|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 15:25:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja sam na poklon dobila Braunov epilator pa planiram da ga uskoro isprobam.Čim skupim hrabrost he he


uf, draga boli pa rastura! user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 15:43:05   
Anitaaa
Dobila sam ga za Novu god.ali eto....strah me he he

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 15:49:11   
minavb
Ja vec 12 godina koristim epilatore i navikla sam se. Napravim nekad pauzu pa odem kod kozmeticarke, ali uglavnom epilatorom skidam sve osim dlacica na pazusnoj jami. Kad se naviknes nije strasno.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 15:51:02   
Anitaaa
Ma znam,ko čupanje obrva he he



_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 16:02:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja vec 12 godina koristim epilatore i navikla sam se. Napravim nekad pauzu pa odem kod kozmeticarke, ali uglavnom epilatorom skidam sve osim dlacica na pazusnoj jami. Kad se naviknes nije strasno.


minavb,je l i "intimne zone"???
ja imam epilator Brown ali mi stoji u ormanu..nikako da predjem na taj nacin...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 16:05:16   
*Alexx*
Što kraće dlačice, to manje boli kad depiliraš.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
23.6.2010 14:00:34   
Anoniman
Ja koristim vec dugo braunov depilator i ok je, ali me svaki put mrzi da se nakanem da se izdepiliram as njim (sto mi je jeftinije dooooostaaa), pa odem u kozmeticki salon! A i ne mogu sama intimne delove, sto uvek skidam u salonu i to SVE!
jel neko mozda nasao neke trake za depilaciju u kucnoj radinosti da valjaju?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
23.6.2010 14:25:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

Ja koristim vec dugo braunov depilator i ok je, ali me svaki put mrzi da se nakanem da se izdepiliram as njim (sto mi je jeftinije dooooostaaa), pa odem u kozmeticki salon! A i ne mogu sama intimne delove, sto uvek skidam u salonu i to SVE!
jel neko mozda nasao neke trake za depilaciju u kucnoj radinosti da valjaju?



a depilator koji je dobar? da ne moram da ponavljam jedan deo vise puta?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
23.6.2010 21:14:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja sam na poklon dobila Braunov epilator pa planiram da ga uskoro isprobam.Čim skupim hrabrost he he



uf, draga boli pa rastura! user posted image user posted image


Uzela ga i ja i vristala sam kao nezdrava! Kao da mi neko ziletom skidao tanak deo koze! Uf...
Ali DA, svaki sledeci put je laksi! Samo noge!user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 23.6.2010 21:28:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
29.7.2010 9:42:11   
Anoniman
Brrrrrrr meni dlake rastu na 5 dana,meni se to ne isplati... evo ga stoji u kutiju! Brijac je brijac!
Ako hoce neka prodacu ga,2 puta korisnjen!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
30.7.2010 11:14:50   
1zvezdana1
ja imam cepterov depilator i navikla sam se vec

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.8.2010 11:25:16   
ancica040
Nova sam ovde, sa dugim stazom skidanja gnusnih dlaka :). Od skoro koristim Braun Silk epil 7 (wet and dry tehnologija) i potpuno sam odusevljena! Sto neko spomenu, dobro je da dlacice budu krace, s tim da ovaj depilator ima i deo za sisanje i brijanje, kao muski aparati, pa se sa time lako skrate. E sad, ono sto jos nikako nisam uspela je depilacija na granici koze i sluzokoze, a mislim da necu ni probati. Do sada sam taj deo brijala, ali me nervira bockanje, pa bih volela da mi neko kaze kako to da izbegnem... tj, cime skidate te dlake, na tom konkretnom mestu :)

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.8.2010 21:02:57   
vbjb
Ja godinama koristim braunov depilator i stvarno se naviknes, depiliram noge, ruke i mali deo prepona.
Moja zamerka je sto su mi dlake toliko oslabile da urastaju, trebalo bi verovatno da napravim pauzu i odem na depilaciju voskom ne znam nisam pametna, jel vam urastaju dlake?

