|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:12:39   
Anoniman
E, sada hajde neka moderatori kopiraju sve ove postove ovde http://www.ringeraja.rs/forum/m_174961/mpage_1/key_/tm.htm#174961
user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 801
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:16:44   
Didy

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja nemam bubregare. user posted image  


Ni ja. I nemam nijedne bele, mrzim beli ves. Ovako mi od samog jutra bude sve sareno i veselo, pocevsi od svojih sarenih gaca.
A da ne bude ni ja skroz off, ja isto ukljucujem masinu nocu. Imam odlozen start i nastelim da mi masina zavrsi taman ujutro kad ustanemo. Rasirim vec kad se probudim i do uvece vise ne razmisljam o vesu. Masinu za sudje isto ukljucujem nocu na jeftinoj struji. U stanu smo imali bojler na struju, pa smo i njega palili nocu, izdrzavao je do uvece, sad nam je plinski kotao za grejanje istovremeno i bojler, pa vise o tome ne razmisljam. Peglam kad stignem, ne peglam peskire, ni posteljinu, ni ves, ni pidzame. Ne opterecujem se dezinfekcijom uopste.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:17:45   
Verus
Vecina masina u americi i nema tu opciju.  Osim ako ne kupis one front load sa sanitary ciklusom.  Tako da moja isto nista ne odkuvava, ali ja dodajem hlor za beljenje koji istovremeno i dezinfikuje beli ves...
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja ne otkuvavam beli veš. Odatle je krenula priča. Ništa sem kuhinjskih krpa ne otkuvavam. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:19:06   
Didy
Ja uvek stavim venisha i u sareni i u beli ves i u Stefanov. Venish, navodno, dezinfikuje ves.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:27:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Tash

Ja nemam bubregare. user posted image  


Ni ja. I nemam nijedne bele, mrzim beli ves. Ovako mi od samog jutra bude sve sareno i veselo, pocevsi od svojih sarenih gaca.
A da ne bude ni ja skroz off, ja isto ukljucujem masinu nocu. Imam odlozen start i nastelim da mi masina zavrsi taman ujutro kad ustanemo. Rasirim vec kad se probudim i do uvece vise ne razmisljam o vesu. Masinu za sudje isto ukljucujem nocu na jeftinoj struji. U stanu smo imali bojler na struju, pa smo i njega palili nocu, izdrzavao je do uvece, sad nam je plinski kotao za grejanje istovremeno i bojler, pa vise o tome ne razmisljam. Peglam kad stignem, ne peglam peskire, ni posteljinu, ni ves, ni pidzame. Ne opterecujem se dezinfekcijom uopste.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Posteljinu i pižame prevučem peglu da bih lakše složila. user posted image

Inače, Anči reče da joj peškiri nisu čisti ako se ne peru na 90, a ja sam stava da oni i nisu toliko prljavi, jer, njih koristimo nakon što smo se već okupali, mislim da su majce mnogo prljavije.

A jel izvrćete stvari kada perete?
MM izvrće majce, mene to mnogo nervira, i odlučila sam da se ne mlatim više sa tim. Tako operem, tako prostrem, tako ispeglam, složim i stavim u ormar. A brate, još i da izvrćem.


(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 805
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:36:47   
Didy
Ja nista ne izvrcem. Cak i vracam na lice ako se desi da je nesto izvrnuto. Cak sam i Stefanove stvari peglala s lica, mrzelo me da sve izvrcem, pa vracam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Kucni budzet
25.7.2011 23:55:21   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

i ja opušteno perem šarene gaće na 95 stepeni, zabole me što promene boju...


Isto user posted image ja ubacim jednu maramicu Lovca na boje i veš mi ne izbledi.

IZVORNA PORUKA: Tash

Inače, Anči reče da joj peškiri nisu čisti ako se ne peru na 90, a ja sam stava da oni i nisu toliko prljavi, jer, njih koristimo nakon što smo se već okupali, mislim da su majce mnogo prljavije.

A jel izvrćete stvari kada perete?
MM izvrće majce, mene to mnogo nervira, i odlučila sam da se ne mlatim više sa tim. Tako operem, tako prostrem, tako ispeglam, složim i stavim u ormar. A brate, još i da izvrćem.




