|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toplomer
16.1.2013 14:16:02   
cockic
y gyzy i ne iskake i netara ih da kake na 4h se najmanji razmak moze praviti mozda je i bolje od sirypa jer neide preko stomaka mada ni sirypi nesmetajy pyno.ja sam od jyce pocela cepice kao sto rekoh nista drygo joj nije delovalo.za ovako vise tyre ko sto je lena imala 39.3 a za one preko 38.5 daj my na 6-8h pa kad vides da je opet porasla preko te das npr.ja sam joj dala jytros y 2h pa tek pre pola dvanaest popodne.jer nije imala visoky jytros je imala 37.7 pa joj nista nisam dala ali vec oko 12h 38.5 pa sam joj stavila opet a kao sto vec rece jyce sam na 4h stavljala jer je imala ceo dan tyry i tesko je padala.

izvinjavam se moderatorima sto ovde odgovori.nego zyrim ljyljm jednom nogom kolica ona drema i onda da sad netrazim temy ako neko moze nek prebaci y odgovarajycy temy user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Toplomer
18.1.2013 19:58:24   
jacagoga
Jel zna neko gde moze da se kupi onaj meda toplomer sto menja boje ili onaj sto se stavi na celo? Trazila sam u aksi, nemaju

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Toplomer
18.1.2013 20:09:29   
Figaro88
Ja sam kupovala u Liliju one za celouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Toplomer
18.1.2013 21:14:47   
jacagoga

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja sam kupovala u Liliju one za celouser posted image

Hvala ti, nisam se setila da tamo proverim da li ima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Toplomer
26.3.2013 9:35:33   
bokicans
Ja bih zamolila mame koje imaju omron digitalni tioplomer za uvo da mi kazu kako potrefe istu tem kao zivin,meni ni jednom nije pokazao istu.Razocarala sam se totalno,Jel smanjujetee izmerenu tem,Jel racunate da 37.5 nije povisena u uhu(tako piše u prospektu) Ima sada da ga vratim nazad


< Poruku je uredio bokicans -- 26.3.2013 9:39:12 >

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Toplomer
26.3.2013 9:49:48   
Sanchy
Ja imam taj,meni je odlican,bas smo u subotu merili sa njim pokazao mi je 36 sa 8 a u DZ sat kasnije sa njihovim 36 sa 5,,,inace ja sam bila bolesna ove zime i pokazivao mi je povisenu temp.,mislim ja kuci ni nemam zivin pa sad da uporedjujem ali normalno funkcionise

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Toplomer
26.3.2013 12:19:53   
bokicans
Jel menjas stalno navlake ili kada se zaprlja?Nemam pojma mozda se,ja nisam dovoljno izvestila,Juce je npr cerki zivin pokazivao 37 a omron 37.7user posted image zbunila sam se ,totalno.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Toplomer
26.3.2013 13:06:33   
caca81
Ja iz iskustva znam da živin i digitalni toplomer ne pokazuju istu T, digitalni uvek pokaže manju od živinog.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Toplomer
26.3.2013 13:50:43   
bokicans
Ovde je obrnuto!
user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Toplomer
26.3.2013 13:57:45   
viking
I kod mene je tako. U stvari, moj digitalni retko kad pokaže iznad 35C user posted image

IZVORNA PORUKA: caca81

Ja iz iskustva znam da živin i digitalni toplomer ne pokazuju istu T, digitalni uvek pokaže manju od živinog.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Toplomer
26.3.2013 14:22:26   
bokicans
Ali ja sam totalno zbunjena,jednom dobro ,drugi put nije,ili ja ne znam lepo da uperim u bubnu opnu,user posted image .Juce sam i Prizmu zvalauser posted image I On mi rece.da je tem u uhu normalna 35.6- 37.5.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Toplomer
26.3.2013 15:40:48   
Sanchy
..meni meri ok,menjam navlaku posle par koriscenja,ja inace nemam nijedan drugi toplomer i ne uporedjujem vrednosti ali pokazuje mi povisenu temp,pad temp,i normalnu,to sam na sebi iskusila ,drugo me ni neinteresuje..i da,bebi su merili u privatnom dz i sa onim na celo isto je pokazao kao i moj mozda razlika do 0.3..

< Poruku je uredio Sanchy -- 26.3.2013 15:42:25 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Toplomer
26.3.2013 22:37:20   
Ana RR
Ja imam i živin toplomer ali ne merim detetu temperaturu sa njim jer je to nemoguća misija, znači samo u uhu mu merim tako da nikad nisam upoređivala.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Toplomer
26.3.2013 23:54:55   
babyblue

IZVORNA PORUKA: viking RR

I kod mene je tako. U stvari, moj digitalni retko kad pokaže iznad 35C user posted image

IZVORNA PORUKA: caca81

Ja iz iskustva znam da živin i digitalni toplomer ne pokazuju istu T, digitalni uvek pokaže manju od živinog.





