|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate da šijete?
6.2.2011 19:31:02   
gabrijelaaa
znam da sijem...pa ipak sam zavrsila tekstilnu...user posted image
ali kad imam vremena...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li znate da šijete?
6.2.2011 22:06:32   
Anoniman
znam da sijem pomalo, onoliko koliko je meni potrebno da sasijem nesto jednostavno sebi, nesto prepravim, porubim .. 
ovih dana se upustam u sivenje trudnickih pantalone! javicu vam kako su ispale!

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li znate da šijete?
6.2.2011 22:18:37   
Anoniman
Znam da skratim i prepravim user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li znate da šijete?
6.2.2011 22:20:25   
Brana
user posted image user posted image
ja znam da usivam na ruke na masini ne znam!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li znate da šijete?
15.2.2011 21:43:01   
moja ciklama
ne znam, i jako mi je žao zbog toga.

postoji mamina kućna haljina, u kojoj me je iznala iz porodilišta..
ako i mene Bog blagoslovi tim dogadjajem, želim istu, pošto se ova pohabala..
može da posluži kao model, obožeavam je.
Sašiću barem tri u raznim dezenima.
mislim, sašiće mi neka od Vas koja bude raspoloženauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li znate da šijete?
24.5.2011 11:22:29   
dunja RR
Da li znate neku dobru šnajderku i kako se inače sada kreću cene šivenja po meri?

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li znate da šijete?
24.5.2011 11:23:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

Potrebna mi je mala pomoc od vas koje znate ili vas zanima sivenje. Molim vas da samo odgovorite na anketu, ne oduzima puno vremena, a nama ce mnogo znaciti.
Hvala

ANKETA


Lillika šta ima novo u pogledu ove priče?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li znate da šijete?
24.5.2011 11:24:05   
Olga75
kad sam sila prosli put pantalone , koliko me je izasao materija toliko je bilo i sivenje

inace ne znam da sijem i u petogodisnjem planu mi je da naucim user posted image


< Poruku je uredio Olga RR -- 24.5.2011 11:25:24 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li znate da šijete?
24.5.2011 12:59:41   
jabudic
Dobila sam danas masinu od koleginice mm, koja je kupila novu user posted image
Samo jos da naucimuser posted image
Moja baba je sila, i ucila me nekad kad sam bila mala, mislim da imam smisla i da cu brzo nauciti, stvarno me jako interesuje user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 15:20:10   
Olga75
kao sto rekoh ne znam da sijem ali moja mama zna i ima masinu pa cu probati da objasnim kako se udeva konac u sivacu masinu jer je Cindarella pitala user posted image

Cind , gore na onaj metaj stavis kalem sa koncem i izvuces konca koji ces provuci kroz izboceni deo sa tri rupe u cik-cak ( pricam o Bagat - Jadranka masini ) i onda kroz iglu , gde igla udara imas metal koji se pomera  , e ispod njega ces u ono metalno okruglo staviti mali kalem ( na koji predhodno treba da namotas konac ) ima metalni nije siljak ali metalni nastavak i tamo nataknes , izvuces deo konca , zatvoris to metalno i to je to
nadam se da si me razumela


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 15:21:35   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Cind , gore na onaj metaj stavis kalem sa koncem i izvuces konca koji ces provuci kroz izboceni deo sa tri rupe u cik-cak ( pricam o Bagat - Jadranka masini ) i onda kroz iglu , gde igla udara imas metal koji se pomera  , e ispod njega ces u ono metalno okruglo staviti mali kalem ( na koji predhodno treba da namotas konac ) ima metalni nije siljak ali metalni nastavak i tamo nataknes , izvuces deo konca , zatvoris to metalno i to je to
nadam se da si me razumela



Olga jel kod tebe izmedju tri rupice i igle ,ima dole i namotaj beli plastični  pa onda trzalica gore?Kod mene tako ide pa tek onda u iglu.


Evo idem i ja....



user posted image Sta sam sada uradila?


