|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.5.2012 21:52:57   
ishler
Mi nismo prve tri godine braka hteli decu,nego malo da uzivamo,a svi su smarali kada cemo,mm je stalno govorio u drugom zivotu,pa im se valjda smucilo pa su prestali.
Znam kako je covek treba ostati hladne glave,pogotovu ako radi na tome i ceka a jos neko smara.user posted image
Samo optimizam i glavu goreuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.5.2012 22:36:23   
plačljiva
Evo posle četiri godine,i dalje pitaju,smaraju...user posted image  A mi toliko želimo ,a ne možemo...user posted image   Teško jeste,ali to je život...user posted image Svi nude savete,opusti se,daju primere,ma biće itd...a mi umiremo od brige,tuge user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.5.2012 21:52:01   
ishler
Naravno,razumem,meni je bilo slucajno ustanovljeno da navodno ne mogu imati decu jer mi je amh bio ispod svake vrednosti cak ni vto ne bi pomoglo,a ja sam ostala trudna posle nekih 6m kada smo prestali da se cuvamo a do tada vec videla sebe sa donacijom.Trudnoca mi je bila uzasna ali to je zivot sada je tu moje pace i zahvalna sam Bogu.user posted image Samo treba imati vere,drzim figeuser posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.5.2012 22:16:20   
nina26
Joooj devojke samo da vam dam podrsku i da vam kazem da znam tacno kako se osecate i koliko sva ta ispitivanja, zavirivanja itd znaju da budu teska i samo vam dodaju so na ranu....

Ja sam posle 3 godine ostala trudna, a do tada, sam isto prolazila kroz pakao..

Pokusajte da se izborite sa okolinom na najbolji moguci nacin, a to je ignorisanje, i da ne dozvolite da vas ti komentari dotaknu.

I naravno ne predajte se, Bog je veliki dace svimauser posted image user posted image

Ishler, secam se tvog AMh (a i mog bogami) i mutacije i sto cuda, i onda kad si me nazvala, E PA JA SAM user posted image , kad nisam pala sa krevetauser posted image kako je lepo kad tako dodje neko do svog ciljauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.5.2012 21:05:08   
Lu
Kad is cura- Šta čekaš što ne tražiš momka?
Kad imaš momka- Šta čekaš što se ne udaješ?
Kad se udaš - Šta čekaš što ne rađaš dijete?
Kad rodiš - Šta čekaš sa drugim(ja sam trenutno u ovoj faziuser posted image )
Itd...
Tačno smo mi  nekulturan naroduser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
23.5.2012 21:11:20   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad is cura- Šta čekaš što ne tražiš momka?
Kad imaš momka- Šta čekaš što se ne udaješ?
Kad se udaš - Šta čekaš što ne rađaš dijete?
Kad rodiš - Šta čekaš sa drugim(ja sam trenutno u ovoj faziuser posted image )
Itd...
Tačno smo mi  nekulturan naroduser posted image




Da dodam > kad se udas - aaa , sigurno je trudnaa , pa prodje neko vrijeme ,nema stomaka , onda - aa , sigurno ONA ima neki problem user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 21:04:12   
Štetica
Moram i ja da vam se pridruzim. Danas mi u goste dosle svekrva i tetka mm,dok sam kuvala kafu njih dve krenu u pricu ova trudna ona trudna,ova se porodila,ja to naravno iskuliram jer im nije prvi put. I naravno pitanje od svekrve STA TI CEKAS? Tu mi pukne film i lepo joj odgovorim, pa cekam da se tvoj sin nakani da skine gace i da napravi to dete,a kad vidim kakvu familiju ima razmisljam i dal da ga pravim da nebi povukao gene na vasu familju. Samo je ucutala sedele su jos dva minuta i otisle. Najgore je sto znaju obe kroz sta sam prosla prosle godine(imala miseed),i sad se nasle pametne da pitaju. Zao mi samo sto im nisam slikala face kad sam im odgovorila,jer koliko god da sam se iznervirala u tom momentu sad se smejem kako su izgledale.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:04:46   
plačljiva
E Štetice,svaka ti čast,ako si im tako rekla...Mene moja svekrva sada za vikend pita da li ima nešto novo a ja onako hladno i pomalo bezobraznim tonom odgovorim da nema...user posted image Inače i moja svekrva isto pominje te ko je trudan,te ko se porodio...user posted image Strašno

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:15:06   
Jole84
Auuu Štetice,to je bilo baš grubo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:24:21   
Alexis79
Ta pitanja i slicna nazalost nikad ne prestaju.
Dok nisam ostala trudna zlobnici su me pitali sta cekam i kad cu,a sad kad jesam trudna uglavnom me pitaju sta sam cekala do sad  kao i dobro si se setila da ostanes trudna.user posted image
Iako znaju da smo se godinama lecili i da smo radili Vto.
I da ta pitanja su uvek u jednini i odnose se samo na mene bio mm tu ili ne.

