|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
27.6.2013 13:32:27   
pandina
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
1.7.2013 19:55:45   
pandina
Bas su sad nasli da prave nerede. Izgleda da nista nece biti od Kaira i Gizeuser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
4.7.2013 10:31:50   
Olga75
jutros slusam veasti , vojska u Egiptu preuzela vlast i nas MIP preporucuje da se ne ide tamo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
4.7.2013 10:53:33   
Ana RR
Ne bih ti ja otišla tamo sada pa ni da mi neko plati letovanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
4.7.2013 11:08:15   
Lu

IZVORNA PORUKA: pandina

Bas su sad nasli da prave nerede. Izgleda da nista nece biti od Kaira i Gizeuser posted image

Nisi valjda tamouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
4.7.2013 11:11:59   
Figaro88
Pandina jeste tamo,ali kazu da su letovalista bezbednauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
4.7.2013 11:13:41   
daca77

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne bih ti ja otišla tamo sada pa ni da mi neko plati letovanje.

Takodjeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 11:45:02   
pandina
IZVORNA PORUKA: daca77


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne bih ti ja otišla tamo sada pa ni da mi neko plati letovanje.

Takodjeuser posted image



E, drage moje, vrate se, sve je savrseno bezbedno. Sve je proslo odlicno!
Ko planira da ide, nek ide i nek ne brine jer nije cak ni u Kairu strasno kako su u Srbiji izvestavali. A o letovalistima i da ne govorim, Hurgada je za turiste bezbedna koliko i Beograd.

< Poruku je uredio pandina -- 18.7.2013 11:47:43 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 11:54:25   
Torbica
Suuuper Pandina, bas mi je drago. Mi smo zamenili za Tursku jer necu ni delicem mozga da razmisljam o eventualnim nezeljenim dogadjajima. To je vise kao neki crni oblak koji se pomalja tamo negde, a kad ides na odmor, ne treba ti. Jos mi sa klincima.... Veruj mi da bih se strecala na svakog ko bi me cudno gledao user posted image , jel, psiha je cudo. E zato odosmo u Tursku, jos je ispalo i bolje, 5*, tobogani za decu, naravno all inc. I tako! Pozdrav, ici cemo tamo dogodine, jer mi volimo Egipat!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 12:07:49   
Peace*
pandina, u kom ste hotelu bili?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 13:36:01   
Torbica
Ma da, mozda nije strasno, ali broj mrtvih verovatno nije izmisljen, nazalost. Jadni ljudi...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 23:09:54   
pandina

IZVORNA PORUKA: Peace*

pandina, u kom ste hotelu bili?


Hotel Sea Garden 3*, u centru kod marine.
Ako te nesto jos interesuje konkretnije slobodno pitaj.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
18.7.2013 23:17:18   
pandina
Torbice, ako ste imali vec mogucnost zamene, razumem te jer bih i ja isto ucinila da sam slusala nase vesti. Kad smo krenuli na letovanje, nasi mediji su tek poceli da izvestavaju o nemirima i nisu postojala tada nikakva upozorenja za turiste. Da nisam dobila hrpu poruka sa pitanjem jeste li zivi, ne bih pojma imala da su neredi u Kairu.
Mi smo uzivali, nigde ni policajca nismo videli, putovali smo i obisli Luxor, turista koliko hocete, zaista...Na aeroromu takodje, sve potpuno regularno.


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
19.7.2013 9:31:59   
Torbica
Da, razumem. Fasovali smo 5% od cene aranzmana, nema veze... Samo kad ste se vi lepo odmorili i vratili! user posted image Mozda sam malo fina ali nekako uvek idemo 4 ili 5*, najvise zbog dece. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
19.7.2013 9:36:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: pandina


IZVORNA PORUKA: Peace*

pandina, u kom ste hotelu bili?


Hotel Sea Garden 3*, u centru kod marine.
Ako te nesto jos interesuje konkretnije slobodno pitaj.


Ne, hvala ti, samo sam bila radoznala. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
5.5.2014 22:59:10   
Temos
Moje preporuke za hotel Elysee u Hurgadi - jako povoljne cene, hotel 4 zvezdice (i zaista zaslužuje 4 zvezdice), najbolja plaža u Hurgadi, veoma ljubazno osoblje, dobra hrana... pravo uživanje!!!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
5.5.2014 23:23:20   
IVA 11
Bila sam dva puta, fenomenalno iskustvo...Uh, sjeti me na divne trenutke sa mm, išli smo na sve moguće izlete. Volim putovanja i jedva čekam opet, poslije 3 godine da odemo negdje...

