|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:28:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

Nema temperaturu, zdrav je. Kazem vam, u snu sam mu dlijepljivala one trakice i u tom momentu on je iskolacio oci poceo da se trese, ali to je trajalo 10 sekundi, oci sirom otovorene, tijelo kruto, i kad sam ga na bok okrenula i dalje se tresao. onda sam poecela da zovem mm i taman kad je on dosao on je prestao, ali me je i dalje gledao, jedno 5 sekundi, dok nije dobio blagi osmjeh na licu. tako bih voljela da sam pogrijesila, ne mogu da vjerujem da se ovo desava. potoci suza mi idu, mm se skamienio. ne znam kako cu noc prezivjeti.


Odlepljivanje trakica daje iritantan zvuk kada je tišina, i moja beba se probudi svaki put. Nadam e da si ga samo uplašila.

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:30:08   
magnetic



Od srca ti zelim da se samo uplasiouser posted image

< Poruku je uredio magnetic -- 10.3.2011 23:31:09 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:31:32   
Diabla
Pa nastavio je da spava. Jer meni mm nije isprva vjerovao sta mu govorim, misliio je da pretjerujem, dok mu nisam objasnila u detalje i demostrirala. on sada spava. to je bio u krevetcu, dok sam mu ja pelene zatezala. mozda ga je zvuk cicka probudio, ne znam.... neeeee ne moze to biti tresnja od prepada.... to nije normalno.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:31:49   
Mishica 77
Diabla, ništa ti tu sada ne možeš. Lezi sa njim i prati ga do ujutru pa kod dr-a.
Jako je teško ovako išta zaključiti. Što reče Tash, zvuk odlepljivanja stvarno je grozan i deca mogu jako da reaguju, a on je još spavao i verovatno već bio u fazi sanjanja. Duša mila.....
Samo se ne sekiraj ništa unapred. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:33:37   
Anoniman
Pa baš se čuje taj čičak kad se odlepljuje, ima baš taj zvuk da trgne iz sna. 

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:35:11   
Diabla
Hvala Mishice, Olga i ostale cure. NE mogu da se ne sekiram, umirem od tuge i placa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:36:35   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Diabla

Hvala Mishice, Olga i ostale cure. NE mogu da se ne sekiram, umirem od tuge i placa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo polako,mozda stvarno nije nista,ali ga za svaki slucaj ujutru odvedi kod dr-a user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:39:08   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: Diabla

Hvala Mishice, Olga i ostale cure. NE mogu da se ne sekiram, umirem od tuge i placa. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo polako,mozda stvarno nije nista,ali ga za svaki slucaj ujutru odvedi kod dr-a user posted image


Drzi se user posted image I javi obavezno sta su vam rekli. user posted image user posted image Mogu da zamislim kako se osjecas user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:42:03   
jovicaa
diablauser posted image nadam se da nije epi napad i da ce sve biti ok! drzi se draga!!!!!
da li neko kod tebe u porodici ima epilepsiju? da li  ona uopste moze tako samo odjednom da se javi a da inace ne daje simptome

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:42:53   
Diabla
Hvala tiuser posted image user posted image   Ne mozete zamisliti kako mi je, umirem od tuge i bola, ni leksilijum mi nije pomogao. Idem sad da spavam. Prebacili smo ga u nas krevet, a mm spava sa njim jer ja ne smijem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mm sestra od strica ima epilepsiju, od 15. godine, sad ima 20.


< Poruku je uredio Diabla -- 10.3.2011 23:44:42 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:45:05   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: jovicaa

diablauser posted image nadam se da nije epi napad i da ce sve biti ok! drzi se draga!!!!!
da li neko kod tebe u porodici ima epilepsiju? da li  ona uopste moze tako samo odjednom da se javi a da inace ne daje simptome


Moze,moj brat je prvi napad dobio u 22-oj godini...Bez ikakve najave,dok je gledao film...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:46:00   
jovicaa
uzasno!!!!! uopste nisam znala, mislila sam da epi ide od rodjenja!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:46:17   
choopa choops
Ajde user posted image Ljubni misa malenog i za mene i reci mu da cemo opet da djelimo stapice i smoki ovih dana user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:47:02   
jovicaa
evo sad se i ja rasplaka, drzi se diabla! obavezno javi sta je bilo!
ma sigurno se samo uplasio!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:48:39   
Diabla
user posted image user posted image Ako Bog da, i da se smijemo svemu ovome jer se Diabla istripovala od umorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ajde user posted image Ljubni misa malenog i za mene i reci mu da cemo opet da djelimo stapice i smoki ovih dana user posted image  


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
10.3.2011 23:58:42   
Jele
Ne znam, meni iz opisanog deluje kao da se uplašio, ukočen, širom otvorene oči... Nadam se da se samo uplašio user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 0:04:58   
Mishica 77
Jele, postoji mnogo oblika epilepsije. Od onih svima prepoznatljivih kliničkih slika(trešenje, ukočenost, pena u ustima) do totalno neverovatnih oblika tipa da se dete samo iz čista mira ukoči, zagleda i klone ili oseti "trnce" u telu i klone. Ma baš raznih oblika.
Neću više.... neću da Diabla ima o čemu da razmišlja.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 0:07:31   
Diabla
Jele, i tresao se, a tijelo mu je bilo ukoceno. Scena kao sa filmova, pa zamislite kada sam ga ja u tom momentu okrenula na bok???? Zato sto mi je negdje u malom mozgu zvonilo da to sto mu se desava NIJE NORMALNO. Jos sam sad citala na forumima o epilepsiji i kako je pocela kod druge djece, i sve nam se poklopilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Umirem, i umrijecu od tuge i bola. Imam los predosjecaj, i molim Boga da me instinkt varauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 0:11:54   
Olga75
Diabla , idi da legnes ,smiri se nekako i odmori malo
ne mora da znaci da ima epilepsiju , slican napad je imao i drugaricin sin kad je bio oko godinu i po i evo ga sad deset_ godina nikada se vise to nije desilo
ako je uopste to bio napad
videces sutra

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2011 0:12:17 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 0:11:58   
choopa choops
Diabla, nemoj nocas da citas nista. Bices mirnija. Idi lezi. Ili gledaj TV. Samo se pripremi da znas kako da odreagujes ako se ne daj Boze nocas ponovi. I muzu kazi da i on zna sta da radi (ukoliko vec ne zna). Jer dvije glave su pametnije od jedne. Pa ces sutra znat na cemu si i kako i sta dalje. Nemoj da se opterecujes sa citanjem, samo budi pripravna.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 0:23:35   
Anoniman
Sad sam isčitala sve što se pisalo . Diabla , ne mogu ti reći ništa više ni bolje a da to žene već nisu rekle . Sutra ćeš znati sve , samo budi pribrana i jaka . Nadamo se najboljem . Drži se .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 9:20:22   
Jele
Diabla, jeste li bili na pregledu? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 9:26:14   
NadaR
Sada vidim ovo !
Nadam se da je sve ok user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 9:33:01   
*Alexx*
Diabla, kako ste? Držim palčeve da je bilo one-time-thing. Piši nam user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
11.3.2011 9:37:22   
Lu
Diabla, nadam se da se neće ponovitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here