(odgovor članu ancica040)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 17:47:35   
pandina
Godinama sam se brijala. Onda sam se godinama samo depilirala. Sada sam resila da kuipm epilator, najverovatnije Braunov. Velike su razlike u cenama.
O cemu treba voditi racuna pri kupovini? Na sta da obratim paznju?

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 17:55:50   
pandina
Da li su ovi roleri za masazu od kakve koristi user posted image da smanje bol?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 18:08:03   
Mama.Veki
Pandina, i ja sam skoro pocela sa epilatorom, kupila sam philipsov, evo ovaj>
user posted image

inace slabo podnosim bol i mi je trebalo vreme psihicki da se pripremim, pa sam gledala videa na jutjubu, kako, sta, da se malo ohrabrim, ali iskreno mi se smucilo brijanje (depilacija mi nije prijala, iriacija na nogama bi se zadrzala dugo vreme) i kad sam ja izdrzala, veruj mi svako ce izdrzati user posted image
Cak i nije neka jaka bol, jednostavno je tesko prvih 2-3 minute i posle se naviknes i ne osecas. Prvi put sam uspela da izdepiliram cele noge. To je bilo wow, bravo za mene user posted image

Cak sta vise, uopste mi noge nisu iritirane i za sada nemam problem urastanje dlacica (sto obicno kazu da epilatori izazivaju).
Samo dobar piling i resices i urasle dlacice (u slucaju da se pojave)
Najbolje odmah posle tusiranja da se depiliras , tada naime najmanje boli zato sto su i pore otvorene, i uvek u kontra pravcu od rasta dlacica.

Za masazer ne znam sta da ti kazem, ete ovaj moj ima taj dodatak i uvek ga koristim, nisam probala neki drugi bez toga da mogu da napravim razliku. Ali hocu da verujem da ima IPAK mala razlika, lakse mi je za psihu user posted image

A da, jos malo da se ohrabrim pa da probam i prepone da depiliram, cak gledam devojke na jutjubu ladno se depiliraju pod pazuvite, ama za to mi treba malo vise hrabrosti.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 18:21:18   
Trcosava
Na koje rolere misliš? Ako misliš one na samoj glavi, meni su one živo s... Za Ng sam se ponovila, tj Deda mraz mi doneo novi depilator i sa njega ne mogu da skinem te rolere. Godinama sam na depilatoru, ni ne osećam skoro kad čupam. Zamenila sam jer na starom je oslabio motor i nekako je 'polako' čupao i pravio mi haos (cele noge su mi bile kao da su me komarci izujedali).

Uz ovaj koji sam kupila se dobijao neki trimer (koji ne koristim - žmu ga koristi za oo) i neke maramice za pripremu za depilaciju. Njih ću da probam na leto jer kao treba pola sata pre čupanja da se pređe njima. Zima, nema polugolog šetkanja user posted image

OVaj je moj KLIK

Lično mi ne odgovara Philips jer me je boleo više nego Braun. Te tako ostajem verna Braunu.
Bikini predeo i tako idem na depilaciju (do prepona mogu depilatorom, ali dole ne jer mi hvata kožu)
IZVORNA PORUKA: pandina

Da li su ovi roleri za masazu od kakve koristi user posted image da smanje bol?



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 18:25:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: pandina

Godinama sam se brijala. Onda sam se godinama samo depilirala. Sada sam resila da kuipm epilator, najverovatnije Braunov. Velike su razlike u cenama.
O cemu treba voditi racuna pri kupovini? Na sta da obratim paznju?



Uf zaboravih na pitanja user posted image

Ja lično sam gledala na broj pinceta/diskova i htela sam neki za pod vodu. Mama Veki je dobro rekla - posle tuširanja, s tim da eto ovaj može i pod vodu (samo mi nikako ne ide u glavu kako pod vodu kad nema nikakvu kapicu za 'šteker' tj tamo gde posle stavim punjač. I da, sad sam htela neki bežični jer sam u suprotnom vezana za utičnicu, plus ovaj (mada sada većina ima) ima i tu neku lampicu pa nema šanse da omaneš koju.