(odgovor članu Temos)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 12:50:19   
dunja RR
Da stavim i ovde, da nam se ne zagubi.

Ju Maraj, pa zašto te udarila?

Jako je velika razlika između Hurgade i Kaira i tada bila, Kairo je jedan anarhičan grad, i islam se veoma oset_i, za razliku od Hurgade koja je podređena turizmu, i tada smo svuda mogli videti gole Ruskinje i Nemice po plaži.

U Kairu sam se oblačila od glave do pete, nisam imala problema, ali je drugačiji osećaj, obazriv si. U Hurgadi je bila opuštencija.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

I ja ne bih sada smela otići u Egipat ili Tunis.

Bila sam u Egiptu pre 13-14 godina, i to mi je bilo jedno od najlepših letovanja. Ali tada je situacija u Egiptu bila sjajna, u Kairu smo normalno šetali i obišli sami ceo grad (bili smo 10 dana u Hurgadi i 4 dana u Kairu). U Hurgadi smo stalno švrljali uveče. Bili na nekoliko izleta ne zna se koji je bolji od kojeg (jedan dan u pustinji, jedan dan ronjenje kod Rajskog ostrva, jedan dan Luxor i Karnak, delta Nila). To letovanje mi je bilo jako aktivno, ali sada ne bih mogla da zamislim da sve to obiđem bez straha, to su hiljade kilometara. Posebno Kairo i taj deo na jugu ka Sudanu. Crveno more je predivno, sigurno jedno od najlepših mora na svetu.




IZVORNA PORUKA: Maraj

Didy svaka ti cas_t kad ste uplatili Tunis. Ja isto ne bi smela da uplatim te arapske zemlje. Do leta svasta se izdesava i u Tunisu i u Egiptu. Ja sam 2 put bila u Egiptu. Stvarno je divan
Mi smo imali turu 12 dana Hurgada, 2 dana Kairo. Drugi put smo bili samo u Hurgadi. Ni tada nam 2004. i 2008. nije bilo sve jedno
Osecas se ne bezbwdno. Mene je jedna egipcanka udarila sa tasnom u centru Kaira. Mislis da sam smela da reagujem. U Tunisu nisam bila. Nije da ne zelim
Ali kakva je situacija....pa ne bi isla i da razmisljam za bezbednost svoje porodice.
Grcka je zakonuser posted image mogu da prenocim na plazi. Toliko se sigurnom tamo osecam

A sto se tics br zvezdica. Itekako su vazne. Posebno u tim zemljama. Njihove 3 su kao evropske 2. Higijena i izbor hrane to je ono sto razlikuje hotel od 3 i 5 zvezdica



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 13:17:04   
Maraj
Pa , tada kada smo bili 2004. egipat je tek poceo da se radi. Ja imala 20 god. Niko nas nije "upozorio" . Osim sto su u agenciji rekli da su nesnosne vrucine, preko 50 stepeni. I stvarno je vrelo bilo. To vece kada smo iz Hurgade dosli za Kairo vodici su nas u centru ostavili . Da sami setamo 2 sats. A ja u teksas miniću. Egipcani su mi se unosili u facu . A ta zena me je tasnom udarila po nozi. Inace bila sam sa sadasnjim muzem. Sve vreme smo se drzali za ruke. Toliko da su nam ruke mokre bile. Oni jednostavno ne postuju zenski svet. Sve zensko sto nije njihove vere je ku..a
Ja sam tako dozivela taj arapski svet

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 13:23:46   
dunja RR
Mi smo bili 2003. u Egitpu ali sam znala za oblačenje, ponela sam duge lanene pantalone i lanene bluze sa dugim rukavima za Kairo.

Ali jeste, bilo je naših devojaka koje su nosile u Kairu šorceve, i tačno se sećam kako su ih prezrivo gledali svi, pljuvali za njima.

U Hurgadi sam nosila šorciće i bretele opušteno, to je već druga priča.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 20:30:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Maraj

.... a arapski svet je malo cudnog mentaliteta....

Nlr u grckoj kad su neredi u Atini, uopste se ne uzbudjuje. Ispratim sta se desava, al oni su civilizovani ljudi za razliku od arapa...


Ovo mi je, recimo, čista predrasuda. Zašto je čudno sve što je drugačije od našeg? Sa ovim se apsolutno ne slažem. To je isto kako nas zapadni svet doživljava. To je jedan od razloga zašto želim tamo - da upoznam bolje drugu kulturu, čistog, otvorenog srca, bez trunke predrasude.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

To jeste Didy, ali svi smo izmešani u hotelima, to je ono što mene plaši.



