|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
19.2.2010 14:36:12   
upgrade011
Ja sam totalni zavisnik, nista bolja od mm. Sta da kazem - imamo 5 kompjutera u kuci i od toga jedan samo za skidanje serija i filmova a drugi samo za weather station... A i telefoni su jos +2 compjutera... mm vec pitaju da li je bebcu kupio kompjuteruser posted image

Sada sam kuci na trudnickom bolovanju i cim ustanem ukljucujem Squeezbox (slusam radio preko interneta) i kompjuter, otvaram MSN, mail i Operu i krecem da vidim sta ima novo. Sad imam uvek otvorenih bar 15 sajtova ali najvise gledam forume o trudnoci. Trenutno sam najvise na RR i na LiveJournal-u. (Nemam MySpace niti Facebook strane.)Preko interneta sve gledamo i istrazujemo, posebno sad stvari za bebca a i ranije smo tako gledali sve proizvode, tehniku, namestaj, lustere... Nisu nasi sajtovi nesto posebno ali opet moze da se nesto pametno sazna...Ma odgovor na svako pitanje prvo tako trazimo a najkorisnije mi je sto saznamo sta ljudi misle o npr. nekom proizvodu. Tu su i vesti (ali tu je i rss pa se citaju preko telefona), onda sajtovi sa receptima, YouTube i razni sajtovi koje pratim zavisno od trenutnog interesovanja.Ist tako, zavisno od inspiracije palim povremeno Photoshop ili Vegas, citam, gledam TV, i povremeno nesto radim i po kuci ili van nje user posted image ali to je druga prica.
I posle se cudim sto uvek imam osecaj da nemam slobodnog vremena user posted image

< Poruku je uredio upgrade011 -- 19.2.2010 14:37:38 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Internet
19.1.2011 14:41:57   
Anoniman
Zna li neko da mi pokaže , nauči ili pošalje link gde mogu to da naučim - kako se prave oni video zapisi gde se smenjuju slike , tj fotografije , a ide neka pesma ? Nadam se da ste razumeli šta ištem user posted image Hvalaaaa user posted image

(odgovor članu upgrade011)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Internet
19.1.2011 14:47:08   
*Alexx*
Windows Movie Maker, rekla bih user posted image Dolazi uz WIndows Vista i Windows 7, ako imaš te operativne sisteme.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Internet
19.1.2011 14:50:53   
Anoniman
A znaš li išta za Mac user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Internet
19.1.2011 14:53:03   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A znaš li išta za Mac user posted image


Jok (na moju veliku žalost). Ali Mac je orijentisan na multimediju, SIGURNO ima neki softver koji dolazi uz operativni sistem.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Internet
19.1.2011 14:53:54   
*Alexx*
Gledam sad, ima iMovie, koji valjda dolazi uz OS.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Internet
19.1.2011 15:00:35   
Anoniman
Aha ... moraću da gnjavim muža da mi to sve izponamešta ... Hvala , Alex user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Internet
8.4.2011 19:42:02   
Anoniman
Kako se briše histori na Skajpu ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Internet
8.4.2011 19:44:02   
nencydrew
Upgradeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Internet
8.4.2011 19:46:49   
Anoniman
Gde se to nalazi ? I zašto kad kliknem "adres buk" imam spisak svih brojeva telefona nekog ko NISAM JA ?

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Internet
8.4.2011 19:57:11   
Anoniman
Enibadi ? Otkud mi tuđ imenik na skajpu , brojevi fona ? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Internet
10.4.2011 20:17:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Gde se to nalazi ? I zašto kad kliknem "adres buk" imam spisak svih brojeva telefona nekog ko NISAM JA ?


Može li mi iko pomoći sa novim skajpom ? ja nemam ni opciju log out , ni set_ings , ma ništa user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 10.4.2011 20:18:18 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Internet
10.4.2011 20:29:51   
Sanjica26 RR
Bubo, ides na opciju tolls-options-im&s-show advanced options. Dalje ces znatiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Internet
28.6.2011 19:10:31   
nina26
Ne znam da li pisem na adekvatnoj temi, ali da li neko zna neki sajt gde mogu besplatno da skinem decije pesmice, bez ono uclanjivanja i tih gluposti?? Hitno potrebno za sestricinuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Internet
4.8.2011 13:44:29   
Anoniman
Treba mi pomoć, nekog ko ima google chrome.

Kad otvorim novi tab, kako da mi ne piše ono recently closed? To mi smeta, jako.

I kako da namestim da mi home page bude onako kao kad otvorim new tab, onih 6 ikonica sa sajtovima koje najčešće posećujem?

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Internet
29.9.2011 15:21:28   
Anoniman
HELP!
Bubi treba pomoć, nina je nešto pritiskala na laptopu i sad joj je slika naopačke, ne može nigde da uđe, i mora to nekako da vrati preko tastature, a nema pojma kako.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Internet
29.9.2011 15:24:03   
*Alexx*
Koji monitor ima?I koji operativni sistem?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Internet
29.9.2011 15:25:39   
Anoniman
laptop e sistem, windows 7

< Poruku je uredio Nedja RR -- 29.9.2011 15:26:41 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Internet
29.9.2011 15:27:13   
*Alexx*
Neka proba Ctrl+Alt+Up arrow (ili Down Arrow)

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Internet
29.9.2011 15:28:15   
Anoniman
Nećeuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Internet
29.9.2011 15:30:40   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Neka proba Ctrl+Alt+Up arrow (ili Down Arrow)


Neka proba to isto, samo sa levo i desno strelicom. Trebalo bi da joj se monitor zamrači, pa se pojavi slika.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Internet
29.9.2011 15:32:08   
*Alexx*
Ili Alt+Ctrl+strelice (sad već nek proba bilo koje, izgleda da zavisi i od grafičke kartice)

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Internet
29.9.2011 15:33:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ili Alt+Ctrl+strelice (sad već nek proba bilo koje, izgleda da zavisi i od grafičke kartice)

Jeeeej! Hvala puno, kaže Mira da te voliuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Internet
29.9.2011 15:34:43   
*Alexx*
Sad već može i sama da mi kaže user posted image Super što je pomoglo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Internet
29.9.2011 15:50:04   
Anoniman
DakleN, Buba volE Alex! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here