|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lokacije za fotografisanje mladenaca
13.5.2012 11:18:12   
Ana RR
Trebaju mi predlozi za lokacije fotograficanja (trenutno u Beogradu) a da to nije botanička bašta, topčiderski park i sl. Poslednjih godina fotografi samo na ta mesta vode mladence i svi imaju iste fotke.

Ako ste zapazile neko zanimljivo mestašce, park, interesantnu građevinu, pišite, sve dolazi u obzir. user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 9:41:50   
adulence
ja cu se vencati u Ruzici na kalemegdanu,celo to okruzenje mi je predivno,kosancicev venac...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 9:53:41   
Anoniman
Ovde fotografi praktikuju da se fotkaju pre ili posle vencanja, kumovi sa mladencima, mladenci sami ... kako god, doterani kao na svadbi. Onda idu i van NS-a, najcesce do Fantasta, ali su i salasi sve popularniji, pa Tvrdjava, dvorski park u Karlovcima, dvorac u Beocinu, ja dodajem Edjseg u NS i Kastel u Eckoj.
Bas mora BG?

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 10:04:23   
Anoniman
pogledaj OVO
mislim da je lokacija manje bitna od inspiracije i talenta fotografa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 10:57:50   
NadaR
Što je lijepoo .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 10:59:04   
Ognjenka
A nije bas da svi imaju iste fotke...
ovako: set_ iza restorana Cinnecita na Kosutnjaku (samo se najavite tamo, bar nedelju dana unapred. I pustaju samo fotografa sa mladenicima i jos par ljudi. Nema da idu svi svatovi). To je ako zelis arhitekturu u pozadini.
Onda...gazebo kod golf terena na Adi. To je ako zelis prirodu. Ne valja leti, samo u jesen.
Trece, botaniska basta je sirok pojam. Svi se slikaju u japanskom vrtu. A niko ispred staklenika user posted image jer je fotografu tesko, a nije ako znas fazon kako.
I sto neko rece...fotke nemaju veze sa lokacijom bas previse. Sve zavisi od oka fotografa.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 11:02:19   
Jole84
Ja sam se slikala u niškoj trvrđavi i oduševljena sam,baš su profesionalne slike.
Naravno to ti ništa ne pomaže jer ti treba za Bg,ali svakako je bitan fotograf.Na najvećim ruševinama mi je napravio najbolje slike.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 12:38:28   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ognjenka

I sto neko rece...fotke nemaju veze sa lokacijom bas previse. Sve zavisi od oka fotografa.


Naravno, apsolutno tačno.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 13:15:24   
Anoniman
Mi smo se fotkali na Kalemegdanu jer je to bilo najbliže zelenilo restoranu. Fotografa sam htela da ubijem u više navrata, počev od njegovog insistiranja da se slikamo na mostiću a meni se iskreno naveliko bljuje od mladenačkih slika na mostiću, jedva se izborismo protiv mostića. Onda nas je terao da grlimo banderu, posle pola sata rasprave zagrlih prokletinju samo da budala uluti pre nego mi pritisak digne do kraja i upropasti svadbu. Molila sam ih da nam ne prave montaže nego da nam samo naprave seriju crno-belih fotki i pogodite sta sam dobila - gomilu montaža, je**le ih kičerajske montaže. Da sam ove pameti tražila bih da se slikamo negde po gradu, volela bih urbane fotografije, al tu smo gde smo. Možda nekad ničim izazvano napravimo porodični foto sešn na ulicama Beograda.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 13:22:15   
*Alexx*
Moji drugari su se slikali na potezu Terazije-Knez Mihajlova. Fotke su odlične, spontane, ali ne amaterske.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 20:12:57   
Anoniman
ja sam uvek za slikanje pored reke, toga vala ima u BG..
user posted image apsolutno drugacije ti ne mogu pomoci, uopste ne poznajem BG, cak moja sramota toliko doseze da nikad nisam bila na kalemegdanu (to je jedno od tri mesta gde bi volela da odem).
A muzeji? recimo vazduhoplovni? nema spoljnu postavku, ali mu je unutrasnja bas za slikanje

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 21:26:05   
Ana RR
BB, hvala na trudu user posted image to fotkanje je već odavno prošlo (za koje mi je trebala ideja) i super je ispalo na sasvim bezveze mestu. Naravno, predlozi su uvek dobrodošli za buduća fotkanja.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 22:00:30   
Anoniman
joooj! pa ja tek sad vidim da je od maja!!!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
19.7.2012 22:04:55   
nenja22
Onda nas je terao da grlimo banderu, posle pola sata rasprave zagrlih prokletinju samo da budala uluti pre nego mi pritisak digne do kraja i upropasti svadbu.


ahahha, verujem da ti nije bilo smešno, ali recimo, mogla si i da je poljubiš? user posted image
a zbog takvih stvari ja nisam ni htela fotografa, kojeg nemam pojma i koji mene ne zna, nego lepo da drugari (od kojih ih ima koji se i skoro pa profesionalno bave fotkanjem) hvataju momente i fazone...al' kako ga ipak dobih na gospojino insistiranje i organizaciju, na prvi pokušaj "a da stanete malo tamo i prihvatite..." sam ga prekinula i bila u fazonu ako me uhvatiš da me slikaš a ti izvoli, ja ti se nameštati neću...

elem, da ne budem of topic baš skroz, meni je profesorska kolonija super kraj i mislim da bi tamo imalo par kuća koje bi baš mogle biti odlična pozadina...neimar takođe...andrićev venac, jedno od omiljenih mesta mi u bgu...ada safari i ta strana ade uopšte, gde je gavez klub...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
14.6.2013 13:10:21   
Maraj
svi imaju slike il iz botanicke baste il iz milosevog konaka svi u bg-u se tamo slikaju i svi lice jedni na druge

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
5.11.2018 1:51:01   
Dora89
Gardoš, Ada... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
5.11.2018 1:51:05   
Dora89
Gardoš, Ada... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
4.3.2019 10:10:04   
Sanidej
Slicice iz parka u okolini jednog lepog podavalskog restorana..

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
5.3.2019 13:22:26   
mirana1
Mi na Kalisu,
Slike su bajne.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca
30.9.2020 17:50:51   
mikica88
Topciderski park, Ada,

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here