|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
13.3.2012 15:33:39   
limunada
Nedavno smo bili kod mojih i Nikola spavao preko dana u sobi na krevetu al dva kreveta su spojena,mejutim posto on vec ustaje sam desilo se to da je tresnio ko tikva,mi malo nismo obracali paznju i puf!! Mami mojoj mrak pao na oci,bas smo s ulasili,hvala bogu a je dole laminat inace da je beton neznam...Bas je glavu udario,bila sva crvena.Tad sam se najvise uplasila.A pre toga je isto tako spavao al je sam sisao al sad se verovatno iskliznio,neznam.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 14:22:58   
lelaigor
Pre nekih 45min. mi Daria ispala iz kreveca. Odnela sam je u sobu na popodnevnu dremku, a ona je pokušavala da dohvati orman iz kreveca i pala na glavu na parket. I plakala je kao luda. Dosta brzo se smirila...ja sam van sebe. Ne vidim nikakve povrede.... Naša dr mi kaže da gledam da nije pospana da ne povraća, itd. Mislim, pospana malo jeste, jer je krenula na spavanje, ali evo je trči i skače po stanu. Pa, valjda joj onda nije ništa. A pošto naša dr radi samo pre podne u Begeču, htela sam nekog da pitam šta da radim ako nešto ne daj Bože bude za par sati. I niko mi se živ nigde ne javlja. NAzovem 94 i ona me žena izgrdi da ne zloupotrebljavam taj broj, da oni ne služe da dele savete... Joj, samo da mi dete bude ok. JA sam odmah proliv dobila... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jel' ima neko neki savet, nešto...?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 14:35:04   
madre
moj savet ti je da se opustis i odes kod deteta da se igrate i uzivateuser posted image  

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 14:40:30   
coka11
Nama je isto padao nekoliko puta, doduše ne iz kreveca, ali hvala bogu je sve bilo ok. Prati je neko vreme kako se ponaša. Možeš da pozoveš Halo bebu da vidiš šta će ti reći. Ne sekiraj se, biće ok.




















_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 15:33:00   
Olga75
Li , verovatno joj nece biti nista a secam se kad je zvercica pretproslo leto imala problem a bili smo u NS , radni dan je bio u hitnoj su mi rekli da zovem Zmaj Ognjena Vuka i tamo su mi rekli da mogu da je odvedem ili kod njih ili u najblizu ambulantu pa smo po uput otisli u Vase Stajica
nadam se da ti je nesto pomoglo ovo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 16:10:41   
lelaigor
Hvala Olga. Mislim da će biti ok. Evo, od onda se normalno ponaša: jede, pije, kaki, piški, igra se, peva, igra, priča. Nema nigde modrica i čvoruga...nadam se da ništa neće biti. Samo je bilo jako strašno. Ovo mi je prvi put da mi je pala tako... i jako sam se uplašila....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 16:40:49   
branki*
lelaigor,naravno da si se potresla,svako bi.mojoj drugarici je pre nedelju dana beba od 11 meseci pala iz visoke stolice za hranjenje.bili kod dr,rekli im isto sto i tebi.bebac je imao modar nos i cvorugu na glavi,to je to.drugo je sve bilo ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
22.3.2012 17:51:48   
Maya21
Dani, u rumenackoj 102 ( 4879-360 ) ti je dezurni od 7 uvece do 7 ujutru, ako nesto ne bude ok... verujem da ce biti sve ok, meni je Tale pao sa gornjeg sprata onog njihovog kreveta pa mu nista nije bilo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
30.4.2012 18:41:52   
PoisonEve
Evo i nas da se upisemo u ovu temu.
Sto je nazalost i bilo ocekivano.
Jutros oko 7, TRAS-njaaaaaaaaaaa
Pogledam dole i vrisnem, ona lezi potrbuske izvila glavu ko kornjacica neka, srce mi se iscepalouser posted image
Plakala je desetak sekundi, posle se smejala i nastavila da spava. Bas kao i njen otac ali ja nisam mogla.
I sta sad? Kako da je naviknem na krevetac kad posle 20-casovnog rintanja u kuci ja nisam ni za sta i samo molim boga da od zubica uopste zaspe oko 23.
Mopram da nabavim podhitno onu ogradu za krevet

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:17:02   
Mizzy
Evo i mene ovde.
Moj muž cuvao bebu, spustio je na krevet, okrenuo se, i ona direkt na glavu na pod.
Katastrofa je plakala, minut-dva, i onda se oraspoložila. Zaspala je brzo, bilo joj je vreme za spavanje, sad čekam da se probudi, pa da vidimo. Nadam se da je sve ok user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:18:14   
Anoniman
Jeste , ne brini user posted image

(odgovor članu Mizzy)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:24:23   
Mizzy
Hvala ti !
Ona spava a ja sedim pored nje i gledam dal' diše, i pipkam je. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:25:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Evo i nas da se upisemo u ovu temu.
Sto je nazalost i bilo ocekivano.
Jutros oko 7, TRAS-njaaaaaaaaaaa
Pogledam dole i vrisnem, ona lezi potrbuske izvila glavu ko kornjacica neka, srce mi se iscepalouser posted image
Plakala je desetak sekundi, posle se smejala i nastavila da spava. Bas kao i njen otac ali ja nisam mogla.
I sta sad? Kako da je naviknem na krevetac kad posle 20-casovnog rintanja u kuci ja nisam ni za sta i samo molim boga da od zubica uopste zaspe oko 23.
Mopram da nabavim podhitno onu ogradu za krevet


Za početak izdresiraš sebe da ne vrištiš, ne ispuštaš glasa i ne praviš zaprepašćene i uplašene grimase jer se oni od toga više uplaše nego od pada. Roditelji su njihova zaštitnici, kad vide da je zaštitnik-roditelj uplašen, istraumiran, iznenađen, šta god, oni se uplaše još više jer kapiraju: mora da je nešto baš strašno kad se i moj hrabri-stameni zaštitnik uplašio. Padaće još mnogo puta na mnogo načina: uvek hladno i smireno prilaziš, vičeš BRAVOOOO i nije to ništa i supeeer i šta već uspeš da izlupetaš dok se iznutra gušiš ALI UVEK I SAMO IZNUTRA i ne puštaš ništa od toga na površinu...

