|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 11:07:34   
mihi
Moja rodjena sestra ima dve devojcice starija ima 14 godina a mladja 7, obozavam ih obe ali mi se cini da sam malo naklonjenija ovoj starijoj, ona je bila prvo dete u familiji, cuvala sam je kupala, hranila kad se rodila ova druga vec sam imala svoje dete pa sam manje vremena provodila sa njom. Kakvi su Vasi odnosi sa decom Vase brace ili sestara?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 11:15:56   
Anoniman
Moj rodjeni brat jos nema decu, a ostala braca i sestre (prvo koleno njih 7), koji su mi jednako bliski kao rodjeni brat imaju. Njihovu decu...pa ne mogu da kazem da ih volim kao svoje, ali, eto, skoro kao moje dete. Dve devojcice i tri decaka, i ne pravim nikakvu razliku, iako neke vidjam cesce, neke tek 5-6 puta godisnje, mislim da cu se upiskiti od srece svaki put kada ih vidim user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 11:27:23   
afrodita
Moja rodjena sestra ima dve devojcice starija ima 14 godina a mladja 7, obozavam ih obe ali mi se cini da sam malo naklonjenija ovoj starijoj, ona je bila prvo dete u familiji, cuvala sam je kupala, hranila kad se rodila ova druga vec sam imala svoje dete pa sam manje vremena provodila sa njom.


Moja rodjena sestra ima tri devojcice (i muza crnogorca)
Naj starija ima 19 godina, srednja 15 a naj mladja 9.
Obozavam ih sve tri ali mi se cini da sam malo vise naklonjena
naj starijoj, ona je bila prvo dete u familiji, cuvala sam je,
kupala, hranila... Kad su se rodile ove druge dve vec sam
imala svoje dete pa sam manje vremena provodila sa njima
user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 11:31:26   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: afrodita

Moja rodjena sestra ima dve devojcice starija ima 14 godina a mladja 7, obozavam ih obe ali mi se cini da sam malo naklonjenija ovoj starijoj, ona je bila prvo dete u familiji, cuvala sam je kupala, hranila kad se rodila ova druga vec sam imala svoje dete pa sam manje vremena provodila sa njom.


Moja rodjena sestra ima tri devojcice (i muza crnogorca)
Naj starija ima 19 godina, srednja 15 a naj mladja 9.
Obozavam ih sve tri ali mi se cini da sam malo vise naklonjena
naj starijoj, ona je bila prvo dete u familiji, cuvala sam je,
kupala, hranila... Kad su se rodile ove druge dve vec sam
imala svoje dete pa sam manje vremena provodila sa njima
user posted image



auuu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 11:33:17   
Jeca*
Moja rodjena sestra ima sina koji ce sad napuniti 4 godine i obozavam ga. Kad je bio beba ja sam ga cuvala user posted image  nazalost, ne vidjam ga tako cesto iako zivimo u istom gradu jer oni puno rade, a ja od kako imam svoje dete jako se tesko organizujemo da se sretnemo. A on je sad u fazi da vise voli mm jer se on igra sa njim muske igriceuser posted image  ali Andriju volim puno puno puno, kao da je moje dete!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 12:53:47   
Anoniman
od sestre sina koji će napuniti sada 19 godina
i od brata 2 sina , jedan ima 1 godinu a drugi 40 dana user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 13:44:03   
mamanp
Ja imam od jednog brata dve cerke, a od drugog sina.
Ja mnogo volim devojcice pa su mi dve bratanice bile umesto cerke dok se ja nisam porodila, posebno ova mladja. Pojela bih je debeljku, debelu...

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 14:42:11   
Lu
Ja nažalost nemam sestriće ni bratiće,tako da ne znam kakav je to osjećaj.
Od dva djevera imam djecu i priznajem da sam ih mnogo više voljela prije nego se rodio moj Roko,osjećaji su se promijenili kad sam shvatila da njihovi roditelji ne poklanjaju ni u pola pažnju prema mom djetetu,od onoga kako sam se ja ponašala prema njihovoj djeci.

Znam,nisu djeca ništa kriva ali eto krivo mi je jer i moje dijete osjeća znakove pažnje,ja nikada nisam pružila nešto svom djetetu samome ako je u društvu druge djece(ako nemam za sviju neću dati ni njemu ili će podijeliti ono što ima) za razliku od njih i to me baš ljuti!!!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 14:47:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

ako nemam za sviju neću dati ni njemu ili će podijeliti ono što ima


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 14:51:26   
SUPER MAMA
lu i ja imam vakav problem.Ja jeino imam maloga od devera jer moj brat je mladzi od mene i nije ozenjen i zato jos nisam postala tetka.a ovo sto ti kazes i ja sam takva bila pre nego sam dobila Moniku i obozavam malog Filipa od devera i ja i moj muz ali vidim da moj dever ni 2 posto neferma moniku mozda od kada se rodila za 11 meseci uzeo je u ruke samo 5 puta.ti sto kazes i meni filip nije kriv i dalje ga volim i obozavam ali nije lepo to sto moj dever radi.a mopja jetrva je sasvim drugo ona obozava moniku a isto kao sto ja obozavam filipa.
Jednom se desilo kod nasmi smo moniki kupili ljuljasku i stavila sam filipa da se ljulja i onda kada je trebao da ustane poceo da prica kaso da je to njegova ljuljaska a moj dever jos podrzava i kaze da jeste, e onda ja sam rekla da nije lepo da ga uci da sve je njegovo a on na to mi je odgovorio pa sta.Znam da je glup primer ali to mi se nesvidza.A jetrva mi je super.:)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 14:52:27   
dacca
Lu je u pravu! ja to isto ocekujem od zaove i djevera sjutra. ja njihovu djecu OBOZAVAM. Imam i bratanica kojeg uopste ne odvajam od nijh. Ne mora da znaci, ali vis edjece u familji kasnije kada dodju njihova djeca ljubav blijedi. Ja imam samo brata i on mi je sjutra sve na svijetu kada tate i mame ne bude bilo!

