|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
27.2.2009 14:27:22   
marija25
Ja sam nalog na fcb otvorila pre nekih godinu dana i u jednom momentu sam imala preko 300 "prijatelj" .Mahom su to ljudi koje sam nekada znala iz vidjenja pa su skontali da imamo zajednickih prijatelja i poslali poziv za prijateljstvo koji ja nisam odbila.Posle izvesnog vremena je pocelo da me nervira sto svo oni-koji mi nisu pravi prijatelji i koje nisam videla jako dugo-sa razlogom, jer da su mi odgovarali i ja njima ostali bi u kontaktu-mogu da gledaju sve promene na mom profilu. Dabnas imam 30 prijatelja i namestila sam da niko ne moze da ne nadje kad ide na pretragu, a kometare i slike mogu samo prijatelji da mi vide.Cak ni prijatelji ako zakace fotografiju na kojoj sam ja ne mogu da me oznace na njoj, akomentare koje ja ostavljam na njihovom zidu vide samo oni... Za sve ostale sam nevidljiva :)

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Facebook
27.2.2009 14:30:02   
marija25
malo sam izbrkala slova -neka "pojela", a neka dodala gde im nije mesto, ali se nadam da ne zamerite user posted image

(odgovor članu marija25)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Facebook
15.3.2009 10:18:12   
NadaR
Fb ima neki novi look koji mi je sruser posted image user posted image user posted image
Jel ima toga kod vas?user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Facebook
15.3.2009 10:23:20   
Jeca*
Da. Stalno nešto menjaju....a sve gore i gore izgleda. Strašno mi je nepregledan ovaj novi look user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Facebook
15.3.2009 10:25:14   
mihi
I meni se ne sviđa bolji je bio MSN mesinger ili Icq a i htela sam da kažem da za svakog prijatelj treba potvrda  ne moraš da potvrdiš koga nećeš.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Facebook
15.3.2009 11:12:26   
Anoniman
Grozan je... user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Facebook
29.3.2009 10:22:19   
NadaR
radim ja neki glup kviz na fb > kada cete umrijeti< i rezultat je > umrli ste juce<
Dobro,hvala na obavestenju,ne bih ni znala user posted image
u proslom zivotu sam bila kralj a u sledecem cu biti narkoman...
user posted image user posted image user posted image user posted image
Vece gluposti ne vidjeh

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Facebook
29.3.2009 10:26:54   
Anoniman
user posted image Zato ja više ne radim te kvizove... otkada mi je rekao da ću imati troje dece i da će jedno biti crnac... user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Facebook
29.3.2009 10:28:12   
NadaR
user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Facebook
19.4.2009 15:51:27   
Anoniman
Razni nachini postoje da udjete nekom na profil chak iako je zatvoren odnosno skriven....
I ja sam podesila nalog da mi slike vide samo prijatelji....a ako je ukljuchena opcija i prijatelji prijatelja ....to vetj nevalja....
Ja sam  preko toga dospela na razne profile....za koje sam kasnije saznala da su zashtitjeni....a pored toga hakeri...chak i oni koji su pochetnici mogu da vam udju na profil...user posted image

Po mom mishljenju facebook je jako loshe odradjen .... od dizajna do tehnichkih stvari.... i mislim da tju ovih dana da ochistim profil nachisto....

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Facebook
19.4.2009 19:22:30   
sneza24
Ja nemam nalog na FB i nemam nameru ni da ga otvaramSve osobe koje su mi vazne u zivotu su oko mene,cesto se vidjamo i cujemo tako da mi FB ne treba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Facebook
26.4.2009 19:21:20   
NadaR
Ja ne mogu vjerujem. Meni sa strane se pojavila jedna lijepa plavusa koja se zove isto kao moja skolska drugarica. I lici i ja pomislim to ona. Posaljem request ... Kad ono nasa BEBAC!
Skontah po Sergeju. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Facebook
26.4.2009 19:26:00   
mihi
Smara sva ta procedura i sve ređe sam na FB, samo zbog sestre i sestričine koja je u Švajcarskoj.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Facebook
26.4.2009 19:45:59   
bebać
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ja ne mogu vjerujem. Meni sa strane se pojavila jedna lijepa plavusa koja se zove isto kao moja skolska drugarica. I lici i ja pomislim to ona. Posaljem request ... Kad ono nasa BEBAC!
Skontah po Sergeju. user posted image


Nada i ja sam skontala da si to ti,ali poslije...po Milošuuser posted image user posted image user posted image pa neka te ženo,što?Možemo i mi koju porazgovaratiuser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Facebook
26.4.2009 21:20:23   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Facebook
22.5.2009 9:54:02   
Rina
Meni je facebook nekako bas bezveze,ja volim myspace user posted image Jel ima nekog na myspace-u da se druzimo hm? user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Facebook
22.5.2009 9:55:36   
Dora
Ja sam na face-u! I to se baš, baš družim!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Facebook
22.5.2009 9:58:45   
vodolija 82
i ja sam na fb,pa ako neko zeli da se druzimo i tamo,nek mi posalčje pp....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Facebook
22.5.2009 10:00:16   
Dora
Na FB imam sve prijatelje sa kojima se družim. Sve zahteve nepoznatih odbijam. Jedino sam prihvatila jednog turčina za prijatelja i sad, on piše na turskom ja na srpskom, a sve jedno drugom na statuse šaljemo "like", kao sviđa mi se to što je napisao, a pojma nemam šta!user posted image user posted image user posted image
Posle smo razmenili koju na engleskom, garant je umro od smeha mom engleskom... Eto, tako ja. A sa mm nisam prijatelj na FB ! svi se čude što nismo prijatelji, ali ne znaju koliko je to dobro. Ovako smo se samo svađali oko svakog komentara i svega!user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Facebook
22.5.2009 10:01:04   
Dora
kako se šalje pp? pošalji ti meni bolje...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Facebook
22.5.2009 10:03:07   
2002m
Ja sam na fb.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Facebook
22.5.2009 10:05:14   
Anoniman
Ja sam sa mojim prijatelj na Face. Čak sam podesila i ono "udata za: ..." user posted image  Nije mi palo na pmaet da uđem da vidim koga ima od prijatelja. Koga je briga? user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Facebook
22.5.2009 10:11:25   
2002m
Uglavnom sam ovde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Facebook
22.5.2009 12:32:03   
Anoniman
Imam nalog pa ga obrisem,pa vratim i tako u krug!
Samo zelim da ostanem u kontaktu sa ljudima iz bivsih odeljenja i tako to...

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Facebook
22.5.2009 13:02:52   
anitamo
ko želi mene neka me doda anita martinovic-panic.biće mi drago.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here