|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate da šijete?
14.12.2009 19:19:42   
gina
Znam da šijem i imam mašinu za šivenje koju sam nasledila od mame. Počela sam da se zezam sa šivenjem još u srednjoj školi sa krojevima iz Burde. Mogu da sašijem i na slepo. ali nemam vremena (a ni živaca u poslednje vreme). Pre nogo što su se devojčice rodile, sašila sam im posteljine, ogradice za krevetac i koješta još.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li znate da šijete?
14.12.2009 19:27:33   
LillyT
Ja sam sebe proglasila glupom i nesposobnom za takve stvari, ali bih volela da znam da sijem. Ne bih da ucim, nego odmah da znam user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li znate da šijete?
14.12.2009 22:49:26   
NinaMandarina
Umem da sijem, ali nista specijalno. Uglavnom su to torbe, nasivanje rukava (na majice bez rukava), pravljenje suknje od farmerki, ali sve bude bas slatko i sve ih nosim user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li znate da šijete?
14.12.2009 23:10:08   
SUPER MAMA
Ja znam da sijem, moja baka me je naucila imam par haljina napravljeno ali sada me nesto mrzi vec 2 godini nisam sela na masinu da sasijem nesto.A ranije sam obozavala.

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li znate da šijete?
28.1.2010 13:13:30   
ggoca
znam ponesto da sasijem,baka i drugarica su me naucile.ali sam se ulenjila u poslednje vreme,treba dosta strpljenja da to uradim kako treba

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li znate da šijete?
28.1.2010 16:13:52   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

A sada da vidite šta sam se ja igrala
user posted image



Stravauser posted image

Ja sam pre krojila i nosila snajderici da sastavi
kad sam bila mlada

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li znate da šijete?
28.1.2010 19:29:59   
Anitaaa
Ne znam mada bih volela da znam.Umem da vezem he he

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li znate da šijete?
23.2.2010 8:39:58   
Cvorak
E ja baš volim da šijem, mene to tako smiruje. Savladala sam šivenje uz maminu pomoć ( i ona je amater) a onda se usavršila uz pomoć Burdinih korak-po-korak primera. Imam gomilu Burdi user posted image Već sam sašila i trudničke pantalone , ali još nisam stasala za njih.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li znate da šijete?
23.2.2010 8:43:41   
bebironcic
Umem ali nista komplikovano...sada me nesto masina zeza i ne znam sta da joj radimuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li znate da šijete?
23.2.2010 9:43:21   
Markovicka
Naucila sam ponesto, sama po principu pokusaja i pogreski. Imam haljina suknji, tunika, jednom sam cak i novcanik sila od mekane koze
Masina mi ostala kod mojih, tako da dugo nisam, samo navlake za jastuk i krpenzi
Moracu da kupim, ima li neko onu prenosivu, vredi li sta?

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li znate da šijete?
4.3.2010 10:49:24   
Cvorak
Ja imam onu prenosivu Bagat Ruža, sasvim je ok , odlično me slušauser posted image . Nije preporučljiva za šivenje kaputa i sl. gde ima onih tvrdih i debelih šavova. I nisam štepala na njoj materijale tipa muslin i sl. ne znam kako se u tom slučaju ponaša. 

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li znate da šijete?
2.4.2010 14:19:41   
Anoniman
Ja ne znam, ali moja mama zna... I bas sve i svasta sije, ali nisam ja za to... Idem u prodavnicu i kupim sta mi treba. A jedna moja drugarica, uzimala je stare stvari od babe i mame i sasila sebi neke dobre haljine...

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li znate da šijete?
16.4.2010 16:46:39   
Tina87
I ja umem da sijem, ali nista ono specijalno. Sama sam naucila. Od babe sam dobila masinu Singer,i nisam znala sta snjim. Nekoliko puta sam probala,nekad se iznerviralauser posted image ,ali sad mi vec ide. Sila sam torbe(kao poklon rodbini), pravila suknje od farmerki(koje nosim,i niko nemoze da kaze da nisu kupljene)user posted image . Sad sam dobila nemacke Burde,pa cu probati nesto da "napravim". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li znate da šijete?
20.5.2010 17:16:21   
Cvetana
Ja ne znam ni dugme da usijem i bas mi je krivo zbog toga, ali zato znam da vezem user posted image

Kad treba da se usije dugme, to radi dragi, a za svaki ostalu glupost tipa porub na pantalonama koji se rasio idem kod krojaca. I bas me malo sramota user posted image

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li znate da šijete?
20.5.2010 18:38:47   
sanji

IZVORNA PORUKA: Cvetana

Ja ne znam ni dugme da usijem i bas mi je krivo zbog toga, ali zato znam da vezem user posted image

Kad treba da se usije dugme, to radi dragi, a za svaki ostalu glupost tipa porub na pantalonama koji se rasio idem kod krojaca. I bas me malo sramota user posted image

Evo sad je mene sramota! Ja ne znam ni da vezem! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li znate da šijete?
20.5.2010 19:27:11   
anci 81
Ni dugme najobicnije ne znam da usijem!!!
A moja mama je meni vencanicu suzavala RUCNO!!!!
Krojacica rekla da ne moze,ali su zato mame svemoguce!user posted image
A ja,jedva mogu konac da uvucem u iglu!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li znate da šijete?
20.5.2010 19:31:37   
isidora88
ja znam samo da uvucem konac u iglu a posle prosledim muzicu,on usiva dugmad ili ako se negde nesto pocepa,ja jedino znam da se ubodem na iglu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li znate da šijete?
20.5.2010 19:38:42   
anci 81
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja jedino znam da se ubodem na iglu user posted image user posted image user posted image

I ja isto! user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 13:40:37   
LillyT
Potrebna mi je mala pomoc od vas koje znate ili vas zanima sivenje. Molim vas da samo odgovorite na anketu, ne oduzima puno vremena, a nama ce mnogo znaciti.
Hvala

ANKETA

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 13:44:26   
Anoniman
Done user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 13:46:02   
Ana RR
Me too user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 15:00:33   
smeško
Odgovorila!

Svidja mi se ideja o casopisu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 15:11:46   
dunja RR
Takođe popunila i dopada mi se idejauser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 15:15:58   
dunja RR
Da dodam, anketa je specijalno odobrena od strane naše Guppy, zato što nije usmerena ka postojećoj profitabilnoj firmi.
Inače odobravaju se samo ankete u svrhu naučnih radova, ali smo ovaj put izašli našoj Lilly T u susret iz pomenutog razloga.


Tako da pozvani ste da pomognete ako želiteuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.7.2010 15:20:50 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li znate da šijete?
19.7.2010 15:45:45   
buhla
moja mama i ja popunile! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here