|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 16:19:57   
Anoniman
user posted image
Najbolje da isprobate malo, ako imate nekoga ko ima makar sličan motorić, i to ne jedan krug, nego da vidite koliko je zagrejana za to...nekako je svakom detetu zanimljivo, makar 5 minuta, a posle...mogu da budu baš lepo bačene pare. Da ga nismo dobili, plakala bih od mukeuser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 16:33:22   
Trcosava
Odakle vi pare za ova čuda na akumulatore??!?!?!

Ani to ni u ludili ne bi kupila, pa ni onaj tricikl na guranje joj nismo kupili. Gledam decu po ulici - sve trutovi, samo da ne mrdaju nogama.
Sad će da dobije balance bike i to može da gura nogama i polako se uči za bajs. Meni dete prelazi 4km uzbrdo nizbrdo bez problema.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 16:50:34   
snješka

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Odakle vi pare za ova čuda na akumulatore??!?!?!

Ani to ni u ludili ne bi kupila, pa ni onaj tricikl na guranje joj nismo kupili. Gledam decu po ulici - sve trutovi, samo da ne mrdaju nogama.
Sad će da dobije balance bike i to može da gura nogama i polako se uči za bajs. Meni dete prelazi 4km uzbrdo nizbrdo bez problema.


user posted image Isto i kod nas. Čak je Selena neki dan htjela da ide pješke, a do tamo gdje smo krenule ima 30 km. Plače dijete kao blesavo neće autom. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 16:54:02   
bebać
Sergej je naš pokvario nije mu bio ni dva mjeseca....on i njegov pajdo su čačkali oko baterije koja je pregorela/crkla......dok su se igrali, ja nisam ni vidjela šta čačkaju....

a dok mu je bio u životu, nismo ga iznijeli van dva puta jer je puno težak(upitanju je neki terenac) a ja živim na 5om spratu....sve u svemu aktuelan je bio u izlogu dok se nije kupio, i to m me je ubijedio ja nisam bila za touser posted image

džaba bačenih nekih 80 eura, i još mi je žaouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 17:22:00   
Anoniman
Trćo, ja nikad, ali nikad ne bih detetu kupila ovako nešto, osim da baš ima viška para a on žarko želi. Dobili smo (za prviuser posted image ) rođendan, i od tad stoji. On isto preferira hodanje, ne voli ni bicikli, ni guralicu nije voleo, kao ni kolica. Jednostavno je takav, voli da je na nogama, zato se nadam da će roleri biti pun pogodak.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 17:31:47   
Trcosava
Roleri mogu i za mame, taman da stešemo guzice user posted image još da me dragi nauči da ih vozim.... ili da nađem nekog mladog ''instruktora''user posted image

Ana će u slo, ako bude pokazala interesovanje, dobiti balance iz razloga što to nikako neće biti samo za jednu sezonu, pa ako joj ove godine ne bude interesting, biće iduće. A kad dođe vreme za rolere - i to ćemo, pa svo troje zajedno u rekreaciju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 18:11:35   
mati
Mi imamo dzip , ogroman, sa retrovizorima, svetlima, kupili ga kad je Mata napunio godinu dana, zato ima i daljinski da mi mozemo da upravljamo... I znate sta...
Izvozise se silna deca kod nas po sobi od tada a moj sin ni da se zainteresuje. U stvari sedi on, pali svetla , ludacki drma volan, menja brzine i slusa muziku...Sve dok ne krene, onda iskace iz njega kao poparen. MM sve kaze, neka ga jos je mali, a meni nije jasno sto smo ga uzimali. Odes u park, platis sat vremena i ne mislis...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 20:50:18   
mihi
Ja sam kupila Milošu za drugi rođendan u OFY Toy Land, policijski motor na bateriju, Kina, najpre nije hteo da ga vozi a sad ga obozava još stavi kacigu, stvarno se navozio a i druga deca u parku.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 23:04:12   
madre
mi smo dobili za prvi rodjendancic crnog audia na daljinsko upravljanje... stoji nam kod babe i dede i voli da ga vozi, odnosno deda upravlja a on uzivauser posted image kasnije ce moci i sam...
to mu razbije monotoniju, recimo, dva puta nedeljno po 20ak minutauser posted image

