|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krečenje
5.1.2009 9:40:12   
Anoniman
Kada smo se useljavali u stan, krečila sam sve u belo, jer nisam imala nameštaj, pa mi je bio apsurd da krečim u bilo koju boju. Sada u dnevnoj sobi imam jedan bordo zid, a ostala 3 su neka bleda kajsija boja, i ista ta i u hodniku. Trpezarija je svetlo plava (ja sam htela malo plavlje, al se mm bojao da ne bude jako plavo. A Lukina je pola u tapetama pola pastelno zeleno.

Šta mislite o zidovima u boji?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krečenje
5.1.2009 19:34:44   
guppy RR
Volim zidove u boji... jako mi je to lepo... ali smo iz praktičnih razloga odlučili, da naš sta ima bele zidove. Ne znam zašto, ali mogu jasno da zamislim svoju decu kako sa voštanim bojicama šaraju te moje bele zidove.........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krečenje
5.1.2009 19:38:49   
Anoniman
Moja drugarica je odredila jedan zid koji je za šaranje, a na ostale ne sme. Razmisli o tome. Luki to još nije palo na pamet kod kuće, samo u prodavnicama gde su kao napravili kutak za decu sa bojicama. Živsram me pojeo kada je obojio zid.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krečenje
5.1.2009 19:45:09   
guppy RR
Neću da ga navikavam na to, da neki zidovi SMEJU da se boje, a drugi ne... NEMA ŠARANJA PO ZIDOVIMA!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krečenje
5.1.2009 19:48:07   
Anoniman
Nema ni kod mene toga. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krečenje
5.1.2009 22:32:09   
Koka Loka
Nema ni kod mena ali moja ćera se pravi malkice luda, jelte user posted image

Ja volim zidove u boji. Planiram da sredim dnevnu sobu, jedan zid je u prozorima, jedan u nekim glupavim ormarima, jedan ću beo, a drugi možda boja lavande.

Dečija soba - nameštaj mi je narandžast, tepih takođe (sin birao boju), a zidovi nešto plavo zeleno, kao tamno rezedo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krečenje
6.1.2009 8:58:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

Nema ni kod mena ali moja ćera se pravi malkice luda, jelte user posted image



Znaš ti onu narodsku "Batina je iz Raja izašla?"

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
17.2.2009 8:40:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krečenje
17.2.2009 9:30:56   
Anoniman
Ja sam bordo zid pičnula zbog bordo draperija. Baš smo pogodili nijansu i suuuuper izgleda. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Krečenje
17.2.2009 9:36:38   
eugenija
Ja sam kuhinju okrečila u kombinaciju zelena-žuta... Na plafon sam nalepila jednu široku selotejp traku, po dijagonali, i pola plafona mi je zeleno, pola žuto.. Zidovi, jedan žut, jedan zelen.. Pa 2 dimnjaka mi prolaze kroz kuhinjicu.. Jedan je žut jedan zelen... A traku kad sam odlepila, ostala je veeelika bela linija...
Pa ko god dođe, kaže :" Vidi Irish style!" Hahahahahhaauser posted image user posted image
Kod mene sada kao u Irish pub-uuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Krečenje
17.2.2009 9:46:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija


Kod mene sada kao u Irish pub-uuser posted image



user posted image

Moram reći: HRABRO SI TO URADILA! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Krečenje
17.2.2009 9:58:02   
NadaR
Kod mene je u dnevoj jedan zid zelen, ostali bez, kuhinja bez zbog crvene visece kuhinje , nekako mi to fino dodje do izrazaja na bez podlozi, soba spavaca nasa plava, Miloseva zelena, za goste bijela! Stubiste boja lavande a ulaz u prizemlju jako zut! Puno se lozilo pa cu to sve da krecim na proljece, kod vas sam bas nasla super ideja... pogotovo ta bordo kod Tashe... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Krečenje
1.3.2009 21:54:34   
afrodita
Volim zidove u bojama
kuhinja narandzasto sa malo belog
soba belo sa crvenim
soba roza
hodnik blago zeleno i belo
.
.
.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Krečenje
27.3.2009 16:56:27   
NadaR
samo da se pohvalimkako sam super bojicu dobila... onako slicna marelici... vedra,prelijepa... Muzic onda okrecio stepenisteuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Krečenje
24.8.2009 11:38:58   
NadaR
 joj, ja ne mogu da smislim u koje boje da okrecim dnevnu?
Imam crveni sank i kuhinju... Sta mislite ,da li bi previse bilo da jedan zid ofarbam u crvenu a ostalo u neku blagu?
Sad je zeleno +bez


