|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:00:43   
bubulence
nemam pojma ne smem da se merim ali sam skroz u ovom fazonu


user posted image .

kako ja nisam od tih koje jedu a ne goje se user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:03:24   
17 joka
Bubi, ma uzivaj sve ce to nestati kad se beka rodiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:07:12   
bubulence
ma znam... a jedva cekam da ja to tebi govorim user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:12:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: bubulence

kako ja nisam od tih koje jedu a ne goje se user posted image


Nisi baksuz pa ne jedeš sebe user posted image
Ti si naše peškirčeuser posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:18:54   
17 joka
za tri godine sigurnouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 19:57:33   
Mala Elena
Znaci bubi ti si trudna pa si zato toliko dosadna i nervozna ! O la la, sad kapiram. Vidim da te nerviraju moji postovi , nemoj ugojices se zbog nervoze jos koje kilo pa tek tada neces smeti da prijavis user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:14:25   
Ipokrisia
Bubi, a jel imas pojacan apetit jako ili si se ti sama onako opustila pa ruckis vise?user posted image Ja kako kad, nekad mi se odjednom isprazni zeludac crknem gladna i onda odmah klopam i uvek nosim hranu sa sobom jer me nekad to snadje i u setnji,verovatno bebica pojede sve.Ali nemam nesto spec.pojacan apetit u odnosu kad nisam u drugom stanju. Ja sam i pre user posted image morala da vodim racuna da ne jedem masno recimo,puno slatko i ne smem uopste da jedem 2 sata pre spavanja, zbog zeludacne kile.Pisala sam vec negde imam prolema sa njom jer mi pritiska srce kad izadje iz lezista.Onda, ne smem bela peciva i hleb vec tost i slicno,ali to skoro uopste ne postujem..jedino sto uspevam da se pridrzavam je eto da ne jedem to pred spavanje i da ne tamanim suvise masnu hranu.

Rekli su mi kako bude bebica rasla bice mi mozda jos teze to za srce i zeludac pa su mi savetovali da jede cesce i pomalo, a ako mi se pogorsa morace me pratiti zajedno gastro i kardio.Sve se nadam da cu moci bez njih da prodjem...Taj lek sto sam rnaije pila za srce ne sme u trudnoci tako da pokusavam da izdrzim bez toga do porodjaja...user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:20:58   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Znaci bubi ti si trudna pa si zato toliko dosadna i nervozna ! O la la, sad kapiram. Vidim da te nerviraju moji postovi , nemoj ugojices se zbog nervoze jos koje kilo pa tek tada neces smeti da prijavis user posted image


user posted image user posted image user posted image a ti jadna toliko maloumna pa ne kontas salu user posted image user posted image . tako da is is user posted image ...
ipo, ma salim se, nisam se nista specijalno ugojila, mislim negde oko 4-5 kg ali mi je to podnosljivo obzirom da sam na polovini skoro... ali voolEEm da kukam ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:21:33   
17 joka
Ipo ti samo radi kako ti prija i jedi sta i kako smes

nadam se da neces imati vecih problemauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:24:51   
bubulence
ipo , dobro radis, samo jedi sto manje obroke....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:29:28   
Ipokrisia
Hocu Jokice, hvala ti user posted image

Bubili, uuuu al si "buci buci" al za malo.... user posted image user posted image

Ma iskreno mnogo me nervira taj moj problem jer ne moze ni hirurski da se resi, a jako je tesko odrediti sta je to "mali obrok". Covek jede instinktivno dokle mu se trazi user posted image Ali snalazim se...

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 17.9.2014 20:30:19 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:34:12   
bubulence
ja imam hornicni gastritis i problem da mi se zeludac ne zatvara posle jela, sta god to znacilo pa te donekle razumem... a moj brat ima kilu i jake bolove cim malo vise pojede...
a posto sada ne smes vecinu lekova moras se paziti user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:37:29   
17 joka
Ipo, znam sta je to mali obrok veruj, samo ja poslednjih mesec dana jedem ko user posted image mislim nepreterujem ali naspram onog kako sam pre dosta. a trebam jos 10 kg da skinem pa za vikend konacno opet u akciji.

