|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 20:13:17   
Brana
Ni mi nismo imali,meni je to bzvz,kao da mi zivot staje u braku pa sada tu jednu noc cu iskoristiti kao devojka i kraj,ja sam jedva cekala da se udam i postanem njegova zena,plus ziveli smo zajedno i taj dan sam provela u njegovom naruciju!user posted image
Naravno to je moje misljenje!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 23:51:43   
indy_25
Meni je djevojacko vece bas divno ja ga nisam imala ni u jednom braku nazalost user posted image To je bas lijep gest od tvojih najblizih drugarica da ti naprave iznenadjenje a ne radi se o tome da ces jos samo tu noc izlaziti. Meni je to isto jedan divan dio kao i vjencanje.

Uskoro moja prijateljica ima djevojacko vece i pozvana sam naravno pripremamo joj iznenadjenje na brodu sve ce biti bijelo mi cemo sve biti u bijelom a ona ce jedina biti u crvenom. Imacemo i stripera i dj. Bice ludnica. Jedv cekam.

Izabrala sam haljinu preko ebay i sta mislite hoce li mi doci za mjesec dana ? Sad cu da postavim slicicu haljine pa da mi kazete vase misljenje jer volim od vas da cujem user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 23:55:05   
indy_25
Evo haljine. Ja sam poludila za njom bas mi je i sexy i slatka i njezna ma sve u jedn a sta vi kazete?



user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 23:57:19   
lesica
Jujuju user posted image user posted image user posted image Meni skroz ide uz tebe. Bice touser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 23:58:13   
madre
indy, vec sam negde videla ovu haljinu... napravila si pravi izboruser posted image haljina je jednom recju fenomenalnauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:02:45   
indy_25

IZVORNA PORUKA: lesica

Jujuju user posted image user posted image user posted image Meni skroz ide uz tebe. Bice touser posted image user posted image user posted image



I meni se cini da ide uz mene volim ja ovo ovako user posted image
Madre ima ih dosta na ebay user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:05:47   
jelena038
IZVORNA PORUKA: indy_25

To je bas lijep gest od tvojih najblizih drugarica da ti naprave iznenadjenje a ne radi se o tome da ces jos samo tu noc izlaziti.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haljina je super! boli te uvo, kad si zgodna! user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:09:05   
indy_25

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: indy_25

To je bas lijep gest od tvojih najblizih drugarica da ti naprave iznenadjenje a ne radi se o tome da ces jos samo tu noc izlaziti.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haljina je super! boli te uvo, kad si zgodna! user posted image



Jelena jos mi cice fale al to cu srediti sa push up grudnjakom i plus dotaci koje sam pravila od drugog grudnjaka da podebljam user posted image Ima da mi budu ko kod ove plavke user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:10:35   
madre
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: lesica

Jujuju user posted image user posted image user posted image Meni skroz ide uz tebe. Bice touser posted image user posted image user posted image


I meni se cini da ide uz mene volim ja ovo ovako user posted image
Madre ima ih dosta na ebay user posted image

e, a kazi mi kako da ih nadjem? e, a je l ne brines da ti nece odgovarati velicina? ja iz tog razloga ne smem nista da narucim online



< Poruku je uredio madre -- 9.5.2011 0:12:27 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:11:08   
Anoniman
Super je haljina.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:18:55   
indy_25
Madre imas tamo sve size i americke i uk i eu ma sve i pise ti koliko trebas obima da imas u struku i koliko u obim grudi i onda po tome gledas. Odes na e bay i ukucas white dress tako sam ja jer sam trazila bijelu haljinu jer moramo biti sve u bjelom. Ovo je meni lijepo ko vjencanica. Ja sam prvi put imala dugu vjencnicu a drugi put nisam imala vjencanicu nego neku bez haljinicu. Treci put kad bi se udala obukla bi ovako nesto ili naprijed kratko a nazad onaj dio sto puze ne znam kako se zove user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:27:28   
jelena038
indi, nije sve u sisama, ova haljina prodaje noge! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:30:04   
madre
hvala ti, a hvala ti i za temuuser posted image
probacu nesto po tom pitanju sledeci put kada budem imala neku svecanostuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:34:14   
indy_25

IZVORNA PORUKA: jelena038

indi, nije sve u sisama, ova haljina prodaje noge! user posted image



Jest jeste jedva cekam da malo skoknem da zaigram pa da se vrti oko mene user posted image Jest mene puklo nesto veceras samo se smijem user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 0:35:29   
jelena038
IZVORNA PORUKA: indy_25