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Krečenje
24.8.2009 11:52:49   
Jeca*
ne znam kakav ti je raspored u sobi, ali mozda da zid prekoputa prozora ofarbas u crvenu, ne jarko, nego MALO tamniju, a ostalo neka ti bude neka lepa krem boja, nezna, sto prirodnija.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Krečenje
25.7.2010 23:55:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

 joj, ja ne mogu da smislim u koje boje da okrecim dnevnu?
Imam crveni sank i kuhinju... Sta mislite ,da li bi previse bilo da jedan zid ofarbam u crvenu a ostalo u neku blagu?
Sad je zeleno +bez



isti problem
mala mi je sobica a crvena garnitura, šta da radim?
do sada je bila kajsija, hoću da promenim.....

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Krečenje
25.7.2010 23:58:23   
Verus
Ja mislim da ako je namestaj tako neke, jace boje, da zidovi moraju da budu toned down, onako neke bez, blage boje.  Ne znam jel mozes mesati, ili imas da kupis tzv off white boje?  Znaci, baza je bela ali je umsano nesto drugo: smedje, plavo, ljubicasto, samo na oko deluje belo ali se onda vidi da ima malo boje u sebi...ne znam kako bih objasnila.

Ja imam beli kauc, sarene stolice (crveno i braon), sveetlo smedj tepih, a zidove smo onda okrecili jedan u crveno, a druge u sveeetlo smedje.


Ja bih u bez da sam na tvom mestu, sa tim da mozes jedan, najmanji zid (recimo prema hodniku) da okrecis u bordo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Krečenje
25.7.2010 23:58:38   
Nena81
o dunjce ti se nisi dovoljno potrosila na treningu
pa jos hoces da krecis po ponoci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo dok vidim Viki ugasila si ga


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Krečenje
25.7.2010 23:58:50   
Verus
user posted image  sad vidim sta je Jeca pisala.  Slazem se...
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ne znam kakav ti je raspored u sobi, ali mozda da zid prekoputa prozora ofarbas u crvenu, ne jarko, nego MALO tamniju, a ostalo neka ti bude neka lepa krem boja, nezna, sto prirodnija.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Krečenje
26.7.2010 0:00:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja mislim da ako je namestaj tako neke, jace boje, da zidovi moraju da budu toned down, onako neke bez, blage boje.  Ne znam jel mozes mesati, ili imas da kupis tzv off white boje?  Znaci, baza je bela ali je umsano nesto drugo: smedje, plavo, ljubicasto, samo na oko deluje belo ali se onda vidi da ima malo boje u sebi...ne znam kako bih objasnila.

Ja imam beli kauc, sarene stolice (crveno i braon), sveetlo smedj tepih, a zidove smo onda okrecili jedan u crveno, a druge u sveeetlo smedje.


Ja bih u bez da sam na tvom mestu, sa tim da mozes jedan, najmanji zid (recimo prema hodniku) da okrecis u bordo...


da ovako nešto sam i mislila, hvala dragauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Krečenje
26.7.2010 0:28:36   
Verus
user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Krečenje
26.7.2010 1:02:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nena81

o dunjce ti se nisi dovoljno potrosila na treningu
pa jos hoces da krecis po ponoci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo dok vidim Viki ugasila si ga



juče sam trenirala ko luda, pitaj Sunči i Anči, nisam zabušavalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Krečenje
26.7.2010 1:02:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Nena81

o dunjce ti se nisi dovoljno potrosila na treningu
pa jos hoces da krecis po ponoci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo dok vidim Viki ugasila si ga



juče sam trenirala ko luda, pitaj Sunči i Anči, nisam zabušavalauser posted image user posted image user posted image


sorry za offuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Krečenje
16.8.2010 19:37:14   
lanajelena
kuhinja nam je u sivo okrecena jer su nam elementi crveni

decija soba je  svetlo zelena

dnevni boravak nam je raznovrstan tako da nam je jedan zid crven,preko puta siv a sa strane nam je odradjen špatulat u sivo-crnoj varijanti
user posted image

to je kad smo se useljavali pa ne zagledajte haos user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here