|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Patofne
5.1.2009 11:29:17   
Anoniman
Patofne... prvi put sam čula izraz kada sam otišla da kupim Luki kućne cipele, pa me je prodavačica pitala "Mislite patofne?" user posted image  Dakle, u pitanju su kućne cipele... lu je pitala.

Jedno vreme smo koristili one na čičak, međutim, savlado je njihovo skidanje user posted image  pa sam ga zeznula i kupila na onu kopčići što iglica prolazi kroz rupicu.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Patofne
5.1.2009 11:34:57   
Lu
O Bože žena otvori temuuser posted image
Hvala na odgovoru,imamo i mi patofne ciciban na čičak i neskida ih,ustvari ih više koristimo kad idemo u goste jer neznamo koliko je hladno gdje a uglavnom je svugdje hladnije nego kod nas u kući,mi hodamo čak i bosi a mali u čarapicama.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Patofne
5.1.2009 11:38:52   
Anoniman
Moram da otvorim temu jer inače dođe guppy i pec pec... user posted image

Blago vama kada je tako toplo u kući. Imate podno grejanje? (ja ga obožavam, ali ga nemam) A naše su cicban.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Patofne
5.1.2009 11:43:13   
Lu
Nemamo podno grijanje nego su cijevi samo sprovedene ispod glazure tako da je toplo čak i po pločicama,
a i baka(moja mama) stanuje ispod nas pa nas grije i od nje.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Patofne
5.1.2009 11:48:13   
Anoniman
ahaaaaaaaaaa

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Patofne
5.1.2009 14:25:05   
stella
Mi smo Hani jedva nasli dvoje pokucnice(tako mi zovemouser posted image  patofne).Jedne su joj malo velike i nemozemo ih koristiti jer joj se noga iskrivi u njima a ove druge skida.Imamo nekoliko pari papa sto joj je baka(pra baka) isplela i one nas super sluzeuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Patofne
5.1.2009 22:36:14   
Koka Loka
I mi ih zovemo patofne, ali se nikada ne odazivaju user posted image


(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Patofne
6.1.2009 9:03:17   
Anoniman
Luka je poskidao neke samolepljive cvetiće sa ormana, i polepio ih po đonovima cipelica. Sada tako šeta sa tim cvetićima, i čim neko dođe, on mu sedne u krilo i zavrće nogu da pokaže cvetiće. user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Patofne
7.1.2009 20:44:25   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Patofne
31.3.2009 21:46:38   
kumara
Ja sam od drugarice cula da oni svojoj deci kupuju kozne patofnice, tj sa koznim djonom, jer se one ne klizaju po podu. I to su neke jako poznate, narucivali su ih cak iz Kanade. Ne znam kako se zovu, ali su mekane i navodno skroz udobne za decicu. Pitacu je, pa cu vam staviti sliku, da ih vidite.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Patofne
31.3.2009 23:13:24   
Anoniman
Luka ima sa gumenim djonom, i ne klize. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Patofne
11.12.2010 14:42:17   
Jeca*
Luka kod kuće ne nosi patofne već trčkara u čarapicama ili ponekad onim "protivkliznim" carapicama user posted image  ali za vrticu su obavezne patofne.
Ciciban su tvrde kao kamen i samo jednom sam mu njih kupila...tuga user posted image  chicco su mi najbolje, meke, savitljivo djona...savršene. Do sad je imao 3 para chicco patofnica i obozavamo ih. I fizijatar je rekao da patofnice treba da su takve da djon moze da se savije rukom, jer onda je to kao da dete ide boso, a to i jeste cilj kod dece koja uveliko hodaju. Ali chicco su 3000...mnogo su mi skupe sad user posted image
nasla sam idealne!!! u apoteci, dr luigi. Kupili smo danas, kostaju oko 1200 i FENOMENALNE SU!!! nisu šarene i tako lepe kao sto mogu da budu neke druge od gore pomenutih, ali su prave patofnice!!!!
toplo preporučujem!