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:27:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Hvala ti !
Ona spava a ja sedim pored nje i gledam dal' diše, i pipkam je. user posted image


Žilavije su bebe no što deluju. Sve bude bilo super!

(odgovor članu Mizzy)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:31:44   
minna
Ja sam toliko navikla da vicem opa, nije nista, nije nista...jer Vlada padne x puta... i pre nekoliko meseci kad sam izlazila iz autobusa devojka ispred mene dok je silazila, spotakla se, pala na trotoar i odmah ustala... A ja mahinalno, izletelo mi - Opaaa, nista nista!! user posted image Devojka se okrete i pogleda me bledo, u fazonu sta je ovojuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:33:17   
Anoniman
user posted image minna

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:34:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minna

Ja sam toliko navikla da vicem opa, nije nista, nije nista...jer Vlada padne x puta... i pre nekoliko meseci kad sam izlazila iz autobusa devojka ispred mene dok je silazila, spotakla se, pala na trotoar i odmah ustala... A ja mahinalno, izletelo mi - Opaaa, nista nista!! user posted image Devojka se okrete i pogleda me bledo, u fazonu sta je ovojuser posted image

user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:36:52   
branki*
minnauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 13:38:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Evo i nas da se upisemo u ovu temu.
Sto je nazalost i bilo ocekivano.
Jutros oko 7, TRAS-njaaaaaaaaaaa
Pogledam dole i vrisnem, ona lezi potrbuske izvila glavu ko kornjacica neka, srce mi se iscepalouser posted image
Plakala je desetak sekundi, posle se smejala i nastavila da spava. Bas kao i njen otac ali ja nisam mogla.
I sta sad? Kako da je naviknem na krevetac kad posle 20-casovnog rintanja u kuci ja nisam ni za sta i samo molim boga da od zubica uopste zaspe oko 23.
Mopram da nabavim podhitno onu ogradu za krevet


Za početak izdresiraš sebe da ne vrištiš, ne ispuštaš glasa i ne praviš zaprepašćene i uplašene grimase jer se oni od toga više uplaše nego od pada. Roditelji su njihova zaštitnici, kad vide da je zaštitnik-roditelj uplašen, istraumiran, iznenađen, šta god, oni se uplaše još više jer kapiraju: mora da je nešto baš strašno kad se i moj hrabri-stameni zaštitnik uplašio. Padaće još mnogo puta na mnogo načina: uvek hladno i smireno prilaziš, vičeš BRAVOOOO i nije to ništa i supeeer i šta već uspeš da izlupetaš dok se iznutra gušiš ALI UVEK I SAMO IZNUTRA i ne puštaš ništa od toga na površinu...


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
15.5.2012 14:06:09   
Mizzy
Ja pročitah ceo forum. Izgleda kao šablon: beba tresne (najčešće sa francuskog), po pravilu na glavu. Plače užasno par misnuta, mame se pojedu, ceo dan se brinemo, sikiramo, zagledamo dete, ne spavamo... A bebci nastave sa svojim odrastanjem user posted image
To me teši, valjda je ikod nas tako!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.8.2012 21:07:13   
ireland
prije sat vremena ,moja cetverogodisnja kci je ispustila petomjesecnu sestru na pod,laminatni,...plakala je kao luda( i ja sa njom)...sada spava,...ne znam ,jako sam zbunjena i uplasena...user posted image

_____________________________

ireland

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.8.2012 21:11:47   
Anoniman
Ako beba nema vidljivi otok, modricu ili posekotinu, ako se odmah rasplakala, ako ne koluta očima, nije previše pospana, ima normalan apetit i ne povraća, sve je ok. Ove simptome treba pratiti nekoliko sati nakon pada, neki kažu čak i 24h, i ako je sve uredu onda nema brige. Ako se desi da beba odbija hranu, povraća, koluta očima ili spava više nego što je uobičajeno, obavezno je odvedi kod doktora. Mada, možda imaš broj od pedijatra, ili neke dežurne službe koji bi rekli da li treba dovesti bebu na pregled u svakom slučaju.

(odgovor članu ireland)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.8.2012 21:35:42   
Sanchy
Ja bih je odvela kod dr za svaki slucaj,bolje tako nego da panicim celu noc i sledeci dan..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.8.2012 21:58:59   
jovicaa
bez panike, probudi je za pola sata i vidi kako se ponasa, ako je sve normalno, onda ne brini.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šta kad beba padne sa kreveta?
4.8.2012 22:05:46   
Anoniman
I ja bih rekla da nema mesta ni panici ni lekarima. Dok ne povraća, ne koluta očima i ponaša se normalno, sve je ok. Ako bi za svaki pad trčala kod lekara, mogla bi sobodno da se preseliš u čekaonicu. Čim postanu malo aktivniji, padovi postanu redovna pojava.

Žaba je uvek sva izgrebana i redovno ima bar jednu masnicu na čelu, sa ili bez čvoruge. user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here