|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet
29.9.2011 15:52:59   
*Alexx*
user posted image Naravoučenije: odaljiti Ninu od tastature.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Internet
29.9.2011 16:07:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

HELP!
Bubi treba pomoć, nina je nešto pritiskala na laptopu i sad joj je slika naopačke, ne može nigde da uđe, i mora to nekako da vrati preko tastature, a nema pojma kako.


Jao to se i meni desilo prošle godine, nemam pojma kako sam rešila, bivši kolega mi je davao instrukcije u 1 ujutru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Internet
29.9.2011 17:10:10   
Anoniman
Narode, ajde help. Kako da preko Gmaila osposobim video poziv? Nešto sam zapela u tome, i došla do gugl voice-a, i tamo mi iskoči kako "ne može za našu zemlju". Buraz koji je, jelte, u istoj ovoj zemlji opušteno komunicira sa tetkom u Uk, i sad ja pokušavam da osposobim video poziv preko gmaila, KAKOOOO?

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Internet
29.9.2011 17:17:45   
vukosava
Moras da instaliras Video and voice plug-in klikni ili GTalk (na istom linku).

Inace i Facebook ima sad Skype video calling integrisan u sebi pa ako hoces, mozes i preko facebook-a da pricas tako.

Ako ti ne ide u jednom pretrazivacu, otvori neki drugi ako imas i probaj tamo da instaliras. Mislim na Internet Explorer, Mozilla Firefox ili Google Chrome.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Internet
29.9.2011 17:26:10   
Anoniman
Vuko, ja sam ovo instalirala (gtalk) ali nigde nemam opciju video poziva?

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Internet
23.12.2011 21:27:28   
Anoniman
Kako da deinstaliram prokleti skajp, da ga uklonim zajedno sa svim plug-inovima koji mi totalno koče komp? Postoji li neko mesto gde mogu da se uklone svi ti plug-inovi, pošto mi se stalno otvara da su irresponsive i blokira mi se stranicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Internet
23.12.2011 21:48:57   
World
idi na control panel pa programs (ako imas vistu ili win 7) ili add/remove programs (ako imas xp), pa nadji tu skajp i imas opciju uninstall....
a plug in mozes skinuti u opcijama pretrazivaca, npr. u google chromu u desnom cosku options pa imas tab sa extensions i tu su svi, pa imas remove...

user posted image

< Poruku je uredio World -- 23.12.2011 21:50:33 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Internet
23.12.2011 22:50:40   
Anoniman
Hvala ti puno, uspela sam u extensionsuser posted image

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Internet
23.12.2011 22:52:18   
World
super, nema na cemu... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Internet
30.12.2011 21:17:32   
mareboy91
posto ne studiram, a i poso nisam naso, na netu uglavnom ubijam vreme. igrice i forumi prvenstveno. ya sve sam yainteresovan sto ima veye s netom.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Internet
4.1.2012 9:00:45   
PoisonEve
Moze li mi neko objasniti koliko vremena je u proseku potrebno da se napravi sajt?
Kako funkcionisu sajtovi tj. marketing sajtova?
I kako funkcionise npr. onaj "WE day" na FB?

< Poruku je uredio PoisonEve -- 4.1.2012 9:02:21 >


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mareboy91)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Internet
12.3.2012 21:50:12   
Anoniman
HEEEEEEEEEEEEELP! Ne znam gde da pišem, ona gornja linija, gde stoji www.ringeraja.rs, pa <--, pa i ostali prozori, mi se povuče gore, nestane iz ekrana kada se spustim niže na stranicu a vrati se kada se popnem gore. Ja volim da je uvek prisutna, ne znam kako se ovo desilo (deca su koristila komp), i ne znam da vratim. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Internet
12.3.2012 21:57:52   
Anoniman
F11, ako nekome bude trebalo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Internet
12.3.2012 22:00:50   
minavb
Meni obicno macka sedne na notebook i svojom cenjenom guzicom mi sve pobrljavi. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Internet
12.3.2012 22:01:47   
dunja RR
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Internet
22.4.2012 16:59:32   
Renolas
Problem okrenute slike se rješava sa CTRL+alt+ strelica. Valjda će nekome pomoći

