|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 18:46:33   
Lilly*
Ja sve što može da se iskuva, iskuvam. Imam beli za iskuvavanje i šareni za iskuvavanje. Tako izbegnem da se beli veš ofarba ako nešto pusti boju. A nikada mi se nije desilo da mi se veš ofarba (osim ako nešto slučajno zaluta, tipa tamna čarapa koja se ni ne iskuvava). Ako je veš intenzivnije boje prvo ga operem sa šarenim (ono prvo pranje), ali ne smatram da je čist, nego u sledećoj turi iskuvavanja ga ubacim.
Ništa ne peglam, osim onoga što baš mora.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 21:47:24   
gagana83
Ja peskire svetlih boja perem na 90 stepeni;ako nemam za punu masinu,a uglavnom me mrzi da sacekam da se skupi onda ih perem zajedno sa posteljinom i sl. Peskire tamnijih boja perem na 60. A peglala sam do skoro sve osim carapa a i sad kad imam vremena tako radim.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 22:09:04   
Delijagirl
Ja sta imam sve zajedno ubacim u masinu i dovidjenja prijetno. Mrzi me da cekam da se nakupi jer smo dvoje pa nemamo mnogo. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 22:09:57   
Leki 77
Posteljinu na 90 i susim napolju, peskire na 60 i susim u masini da bi bili meksi. Za piling koristim piling kreme. Ne peglam apsolutno nista. Ni majice, ni farmerke, a zena pegla mom muzu i meni kosulje. Moj muz cesto sebi pegla ako mu nesto treba, cak i meni, jer mu to bolje ide.  Nikada mi nije palo na pamet da peglam ves, posteljinu i peskire. Suludo. Ni sinu nista ne peglam, ukljucujuci ni pelene. Samo pantalonice da ne izgleda bas izguzvano. Susim sve u susilici te se time dodatno ratosiljam bakterija ako slucajno preostanu posle pranja.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 22:11:23   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Leki 77
Za piling koristim piling kreme.

user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako perete peškire?
30.7.2009 22:13:44   
andrijana
Ja ih perem na 60 stepeni sa muzevljevim kosuljama za posao. A ponekad i na 90,zavisi sta se pere samo da nije prazna masina. Kad nemam dovoljno,ja ubacim peskire. Ne odvajam sa bojom jer ne ispustaju a i beli ne pomodre. Bitno je da je 100% pamuk.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
31.7.2009 7:25:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:04:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Posteljinu na 90 i susim napolju, peskire na 60 i susim u masini da bi bili meksi. Za piling koristim piling kreme. Ne peglam apsolutno nista. Ni majice, ni farmerke, a zena pegla mom muzu i meni kosulje. Moj muz cesto sebi pegla ako mu nesto treba, cak i meni, jer mu to bolje ide.  Nikada mi nije palo na pamet da peglam ves, posteljinu i peskire. Suludo. Ni sinu nista ne peglam, ukljucujuci ni pelene. Samo pantalonice da ne izgleda bas izguzvano. Susim sve u susilici te se time dodatno ratosiljam bakterija ako slucajno preostanu posle pranja.


Nauci me kako to izvedes. Ja ako ne bih ispeglala izgledala bih kao da me je krava zvakala, iako sve susim na vesalicama.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:08:40   
guppy RR
verovatno zavisi od materijala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:12:15   
Anoniman
Nemoj sušiti na vešalicama, onda se majca pogužva, prosto ne može stajati ravno. Prostri je na štrik, tako da kanap (žica... ili već to na šta prostireš) bude tačno ispod pazuha. Ako stavljaš štipaljke, njih isto stavljaj ispod pazuha, jer ja još nikada nisam uspela baš baš skroz da ispeglam mesto štipaljke. Bitno je veš dobro rastresti. Znam, ostane trag od žice... prostreš na krevet, provučeš rukama, složiš majcu, i staviš je na dno police ispod svih ostalih stvari, i ona se ispresuje. user posted image
Tako ja to radim sa pojedinim svojim stvarima, mislim da bi mm flipnuo kada bih mu tako odradila majce. user posted image
Svoje farmerke ne peglam, jer dok ih ispeglam - rastegle se i brže pucaju.
MM-ove peglam.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:14:11   
guppy RR
trebali bi da menjamo naziv teme user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:15:57   
dadaa
mm obozava da pegla ne znam zasto ali covek jednostavno voli da pegla..i tako jednom nedeljno on sedne ispred tv-a i ispegla sav ves..ne secam se kada sam zadnji put peglala..user posted image

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:18:04   
simke
Trik je u sirenju vesa i skidanju istog dok se nije "ukocio"tj.presusio.Lepo ga slozis i nema peglanjauser posted image Naravno to ne vazi za sve materijale[svilu moras peglati].

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:18:50   
Anoniman
Šta peglate a šta ne? KLIK

(odgovor članu dadaa)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 9:25:40   
sanji
Svetle peškire i posteljinu perem na 90° a tamnije na 60°. U salonu su mi peškiri tamni ali ih otkuvavam na 90° , sreća pa je dobar pamuk pa ne pušta mnogo boju, vremenom izblede malo ali njih svejedno ćešće menjam i kupujem nove!  MRZIM PEGLU i peglam samo ono što moram!!!!user posted image I kad moram!!!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 10:01:46   
Skoki
Ja peskire perem sa donjim vesom i potkosuljama, tj. na 95 stepeni, bez obzira na boju. Volim kvalitetne peskire, tako da nijedan ne pusta boju i veoma su mekani. U masinu pored praska za pranje obavezno ide omeksivac i vanish white. Samo ih iznesem napolje i osusim i budu kao novi. Ne volim kada se peskiri istrose, tako da bar na 6 meseci kupujemo nove. Jos jedna stvar mi u kuci koristimo bade mantile, tako da nam peskiri imaju malo sporedniju ulogu user posted image .

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 10:42:35   
magnetic
Ja kupujem samo nezne,svetle boje peskira i sve ih perem na 90.Imam i nekoliko tamnih ali ih skoro nikad ne koristim.Ne peglam

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako perete peškire?
31.7.2009 14:14:31   
Lu
Ja ne vidim razlog za iskuhavanje ručnika kao ni posteljine.
Ako se umijem ili okupam i obrišem pa šta je tu tako prljavo da se pere na 90user posted image
Ako se okupam i legnem u posteljinu čista, zašto da ju iskuhavamuser posted image
Sve perem na 60 i sve mi je u bojamauser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 16:10:25   
sneza24
Bele i svetlije perem na 90 a tamnije na 40 stepeni.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 16:13:01   
NadaR
Peskiri su mi svi u bojama... perem ih na 60user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 16:17:38   
2002m
Na 90 kao i ves.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 16:18:15   
2002m
IZVORNA PORUKA: 2002m

Na 90 kao i ves.
mislila sam na donji vesuser posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 16:31:37   
nina83
Peskire iskuvavam na 90 kao i posteljinu, kuhinjske krpe i donji ves. Stavljam omeksivac, ali su peskiri ipak malo grublji, verovatno zbog temperature. Nama odgovara da malo proradi cirkulacijauser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako perete peškire?
1.8.2009 17:08:59   
Debeljuca
ja imam specijalan peskir...
koliko god da se pere i pere i iskuva.... on idalje pusta crvenu boju...

on se uvek pere sam... dok jedan dan ne zavrsi preko terase user posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako perete peškire?
11.12.2010 21:25:51   
Amber
Bas ste me iznenadili mene svi stariji kritikuju sto perem peskire na 60c i mislila sam da sam jedina koja to radi, jer treba na 90c, nisam znala da stavljate i na manje stepeniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here