< Poruku je uredio bokicans -- 25.5.2011 15:22:17 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 15:22:24   
jabudic
Olga, i ja sam se juce mucila sa ovim, i nikako mi nije islo... Ono malo, okruglo, sto se na njega namota konac, sta se s njim radi? Samo se zatvori dolje, ili? user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 15:23:40   
bokicans
Izvuces malo konca napolje,da bih igla mogla da povuce,i zatvoriš

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 15:28:51   
Olga75
Bokice , nisi dobro citirala ali nema veze
e , da , kao sto kazes izmedju one tri rupe i igle ima jos jedan deo ( kod mamaine je metalni ) i tu se samo postavi konac, kao polegne u to i odatle se vodi do igle .
Jabudic na taj metalni kalem namotas konac , onda ga nataknes na onaj metalni dingdong , izvuces deo konca da kad zatvoris metalni poklopac mozes da ga priblizis onom koncu odgore
i ponovo sam ga objasnila , cudo jedno user posted image
bitno jeda imas dve niti da bi pocela da sijes
e , ja sam do tamo stigla u ucenju user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 16:05:45   
Anoniman
Zenske,sada vise nemam igle!user posted image
Imam 2,jedna je Singer,elektricna,ali je keva zagubila ono metalno za donji konac,niti ja znam na nju da provucem,probala sam na hiljadu nacina,ma jok.Kida se konac,nije uopste jako zategnuto.
Imam i tu nasu,made in Yugoslavia,user posted image ,sto moze i bez struje,ali je problem sto se ona motalica,sto drzi ono sto se okrece skrsila,a i nece daa se upali,pa mm pokusava nesto da skarabudzi.Slikacu vam Singericu.
Odoh,grmi

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 16:13:03   
Olga75
Cind , koja motalica ? Onaj veliki tocak sto dodje sa desne strane na koji se stavi kajis ili sta ?
Uh , majku mu , ja se sad cudim koja je nauka sivenje user posted image

Svaka cast krojacicama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 16:48:16   
Anoniman
Moja svekrva savršeno šije. Stvarno, najstvarnije, i jedva čekam da joj se učepim pa da mi šije. Mojoj zaovi je šila kaput, ja sam pala na dupe kako je moćno ispao, kao iz Zare, manga ... Nema šanse da bih provalila da nije kupovni. Šila joj je i prelepe kompletiće od tvida, letnje košuljice, Nini je sašila divan komplet - jaknicu i pantalone sa 2 lica, ja je pitala "jao, gde ste kupili ovo" (jer sam videla slično u Ušću ali pala na dupe od cifre), ona kaže " pa sašila sam , pobogu user posted image ". Eto, sad ću da je ugnjavim da mi šije, čim naletim na neki dobar model među njenim Burdama. 

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 16:58:24   
dunja RR

Bubo baš ti zavidim:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 17:00:45   
Anoniman
Nemoj još, možda mi ne uspe poduhvat učepljivanja user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 17:48:30   
Maccana
Olga, i ja sam se juce mucila sa ovim, i nikako mi nije islo... Ono malo, okruglo, sto se na njega namota konac, sta se s njim radi? Samo se zatvori dolje, ili? user posted image
CUNAK !Kaze se sa C kao...Covek!To je ono malo metalno na koje se namota konac!Ja sijemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 17:52:06   
Anoniman
Ja sam naucila kao tinejdzerka, i imala sam par uspesnih poduhvata, ali sam zaboravila, ta masina je verovatno bacena. To je bas lepo i kreativno. Sada mi je lakse da kupim ili odem kod snajderke.

(odgovor članu Maccana)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 17:53:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nemoj još, možda mi ne uspe poduhvat učepljivanja user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 18:00:19   
anci 81
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moja svekrva savršeno šije. Stvarno, najstvarnije, i jedva čekam da joj se učepim pa da mi šije. Mojoj zaovi je šila kaput, ja sam pala na dupe kako je moćno ispao, kao iz Zare, manga ... Nema šanse da bih provalila da nije kupovni. Šila joj je i prelepe kompletiće od tvida, letnje košuljice, Nini je sašila divan komplet - jaknicu i pantalone sa 2 lica, ja je pitala "jao, gde ste kupili ovo" (jer sam videla slično u Ušću ali pala na dupe od cifre), ona kaže " pa sašila sam , pobogu user posted image ". Eto, sad ću da je ugnjavim da mi šije, čim naletim na neki dobar model među njenim Burdama. 

Blago tebi Buba Miro!
Ja znam dve sestre koje se extra oblace,mislis kako to kosta ko zna koliko,a one sve siju same!
Ja ne znam bukvalno ni dugme da usijem.Mogla bih samo da uvucem konac u iglu.A sivaca masina je za mene kao svemirski brod.!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 18:01:17   
Maccana
Meni je baba imala masinu,mama e sad je i ja imam.Sijem iz Burde,ali jos  nisam usavrsila sivenje.Ono...znam pantalone,suknje,poneke haljine,pa cak i bluzice,kosuljice...samo da nije nesto jako komplikovano.Jos da imam vise vremena da se malo posvetim tome bilo bi dobro.user posted image Mnogo mi znaci masina jer stalno nesto moram da prepravljam kad kupim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li znate da šijete?
25.5.2011 18:47:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maccana)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here