|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada mame nadrljaju :-(
5.1.2009 23:38:42   
Anoniman
Večeras, Luka leži na krevetu, i sa mm gledaju neki katalog, ja sam se nagnula iznad Luke da bacim pogled, i on je ustao svom silinom i lupio me u vilicu. Imala sam utisak da će mi istog momenta svi zubi ispasti, a on je počeo da plače, mislila sam da ga boli glava (kojom me je udario), a on je plakao jer mene boli, i moram reći da mi nije bilo žao što plače, jer sam ja mislila da ću da padnem u nesvest. Nije zaspao dok nisam legla kraj njega i dok mu nisam rekla da me malo boli i da će proći, a on je ponavljao da mu je žao, da nije namerno, i ljubio me. Onda mi je već bilo žao. user posted image

To nije prvi put da nagrabusim od svog deteta, pre oko godinu dana, probudili smo se ujutro, mm je taman krenuo na posao, i Luka je podigao ručicu, pokazujući prstom u tatu, da tata ide pa-pa, i u tom podizanju ručice mi je provukao nokat po oku. Zasuzilo je, peklo, do kraja sam završila kod očnog. Kaže dr erozija epitela rožnjače, ili narodski - izderao mi je rožnjaču noktom. Stavljala sam hloramfenikol (mm mi ga je stavljao), nosila zavoj na oku 24h i isto toliko dugo oko nije smelo da dođe u kontakt sa svetlošću. Kaže dr da sam dobro prošla. jednoj mami je dete dublje zaderalo, i žena ne vidi na to oko.

Takođe mi se često dešava da zadržim Luku da ne naleti na ragasto (pošto ide napred a gleda iza sebe), i uhvatim ga, ali onda ja zavrnem recimo nogu o ragastol.

Jel se vama dešavalo nešto slično?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada mame nadrljaju :-(
6.1.2009 7:28:45   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha
Kaže dr erozija epitela rožnjače, ili narodski - izderao mi je rožnjaču noktom.

Izvini, ovaj deo me baš nasmejao.... ti izrazi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada mame nadrljaju :-(
6.1.2009 8:29:09   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada mame nadrljaju :-(
6.1.2009 8:32:02   
Jeca*
Mene je moj Luka već sto puta izubijao. Šta me tek čeka kad poraste user posted image user posted image user posted image user posted image
On glavicom krene unazad i razbije mi vilicu, rukom me milion puta odalamio u oko, kad se najmanje nadam. Dobro je da imam sve zube zasad user posted image  A meni uvek njega žao pošto pomislim "kad mene ovoliko boli kako li je tek njemu" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada mame nadrljaju :-(
6.1.2009 8:46:09   
Anoniman
Ma njemu nije ništa, u tome i jeste caka. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada mame nadrljaju :-(
6.1.2009 10:48:07   
Lu
Taj udarac glavom u maminu vilicu je izgleda standardna stvaruser posted image
Jao kako boli,a opet kažem u sebi bolje da mene boli nego njega.
Neki dan me lupio gitarom po glavi ali nije namjerno,ustvari nije mislio da će puknuti tako jako,to se vidjelo na njegovom izrazu lica,
onda me grli,ljubi,nemoj majko plakati neće te Roko više...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here