Meni to ne pije vodu, jer sa tim peškirima brišemo i intimne delove tela i taj peškir se mora otkuvati. Jbg, mene je tako mama naučila user posted image
Ja izvrćem stvari pre pranja, to mi je neka navika.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 0:00:59   
Anoniman
ves, peskire, posteljine, kuhinjske krpe, potkosulje, pamucne svetle majice, pidzame - otkuvavam.
ostalo perem posebno sareno, posebno crno.
kad mi nesto hitno treba ili kada hocu samo da ga malo osvezim - perem na brzi program

peglam sve sem carapa, peskira i strikanih dzempera

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 808
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 0:01:05   
Anoniman
Beli veš koji otkuvavam : peškiri, donji veš (da, obične, pamučne bele gaće, najprijatnije, to su one klasične za po kući i za udobno spavanje), atlet majce, bodi majce bele, čarape bele, sav pamučni beli veš otkuvavam. Otkuvavam i krpe za sudove.

Na 60 stepeni perem posteljinu, stolnjake, fensi donji veš koji je oset_ljiv na otkuvavanje, šarene šarape, majce raznih boja i sve relativno obojene stvari za koje sam prethodno proverila da ne puštaju boju, neke peškire...

Na 30 i 40 stepeni trenerke šuškave, fine majce, farmerice, dukseve, košulje, i td.

Bebin veš - otkuvavala sam samo pelene i peškire. SVE ostalo je išlo na 60 stepeni. Kasnije sam, kada smo prestali sa širokom povojem pa pelena nije išla do tela i pelene na 60, a sada perem nekad na 40 nekad na 60.

Sušim stvari u sušilici, noću.

Peškire MORAM da otkuvam jer sam stava da se oni nalaze u kupatilu. Posle upotrebe bar neko vreme stoje u  kupatilu, mokri, puni vlage i idealni za naseobine raznih bakterija. Uostalom, sve što ide direkt do tela sam stava da se treba otkuvati, pa stim u vezi peškir dinstam na 90. user posted image


< Poruku je uredio BubaMira -- 26.7.2011 0:04:10 >

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 809
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 0:02:10   
IVA 11
I ja peskire perem iskljucivo na 95. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 0:06:09   
cani
A je l se pojavio kod nas  u DM-u Sagrotan za dezinfekciju vesa ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 0:06:27   
Didy
Ja nemam fensi gace, vec pamucne sarene udobne gace, ali ih ne otkuvavam, jer onda posle 2 pranja mogu da ih bacim. Jednom sam otkuvala bele sportske carape mm broj 46. Posle pranja mi ih je poklonio, i meni su bile male i od tad carape vise ne otkuvavam. Peskire i ja otkuvavam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 8:58:30   
bebać

IZVORNA PORUKA: GRGA

Ja se ne opterecujem na ukljucivanje sporeta,,kada kako,,,,perem po 20puta na dan....

Jednostavno,,zivot je jedan-ne opterecujem se dugovanjima,,racunima,,,i placam kada koliko mozemo!



Mi smo slični. Plaćam toliko da mi ne mogu ništa isključiti a imam sve. Najčešće jedan račun uvijek stoji, i mogu me povući za onu stvar. Više volim da uživam u nekim stvarima koje mene čine sretnom nego da elektro ili telecom kažu 'kako sam dobar platiša'. Svejedno me non stop zakidaju i na račune pritendere još nešto.

Kao što Grga reče, život je jedan, i ove obične male zemaljske stvari ako neću sama sebi priuštit neće niko. I onako je život eben. Neki dan kad sam se sračunala. na bazenu smo ostavili 50 eura( a pri tome karte imamo gratis)...ja i m, Sergej i prijateljica moja. Kad sam došla kući rekoh pretjerali smo, kažće m, neka smo...bilo nam je lijepo, extra. I u pravu je.luser posted image

Naravno, ne radimo ovo svaki dan, ali kad možemo sebi priuštimo. I pamtimo lijepe trenutke i posle se sjećamo i pričamo o tome.user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 9:49:00   
Anoniman
Mi toliko štedimo u poslednje vreme da mi se zgadilo user posted image Mašinu za suđe uključi noću, pa veš mašinu isto tako... Pa onda ustaj bar 20 minuta ranije (inače ustajem u 50:45 zbog posla) da bih prostrla da se ne usmrdi dok dođem sa posla, pa bojler sad uključi-sad isključi.... Ma fujjj!!! I nikad mi nije od suđa oprano baš ono što mi treba, jer čekam XX sati da je uključim, i krenem da se tuširam, a voda nije dovoljno ugrejana user posted image Pre nedelju dana mi puk'o film-sve uključujem po čitav dan!!! I ovako sam se odrekla 100 drugih stvari... Zar će zaista tih 500 din uštede na struji da mi olakša život?! user posted image Nema više!

