|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:10:53   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Nije prijatno, ali moraju da istraju da sutra ne bi imali muke sa zubima.
Pa da,sve to dođe na svoje mesto


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:12:22   
MimaKos
Ja ni ne znam koliko mi je mnooogo pomoglo, za ozbiljnije stvari ipak fiksna


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:13:53   
flamingos
Kontrolišemo,pa proceniće doktor


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:19:32   
MimaKos
Pa da, videcemo koliko ce joj se zubi.promeniti kada izbiju novi 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:22:27   
doramar11
Mimi, fiksna posle, prvo ova montazna da odradi posao, pripremu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:26:03   
MimaKos
Ma ne govorim zbog proteze nego zbog samih zuba, velicine, oblika, sestricini se 100 %izmenili i izrasli duplo i jace siri


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:29:06   
doramar11
Razumemo se, a u tom slucaju koji si navela tesko da se moze izbeci korekcija. Prosto nema mesta u vilici pa se neki stalni zubi vade da se napravi prostor.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:31:09   
MimaKos
Joj bas ne bih volela da do toga dodje ...


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:32:03   
doramar11
Mozda i nece, ali veruj mi da zvuci strasnije nego sto jeste.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Stalni zubi
11.7.2019 18:37:04   
MimaKos
Verovatno, ali bih ipak volela kada bismo izbegli to..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 17:01:12   
dunja RR
Ne znam jel imamo temu za ispadanje zubića, al' evo ovde:

Kod nas sinoć, Sava - čujemo iz kupatila, posle pranja zuba: "E ne mogu da verujem šta mi se desilo, pojeo sam svoj zub!" user posted image

Ladno mu je ispao dok je prao zube, on mislio neka hrana i smazao. A nismo očekivali da će baš ovako rano krenuti, ali mislim da je normalno, jer je on prvi zub dobio pre 5. meseca. A i ovaj koji mu je ispao su mu već jednom izbili u igri, pa je možda i to uticalo. Možda da ga odvedem kod zubara, svakako trebamo uskoro na kontrolu, ali nam se zubarka vraća sa odmora u septembru..da li da čekam septembar ili da odemo ranije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 17:05:40   
Ana RR
Sad se smejem u onoj drugoj temi i vidim ovo ovde user posted image baš mu je rano ispao mada to tačno ide tako kako su i izbijali. Moj Marko će ih menjati do srednje škole user posted image

Suzi, ne znam šta bi zubar gledao. Mnogo dece vadi zubiće kod kuće, to je normalno. Mi smo svaki put išli kod zubara jer Marko neće drugačije ali to je mlečni zub, bez korena, mislim da nema problema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 17:11:22   
Sanjica26 RR
Mom sestricu je ispao prvi zub sa pet godina. Sestra se cudila. Vodila ga je kod zubara. Sve je ok. Kod nekog ispadaju ranije, kod nekog kasnije. Evo mojoj T jos nisu svi ispaliuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 17:12:24   
dunja RR
U pravu si, da onda sačekam septembar, svakako nam je tada kontrola. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 17:24:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mom sestricu je ispao prvi zub sa pet godina. Sestra se cudila. Vodila ga je kod zubara. Sve je ok.


Baš smo pričale o tome u subotu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 20:48:59   
MimaKos
Ni mojoj, sa 6 , nijedan nije ispao.. a nekim drugarima u vrticu pola vilice nema. :))


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Stalni zubi
27.8.2019 21:55:48   
Duškić
Ni ja nisam skapirala da mu je ispao zubic, mislila sam da se S sali.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Stalni zubi
28.8.2019 7:56:55   
MimaKos
Nama se jedan polomio, a ona srecna sto joj je "ispao" zuvmb, kao drugarima u vrticu :)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Stalni zubi
31.8.2019 23:38:19   
gocic
Mi puno vodimo racuna o zdravlju zuba.
Pranje je obavezno. Ali da napomenem da ima veze puno i sa genetikom

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Stalni zubi
16.9.2019 18:58:48   
dunja RR
Bili kod zubara pre nekoliko dana, kaže dr da ne brinem, da je sasvim prirodno i skroz normalno da detetu od 5 god i 2 meseca krenu stalni zubi, ispadaju mlečni, kaže ona sve je idealno. Pregledala je, stalni je već dosta iznikao zato je izgurao ovog koga je moj sin poklopao, a i zubić pored se klati, da očekujemo da i njega uskoro ne bude user posted image

Svi zubići zdravi, kontrola na proleće, zalivanje fisura za godinu-dve.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Stalni zubi
17.9.2019 23:56:52   
Mirko Svirko
Moj sin u januaru puni 5 godinice,nijedan zubic jos nije ispao. Do sad smo isli 7x kod zubara da se upoznamo i da se upozna sa stolicom koja ide gore dole i sa instrumentima. Nasa zubarka je smatrala da je tako najbolje da se prevazidje strah.Ali imamo dve 5ce ili 6ce, uglavnom bas zadnji kutnjak, koji je rekla da pratimo jer ima neku malu tackicu koju ako se bude sirila moracemo malo sa onom zujalicom da dubimo. Ostali zubici su super.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Stalni zubi
30.5.2020 23:07:17   
Mirko Svirko
Koju pastu koriste vasa deca za pranje zubica?

Ja bi uzela sada onu 6+. Jer M ssda ima 5 god i 4 mes. Da li ima neke razlike izmedju te od 0 - 6 ili 6+?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Stalni zubi
2.6.2020 9:26:52   
Duškić
Moji neku vademekum deciju ili kolgejt

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Stalni zubi
2.6.2020 9:28:55   
Ivanka 75
Iva ne odustaje od decije paste, nikako da pocne da koristi nasu pastu. Kaze jaka joj. Ima 12 stalnih zuba pa joj je potrebna i jaca pasta. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Stalni zubi
2.6.2020 10:09:23   
flamingos
Vademekum,po preporuci stomatologa.Mirko,pročitaj oznake za uzrast.Možeš i bekutan.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here