Eto, ako te još nešto interesuje, a ti pitaj.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 18:30:42   
pandina
Hvala ti, mama Veki, veruj mi da se kanim odavno da ga kupim i uvek na kraju odem na depilaciju. Najgore je leti kad moras da nosis pantalone jer dlake nisu dovoljno duge za depilaciju, a dovoljno su duge da ne mozes da obuces nista kratko. Izgleda da cu uzeti neki od Silk Epil 3.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 18:32:06   
pandina
Ne znam ni sta ih pitala user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.2.2014 19:38:56 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 22:51:00   
Didy
Mene i dalje setra depilira toplim voskom jednom mesečno (obično radimo odmah posle menstruacije jer tad najmanje boli), skine mi prepone koliko mogu da izdržim, a ostalo (duboke prepone) skinem kremom za depilaciju. Leti između depilacija se održavam električnim depilatorom, ali mogu da izdržim samo noge do kolena. Za mene ne postoji idealno rešenje za skidanje dlačica, ja sam bliži rođak majmuna. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
16.2.2014 23:01:09   
Ana RR
Ja ne volim toplu depilaciju, radila sam u početku i čim je kozmetičarka nabavila aparat za hladnu depilaciju prešla sam na to. U nekim salonima sam videla da hladnu depilaciju rade tako što direktno iz tube koja na vrhu ima valjak nanose vosak i skidaju trake rukama. Kod moje kozmetičarke je drugačije, ima aparat u kome topi vosak za hladnu depilaciju (mali je poput nekog aparata za kafu), vosak je prelepe zlatne boje, nanosi ga špatulom, preko njega stavlja trake i njih povlači. Znači, skoro isto kao i kod tople depilacije samo što je ovde vosak drugačiji, nije topao, ne vraća se u aparat, ne koristi se ponovo. Meni baš odgovara.

Inače, depiliram noge do kolena i prepone, a i to bih opušteno mogla pincetom da počupam user posted image imam i braunov depilator, star sto godina, koji koristim kada ne stignem da odem na depilaciju (u poslednje vreme ga baš često koristim user posted image ), kad je frka koristim i brijač. U suštini, nisam maljava tako da se to kod mene očas posla rešava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.2.2014 11:53:25   
Didy
Anči, blago tebi!
Isto tako moja sestra radi hladnim voskom, ali meni on ne skine ni trećinu dlaka iz tri ponavljanja, pa neću da mučim ni sebe, a ni nju. Prepone mi uopšte ne skine. user posted image Jedino topli ih skroz počupa, valjda se pore rašire, pa lakše izađu.
Inače, ne znam koliko ste gadljive, ali ja sam imala po dve dlake koje su rasle iz jedne pore. Pošto se depiliram od 7. osnovne (jbt, skoro 20 godina) sad su se dosta proredile, ali je to i dalje mnogo više nego što ih ima većina žena koje poznajem. Bog te pita na šta bih sad ličila da sam se brijala. user posted image
Sad je valjda jasnije zašto sam ostavila depilaciju za dan D kad sam išla sa Sofijom na porođaj. user posted image Depilira mene sestra i ruke joj se tresu kad je shvatila da imam kontrakcije na 10 minuta. user posted image Kaže - Pa, ništa, sto imamo, ti počni, ja ću hvatati.user posted image Zbrzila one mene, ja ustajem i kažem (naravno u šali) - Dobro, a sad ruke! user posted image Još sam htela da me mm detaljno obrije dole, da ne bude ni dlačice, ali jedva smo i ovako stigli. user posted image


< Poruku je uredio Didy -- 17.2.2014 12:02:28 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
13.5.2014 12:29:00   
Klarita
Vas iz das? Nema bola, nema iritacije, nema cupkanja, sve ukupno traje dvadesetak minuta...user posted image
KLIK

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
13.5.2014 12:34:54   
Torbica
Iz Vuki teme - pravac vamo! user posted image
Nisam ni cula za taj epilator Klarita, zvuci odlicno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here