|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 13:56:03   
Anoniman
nedavno sam bila kod tetke i ona ima krasnog mačka ...elem moja ćerka se igrala sa njim i odjednom crvenilo oko usta koje je svrbe, pa po vratu, ja je umijem namažem sinopenom.... i odma razgulim kući...da i da napomenem da je i kihala

elem ... sad zovem kuci, da vidim sta mi rade djeca, kaze meni teta da je pametnica izvukla odnekud moju polarnu liju i identičan osip... naravno žena joj je odma otela lisicu, umila je namazale sinopenom i osip se povukao!

imal ko iskustva...jer mi zao da je vodim da je bocaju da bi utvrdili ili potvrdili moju sumnju na alergiju

odnosno da li za ne daj Boze moze pomoci onaj sirup FLONIDAN protiv alergija, ili nesto drugo
šta raditi??????
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:02:16   
Lu
Mačka je bila prava a polarna lisica,jel to igračka plišanauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:07:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Mačka je bila prava a polarna lisica,jel to igračka plišanauser posted image


mačka ...prava, živa (tačnije mačak Thomasuser posted image ) a lisica od prave dlake moja za oko vrata samo mrtva već godinama user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:08:11   
mamanp
Vuckice, vodi dete kod lekara. Moju su bockali sa 6 meseci pa joj nista nije bilo. Ja joj ne bih davala Flonidan dok ne vidim sta je u pitanju.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:08:15   
Anoniman
Ništa draga, verovatno će proći u pubertetu, bar je meni prošlo. Ostala mi samo astma, alergija na dlaku prošla. Činjenica, naučila sam da živim tako da ne dolazim u kontakt sa dlakama... u smislu da ako pomazim psa, istog momenta idem da perem ruke, i ni slučajno ne pipam ostatak tela, jer počinje svrab.
Par puta sam se zeznula, baš nedavno, pa se počešala po obrazu/vratu... crveno, svrbi, peče... samo sam oprala vodom i sapunom i povuklo se. Ali odmah oprala čim je reakcija počela.

Ja bih na tvom mestu odvela dete na bockanje, prosto da znaš na čemu si.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:09:58   
Lu
Ok,znaš da sam ja davala Roku Flonidan za lokalnu alergiju od onog alkohola poslije brijanja i odmah je spalo,pa možeš pokušati a ako se proširi po cijelom tijelu onda vodi doktoru,tako je meni pedijatrica rekla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
21.7.2009 14:11:15   
Anoniman
ne bih ja davala Flonidan ni pod razno ako bas ne daj Boze ne zatreba

ali meni zao da je bocaju, znam da joj neće ništa biti

uvijek pazim da odma pošo se izigra sa životinjom nekom ide da pere ruke, zato se valjda nije ni primjetilo ranije jer nije stigla da se dira po licu ili vratu sve do neki dan i danas

jbg ...odvešću je

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
24.7.2009 9:37:36   
mamanp
Vuckice, vodil ti dete na bockanje?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
24.7.2009 9:41:17   
Anoniman
nisam draga moja, otišla je prekjuče na more, pa kad se vrati ako Bog da onda ću

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
15.9.2017 16:46:12   
Tatjana.87
Bas volim sve zivuljke i odrasla sam uz njih ali od kako sam postala mama bas imam fobiju od toga svega user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Alergija na životinjsku dlaku?!
15.9.2017 16:54:07   
Sarav
Postoji gomila studija koja kažu da su deca zdravija i manje podložna alergijama i astmi ako odrastaju uz životinje. Preventivno ne sklanjam decu od životinja u smislu alergena, ako bude problema imaću drugačiji pristup.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here