a ti polako proce sve dobrouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:40:20   
emicaa
Samo ti Ipo ručkaj,nemoj pretjerivati naravno,šetaj i eto ga,na porodu ćeš izgubit nešto a i ono posle sad sad ode,ja nisam nikad bila ovako mršava,kao da se i nisam poradjala.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:41:55   
Ipokrisia
jeee tek nam je "dvadeset" i neka user posted image a vec zaribali svi sa zelucima user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:47:58   
anita
Ja sam 16-a. Do sada sam se ugojila oko 6kg.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 20:58:20   
mamica 91
Drugu trudnocu zavrsila sa 68 tj +16 sad imam 55 i prava sam user posted image
IZVORNA PORUKA: mamica 91

Mi smo 16 nedelja i +1kg user posted image 53kg imam trenutno... u prvoj sam dobila 12kg ali je beba bila 4100..


(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 23:15:14   
Mala Elena
Ipo, a reci mi sta su ti rekli za tu zeludacnu kilu posto si je imala i pre user posted image ?
Onda moras da se pridrzavas tih pravila. Bice sve dobro, ne brini...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 23:38:14   
Ipokrisia
da nemam taj problem sa srcem ja tu kilu ne bih ni oset_ila.U smislu nemam gorusicu, nemam bol, nista sto mi zelucu smeta hvala bogu, ali imam to eto da teska, jaka i masna hrana, uzrokuje da se zeludac probije kroz dijafragmu i propne se u grudni kos, a tu mu nije mesto, i tada pritisne na srce i nastanu mi ti preskoci, koji uopste nisu prijatni.Lako mi je kad sam kuci, odmah legnem na desni bok, ali kad sam napolju bude bas nezgodno! Jednostavno slosi mi se. Davali su mi za srce neki lekic propanolol i za zeludac neke kapi i jos neke tabletice, ali sve to kratko se oporavi pa posle opet.Narocito mi reaguje na hladnocu, posto uz sve to imam i taj neki zalistak... u svakom slucaju ne bi bilo lose da sam na vreme radila neke vezbe, ovako olabavio taj misic dijafragma ili sta je vec, i tako se zeludac set_ka gore dole user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 17.9.2014 23:39:37 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 23:47:43   
Sanjalica1980
Anita, divno. Prava si nam mrsavica user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
17.9.2014 23:58:28   
17 joka
Ipo, imam i ja problema sa zeludcem ali ne takvih, ja sam sigurna da neces imati vecih problema.

Anitauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 10:31:32   
Felina
Usla sam danas u 24 nedelju i do sad sam se ugojila 7,5 kg!!!
Nesto mi to puno, obzirom da sam se u prvoj trudnoci ugojila 12 kg ali sam pocela da se gojim tek posle 5. meseca a sad evo vec u 6 sam se toliko ugojila user posted image ....
sta li ce biti do kraja....

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 10:56:55   
wivern
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Znaci bubi ti si trudna pa si zato toliko dosadna i nervozna ! O la la, sad kapiram. Vidim da te nerviraju moji postovi , nemoj ugojices se zbog nervoze jos koje kilo pa tek tada neces smeti da prijavis user posted image


Ono kad neko istripuje da je duhovit a ne zna gde je supalj.
Ja sam i dalje na +9 (33+5) ali mislim da mi ne radi vaga, definitivno user posted image
Felina pa nije to toliko strasno, ipak je to i druga trudnoca. A gde si nam ti u trudnickoj temi?? user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 18.9.2014 10:59:14 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 11:10:50   
Mala Elena
Wiv , tebi i bubi sigurno nisam interesantna ali me mnogo bas i ne interesuje. user posted image
Ja mislim da sam u prva dva meseca smrsala 2 kg, a kasnije se gojila oko 2,5 u proseku mesecno ..smatram da je to sasvim normalno.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 11:14:22   
Ipokrisia
Meni dali u DZ neku knjizicu za trudnice pa ima tu prikazano kako se raspodeljuju kg do kraja trudnoce. U sustini 9kg ode na bebu, onda povecan volumen krvi, vod eu organizmu, naravno ono sve sto ide oko bebe. tako da na kraju trudnoce sve sto je preko 9kg su nase masti koje smo nabacili klopom user posted image

tako da wiv ti se nisi nista ugojila! svaka cas_t! a i da jesi , da ti ne radi vaga,to je sigurno par kila koji ce brzo otici..user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 18.9.2014 11:15:41 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here