Ali posto ljudska glupost i bezobraznost nemaju granice ostaje nam samo da sve to maksimalno iskuliramo.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:26:53   
Jole84
U pravu si Aleksis,prepišemo im to gluposti i bezobrazluku i ne spustimo se na njihov nivo.To je najbolji lek user posted image
Ja sam nekako oguglala,moram da priznam,što više vremena prolazi,lakše se nosim sa bezobraznim pitanjima.Shvatila sam da ljudi uvek nešto pitaju.

< Poruku je uredio Jole84 -- 18.6.2012 22:27:21 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:27:28   
branki*
stetice,bas me nasmeja-super ti je odgovoruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2012 22:44:52   
oxy7
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad is cura- Šta čekaš što ne tražiš momka?
Kad imaš momka- Šta čekaš što se ne udaješ?
Kad se udaš - Šta čekaš što ne rađaš dijete?
Kad rodiš - Šta čekaš sa drugim(ja sam trenutno u ovoj faziuser posted image )
Itd...
Tačno smo mi  nekulturan naroduser posted image


Baš tako! Smarali su nas godinama, a onda kad sam ostala trudna drugi put kad nam je prva beba imala deset_ mjeseci, isti likovi su komentarisali “opet!?“ i “a što tako brzo???“.Sad kad druga beba ima 7 mjeseci usuđuju se da kažu “nećete valjda još jedno?“
Idioti, treba ih ili ignorisati ili sasjeci u korojenu.

< Poruku je uredio oxy7 -- 18.6.2012 22:47:59 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.6.2012 1:11:13   
Štetica
Ma bil grubo ili ne bar ce me ostaviti na miru neko vreme(nadam se). Od septembra su bar po 2 puta mesecno pitale sta se desava ima li sta novo,kao da ja imam dva ciklusa u mesecu. A one jadne nevine pa neznaju kad se prave deca a po dvoje rodile. A i kad bude nesto novo,posledje ce saznati. Bas samuser posted image ,jel da?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.7.2012 11:40:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Štetica

Ma bil grubo ili ne bar ce me ostaviti na miru neko vreme(nadam se). Od septembra su bar po 2 puta mesecno pitale sta se desava ima li sta novo,kao da ja imam dva ciklusa u mesecu. A one jadne nevine pa neznaju kad se prave deca a po dvoje rodile. A i kad bude nesto novo,posledje ce saznati. Bas samuser posted image ,jel da?

Sa takvim osobama i treba tako postupati,svaka tebi častuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.7.2012 10:37:17   
babby
user posted image divna tema u svakoj prici sam se nasla i user posted image i nasmejala, naime ja mm smo 9 god u braku i 2,5 g zabavljanja iza sebe 2 neuspele vto silne folikulometrije i i par pokasaja vto iz prirodnog sada se spremamo za novi vto,iz nase okoline niko nezna za to jer mi je dosta da me svakodnevno pitaju sta ima novo , npr: 2 g. braka bili mi na krstenju kod kumova i par(prijatelji mm tada samo u vezi sada u braku) meni je tada kasnila oko 2 nedelje pita me ona a sta ces da radis ako si trudnauser posted image skroz sam bi;la zbunjena nisam nista rekla ali kad sam posle par na uradila test koji je bio negativan user posted image user posted image isplakala sam se ziva sama kad je mm otisao na posao , od kada su u braku klasicno pitanje a kada cete vi ja kazem jos samo par letovanja i zimovanja sami da uzivamo a za to ima vremena,akad dodjem kuciuser posted image obaezno,trudim se da budem pozitivna nikada necu da odustanem oduser posted image . jer znam da svaku od nas ceka po jedanuser posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.7.2012 10:48:49   
Modessty
Bravo Štetice!!!user posted image user posted image user posted image e stvarno si im dobro odgovorila.
I mene su tako nervirali glupim komentarima i pitanjima.
A sad se desi da neko pita što čekamo za drugo a ja jedva dočekam da im kažem kako sam imala spontani u skoro 4. mesecu blizanačke trudnoće i da ih onda gledami uživam kako crvene i koliko im je neprijatno što su pitali. A kad kažu, samo polako biće, ja odgovorim da imam 35 godina i da za mene nema polako i da već imam eto dva spontana iza sebe i da mi je zaista muka od tih priča i objašnjavanja.
Kaže mm da sam prema pojedincima mnogo gruba, ali mene baš briga. Kad ni oni ne razmišljaju o mojim osećanjima što bi ja o njihovim