Madre imas tamo sve size i americke i uk i eu ma sve i pise ti koliko trebas obima da imas u struku i koliko u obim grudi i onda po tome gledas. Odes na e bay i ukucas white dress tako sam ja jer sam trazila bijelu haljinu jer moramo biti sve u bjelom. Ovo je meni lijepo ko vjencanica. Ja sam prvi put imala dugu vjencnicu a drugi put nisam imala vjencanicu nego neku bez haljinicu. Treci put kad bi se udala obukla bi ovako nesto ili naprijed kratko a nazad onaj dio sto puze ne znam kako se zove user posted image
zove se slep user posted image a ti bi ko Stefani Sejmur u November rain user posted image

user posted image


< Poruku je uredio jelena038 -- 9.5.2011 0:37:20 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 12:37:01   
Zell
IZVORNA PORUKA: Brana

Ni mi nismo imali,meni je to bzvz,kao da mi zivot staje u braku pa sada tu jednu noc cu iskoristiti kao devojka i kraj,ja sam jedva cekala da se udam i postanem njegova zena,plus ziveli smo zajedno i taj dan sam provela u njegovom naruciju!user posted image
Naravno to je moje misljenje!user posted image



Potpisujem. user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 12:43:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

Ni mi nismo imali,meni je to bzvz,kao da mi zivot staje u braku pa sada tu jednu noc cu iskoristiti kao devojka i kraj,ja sam jedva cekala da se udam i postanem njegova zena,plus ziveli smo zajedno i taj dan sam provela u njegovom naruciju!user posted image
Naravno to je moje misljenje!user posted image



I mi smo živeli zajedno, pa smo pravili i momačko i devojačko i super se zabavili. Imamo slike za uspomenu (ja i bezbol palicu za "slučaj nužde" od mojih drugarica, kao foru user posted image ), i dan danas se zabavljamo i družimo sa tim ljudima, ali eto to veče smo se "oprostili" od vanbračne zajednice user posted image . Naravno, svako ima pravo da na to gleda ovako ili onako, ali meni je to lep običaj i da vratim vreme,  opet bih ponovila. Jedno "tematsko veče" za pamćenje user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 12:56:52   
AndreaK
Moje devojacko vece bilo je dva dana pred vencanje sa 5 dobrih prijateljica... neko ludovanje nije dolazilo u obzir zbog mog stanja...umesto toga, cavrljale smo satima u jednom Zrenjaninskom lokalu...ali sam godinu dana ranije organizovala svojoj kumi lep provod a tada sam se i ja provodila kao da je "moje" devojacko vece...i dan danas se prica o toj noci...

Da docaram...
user posted image

hmm..da naglasim, bila sam mlada i ludauser posted image
user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 12:57:39   
AndreaK
i plava user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:01:54   
Anoniman
E o tome pričam!!! user posted image Ne radi se o zamiranju u braku, već o nezaboravnim uspomenama!!!

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:02:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AndreaK

i plava user posted image


P.S. bolje ti stoji ovako nego plava user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:03:22   
viking
Ja ga nisam imala, i malo mi je žao zbog toga. A nisam ga imala jer sam je celu stvar oko venčanja skapirala prilično neozbiljno pa sam nedelju dana pred svadbu shvatila da ništa nisam organizovala i da nemam vremena ni za šta, pa ni za devojačko...bzvz.
I mi smo živeli zajedno, ali to nije razlog.

< Poruku je uredio viking RR -- 9.5.2011 13:23:03 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:05:21   
viking
Baš neobično poimanje devojačke večeri user posted image

IZVORNA PORUKA: Brana

Ni mi nismo imali,meni je to bzvz,kao da mi zivot staje u braku pa sada tu jednu noc cu iskoristiti kao devojka i kraj,ja sam jedva cekala da se udam i postanem njegova zena,plus ziveli smo zajedno i taj dan sam provela u njegovom naruciju!user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:14:00   
Anoniman
Jao indy, jedva čekam te slike na FB! user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Devojačko veče
9.5.2011 13:19:51   
magnetic
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ja cu praviti devojacko vece.
Uvek sam zamisljala da ce to biti izlazak u neku diskoteku,gde cu se ''''izludirati'''' i djuskati do zore.Ali posto sam trudna,bice to trac party kod mene u stanu.Pa nije ni to loseuser posted image
I na kraju nije bilo ni sedeljke.Toliko o planovimauser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here