< Poruku je uredio dacca -- 16.9.2009 14:54:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 14:57:36   
vodolija 82
ja takodje imam dvije sestricne,koje su mi sve na svijetu(od sestre od tetke),a brat mi nije ozenjen jos,pa takodje ni ja nisam jos prava tetka.Moj muz ima dvoje sestrica,koji su jako vezani za nas,a pogotovu malena,ona me obozava i ne odvaja se od mene.Medjutim ako moja zaova ne bi ovu paznju uzvratila sutra mom dijetetu,sigurno bih se i ja promjenila,bar mislim,no vidjecemo...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 15:18:25   
Skoki
ufff ti porodicni odnosi...user posted image
Moja rodjena sestra se udala za momka koji ima dvoje dece, njih se majka odrekla, pa ih je moja sestra usvojila i dobili su jos jednog deckica koji je godiste moje Lee, razlika je 5 meseci. Obozavam ih svo troje, ali pravim veliku razliku izmedju njih, nazalost ponekada toga nisam svesna dok me sestra ne opomene, ali sestrinog sina sam odgajila prva 3 meseca posto je ona bila sva zaplasena i imala problema za grudima i zdravljem, pa je valjda logicno da to radim user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 16:52:01   
NadaR
 Moj brat nije ozenjen ali djever ima dvoje klinaca koje sam vec spominjala i koje ja naprosto obozavam!

oni takodje obozavaju Milosha! On je stricev ponos!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 17:01:54   
marince1
Ja sam jedinica,ali imam bracu od tetaka i ujaka i jednu bratanicu,koja je kao med.
Nazalost zive u Bg pa se ne vidjamo bas cesto user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 18:42:33   
barbara
ja imam od jedne seste dva sestrica jedan ima 2 god i 10 meseci a drugi tri meseca!druga mi sestra nema dece!ja ovog starijeg volim kao da je moj,i kupujemo mu mm i ja sve kao da je nas!on je svaki dan kod mene najmanje tri sata,cuvam ga,setam,hranim,titram ma sve!mm i ja smo pricali ako ne budemo imali dece da sve sto steknemo ostavimo njemu!bas ga volimo obadvoje!i on nas najvise voli!dusa tetkinauser posted image volim ja i drugog daleko od toga ali andrej je andrej

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
16.9.2009 23:58:07   
Delijagirl
Ufffff ja jos nemam nikoga ali kada budu krenuli moja deca ce bas ima mnogo veliku porodnicu posto ja imam 5 rodjenih sestra i 2 rodjena brata. Ali nekako ce se to izbalansirati jer je mm jedinac. Imam i brata i sestru od ujka kojima dodjem ko starija sestra jer smo ziveli u istoj kuci i njih obozavam. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
8.11.2009 22:17:40   
Meca Trba
Moja sestra ima dva djecaka, jednog od 3 godine i jednog od 9 mjeseci i volim ih najvise na svijetu! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
8.11.2009 22:33:09   
sanji
Od sestre bliznakinje imam sestrića 15 god (koji sad živi kod mene user posted image ) i sestričinu 7 god. , a od brata 2 bratanca 15 god. i 12 god. od devera moju malu barabu koji ima skoro 2 god. Sve ih obožavam!!!!! To su sve super klinci i mnogo se volimo. user posted image Ljubi ih tetka, strinka!!! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Meca Trba)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
10.11.2009 20:42:21   
bebolino
Ja sam ponosna tetka dve devojčice od rođenog brata. Starija ima 10 god a mlađa za dva meseca puni 5. I ako sam više bila sa starijom jer se ona rodila kad sam imala 16 god i puno je vezana za mene jer sam je maltene odgajila a kad se mlađa rodila bila sam na studijama i udala se kad je ona imala 2 god, ne pravim razliku jer ih obe volim puno i podjednako i mnogo mi znače. One jedva čekaju da im tetka rodi bebu. Od zaove imam blizance od 2 god dečaka i devojčicu i isto ih volim ali ipak je to drugačije u odnosu na moje devojčice koje su  moja krv i sa kojima sam živela.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
10.11.2009 22:41:46   
gagana83
Imam dva brata i od njih dve bratanice i dva bratanca,Milos 15god,Valentina 8,Danilo 3 i Katarina 2 godine.Obozavam ih sve ali moram da priznam da sam najvise vezana za mog malog Danila,valjda iz razloga sto sam zivela sa njima kada se on rodio i stalno ga cuvala. Evo i slicica

Kaca
user posted image

Danilo
user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
10.11.2009 22:53:17   
magnetic
Moj brat ima cerkicu od 1,5 godine.Obozavam je.Skoro svaki dan je vidjam.Obzirom da ja jos nemam svoje dece ona mi je trenutno najvaznija osoba na svetu.Pile malo tetkino

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
11.11.2009 9:44:36   
mihi
user posted image
Evo s desna na levo moje sestričine Katarina i Jelena i moji klinci Miloš i Luka.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
11.11.2009 9:47:28   
Trcosava
ja sam jedinica...no sestra od tetke (mamine rođene sestre) ima dva divna dečaka, jedan je napunio 6 god, a drugi ima 4.5meseca ljubi ih tetka

obožavam ih oboje, sa starijim smo išli zajedno i na more, sve ga tetka nosila da mu ''pesik'' ne uđe u nogice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sestricine, sestrici, bratanice i bratanci
13.1.2010 11:08:43   
mihi
user posted image
Evo moje starije sestričine ima 15 god ovo su slike sa Nove godine!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here