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Patofne
11.12.2010 15:00:53   
sneza24
Jeco baš su lepe.Meni se više sviđaju ove nego one šarene što sam videla.I mi smo u potrazi za patofnama.Pre neki dan sam gledala i nemaju broj za Davida.Ustvari ima jedne 21 ali su mu male a veće nemaju.Inače nosi Todor-ove cipelice 21.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Patofne
11.12.2010 19:39:10   
Jeca*
pogledaj po apotekama. Koliko sam shvatila ovo je hrvatska firma...imaju sajt, pa baci pogled. Jako sam zadovoljna, zaista i vidi se da Luki prijaju (posto ih danas vezbamo po stanu user posted image )

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Patofne
11.12.2010 19:43:41   
JMPM
Jeco,super izgledaju!Kazi mi da li unutra imaju anatomski ulozak?Mi imamo dva para sa anatomskim uloscima i kad sam mu probala neke koje nemaju,nije hteo da nosi.A moramo sad vec uzeti za broj vece user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Patofne
11.12.2010 19:51:20   
Jeca*
nemaju ulozak ali ovo su patofne koje se vode kao "medicinska obuca" i zato ih i ima samo po apotekama, koliko ja znam
evo vidi

KLIK

A moja sestra je napravila uloske, mislim u Rudu, za mog sestrica i sad mu te ubacuje u svu obucu.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Patofne
11.12.2010 19:54:59   
JMPM
To je pametno (napraviti uloske),ali je meni jos rano,jako mu brzo raste nogica,svakih mesec ipo menjamo broj user posted image .Moracu da tragam za nekima koje imaju uloske jos uvek...Ove nam je donela moja sestra iz SLO,a ovde ih ne mogu naci user posted image  
Wooooooow,sta sve imaju user posted image !Dobro mi izgledaju i ove na cicak user posted image


< Poruku je uredio JMPM -- 11.12.2010 19:57:14 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Patofne
11.12.2010 20:01:00   
Jeca*
ja sam se dvoumila izmedju njih i ovih, ali rekoh, hajde da malo promenimo, posto smo do sad uvek imali na cicak user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Patofne
11.12.2010 20:05:24   
JMPM
Ove nase sadasnje su na cicak i ja to lepo mogu da zategnem da mu ne ispada nogica.A kad mu mm obuje,on ne zategne dovoljno pa se izuje cas posla.Kaze boji se da mu ne otpadne noga ako vise stegne  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Patofne
11.12.2010 20:11:07   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

"protivkliznim" carapicama


Ja to zovem čarape sa ABS-om. user posted image
Inače, super su vam patofnice... deluju baš udobno, a nisu ni skupe.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Patofne
11.12.2010 20:13:14   
Jeca*
user posted image
pa pisah vec da mi kod kuce uopste ne nosimo patofne, a u vrticu je imao dosad uvek na cicak. S tim sto ove sto sad ima tamo toliko dugo nosi jer sam mu kupila malo vise vece user posted image  a sad su mu male, pa ih nosio cele godine, ali od pocetka ih voli i bas su mu bile super...kod njih se taj cicak vec maltene raspao user posted image



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Patofne
11.12.2010 23:10:58   
Jele
Jeco, jel' ih ima po svim apotekama, ili nekim određenim? Nemam kad da tražim...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Patofne
12.12.2010 7:45:07   
Jeca*
pa da si u bgu pa i da ti kazem gde da ides...
u ns pogledaj po onim apotekama za koje znas da su dobro opremljene, da imaju i igrackice, i kozmetiku..obicno takve imaju i patofne i papuce

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Patofne
12.12.2010 7:58:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Koka Loka

I mi ih zovemo patofne, ali se nikada ne odazivaju user posted image



Patofne, tihotapke, šunjalice, natikače, pape, nazuvače, popke... ja volim da ih zovem tihotapke user posted image
I već imamo jedna sa ABS-om user posted image

user posted image


(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Patofne
12.12.2010 8:40:46   
maja19
I moj sincic vec dve godine ide u vrtic i imali smo toliko pari poatofnica da je to strasno.U startu smo najvise menjali posto je puzio i one bi se zacas iscepale.Iz mog iskustva dobre su Pavle imaju anatomski ulozak,neki materijal kako se detetova nogica ne bi znojila, cena oko 1300, sve u svemu meni su sasvim solidne..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here