|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:24:53   
minavb
Eto ja volim Egipat zbog nekih drugih stvari i smaralo me što mi je preporučeno da po Kairu šetam u dugim pantalonama i košulji sa dugim rukavima. Šta ću u letovalištu ako ne mogu da nosim kupaći, ako moram da se kupam u onom njihovom trikou sa suknjicom na 40 stepeni?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:27:53   
Anoniman
Kod mene u hotelu su onomad bile žene u tangama i toplesu. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:39:11   
minavb
E pa više ih neće biti, o tome se radi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:40:09   
Anoniman
Mina, mila, nisam idiot, shvatila sam. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:41:59   
minavb
Učinilo mi se(ne da si idiot, nego da nisi skontala), obzirom da si napisala da nemaš problem sa muslimanskom braćom.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 12:53:31   
Anoniman
Neće ni to dugo... Kad broj turista krene da opada i prihodi se prepolove već će se neko zamisliti... Egipat pretežno živi od turizma neće moći dugo da izdrži ovako... 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 13:05:03   
minavb
"Turizam učestvuje sa 10 odsto u BDP-u zemlje, zapošljava oko tri miliona ljudi i jedan je od tri glavna stuba egipatske privrede, zajedno sa naplatom prolaza kroz Suecki kanal i doznakama radnika na radu u inostranstvu."
Ja nešto ne verujem bi vehabisti skontali da greše, ali hajde da se nadamo.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 13:09:05   
kalinam
Mislim da je u redu. Svako ima svoje, pa neka im bude po zelji. Iskreno, nisam pristalica toplesa i toga da gledam u neciju pozadinu u tanga kupacem. Isto tako, nisam ni za kupanje u odeci koja prekriva celo telo. Ja samo ne razumem zasto toliki ocaj i zaljenje kad ima TOLIKO drugih mesta koja se mogu videti. Neka su zamislite cak i u Srbiji.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 13:13:29   
Jeca*
Ja bih zalila da mi neko zabrani da odem da vidim piramide i egipatsku istoriju jer celog zivota ucim o tome i bas imam zelju. Jednako volim da vidim i sve druge krajeve sveta, pa i Srbije, naravno. Ovo je tema o Egiptu, zato ljudi pišu ovde o tome...ništa drugo

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:14:19   
Anoniman
Ah, onda ti mene nisi razumela: nemam problem jer ne želim više da idem tamo. user posted image

A ja zaista ne razumem kako neko može da poredi čari Srbije sa piramidama, mislim, nije se očešalo jedno o drugo. Ja mnogo volim našu zemlju, i totalno se ne ložim na piramide, ali to nikako ne može da se poredi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:28:28   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tash

Ah, onda ti mene nisi razumela: nemam problem jer ne želim više da idem tamo. user posted image

A ja zaista ne razumem kako neko može da poredi čari Srbije sa piramidama, mislim, nije se očešalo jedno o drugo. Ja mnogo volim našu zemlju, i totalno se ne ložim na piramide, ali to nikako ne može da se poredi.


user posted image Razumela konačno.
Ja sam se kao klinka prvo zaljubila u dinosauruse, pa u Egipat, pa u staru Grčku. Dinosauruse ne mogu da obilazim (mada ih obiđoh na neki način), Egipat i Grčku tek krenuh da istražujem i stvarno ih obožavam. U Srbiji mogu da obilazim šta god i kad god, i planiramo da dete vodimo i po našoj zemlji, ali mi je jako važno da se upozna i sa drevnim civilizacijama i onim što je iza njih ostalo. Planiramo i da ga vodimo putevima drugog svetskog rata, po Srbiji i Evropi, ako za to bude love. Volimo da nam godišnji odmor, pored brčkanja ili skijanja, ima još neki smisao, naročito zato što samo dva puta godišnje možemo da putujemo na duže.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:36:44   
*Alexx*
Mina, sve isto osim redosleda zaljubljivanja: stara Grčka, Egipat, pa dinosaurusi, pa Star Wars user posted image I ja volim da mi odmor bude polu-aktivan.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:41:19   
minavb
I na Tatuin ću da ga vodim jednog dana user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:43:22   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

I na Tatuin ću da ga vodim jednog dana user posted image


Bila, bila, lalalalalalal user posted image Mislim, nije ništa specijalno, prilično je propalo, ali je trebalo da ga srede, ako ih ova smena vlasti nije omela user posted image (i tako odosmo u Tunis)

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:44:47   
minavb
user posted image Eto, pretekla si me.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:47:15   
Olga75
i tako user posted image
znaci u Egiptu treba obratiti paznju na vodu
a ja bih dodala i na likove koji hoce da vas odvedu u famili sopove , cim upikiraju da ste stranac krece prica : aj hev a femili sop , prajses ar veri gud , kaman end si user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:48:01   
Anoniman
Jooooooooooj, ja se skroz ne ložim na sve to. user posted image

Slika idealnog odmora po meni:

user posted image

user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:49:39   
Jeca*
TAsho, ovde vise ne pricamo o odmoru nego o opstoj kulturi

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:52:47   
Olga75
mislim da pricamo o temi  Egipat - na sta obratiti paznju ?
a za opstu kulturu mozda da otvorimo temu ali plasim se bice opasna user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:53:03   
Anoniman
Onda sam ja opšte nekulturna. user posted image  

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:54:28   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Olga RR

i tako user posted image
znaci u Egiptu treba obratiti paznju na vodu
a ja bih dodala i na likove koji hoce da vas odvedu u famili sopove , cim upikiraju da ste stranac krece prica : aj hev a femili sop , prajses ar veri gud , kaman end si user posted image


Serbia? Spesl prajs for ju maj frend user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:55:23   
Anoniman
Mislim, ne znam zašto ste toliko iznenađene time da se u Egiptu neće moći nositi bikini. Moram reći da sam ja bila iznenađena kada sam u Egiptu videla ženu u tangama i toplesu, totalno mi ne ide uz Egipat. Ako ideš da vidiš njihovu kulturu, poštuj njihovu veru i sve što uz to ide. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:59:13   
Jeca*
Ok, to sam i ja napisala...ne smeta mi to za bikini. Zelja mi je da vidim Egipat i Eg.kulturu, a ne plaze...ali to sam ja i moj stav user posted image  ja se lozim na arhitekturu, istoriju...da imam love ne bih nikad kupila neku nekretninu ili auto ili skup nakit, nego bih putovala po svetu i obilazila znamenitosti...volim i srpske manastire i njih sam maltene sve obišla....izvinjavam se na off, evo prestajem

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 14:59:14   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
16.12.2011 15:01:42   
Anoniman
Jeco, ti si arhitekta (ili već tako nešto user posted image ), i ja to kapiram.

Ja sam zimogožljiva, i daj mi sunce i miris mora (ne moram ući u njega), i super.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







POKLANJAMO: Mali jednorog, velika avantura!
Za sve ljubitelje Malog dinosaurusa i edicije Deset minuta do spavanja, stiže nova slikovnica za uspavljivanje radoznali...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here