|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
27.7.2009 23:08:55   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Skoki

Moj mm ih obozava, kad god mu se ne svidi sta skuvam, on obari par komada, ili ispece na rostilju, ili sa jajima ma na 100 nacina.
Isto,a i ja ih volim iako znam da se prave od najgoreg smeca. Uglavnom je hrana koja je najmanje zdrava najukusnija.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
27.7.2009 23:10:01   
afrodita
 ko nije jeo Neo Klik

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.7.2009 9:06:29   
mamanp
MM i deca ih vole i samo bi jeli parizer i virsle. Ja sam parizer jednom u zivotu probala i nikad vise necu, a virsle nisam nikad probala ali ih jednostavno ne volim.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.7.2009 9:16:30   
prolece
mi ih jedemo. s tim što mm i dete ih obožavaju. Nevena ih zove "više". u poslednje vreme je postala opasan mesožder i kad god je pitaš šta će da jede viče: meso.  a tamani, Boga mi, i slaninu.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.7.2009 12:12:19   
Anoniman
Retko ko ne voli virsle, kobasice, pastete i ostale proizvode sumnjivog kvaliteta.
Ne znam zasto, moj muz ima decacki san, da ima brdo virsli samo za sebe. Ovako se otima sa detetom. Nekako su mi one "Milica" najprihvatljivije, ako vec biram, a licno cu se pre uhvatiti za slaninu i luk.

Muz ima cak i idealno jelo za putovanje, u pecenu papriku stavim virslu pa ispohujem, iz kifle izbacimo sredinu a ubacimo gore navedeni holesterolski uzitak, i putovanje pocinje. Vec oko Petlovog brda svi traze da jedu user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.7.2009 17:09:19   
NadaR
 Ja volim one male Cekinoveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
28.7.2009 17:12:02   
Verus
I ja ih volim, ali se stvrno prave od otpada.  Porodica mm je drzala proizvodnju mesa, i najnekvalitetniji delovi idu u virsleuser posted image
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Skoki

Moj mm ih obozava, kad god mu se ne svidi sta skuvam, on obari par komada, ili ispece na rostilju, ili sa jajima ma na 100 nacina.
Isto,a i ja ih volim iako znam da se prave od najgoreg smeca. Uglavnom je hrana koja je najmanje zdrava najukusnija.


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 15:36:28   
Anoniman
Ove mi jedemo, odlične su (punjene sirom):

user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 15:37:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 15:38:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ove mi jedemo, odlične su (punjene sirom):

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 15:41:08   
Anoniman
mm kaže da imaju ukus kao kuvani kukuruz - lupeta, verujte mi!
Luka... Luka traži od mene uveče da ih jede, pa ujutru laže dadilju da ih sinoć nije jeo, pa uveče laže mene da ih nije jutros jeo sa dadiljom... i tako. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 15:42:02   
Anoniman
Meri kad god pitaš šta je jela ...kaže VIRŠLICE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 16:51:31   
afrodita
Da li neko zna gde ima kupiti ove virsle od
Puris Pazin?? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 17:02:05   
Buba76
Mi jedemo slaninu i sunku,ali ponekada upadnu i virsle na "meni". Danas smo za dorucak sin i ja jeli bas njih,on tri,ja jednu...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 17:40:58   
prase
MM je sa školom (valjda) išao u neku fabriku za preradu mesa... Proces izgleda otprilike ovako: odvoji se upotrebljivo meso (nešto kao tranžiranje, samo u kućnim uslovima se u tranžiranju sve što ne valja baca a oni malo i ostave... zarada je tako veća, kada prodaju žile po ceni čistog mesa) i tako se prodaje. Onda se od prve klase onoga što ostane (dakle, otpadaka koji nikako ne mogu da se prodaju kao meso) prave kobasice (dodaju se neki začini). Od još goreg otpada se prave viršle, takođe sa nekim "začinima" a od onoga što je najgore se pravi pašteta. Pored tog iskustva, oboje jedemo i može se reći da volimo viršle i paštete...

Znam ja da je to đubre, npr. moj pas hoće da jede samo "Yuhor" pileće viršle i to sa senfom (valjda jaka aroma senfa blokira "aromu" viršle). Ovo ostalo neće ni da pomiriše. Ulični psi neće da jedu viršle, probala nekoliko puta da im dam. Jednom mi je jedan ulični pas koji se jedva držao od gladi na nogama prihvatio jednu viršlu, bila je "Carnex". Da se razumemo, ne jurim ja pse sa viršlama po kraju, nego ako se vraćam iz prodavnice a oni me molećivo gledaju, ja im dam malo nečega što sam kupila - ponekad to budu viršle. Verovali ili ne, većina pasa hoće da jede SUV HLEB, ali neće viršle. Parizer hoće da jedu. Moj pas neće ni to. Gospođica jede samo šunku (ne kupujemo joj šunku, nego je koristimo da joj podvalimo lekove).

Sad izvini, Tašo, ali da i ovo napišem - moja keruša nije htela ni ove viršle sa sirom da jede, čak ni sa senfom user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 21:47:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Da li neko zna gde ima kupiti ove virsle od
Puris Pazin?? user posted image



Garant ima u Merkatoru. Oni imaju toliko vrsta viršli, da sam ja poslednji put jedva našla svoje. user posted image

Ebi ga prase, kada ja voleeeem, i Luka voleee. user posted image Ma nemaju kerovi pojma. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:02:48   
Delijagirl
Ja konkretno narucujem virsle iz slovenije jer se mi ne svidjaju ove ovde. I mnogo me nervira sto vecnima nadjem samo te sa plasticnim omotom a u sloveniji i dalje prave one u prirodnom omotu 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:04:10   
Anoniman
Ove moje nemaju omot! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:07:09   
Anoniman
Uuuuuu njami, mi ih uvijek imamo po 4 paketa u frizideru.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ove mi jedemo, odlične su (punjene sirom):

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:08:21   
Delijagirl
Wudy? Probali smo ih jednom i nisu mi se svidele ako sam iskrena mozda bi mi se ove sa sirom.
Sto se tice virsli zaista sam mnogo izbirljiva i moja jadna baba mora da pretrazi pola slovenije da mi nadje te sto jedem. Al je zato mnogo volim user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:10:09   
Anoniman
Ma gde si bre Miljana danas? Mislila sam na tebe! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:12:44   
Anoniman
Cijeli dan sam imala goste, pa privatne djake, uf, crkla sam. Dodjoh na minut da vidim sta se radi i kupim tranje pa u krevet user posted image Jesam li nesto zanimljivo propustila?user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma gde si bre Miljana danas? Mislila sam na tebe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:14:08   
Anoniman
indy je trudna i Verus je ponovila betu, skočila je bogami (Crtice).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
12.8.2009 22:20:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas divnooooo!!!!!! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Te famozne viršle(hrenovke)
21.6.2011 11:40:53   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Anoniman

user posted image  




za Luku i Meri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here