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.7.2012 16:46:19   
Štetica
Mod ja sam prestala i da se nerviram na takve price,odgovorim svakom pa kako im bude,mm se ljuti kad odgovorim ali i za njega me briga jer dok sam se ja nervirala on je kulirao. Sve vise imam osecaj da mu je bas svejedno da li ce biti ili nece.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 10:57:07   
Jole84
Bila sam skoro na nekom venčanju,naoružala se dobrim odgovorima al kad me jedan rođak (s kojim se viđamo samo na svadbama i sahranama) pitao da li planiram porodicu konačno (čuj konačno..ko da ja ne želim user posted image ) ja ko grom iz vedra neba odgovorila da sam bila trudna ali sam imala spontani i da se mučim.
Ne znam šta mi bi da ispričam,al eto izašlo iz mene.
On je bio zelen,bilo mu jako neprijatno,a ja u sebi mislila "ako mu je".Zlo od mene,al tako je.
Jednog mi trenutka bilo i žao što stavih čoveka u bezveznu situaciju,sve dok mi nije reko "Ma ne brini,biće,ako neće-onda probaj kod komšije."
Umesto da ga uhvatim za gušu ja mu odgovorih "aaaa sad mi je jasno zašto ti mlađa ćerka nimalo ne liči na tebe" user posted image Ostao je zabezeknut a ja sam se okrenula i nasmejana se vratila mužiću.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:00:48   
Maraj
jole, bravo za odgovore. Svaka ti cast kad mozes tako, ja se i dalje mucim sa tim pitanjima, a tek sa odgovorima... Uvek kazem ono polako bice, ili kao ne planiramo jos uvek... Uzas. Nekad mi dodje da im i ja zapusim usta ali ne mogu...user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:05:39   
Jole84
Preko glave mi je više bezobrazluka,znaš i sama kako je.
Jednostavno mi je prepuklo i sad se uopšte ne bojim tih pitanja,odgovorim kako mi dođe i to je to.Što je najbolje,kao da ljudi osećaju tu jaču energiju pa me ne pitaju više toliko često.
Neki put mi se čini da jedva čekam da odbrusim nekom,a niko me ne pita to veče user posted image
Zašto bih se ja stidila i plašila SVOG problema...boriću se s njim i pokazaću zube.Neću više ni pred kim da pognem glavu.
Na drska pitanja-drski odgovori,akcija i reakcija user posted image
user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:08:32   
Štetica
Jole svaka castuser posted image user posted image user posted image . Jedino tako te vise nece nikad nista pitati,a i verovatno ce preneti po familiji sta si rekla(sto je bio moj slucaj)pa ces biti malo mirnija kod postavljanja glupih pitanja.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:10:53   
Jole84
U pravu si štetice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:11:56   
Maraj
Uf, da vam ispricam sta se meni desilo...

Do pre mesec dana problem je bio samo kod mm tj imao je losiji spermogram, varikokelu... Ja odem na hsg, kako bi mogli da krenemo u proceduru IUI, meni dijagnoza neprohodni jajovodi, pa za mesec dana imam zakazanu laparo...
Elem, odemo ti mi kod svekrve i svekra, koje ne vidjamo cesto jer su 200 i nesto km udaljeni od nas, samo sto smo seli, nismo ni kafu popili ona meni kaze kako ima dosta manastira i kako ima neki u koji idu zene koje ne mogu da rode...user posted image Uzas, smrklo mi se katastrofa! Pravila sam se da je ne cujem, pa nisam nista komentarisala. Knedla mi i sad stoji u grlu! Ne mislim nista lise o predlogu, ali zar je morala s vrata tako da me doceka a sincicu nista nije rekla dok smo mislili da je samo do njega problem... jos komentar "zene koje ne mogu da rode"... strasno

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.7.2012 11:15:57   
Jole84
Joj baš bezveze Maraj user posted image
Mogla je bar drugačije da sroči a nije joj bilo nužno ni da govori uopšte.Mame su malo sujetne kad su im sinčići u pitanju.
Mnogi komentari i nisu zlonamerni ali ljudi ne razmišljaju.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here