|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Facebook
6.1.2009 9:20:24   
Anoniman
Juče sam rešavala ankete na RR, ima ono pitanje da li postoji osoba koja vas zaista nervira, ili tako nekako, i ja sam ladno napisala NE! Sinoć, sela za komp, na jednom prozoru RR, na drugom Facebook (FB)... mail na FB! user posted image  Otvorim... piše mi ženska osoba sa kojom se ne družim već godinama. Posvađale smo se kada je ona htela celoj našoj generaciji da uzme više para za okupljanje (pri tom je smislila da okuplja generaciju na 7god od male mature... ko još okuplja tako, valjda ide 5,10,15...). Ni meni nije rekla da uzima više, nego sam slučajno saznala cenu restorana, a ja sam trebala da javim svom razredu - što sam odbila. Ona se pravdala kao treba platiti i za razredne starešine (3 kom... a para je bilo mnogo više), pa kao fotograf i kamerman. user posted image  Koji će nam fotograf i kamerman? Svako ponese svoj aparat, klik, gotovo. Koji će mi snimak sa 7 god male mature? Da skuplja prašinu na polici? Ne znam, mogu da razumem snimak mature, ali snimak sa 7 god male mature... ne treba - hvala. Uglavnom, nije to tema, samo sam vas uputila. Od tada dotična i ja ne pričamo.
Dakle mail od nje... kao eto slučajno sam joj iskočila (a pre neki dan mi njena rođena sestra poslala Friend Request i ja je odbila) i kaže prvi put posle dužeg vremena mi se obradovala, ustvari, da bude iskrena, ne meni nego Luki koji je presladak. Kaže, detaljno je pregledala moj profil i drago joj je što sam se napokon pronašla (kao da sam do sada bila izgubljena user posted image ), i kaže "Uživaj, jer je to izgleda jedino što znaš da radiš". Digla mi je živac u ponoć, da nisam zaspala do jutros do 2h. user posted image user posted image user posted image

Pitanje: Kako neko ko mi NIJE prijatelj može da gleda moj profil? Da li postoji mogućnost da to nekako zaštitim?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Facebook
6.1.2009 9:53:56   
Jeca*
Kada si na svom nalogu, gore desno imaš Settings, pa izaberi Privacy, pa tu onda imaš Profile i svašta nešto ostalo. Baš detaljno možeš da odrediš šta želiš da neko vidi. Čak možeš i nekim prijateljima sa liste, ponaosob, da zabraniš da ti gledaju fotke ili profile ili šta god ti padne na pamet.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Facebook
6.1.2009 9:57:11   
Anoniman
Da, ali! Ako ja komentarišem tvoju sliku, tog momenta kada sam ostavila komentar, sliku mogu da vide svi moji i svi tvoji prijatelji. Čak ako je otvore, mogu sa Next da prelistaju ceo album, što mene totalno izbezumljuje.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Facebook
6.1.2009 10:02:31   
Jeca*
Da. To nervira i mene!!!! Ja za to još nisam našla način kako da zaštitim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Facebook
7.1.2009 10:37:52   
Anoniman
Juče sam čačkala po FB-u. U settings, pa Privacy settings, sem onog da blokiraš neke ljude, ima, između ostalog, i podešavanje Profila. Kada tu uđeš nudi svašta. Tipa, ko da vidi slike, ko da vidi profil, ko da vidi info, promene statusa... Svuda mi je stajalo "Prijatelji i moja mreža". Onda sam proverila, ima i samo "moji prijatelji", pa sam promenila. Jer "moja mreža" je Srbija. Znači, ako bi, npr, Jeca (prijatelj, i na istoj mreži kao ja - Srbija) komentarisala moju sliku, svi njeni prijatelji na istoji mreži - Srbija, bi mogli videti šta je ona komentarisala pa i sliku. Međutim, ako sliku mogu da vide samo moji prijatelji bez onog "moja mreža"... možda? Ne znam kako da proverim dal je moje podešavanje imalo efekta?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Facebook
7.1.2009 12:06:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

Međutim, ako sliku mogu da vide samo moji prijatelji bez onog "moja mreža"... možda? Ne znam kako da proverim dal je moje podešavanje imalo efekta?

Pa kontaktiraj nekoga iz "moja mreža" i neka pokuša!
Sjećaš se savjetauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Facebook
7.1.2009 14:40:56   
Anoniman
Moraću da zamolim nekoga od svojih prijatelja da zamoli nekog svog prijatelja koji nije moj prijatelj da pokuša da pogleda moj profil...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Facebook
7.1.2009 19:01:57   
Jeca*
Pogledacu ti ja sa maminog naloga user posted image  Pa javljam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Facebook
7.1.2009 23:15:56   
Anoniman
Thx! user posted image

umrla sam od smeha što ti mama ima nalog!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Facebook
8.1.2009 8:46:25   
Jeca*
Lepo si zabranila pristup tvom profilu. Možemo samo videti ko su ti prijatelji. A sad ne znam kako kada ti neko prokomentariše sliku. Hajde videćemo i to, da li se pojavljuje i drugima.
A moja mama je internet manijak user posted image  Naučila je komp pre par godina, a onda zbog kompa završila i kurs engleskog. Pa pošto su joj sva deca u Beogradu, ona sa nama komunicira i putem ICQ-a, MSN-a a sad i Facebooka user posted image  Neverovatno je da neko ko nije imao nikada veze sa tehnikom i završio medicinu, tako dobro barata i brzo uči user posted image  Valjda je volja kičma karaktera!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Facebook
8.1.2009 8:52:44   
Anoniman
Moj deda je do nedavno koristio budženu 486, onda je odlučio da to baci u đubre i kupio sebi Toshiba lap top. Šta kažeš na to?

