|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štrand
20.7.2009 14:38:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedino kada Luka zaspe, jer mi je inače non-stop na grudima i stomaku. Uopšte ne razumem šta ga je spopalo, ide za mnom i leži mi ili na stomaku ili na grudima, ili mi ljubi stomak. user posted image  




Kažu da dete nasluti user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Štrand
20.7.2009 14:40:07   
Anoniman
Ma nema šta da sluti, sise su mi glindžave k'o pihtije, a ne onako lepe čvrste kakve su bile u trudnoći. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Štrand
20.7.2009 14:40:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jedino kada Luka zaspe, jer mi je inače non-stop na grudima i stomaku. Uopšte ne razumem šta ga je spopalo, ide za mnom i leži mi ili na stomaku ili na grudima, ili mi ljubi stomak.  




Kažu da dete nasluti



user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 20.7.2009 14:41:17 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Štrand
20.7.2009 14:40:59   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma nema šta da sluti, sise su mi glindžave k'o pihtije, a ne onako lepe čvrste kakve su bile u trudnoći. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Štrand
20.7.2009 14:41:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image


Već sam mislila da si napisala nešto tipa "Tako je meni Mery kada sam sa Dinom..." user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Štrand
20.7.2009 14:42:10   
Anoniman
ne...ne ...nego sam samo htjela smajlica staviti ispod aninog posta ...a ti uleti klizeći sa svojim postom prije mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Štrand
20.7.2009 14:44:00   
Anoniman
Ma videla sam ja da si ti odgovorila na Anin post, samo sam mislila da si napisala nešto drugo (totalno netipično za tebe...) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Štrand
1.8.2009 16:57:04   
Dora
Ja na plaži s decom. Oni se igraju, kupaju, uživaju...ja se sunčam- milina! Gledam ženu pored sebe, s troje dece. Jedno kmezi non stop, beba dira mog Balšu i baca igračke moje dece, a mala se igra sama i ne obazire se preterano na sve to. Majka isto tako. Valjda oguglala žena, šta ti ja znam, ali ljudima koji nisu došli s decom- to kmeženje smeta. Prevrću očima jer traje i nema kraja, a majka ne reaguje...
Sedim, gledam sve to i mislim kako su moji dobri, kako je majka kriva, treba da ih malo po dupetu kad dođu kući...
Smiri ona klinca, beba se smiri sama, mala je i bila dobra. Ali tu moja deca stupaju na scenu: počinju da se tuku, zatrpavaju kule što su druga deca pravila, trče po tuđim peškirima, gađaju se mokrim peskom, prskaju vodom sve redom...noćna mora! Ništa im ne mogu!!! Panično pokušavam da ih zaplašim kako će dobiti batine kući, kako neće jesti sladoled i sve što je moglo da mi padne na pamet... po sto puta grizem jezik za sve ono što sam se u sebi smejala onoj ženi s troje dece, i vidim da su njena deca super, da je scena trajala kraće nego naša! Užas!!! Grabim decu i igračke i onako još uvek mokre i vrišteće ih vučem u auto...
Naravno, čim smo stigli pred zgradu ja sam im idiot kupila sladoleduser posted image
Tako mi i treba!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Štrand
1.8.2009 17:49:36   
Markovicka
Ovo je dobro. Verovatno sve mame misle da su bolje od drugih mama. Apogotovo one koje to jos nisu postale smatraju da ce sigurno umeti bolje da izadju na kraj sa malcima. Ja prva priznajem. I ja sam bila na strandu danas i vidjala slicne scene, crvenela se umesto tih mama(ne znam zasto tate nisu nikad u prici) i mislila AAAAne moje nece tako!. Eh da se vidim za koju godinu!!!!!!!!!!!
Ali sladoled na kraju ipak? Dora!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Štrand
1.8.2009 23:17:20   
Anoniman
user posted image Ja bih mu još na Štrandu kupila sladoled. On bi seo da ga liže, ja bih se sunčala dalje, a on bi se nakon sladoleda (nadam se) smirio. Naravno, prethodno bih flipnula od besa i sramote.

