|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
25.2.2012 11:42:04   
Anoniman
Stan mojih roditelja je okrečen Oikos akrilnim bojama, oni imaju nekoliko kategorija, od kućne varijante koja trpi do 100 pranja pa do boja za operacione sale koje trpe do 1000 pranja. kad kažem pranja mislim na Arf i zelenu stranu sunđera. Boje su skuplje nego poludisperzija a skuplje je i krečenje jer mora profi da se uradi, tj zid mora da se izgletuje tako da bude ravan kao staklo a to ne može svako. Ali zato narednih 20 godina minimum ne morate da krečite, samo povremeno operete zidove.

Mi imamo na jednom zidu punu disperziju, ona je takože periva al ne može baš da se riba.

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Krečenje
25.2.2012 11:43:09   
hanka
Najbolje akrilne su one grcke erlak i italijanske oikos
Ona prva varijanta sa plavim i narandzastim su bile erlakove kao i ova sad zelena a ova bela coffee poludisperzija
Mnogo su dobre za odrzavanje,ja sam ih brisala i onim sredstvom za prozore.Fenomenalne su,teze se nanose na zidive i koristi se valjak sa kracom i guscom dlakom
Cena duplo skuplje


Evo i kuhinje,da sacekam leto i promenim plocice i radnu plocu i u kuhinji i na sanku
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio hanka -- 25.2.2012 11:59:19 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Krečenje
25.2.2012 12:37:03   
Jole84
Da da,i ja sam te grčke koristila,super su user posted image
Srećom otac mi se razume u to farbanje,krečenje,pa nisam plaćala majstora,ali se dosta namučio,specifično se nanose.
Meni se sviđa kuhinjica hanka,a da znaš da je najbolje u leto da se sređuje,mada se ja sve dosetim u zimu user posted image
Imam jednu sobicu koja dugo nije krečena ali se sve nadam da ću uskoro da zabebim,pa je ostavljam za tadašnje raspoloženje,da je uredim.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Krečenje
25.2.2012 12:43:12   
hanka
Meni je mm zabranio da sad jos i to radim user posted image
Ovo sto smo u zadnjih mesec dana uradili sasvim je dovoljno
Jos se u stanu oseca farba od stolarije i radijatora

Mi smo sami sve zavrsili i gletovanje i krecenje i farbanje.Majstori deru nisu normalni koliko naplacuju

Belu boju u kuhinji cu morati da osvezim nekim bojama,taman dok se smislim kako i sta docice letouser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Krečenje
25.2.2012 12:49:44   
Jole84
Ima pravo što ti zabranio,ne može sve odjednom user posted image
Super što ste sami,stvarno je skupo,ko da su im zlatne četke i valjci user posted image
Mada mi se baš sviđa tvoja kuhinjica,ne bih ništa menjala,jedino ako ti dosadila boja.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Krečenje
25.2.2012 12:52:02   
hanka
Imas na prethodnoj strani kakva je bila pre mesec dana.Ovo je sad nova tj sveze ofarbanauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Krečenje
25.2.2012 18:31:01   
isidora88
mi stanu kao imamo vodoperive boje i ja kad uzmem vlaznom krpom da pbrisem ostaje mi boja na krpi user posted image
isprljao mi se zid i ne znam kako da to operem osim ako nas nisu za..ebali pa nam uvalili obicne bojeuser posted image
kuhinja nam je krem,spavaca soba zeleno siva a dnevna .jedan zid-neka boja trula visnja koje se prelama u ljubicasto i krem,predsoblje drecavo zuto,boje super izgledaju ali ne znam kako da ocistim,nema ni godinu dana od krecenjauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Krečenje
25.2.2012 19:00:09   
NadaR
Ja sam danas provela pola dana krececi trulu visnju u bijelo user posted image . Tek je iz treceg puta bilo bijelo , koliko ja hocu da bude .
Na taj bijeli zid cu staviti narandzaste krugove . To ostavljam za sledeci vikend . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Krečenje
26.2.2012 14:46:49   
Jole84
Mogu da zamislim koje je to mučenje iz trule višnje u belo leleee user posted image
Hanka vidiš da sam poblesavila,sve pobrkam,kako baba neka user posted image

Zaboravih da se pohvalim da sam na jedan zid i šank,stavila tapete,crno bele,pre par meseci,i mnogo lepo izgleda,ponovo su u modi user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Krečenje
28.3.2012 8:54:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sve odgađam da zovem molera, mrsko mi čistiti a trebala bi to odraditi prije Uskrsa.
Oduvijek su mi bijeli zidovi, sad bi nešto promijenila ali me malo frka, namještaj je smeđi a detalji narandžasti, bojim se da ne ušaram punouser posted image


IZVORNA PORUKA: mama kukunka

kad smo kod molera, moram da pohvalim onu telesop spravu-krecka.To je valjak u koji se sipa boja ( ne ono sa sundjerima paint-nesto, to ne znam kako radi)
Pred porodjaj mm okrecio 120 m2 za 2 dana sa pauzama od po pola dana ( sto znaci da se verovatno moglo i u jednom danu uraditi), a da nista nije kapnulo..na par mesta gde je morao cetkicom, samo tu su se videle kapljice.. Pri tom, nije neki majstor, tj nije ranije krecio tako-zaozbiljno, mozda nesto popravljao samo..Mislila sam da ce kad se plafoni krece leteti na sve strane,ali nista..
Da, eksperimentisali smo sa bojama u ranijim fazama, ali je problem posle da se napravi ista boja ( il da cuvam kantice :() ako treba nesto sto se isprljalo premazati isl..tako da smo sad opet u belom,osim J-ine sobe, koja je umetnicki rad moje drugarice

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Lu, nama je nameštaj u dnavnoj baron sa narandžastim detaljima, jedan zid je narandžast a ostali neka kapuino ili nešto tako kremkasto.