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 814
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 9:52:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Peškire MORAM da otkuvam jer sam stava da se oni nalaze u kupatilu. Posle upotrebe bar neko vreme stoje u  kupatilu, mokri, puni vlage i idealni za naseobine raznih bakterija. Uostalom, sve što ide direkt do tela sam stava da se treba otkuvati, pa stim u vezi peškir dinstam na 90. user posted image



Apsolutno se slažem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 10:06:16   
GRGA
Bebac skidam kapu......................sutra dan kada nas vise ne bude bilo,ili budemo stari....Telekom i vodovod srbije nece reklamirati nasu sliku na tv-u kako smo redovne platiseuser posted image user posted image

Ne ,,tada cemo mi drzati slike sa izleta,mora,rodjendana i secati se kako smo bili mladi,lepi,,i kako smo provodili sjajne trenutke...Tih racuna se necemo ni secati!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 10:33:19   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

E, sada hajde neka moderatori kopiraju sve ove postove ovde http://www.ringeraja.rs/forum/m_174961/mpage_1/key_/tm.htm#174961
user posted image user posted image user posted image
user posted image


A ne moderatori će do večeras da pobrišu ove postove a vi ćete dame ubuduće da pišete u odgovarajuće temeuser posted image
Ako želite kopirajteuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 10:43:55   
Didy
Olga bila vredna, pa sve prebacila.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 13:33:57   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja izvrćem stvari pre pranja, to mi je neka navika.



Potpisujem user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 17:26:58   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: majathegreat

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Hmmm, zasto ja nisam jos dobila taj bon? I meni je preko puta i bas puno sopingujem kod njih, rekose da ce javiti za bon i nista user posted image

Ne dobiješ, nego odeš tamo i provuku ti karticu, pa vide.



Ipak imaju bonove ovoga puta. Uz ličnu kartu preuzmeš u radnji. Prošlog puta su mi samo na kasi skinuli, zato sam ti napisala da nema.

< Poruku je uredio majathegreat -- 26.7.2011 17:27:20 >

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Kucni budzet
26.7.2011 18:31:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Alexis79

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja izvrćem stvari pre pranja, to mi je neka navika.



Potpisujem user posted image


I ja isto izvrćem zato što mi je neko nekad rekao (ne sećam da li baka ili mama) da se tako čuva boja (nema veze da li je bela ili neka druga), i ja navikla eto ...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Kucni budzet
15.8.2011 16:25:48   
meyo
sto se tice izvrtanja pojma nemam nekad okrenem nekad ne ves.. kako je bacen tako ga ubacim u masinu

meni dosta stvari podje na poklone ne znam vama al imam puno rodbine i prijatelja od rodjendana cu da poludim ovaj mjesec mi treba minimum 100e samo za poklone i to neke skromnije..

e da ja sebi garedrobu uzimam na rate iako bi mi mm dao kesicu vise volim sama da je platim
malo se pomucim al nije lose

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Kucni budzet
29.2.2012 20:08:33   
dunja RR
Pre neki dan mi došao račun za struju 14.000. Rekla sam mužu da se žali jer mi toliko nismo potrošili. Žalio se. Javiše da su ispravili, stigao račun na 13.500. Opet se žalili i danas dobili račun-3000,00 dinara.

Proverite račune, verovatno će pokušati da provuku više na računima nego što je potrošeno (jer je bilo hladno). Ne dajte da vas zeznu, pogledajte strujomer!

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.2.2012 20:09:48 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Kucni budzet
29.2.2012 20:30:06   
dunja RR
Sad mi reče drugar, siromašnima oprostili dugove pa moraju to da namaknu:
http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/EPS-oprostio-dug-za-102_000-domacinstava.sr.html

Proverite strujomer!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Kucni budzet
29.2.2012 21:16:39   
isidora88
meni stigao racun ali pise da imam dug za rtv pretplatu a nije mi jasno kako kada uvek redovno placamo,kao nismo platili 4 rtv pretplateuser posted image isla sam da se zalim i ubedjuju me da nije placeno i da oni sa rtv pretplatom nemaju nista,i sta ja sada da radimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here