|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sudbina
5.1.2009 10:01:42   
Anoniman
Da li postoji sudbina? Šta je sudbina? Da li verujete u nju? Da li se na nju može uticati?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sudbina
6.1.2009 13:16:09   
kumara
Hmmm... dobro pitanje... Nemam pojma, mislim da verujem! Ono sto je sigurno je da je uvek koristim kao odgovor na neke stvari koje drugacjie ne mogu da objasnim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sudbina
6.1.2009 13:47:11   
Jeca*
Postoji ona poslovica "Sudbina je izgovor budalama za neuspeh!", ali ja nekako verujem u sudbinu. Više puta u životu sam jedino tako mogla da opravdam neke događaje. Zato ja biram da verujem u poslovicu: "Nije kome je namenjeno već kome je suđeno!"

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sudbina
6.1.2009 16:07:56   
Anoniman
Ja verujem u sudbinu, ali mislim da su samo neke stvari sudbina, a da neke stvari možeš da biraš. Ali ako su ti ponuđena dva puta, pa izabereš put A - on ima sudbinu A, a put B ima sudbinu B. user posted image  Komplikovano. Naime, ne mislim da postoji striktno propisana sudbina, nego da ipak imaš mogućnosti na nju da utičeš.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sudbina
6.1.2009 19:19:12   
guppy RR
Ja verujem u sudbinu... nekako se uvek sve poklopilo.....
i kad bude jako teško tužna sam do zla boga.. ali znam da će na kraju opet nekako sve doći na svoje mesto... desilo mi se tako milion stvari već do sad... kad misliš da ti je najgore, a baš to ti otvori neka vrata... baš, kao suđeno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sudbina
6.1.2009 23:44:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

kad misliš da ti je najgore, a baš to ti otvori neka vrata...



jeste tako! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
17.2.2009 8:49:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sudbina
17.2.2009 9:34:53   
Anoniman
Eto... sada moram da pređem na temu Kako ste upoznale muža? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sudbina
17.2.2009 10:32:41   
kumara
Pa stvarno, kad citas tu temu onda je definitivno da sudbina postoji!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sudbina
17.2.2009 10:35:05   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ali ako su ti ponuđena dva puta, pa izabereš put A - on ima sudbinu A, a put B ima sudbinu B.


Odlično rečeno! Slažem se skrozzzz.. I nije komlikovano Tašo.. Baš je tako...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sudbina
17.2.2009 10:36:35   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sudbina
17.2.2009 10:49:34   
Jacaca
Definitivno verujem u sudbinu, pa samo ono kako sam muza upoznala je definitivno sudbina. Imam jednu drugaricu, ozbiljnu zenu, kada god me je srela u prodavnici stalno mi je govorila ti ces Jasmina jednoga dana biti jako bogata ( u to vreme nisam bas bila puna para) kada bi je pitala zasto mi uvek to govori(inace ona se i u astrologiju razume) rekla mi je po nacinu kako kupujes megalomanski, bez obzira da li ti je to mozda posledni dinar, ali to je nesto sto tvoja podsvest zna, i nemas bas osecaj za stednju. Hvala Bogu pogodila je jer ja to danas jesam. P.S. kupujem isto onako, kako sam i tada, svi prodavci me vole jako. Tako da verujem u sudbinu.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sudbina
8.4.2009 14:35:53   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ali ako su ti ponuđena dva puta, pa izabereš put A - on ima sudbinu A, a put B ima sudbinu B.


Odlično rečeno! Slažem se skrozzzz.. I nije komlikovano Tašo.. Baš je tako...





Da li ste gledali film Vrata sudbine sa Gvinet Paltrou?
Odlično prikazano baš ovo što je Tasha rekla!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sudbina
8.4.2009 14:48:22   
NadaR
kad misliš da ti je najgore, a baš to ti otvori neka vrata... baš, kao suđeno...

uvijek je tako...user posted image Vjerujem da ima nesto u svemu tomeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sudbina
14.7.2009 15:17:00   
ljubičica
Moj muž i ja smo sudbina...
Eh... I to kakva....

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sudbina
14.7.2009 15:19:36   
Rivana
Od sudbine se ne moze pobeci bar tako kazu user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sudbina
14.7.2009 15:29:29   
Kiki BG
Verujem u sudbinu i to mi se dosta puta desavalo u zivotu. Kako u mom tako i u zivotima mojih bliznjih. Ja sam, npr, mm upoznala jedne veceri kada sam setala svog psa i bila jako nervozna i licila na ofucanu mackuuser posted image Naisao je on sa svojim psom i tada je moja francuska pudla pocela da kidise na njegovog "vuka" i tako je pocela konverzacija. Od tada smo nerazdvojni!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sudbina
14.7.2009 15:30:48   
Republica
Ima teorija koja se zove Shiksalanalyse-analiza sudbine po Leopoldu Szoniju.
Sudbina je izbor a izbor je sudbina.
Zapravo humana genetika nesvesnog.
Zanimljivo , nadjite na net-u, mislim da ima info.
user posted image

_____________________________

Povratak u buducnost!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sudbina
15.7.2009 9:27:09   
Rina
Ja ne verujem u sudbinu...za sve sto sam postigla ,sto nisam postigla, sto mi se desilo i nije desilo ..sve sam ja birala ili oni sto su imali neposredni uticaj na okolnosti koje su igrom slucaja i moje okolnosti ...za sve sam morala sama da se borim ,ne verujem da se ista tek tako desilo...

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sudbina
3.10.2009 15:46:24   
Anoniman
Ne mogu da ne mislim da ne postoji sudbina....

Moja baka je imala sina iz prvog braka...koji 30 godina nije zeleo da je vidi....niti je posetio...niti je pitao za nju....a ona mu je sad do kraja zivota obelezila rodjendan.... umrla je na njegov rodjendan.... user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sudbina
4.10.2009 0:19:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja verujem u sudbinu, ali mislim da su samo neke stvari sudbina, a da neke stvari možeš da biraš. Ali ako su ti ponuđena dva puta, pa izabereš put A - on ima sudbinu A, a put B ima sudbinu B. user posted image

A ja mislim da se sve desava sa razlogom i da je to sto izaberes sudbina!
\/

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sudbina
4.10.2009 13:17:52   
afrodita
A ja mislim da se sve desava sa razlogom i da je to sto izaberes sudbina!


i onda se kaze svako sam sebi kroji svoju sudbinuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sudbina
4.10.2009 13:42:54   
Anoniman
Ne,ne ja to ne kazem tako!user posted image
Ne krojis je ti vec ti je skrojena a ti samo prolazis kroz sve to!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 4.10.2009 13:43:07 >

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sudbina
4.10.2009 13:45:52   
afrodita
aj dobro nek ti bude tako kad ne znas da sijes
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sudbina
4.10.2009 13:46:40   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here