U hotelu koji smo mi uplatili nema zapadnjaka. Nismo mi isti rang, platežni prvenstveno, i to se dobro zna. Hotel gde je bio napad je jedan od najskupljih u toj regiji, nijednog Srbina tamo nije bilo.

IZVORNA PORUKA: Maraj

U Dunja a taj bazar. Jesu i vama rekli da sme samo da se skrene u ulicu levo. Ako skrenemo u ulicu desno da mozemo "nestati". Ma zar sam ja otisla tamo da "nestajem" i "strepim"


U ovo već ne verujem, pogotovo ako naši vodiči "nasole". Prvo što bih pitala jeste šta se konkretno tu desilo, kada, kog datuma i gde može da se proveri podatak. Evo, hajde, daj mi ime tog bazara, pa da vidimo komentare na internetu. Recimo da bih prvo od toga krenula. Ja sam ti od onih koji ne veruju čak ni kad čuju. Informacije volim da dobro proverim pre nego što ih uzmem zdravo za gotovo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 20:30:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

U Dunja a taj bazar. Jesu i vama rekli da sme samo da se skrene u ulicu levo. Ako skrenemo u ulicu desno da mozemo "nestati". Ma zar sam ja otisla tamo da "nestajem" i "strepim"



IZVORNA PORUKA: Didy
U ovo već ne verujem, pogotovo ako naši vodiči "nasole". Prvo što bih pitala jeste šta se konkretno tu desilo, kada, kog datuma i gde može da se proveri podatak. Evo, hajde, daj mi ime tog bazara, pa da vidimo komentare na internetu. Recimo da bih prvo od toga krenula. Ja sam ti od onih koji ne veruju čak ni kad čuju. Informacije volim da dobro proverim pre nego što ih uzmem zdravo za gotovo.




Khan el-Khalili je bazar, ili suk, kako god, to je glavni suk u Kairu, počinje tačno od Al Husein džamije, pa ide na dole uskom uličicom, dugačak je.

Komentari KLIK OVDE


< Poruku je uredio dunja RR -- 12.1.2018 20:43:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
12.1.2018 20:36:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

IZVORNA PORUKA: Didy
Ovo mi je, recimo, čista predrasuda. Zašto je čudno sve što je drugačije od našeg?


E ovo je tvoja predrasuda prema nama. Ja postujem sve vere i nacije
A isto tako sam videla da u tom arapskom svetu se ne vrednuje nista van njihovog sveta.
Sto se informacija tice. Ja sam tamo bila pocetkom 21 veka. Nista tada od informacija nije bilo na dohvat ruke kao sada. Ali ti sad mozes proveriti na internetu. Mada ne vidim sto bi te informacije bile pouzdanije od ovih koje ti ja sada pisem, i koje su mi recene tamo, kad ti i ja ovo pisem "na internetu".Ne znam kako se bazar zove. Ali mislim da je to jedini bazar u Kairu koji turisti posećuju . To na bazaru nam je rekao nas konzul u Kairu.
Sto se tice masakra ispred hrama kraljice Hatcepshut, to isto mozes proveriti. Cini mi se da se desio krajem 20.veka.



Luxor massacre

The Luxor massacre was the killing of 62 people, mostly tourists, on 17 November 1997, at Deir el-Bahri, an archaeological site and major tourist attraction across the Nile River from Luxor in Egypt.
In the mid-morning attack, six gunmen killed 58 foreign nationals and 4 Egyptians.[6] The assailants were armed with automatic firearms and knives, and disguised as members of the security forces. They descended on the Temple of Hatshepsut at around 08:45. They killed two armed guards at the site.[6] With the tourists trapped inside the temple, the killing went on systematically for 45 minutes, during which many bodies, especially of women, were mutilated with machetes. They used both guns and butcher knives.[6] A note praising Islam was found inside a disemboweled body.[7] The dead included a five-year-old British child and four Japanese couples on honeymoon.[8][9]

Izvor: Wikipedia

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
15.11.2018 21:00:36   
gagana83


Mi stigli juce. Odusevljeni! Una posebno. Najbitnije, prosli smo bez stomacnih problema koji su cesti u Egiptu. Hotel fantastican, ogroman kompleks sa 6 bazena,akva parkom, 9 restorana, odlicnom uslugom, hranom i animacijom.Plaza fenomenalna, korali na samoj plazi. Vreme idealno, 28-29 stepeni, more toplo kao u Grckoj u sezoni. Ljudi standardno divni i predusretljivi. Setali smo i Hurgadom, sve deluje normalno, potpuno isto kao pre 10 god, samo malo civilizovanije. I skuplje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
15.11.2018 21:01:39   
Ana RR
Extra izgleda, gagana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here