|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
9.6.2012 11:56:18   
nink
Anchi navijam da jeste user posted image !!!!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Test za trudnoću? - II dio
12.6.2012 14:21:49   
buba m
Šta je sa Anchi? Ne javlja se, nadam se da joj veštica nije stigla.

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Test za trudnoću? - II dio
17.6.2012 8:50:40   
hanic
Jutro drage zene user posted image , ja vas redovno sve citam ali nisam bas aktivna u pisanju.

Napokon sam i ja ugledala svoje user posted image user posted image .

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Test za trudnoću? - II dio
17.6.2012 9:14:55   
buba m
Čestitam Hanic! to su divne vesti user posted image ! Koji dpo si radila test?

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Test za trudnoću? - II dio
17.6.2012 10:09:37   
hanic
Pa jedan sam radila dan prije ocekivane vjestice i bio je negativan i to onaj za rano otkrivanje, ali posto mi je kasnila 3 dana nesto mi nije dalo mira iako mi kasnjenje nije bio neki znak jer mi je prosli mjesec kasnilo 10 dana user posted image . Napravila sam test i zaboravila na njeg al zato kad sam se vratila i pogledala nisam mogla doci sebi jer ni sama vise ne znam koji je to bio test po redu :)

user posted image

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Test za trudnoću? - II dio
17.6.2012 10:16:34   
Štetica
Hanic cestitam od srca. Kad god vidim da je neka videla svoje crtice obradujem se kao da su moje.

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Test za trudnoću? - II dio
25.8.2012 16:07:12   
makic90
Zdravo! Ja sam pisala ovde: http://www.ringeraja.rs/forum/lazno-negativan-test/m_1157996/mpage_1/tm.htm#1158152 i ovako, danas sam opet uradila test (kasni mi vec 3 dana) i opet negativan rezultat...
Pitam se da li je moguce da je opet pogresio? Svesna sam da su male sanse da opet pogresi (rizican odnos je bio 8. avgusta, a danas je 25. avgust, a trebala sam da dobijem 23.), ali opet sam jako zabrinuta, jer nemam nikakve znake da cu dobiti... Nikakve simptome, osim bolova u jajnicima, cas levi, cas desni, to traje vec dva dana, ali evo danas je prestalo...
Pa vas molim da mi date neki savet, i da li je neka od vas imala takvo iskustvo sa testom, da joj 2 puta pokaze pogresan rezultat?
U ponedeljak cu svakako otici kod ginekologa, ali jako sam zabrinuta... Videcemo...
Unapred hvala!!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Test za trudnoću? - II dio
25.8.2012 16:27:54   
dijana1*
Makic ja sam 2 puta radila test na dan ocekivane user posted image i test je bio pozitivan. Mozda nekome pokaze posle. Mozda si se prehladila pa ti zbog toga kasni. Ako ne dobijes do ponedeljka uradi betu, to ti je najsigurnije. Sretno user posted image

(odgovor članu makic90)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Test za trudnoću? - II dio
25.8.2012 16:40:49   
makic90
E hvala puno dijana, malo si me smirila user posted image
Prehladjena nisam, ali sam pre nekih 5 dana prestala da pijem ciprocinal, zbog upale mokracne besike, pa mi je mozda to poremetilo ciklus...
Inace i to je proslo, sad sam ok, pa me zato cudi sto mi kasni...
U svakom slucaju, javicu vam ishod svega i hvala jos jednom na brzom odgovoru!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Test za trudnoću? - II dio
29.8.2012 14:12:01   
Ninnochka
Cao devojke,

i meni se desava nesto slicno kao i tebi Makic. Inace, nikad mi ne kasni, moze mi se samo desiti da dobijem ranije, ali ovog meseca mi kasni evo vec 5 dana. Jutros sam uradila test i negativan je. Ni ja nemam nikakve simptome, jer obicno simptomi pred menst. su mi bas izrazeni, ali ovga puta - skoro pa nikakvi. Pre desetak dana su me bolele grudi i bila sam nervoznija nego obicno i boleo me stomak malo i bila sam sigurna da cu dobiti na 28. dan kao i uvek, ali... to je sve proslo i sad mi nije nista user posted image user posted image
Samo me test malo deprimirao...ali ok, idemo dalje. Ako ne dobijem za par dana, idem kod lekara.
Pozdrav za sve cekalice user posted image