Meni je Luka ishisterisao u jednom momentu nakon sat vremena u vodi da on neće napolje (usta modra). I baca se po peškiru, sve od peska, hoće u vodu, gleda me žena pored mene (sa dvoje dece), ja popiz***, i "gurnem" ga u vodu. Naravno on se spotakne, i padne u plićak ...  "Hoću napolje!" user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Štrand
1.8.2009 23:21:14   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Štrand
2.8.2009 11:31:27   
Dora
user posted image ma mislila sam da im mesec dana neću kupiti sladoled i da ih celo leto naću voditi na Štrand...dok smo došli do kuće mene bes prošao...user posted image
Sinoć oko 20h ja sa drugaricom i drugom na Štrandu došla na kafu i sedimo mi u kafiću skroz levo na plaži, deca se igraju u pesku pored stola, ponela im ja sve igračke kako bih mogla da se ispričam s prijateljima na miru. Trče oni po plaži, aj dobro, nema puno ljudi pa ih vidim, neka. U jednom trenutku, Balša uleće u vodu, ja trčim prema njemu i kad sam mu bila blizu gledam (i ne verujem) kako punu kanticu vode poliva po sebi ionako mokrom! U obući i garderobiuser posted image Al to je jače od njega, mora on da napravi sranje pa to ti je. Odmah krenuli kući, ovo dvoje se gledaju a ja onako besna vičem: Šta je, šta se gledate tako, videću vašu decu kad ih budete imali!!!
user posted image
E, danas su kažnjeni pa ne idemo na štrand, a iskreno da vam kažem, ja nisam ni planirala niti mi se ide a i imam obaveze po kući (spremanje) ali nek oni misle da zbog Balše ne idemo...
(Ponekad pomislim, kakva sam ja, još su mi deca i super)


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Štrand
26.2.2010 16:36:38   
dzelissima
ove godine,
tata radi, a mama s decom via la Štrand user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Štrand
26.2.2010 18:03:16   
minavb
Zivela sam dve godine u Novom Sadu, i to bas iza karingtonke u Podgorickoj ulici, vrlo blizu Stranda. Celo leto sam blejala na plazici i stvarno je uzivancija tamo. Na Adu mi i ne padne na pamet da odem da se kupam, a na Strand sam isla svaki dan. Totalno imaju drugaciji smek.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dzelissima)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Štrand
26.2.2010 20:37:15   
Dora
IZVORNA PORUKA: dzelissima

ove godine,
tata radi, a mama s decom via la Štrand user posted image

user posted image istouser posted image

(odgovor članu dzelissima)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Štrand
26.2.2010 20:40:26   
Anoniman
....jbt6 što ja volim Štrand......... kao u spotu Đoke Balaševića.... user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Štrand
26.2.2010 20:45:29   
Dora
Kaliopi, mi smo letos uživali na Štrandu. Tamo sam odlazila s drugaricama na pivo i kokice redovno uvečeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Štrand
26.2.2010 20:47:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kaliopi, mi smo letos uživali na Štrandu. Tamo sam odlazila s drugaricama na pivo i kokice redovno uvečeuser posted image


da li mi veruješ da ja toliko volim da sam sama na Štrandu ...da sam čitavo leto provela sa knjigom u rukama i guzicom u pesku?*user posted image
sama...milina.... i svaki put odem sa ciljem da budem tamo sama i da uživam ali uvek sretnem nekoga... user posted image čak sam zavijala glavu u marame da me ne prepoznaju...user posted image




(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Štrand
26.2.2010 20:49:35   
Dora
Misliš na Peskaru?user posted image
Ako misliš na Štrand otkud ti letos u NS?
Što se nismo družileuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Štrand
26.2.2010 20:55:46   
Anoniman
Ne mislim na Peskaru, mislim na Štrand ali ne govorim o prošlom letu već o pretprošlom..user posted image
jbt al* je proletelo.... imala sam 10 kg manje, sama bez momka...
booooooole mene svi su moji kad zanjišem bokovima...user posted image

Peskara mi se ne dopada ....Ništa kao Štrand.




(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Štrand
26.2.2010 20:59:57   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Štrand
2.8.2010 18:39:51   
Anoniman
Ima li nekoga na Štrandu ovih dana između 10 i 12h? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Štrand
11.8.2010 14:58:30   
Didy
Ja bila u nedelju. Neplanirano. Tj. mm, Stefan i ja. Baš smo uživali! Nas dvoje se zavalili u one stolice što su između stolica i ležaljki, kuliramo, a Stefan istražuje okolo. Svuda je bila hladovina, pa smo ga pustili da juri unaokolo. Posle smo bili s njim malo na igralištu dok se nije izdovoljio, a onda smo ga skinuli da malo protrči po plićaku (mi nismo bili poneli kupaćeuser posted image ), a onda smo otišli do "Kineskog zmaja" na ručak... Milina... Imala sam osećaj da sam na moru. Imali smo neki načelni dogovor da sad u subotu idemo opet, ali ja danas dobila, tako da se opet neću moći kupati, pa se dvoumim... Ili da ne budem sebična... Ne znam ni ja... Al' da je dobro - dobro je.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Štrand
11.8.2010 15:00:55   
lanajelena
Didy ja sam cula da svakakvih fekalija ima u Dunavu i da se ne preporucuje kupanje ovih dana uopste,zagadjena nam je i voda za pice

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Štrand
11.8.2010 15:04:43   
Podrum Š.
Ja se malo uplašila Štranda... opet spominju virusni meningitis, a kao zajedničko im Dunav...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here