Prokomentariši jecika dve moje slike sa svog profila. Jednu na kojoj je samo Luka, i jednu na kojoj sam ja, pa onda vidi dal se to pokazuje na home page kod tvoje mame.
Zašto dve slike, jer mislim da ima opcija samo Da zabraniš viđenje slike gde si ti sama tagovana, pa me zanima dal to znači da ako me nema na slici, da onda te slike mogu videti ostali? (ne znam dal razumeš?)

Ako je tako, ima na svakoj slici da taguje vazduh pored Luke kao sebe da se slike ne bi prikazivale. user posted image

Mislim, mnogo više mi je da ne vidi baš svako moje dete nego mene. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Facebook
8.1.2009 9:15:03   
Jeca*
bravo za dedu user posted image
moj svekar ima 78 godina i i dalje se bavi projektovanjem i to crta na kompu user posted image
mogli bi da otvorimo temu o ovome i pohvalimo ove "starije ljude" željne napredovanja. To i jeste za pohvalu!!!

inače, videla si. One 2 slike sam prokomentarisala. Mojoj mami se nisu pojavili komentar. Čak ni kad ode na moj profil, nema ih. MIslim da si uspela!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Facebook
8.1.2009 9:18:16   
Anoniman
Nemam FB na poslu. user posted image

No, sve u svemu... znate recept i znate kako se radi... napisala sam. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Facebook
8.1.2009 13:18:46   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha

i kaže prvi put posle dužeg vremena mi se obradovala, ustvari, da bude iskrena, ne meni nego Luki koji je presladak. Kaže, detaljno je pregledala moj profil i drago joj je što sam se napokon pronašla (kao da sam do sada bila izgubljena ), i kaže "Uživaj, jer je to izgleda jedino što znaš da radiš


svasta

< Poruku je uredio guppy -- 9.1.2009 20:19:30 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Facebook
8.1.2009 13:22:41   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Facebook
25.2.2009 13:02:19   
eugenija
i kaže prvi put posle dužeg vremena mi se obradovala, ustvari, da bude iskrena, ne meni nego Luki............

..........i kaže "Uživaj, jer je to izgleda jedino što znaš da radiš".


U ime Oca i sina i svetog Duha, Amin! E svakakvog voća u Božjoj bašti.. Kakva pakosnica!!!!! user posted image Pf...
Ja nemam facebook, niti želim da ga imam.. Smatram da više razdvaja nego što spaja ljude.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Facebook
25.2.2009 13:06:54   
Anoniman
Ja planiram da se prikačim da obrišem brdo slika koje sam postavila. Dobar je za održavanje kontakta sa ljudima koji su daleko.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Facebook
25.2.2009 13:07:22   
NadaR
   A zene...user posted image
  Tacno ce da se ugusi u sopstvenom otrovu...user posted image
  Sto mrzim takve ljude...user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Facebook
25.2.2009 13:10:43   
Jacaca
nemam ga, ali razmislicu o tomeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Facebook
25.2.2009 13:14:19   
Modessty
Ja imam. Ali slabo ga gledam. Mm se zaprepastio kad je video da imam 15 nekih requesta i 50 poruka....user posted image
Mrzi me da moždikam kako to sve funkcioniše. A nerviraju me oni pozivi za razne grupe igrice i ostalo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Facebook
25.2.2009 13:18:26   
Anoniman
Meni je FB pomogao da stupim u kontakt sa prijateljima koje stvarno nisam videla 10 i vise godina, i negde su sad u belom svetu. Jedan drugar mi je na mirovnoj misiji negde u Africi i cujem se sa njim samo preko FB, inace ne znam kako bi mogli drugacije. Nije losa stvar, ali ne treba preterivati i zapostaviti sve oko sebe zbog fb-a.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Facebook
25.2.2009 13:21:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

A nerviraju me oni pozivi za razne grupe igrice i ostalo


To jednostavno središ: stisneš IGNORE user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Facebook
25.2.2009 13:22:41   
Modessty
user posted image mnogo je to kliktanja!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Facebook
25.2.2009 14:10:49   
Anoniman
nisam nikad otvorila profil na fb-u ... a nesto ni ne zelim da stupam u kontakt sa ljudima koje nisam vidjela 10/15 godina...koji ce mi user posted image
ima MSN i sasvim dovoljno za ovu raju i familiju sto su negdje van sarajeva i do kjih mi je stalo... imam i RR sto je jako bitno i od mene i previshe

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Facebook
25.2.2009 23:01:12   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moj deda je do nedavno koristio budženu 486, onda je odlučio da to baci u đubre i kupio sebi Toshiba lap top. Šta kažeš na to?
Ostala sam bez teksta. Moja mama ne zna ni poruku sa mobilnog da posalje nego samo da nazove


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here