_____________________________

[obrisana reklamna poruka - kršenje Pravila portala]

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Internet
16.11.2012 11:44:37   
Anoniman
Imam pitanje i totalno lud problem.
Pregledam malopre mailove i vidim naziv maila "R***** ti je poslala poruku putem B****", pri čemu je R moja drugarica a B nešto što nisam znala šta je, mislila sam da je neki program za razmenu e-pošte. Kliknem na taj mail, tj link, nesmotreno, i vidim da je to sajt za upoznavanje user posted image za koji nikad ranije nisam čula. I tako, ja dok sam pokušavala da otvorim tu poruku meni počele da stižu neke silne poruke na mail od nekog Radovana, Dušana, Stanka i Dejana, a sve sa tog sajta. A javio se i neki XY lepotan user posted image . E sad, ja sigurno i sto posto nikad nisam ostavila svoje podatke na tom sajtu i nije mi jasno otku svi ti Janki i Marki na mom mailu? Ne mogu ni da vidim poruku niti da pišem adminima sajta, jer lepo piše da moram da se registrujem i bla bla, ali kako onda oni mogu meni da šalju poštu? Mislim, krivo mi ako mi se Radovan i Stanko uvrede pa pomisle da neću da se upoznam user posted image Šta da radim? Koja je to fora, otkud njima moj mail?

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 16.11.2012 11:46:20 >

(odgovor članu Renolas)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Internet
16.11.2012 11:55:38   
Anoniman
Pa pitaj svoju R drugaricu, možda je ona ostavila tvoje podatke. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Internet
16.11.2012 12:03:33   
pandina
Ako si registrovana na nekoj drustvenoj mrezi ili forumu(a da nije FB, RR i drugi pouzadani), grupovini ili si se registrovala na neki sajt za preuzimanje filmova, muzike itd, tamo si ostavila adresu. Mnogi su nepouzdani i koriste sve registrovane mejlove kao bazu podataka. Zato ja imam poseban mejl za takve stvari, a posebno regularni.

Sad tek videh da ti je R drugarica. Onda je dovoljno da je ona na B i da ima tvoj mejl i da ti posalje "poziv". Klikom si se automatski ubacila u bazu B-a i sad si na izvolte, sto bi se reklo. Ja dilitnem sve takve mejlove bez citanja.

< Poruku je uredio pandina -- 16.11.2012 12:11:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Internet
16.11.2012 12:17:54   
Anoniman
Koliko sam skontala, da, ta R drugarica me je nekako uvukla u to, poslala poruku, šta li, i šta sad? kako da se skinem s' toga? ok, taj mail mi jeste neki za spamove i registracije na Grupovine i slično, ali me ipak nervira što mi sijaset klinčurije piše na mail a svi šljegli sa tog sajta.

Dakle, kako da se izvučem odatle?

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Internet
16.11.2012 12:22:05   
Anoniman
Pitaj R drugaricu da ti da kontakt za admina, jer ona definitivno može da se registruje. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Internet
16.11.2012 12:23:00   
Anoniman
I da, nemaju ostale moje podatke, samo mail. Za njih sam i dalje neregistrovani član čiji mail poseduju i šalju mi udvarače, crkli dabogda. Sad su se setili. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Internet
16.11.2012 12:24:00   
boba 11
Probaj naci na youtube uputstvo za takve stvari-ja sam tako instalirala neki virus i na youtube-u sam nasla uputstvo kako da ga se resim inace mi je bio skroz blokiran chrome

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Internet
16.11.2012 12:59:31   
pandina

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka
Sad su se setili. user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Internet
20.1.2013 14:15:23   
Figaro88
Imali neko kopernikusov internet?Mi sada koristimo telenorov,ali me nervira,ugovor nam istice sad u februaru pa bi da probamo sa ovim kopernikusovim....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here