O da, i moj dig. toplomer cesto pokazuje koliko smo hladni a ne topli user posted image , tako da ga nisam koristila nikada za dete. Hvala bogu nije mi nesto puno do sada ni trebao, ali ja sam se sa zivinim sazivela user posted image a moja D. kad zatreba da se meri temp. sad je bas nesto pre mesec dva bila prehladjena, ja nosim toplomer i idem ka njoj a ona kaze:"mama pujica" popne se kod mene u krilo, sedi uredno 3-5min. izmerimo pujicu i superiska. I dok je bas bila bebica, merila sam joj zivinim tplomerom. Prvih nekoliko puta u guzu, a onda su mi i u Tirsovoj i na IMD rekli da nema potrebe za tim vec ispod pazuha, i to da je dovoljno 3min da se pokaze kolika je temp. Naravno verujem da ima dobrih i digitalnih toplomera, nego ja sam bas imala neki potpuno bzvz.

_____________________________

"Znamo šta jesmo ali ne znamo šta možemo biti"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Toplomer
30.3.2013 16:33:13   
bokicans
Evo ja cu da budem prva koja ce na ovim stranicama da kudi toplomer Prizmin za uvo,Nije nikakav a pogotovo ne dobar,Juce Dete ima 39 on pokazuje 37.7 ,ja reko nemoguce i izmerim obicnim i sokiram se.Ili sam ja luda ili moja deca nemaju "DOBRE" usi,ali pouzdan nije nikako,Zali boze para .user posted image

(odgovor članu babyblue)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Toplomer
30.3.2013 16:58:19   
lanajelena
Bokice ja sam veeeliki protivnik digitalne opreme,sto toplomera sto meraca pritisaka itd.da nemam zivin pojela bih se ziva

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Toplomer
30.3.2013 17:02:01   
Snelle
Slazem se sa Lj. Najgore od svega je sto se zivini toplomeri izbacuju iz prodaje user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Toplomer
30.3.2013 18:23:41   
Sanchy
Moram da kazem da mi nemamo zivin toplomer u kuci,a pogotovu zbog deteta ,ziva je jako otrovna i opasna i iskreno ziva bih se pojela da se slucajno razbije sto sa malim detetom nije nemoguce,..iz istog razloga ne drzimo ni stedljive sijalice u kuci ,skoro sam citala protokol ukoliko dodje do razbijanja takve sijalice u stanu pa odprilike samo sto jos ne kazu stavite gas maske na glavuuser posted image ...tako da zahvalna sam digitalnoj tehnologijiuser posted image ..i moj toplomer radi odlicno ,stvarno nemam primedbi..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Toplomer
30.3.2013 18:34:04   
lanajelena
Sanchi nama se zivin polomio i mm je samo skupio kartonom i nije bilo nista a posle Dusanovog frasa ne bi rizikovala sa digitalnim jer je u bolnici na njemu pokazalo 36,9 a on na nasem zivinom imao 39,sad postoji novi koji je sa galijumom ali retko moze da se nadje,Galijum nije stetan

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Toplomer
30.3.2013 18:42:13   
isidora88
ja koristim digitalni i meni je okuser posted image
ja sam zivin razbila, igrala se sa njim kao u tom i dzeriju, drzala toplomer i upalila upaljac i zagrevala ga i on naravno pukao, nista se nije desilo,ne secam se sta sa uradila sa tim, mislim da je mama ocistila

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Toplomer
30.3.2013 19:40:56   
Sanchy
KLIK

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Toplomer
30.3.2013 22:03:38   
bokicans
E ja imama sa Galijumom,ima ga u svim apotekama 480 din,potpuno je isti kao zivin,nema razlike

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Toplomer
1.10.2014 21:56:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kakav je to, neki poseban?
Ja trebam uzeti toplomer za njega, imam digitalni ali ni meni nikada ne izmeri kako treba (uvek manje). Čime vi merite T kod beba?

IZVORNA PORUKA: Lu

Joj da...toplomjer za čelo ili uho,da nemam taj nema šanse da bi mu izmjerila temperaturuuser posted image





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Toplomer
1.10.2014 21:57:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sanchi nama se zivin polomio i mm je samo skupio kartonom i nije bilo nista a posle Dusanovog frasa ne bi rizikovala sa digitalnim jer je u bolnici na njemu pokazalo 36,9 a on na nasem zivinom imao 39,sad postoji novi koji je sa galijumom ali retko moze da se nadje,Galijum nije stetan


Sada tek vidim ovo. Jel ste zadovoljni sa ovom toplomer sa galijumom, nikad čula iskreno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Toplomer
1.10.2014 21:59:59   
branki*
ja sam merila starinskim,zivinim ispod pazuha.ako je bas nervozan i nece da saradjuje onda digitalnim,bio neki u obliku cucle,ali mi to nije bilo sigurno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here