&products_id=3246

Ali tek pred zimu, zbog boje...

Mada moja chipolinova tirkizna su super, samo sto se brate mili ta boja prlja, uuuuuzas jedan... Ne smem ni da mislim nasta bi licila od kise i bljuzgavice... I teska su...

< Poruku je uredio Mala Loojka -- 30.5.2011 20:39:24 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
30.5.2011 20:38:26   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: n i n a

Mi smo kupili Bertoni kolica i zadovoljna sam njima, mada sam pre njih imala zimska Chicco- dobila polovna, nije fora, ali Chicco je "keva"! user posted image Ta kolica su odslužila već troje dece, daće Bog, služiće za još koje, ali su mi teška i tamnih boja za leto, pa kad uprži Sunce- sauna!!! user posted image Ova Bertoni smo uzeli i jedina im je mana što ih često moram prati hehehehe

user posted image



O daaa, ja moja tirkizna svaki dan brisem mokrom krpom... Uzas... Ali boja je divna, samo eto, teska za odrzavanje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
2.6.2011 15:41:43   
minna
Mi smo uzeli ova, Hauck Luna, bas mi odgovaraju, sad mi je mnogo lakse!

user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.7.2011 15:10:38   
New Mom
Mi smo kupili ova kolica, proizvođač Bebideal France, teška su 7kg, može naslon u 5 nivoa. Koštala su 79 evra.
user posted image
Za sada mi se baš sviđaju, jako su lagana.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
26.8.2011 22:08:14   
Anoniman
Danas smo kupili ova kolica, Hauck Turbo Plum, probali vožnju, sviđaju se i mami i Nini. user posted image E sad, ako ima neko ovakva kolica (ili bar Hauck slična ovim)neka se javi, treba mi par saveta, nešto mi nije jasno.

user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
26.8.2011 22:15:10   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Danas smo kupili ova kolica, Hauck Turbo Plum, probali vožnju, sviđaju se i mami i Nini. user posted image E sad, ako ima neko ovakva kolica (ili bar Hauck slična ovim)neka se javi, treba mi par saveta, nešto mi nije jasno. 

 
Ja sam gledala ta kolica i jedino me odvraća od njih to što nemaju onu prečku ispred deteta, ne volim da vezujem Ivi oko ruku, volim da je malo više slobodna u kolicima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
26.8.2011 22:22:44   
Anoniman
I ja sam se dvoumila zbog ručke, ali su u Aksi jako ubedljivi, em verbalno (u vezi ručke), em sa cenom koja je sa čini mi se 8 000 snižena na 4700 pa sam se ipak odlučila za njih. A Ninu svakako vezujem, imala ručku ili ne, pa mi nekako došlo svejedno...

Imam malih upitnika oko glave vezano za sklapanje ovih kolica, pa mi treba još neko sa odgovorima na moje upitnike. user posted image Mada, ko god ima kolica sa onom kvačicom kojom se sklopljena kolica zakače da se ne rasklope možda me može posavetovati...

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
26.8.2011 22:27:51   
New Mom

IZVORNA PORUKA: BubaMira
Mada, ko god ima kolica sa onom kvačicom kojom se sklopljena kolica zakače da se ne rasklope možda me može posavetovati...


Imam ja. Šta te interesuje? Ne znam mogu li pomoći.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here