(odgovor članu makic90)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.8.2012 10:32:25   
Zebica
Cao devojke! Ninocka onda smo isteuser posted image ...Evo ja sam trebala dobiti user posted image oko 20-23 ali nista jos... Simptomi su tu ali nisu toliko izrazeni kao inace...Test sam kupila ali sam resila da sacekam jos sa testiranjem jer sam bila na moru pa kontam da kasni. Ako ne bude nista do vikenda, radim test pa kako mi bude... Inace od sredine ciklusa imam osecaj naduvenosti u stomaku pa se ipak nadam da je jedna user posted image

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.8.2012 13:01:40   
makic90
Caos devojke, evo meni vec 8. dan user posted image kasni, od simptoma nista, cekam jos dva dana, pa cu da ponovim test...
Bila sam kod ginekologa, ne vidi se nista, sve mi je u redu sa matericom i jajnicima (nemam cistu koja bi eventualno mogla da poremeti ciklus)... Mada, jos je prerano da bi se bilo sta videlo...
Inace imam blagi bol u jajnicima, povremeno, i ne lici mi na predmenstrualne bolove, ali videcemo...
Javljam ukoliko budem imala nekih novosti user posted image
Ninnochka i Zebica drzim vam palceve da bude user posted image
Cujemo se nadam se uskoro user posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 8:08:54   
Zebica
Dobro jutro dame moje...odradih Baby Rapid i pokazao je user posted image ...Sumnjala sam pa nisam mogla da docekam...Ljubim i cimam vas sve...

(odgovor članu makic90)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 9:45:40   
Ninnochka
Bravo Zebice user posted image
Bas si me obradovala ovako rano ujutruuser posted image
Neka ti bude lepa i lagana trudnoca. Inace, ja jos uvek nisam dobila, ako do ponedeljka ne bude nista - odoh do svoje doktorke, pa se javljam.
Veliki pozdrav user posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 9:58:28   
Jole84
Ninochka i za tebe važi,ako ti kasni 5,6 dana,trk po test,Zebici sam bila talična user posted image Držim palčeve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 10:06:51   
Zebica
Boga mi Jole84 jesi...user posted image user posted image Ima da te zbog toga povucem u prvo tromesecje pa ti vidi sta ces...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 10:08:04   
Jole84
Zebice išutiraj me draga,treba mi jača sila,budi gruba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 10:12:11   
Zebica
Opusteno...Ako sam mogla da se izborim sa muskima kada sam trenirala Aikido, moci cu i sa tobom...user posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 10:13:55   
Jole84
Tooo mi treba,aikido vumen,udri sestro slatka user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.8.2012 21:55:40   
makic90
cestitam zebice!!! user posted image user posted image
ja danas dobila user posted image
ali dobro, mlada sam jos, tek 22, ima vremena za mene user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Test za trudnoću? - II dio
1.9.2012 8:43:34   
Shishica
Evo pitala sam se za ovaj test kakav je..nije lep kao bebirapid, ali i ovaj pokaze sta treba..

user posted image

Obecala sam slike pa evo...

(odgovor članu makic90)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Test za trudnoću? - II dio
1.9.2012 8:47:36   
Cindarella
Cestitam,Shish.user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Test za trudnoću? - II dio
1.9.2012 15:57:02   
Jole84
Šiškice očigledno nije bitna "marka" testa nego se mi tešimo user posted image Ako jeste,neće da omaši user posted image Baš je jaka crtica user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Test za trudnoću? - II dio
1.9.2012 16:04:34   
17 joka
user posted image šiškice,ma bilo koji samo neka je on pokazao dve debeleuser posted image

čestitam mila još jedamput i sve najboljeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Test za trudnoću? - II dio
1.9.2012 16:07:36   
NadaR

Divno , Emica ce dobiti batu ili seku user posted image
Cestitam Shish user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here