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Meni se cini da je najbezbolnija nekakva tapeta za nekog ko ne voli sarenis user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Krečenje
28.3.2012 8:55:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Nado kakva tapetauser posted image
Meni je zid hrapav, navučen je edelpuc pa je to otežavajuća okolnost.
Vrti mi se po glavi uzdužne štrafte...ili vodoravne ali samo da ne pretjeramuser posted image
Gae...kad bi vidjela sliku tvog dnevnog boravkauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Krečenje
28.3.2012 9:01:11   
Anoniman
Sa telefona kucam pa ne mogu da ubacim sliku, ali imas slike mog stana u temi o namestanju stana, te su u fazi kad jos nije sve bilo gotovo al se vidi boja zidova svakako.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Krečenje
28.3.2012 9:11:38   
Lu
Vidjela sam gae sviđa mi seuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Krečenje
28.3.2012 9:21:50   
jance
mi smo pre Ogijevog rodjenja isto sredjivali navrat-nanos, sada kad pogledam jos je i super ispalo kako je radjeno. zidovi su nam u 2 boje : krem i narandzastoj a majstorova soba je pola-pola, iliti gornja polovina je plava a donja polovina je zelena i izmedju je decija tapeta sa majstorima user posted image
a za nasu sobu, iliti dnevnu=spavacu=kuhinju 3u1 smo prvo nasli tapetu (na popustu u Ms Bricolage) pa smo po tapeti onda otisli i farbaru i rekli ocemo ovu i ovu boju da nam zamesate. sad, sa narandzastom sam prezadovoljna, nije preterano jarka a unosi neku svetlost i vedrinu u ovaj nas mracni stan, dok ta krem iliti nesto kao svetlobraonkasto ispada na vestackom svetlu ko prljavobela, tu smo mogli mozda jos malko da pojacamo. naravno sa tapetom koja je na jednom zidu smo prezadovoljni, svako ko dodje kod nas prvo pola sata blene u tapetu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Krečenje
28.3.2012 9:51:12   
NadaR
Ja sam sebi pravila ove kruzice na jednom zidu .. user posted image

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Krečenje
28.3.2012 9:55:46   
Anoniman
Nado, super su ti kružići.

Naš narandžasti zid je godinama bio braon, i onda smo ga prekrečili i ostali u šoku kad smo videli koliko zapravo ima svetla u sobi. Taj braon zid nam je upijao svo svetlo. Sad ko da smo dodali još jedan prozor. Inače je divno izgledao.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Krečenje
28.3.2012 10:07:32   
NadaR
To je slika sa neta koju imam u kompu .
Kod mene je bijeli zid sa narandzastim kruzicima. Taj zid je bio bordo . Poludjela sam dok sam ga prefarbala u bijelo .
Efekat je bas to sto kazes Gae , kao da smo dodali jos jedan prozor . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Krečenje
28.3.2012 21:48:42   
mala buba
Nado, odlicno je user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Krečenje
29.3.2012 8:51:46   
Lu
Juče mi bio moler, razradili smo neke ideje pa vidjećemo.
Pokazala sam mu te krugove iako sam unaprijed znala da to kod mene ne ide jer bi mi jako zatvorilo prostor, imam samo jedan veliki prozor u dnevnom boravku a boje su jake.
Uradićemo jedan zid u kuhinju i jedan u dn. boravku u kombinaciji narandžasto-smeđe, pošto su spojeni prostori.
Uslikaću prije i poslije.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Krečenje
29.3.2012 9:34:49   
NadaR
Moji kruzici su ovako ispali ..
user posted image

Ostali zidovi su narandzasti . Sada planiram da krugove ofarbam u crveno a sve ostalo u neki krem ili bijelo .

Obozavala sam boje ,sada mi treba samo svjetlost .

Lu ,poznavajuci tebe ,bice odlicno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Krečenje
29.3.2012 9:36:26   
Lu
Nado to je prekrasnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Krečenje
29.3.2012 9:39:00   
NadaR
user posted image hvala

Nasla neki svoj praistorijski sestar i smuckala toner i lagano u akciju user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Krečenje
29.3.2012 9:41:44   
Lu
A ti sama to radilauser posted image
Šestar, hehe lukavouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Krečenje
29.3.2012 9:43:50   
NadaR
Prvo sam pokusala napraviti neki sablon pa nikako nisam mogla isjeci da budu savrsene ivice .
Onda kist i polako . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Krečenje
4.4.2012 9:08:37   
Lu
Evo obojila sam i zidove za Uskrsuser posted image
Prije
user posted image
user posted image

Poslije
user posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here