u poslednje vreme je ocaran voznjom, zapravo okretanjem volana... jedva ceka da ja izadjem iz kola, izvadim ga iz sedista i on juriiii pravo na vozacko mesto, uhvati volan, vrti i sav srecan vice tu-tu, tu-tu....user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vozalice na akumulator
30.3.2012 23:07:37   
branki*
mi imamo motor,slican kao na onoj slici koju je postavila iva11.boza ga uveliko drnda,klima ga,pentra se na njega,cacka po gepeku!videcemo da li ce na leto hteti da se vozi na njemu.ako jadni motor uopste i doceka leto!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vozalice na akumulator
16.5.2012 10:38:34   
New Mom
Kaćana je dobila za rođendan auto:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vozalice na akumulator
16.5.2012 10:39:34   
Anoniman
pa kad stavi brata pored user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vozalice na akumulator
6.2.2013 20:50:53   
gagilly
Mi smo jos prosle godine dobili 2 ova cuda, motori, jedan mali i jedan solidan veliki. Nismo ih jos ni pogledali, tek sad im je dorastao, a ono sto me zanima je: Koliko dugo treba da se puni i koliko dugo posle moze da se vozi dete na njemu? Nekako imam utisak da se to jako brzo trosi, meni je to bacanje para i nikad mu ne bih kupila, ali eto dobio je pa rekoh da isprobamo bar jedan.

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vozalice na akumulator
6.2.2013 20:54:13   
New Mom
Zavisi. Kod nas je prvo punjenje bilo 8 sati, svako sledeće oko sat, sat i po (prestane da svetli punjač). A naš nije izdržljiv, oko 45 minuta stalnog voženja. A neki izdrže pola sata, a neki prkeo sata. Sigurno ti piše u upustvu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vozalice na akumulator
6.4.2014 20:01:27   
New Mom
I Kolja je za drugi rođus dobio sličan poklon (doduše, ovaj put su matorci kupili, a ne mi):
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vozalice na akumulator
6.4.2014 20:13:40   
tijatija
Ja sam oduvek htela N ( prvo dete ) da kupim neki auto na akomulator ali mm nije dao user posted image Eto porasla je i bez tog cuda...Mada sad nebi bilo fer prema njima starijima da kupimo mladjoj tako da ce ostati uskraceni od vozalica na akomulator. Nemamo ni trotinet jer bi mi trebao 3 kom ne znam kako mi mogla njihovo kretanje da kontrolisem kad bi svi pojurili user posted image Jedino ce ovog proleca starije da dobiju biciklu i to im je to. Kako rastu bicikle ce nasledjivati ovi mladji user posted image ( to vam je prednost kad su vam deca od uveta do uveta user posted image )

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 8:11:21   
Anck Su Nmaun
Skoro smo Vuku kupili jedan mali Mini Moris. Mada on jos sasvim ne kapira pa samo sedne i pritisne gas user posted image a mi trcimo i okrecemo volan. Al tu su seke pa se voza i sa njima.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 9:56:14   
Mala Elena
Tija ima tri devojcice , kao i ja sto cu imati, od uveta do uveta user posted image , samo sto ja cetvrto ne planiram user posted image
Te vozalice me oduseve, kad odemo kod svekijevaca, oni dole posle 17h zatvaraju glavnu ulicu za automobile i ima dece koja to vozaju svako vece.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 10:00:27   
MasnaMasnica
Ja planiram auto da kupim Nori sada za rodjendan.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 13:43:16   
Peace*
džip i motor

Prodajem, polovno, odlično očuvano...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 14:31:41   
isidora88
Peace koliko je dzip?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 19:21:11   
Sanjica26 RR
I to ce da se kratko koristi, tako da mislim da je suvisno na to davati pare ako nije polovno. Prilicno je skupo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.10.2017 19:40:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 19:33:59   
Dragica Draga
Bas su skupi stvarno... ali super izgledaju. I ja mislim da ko zeli da kupi najbolje da prvo isproba 😊
U tim voznim parkovima ili gde ima... pa da ne bude uzalud bacen novac, a nije bas mala kolicina novca...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vozalice na akumulator
18.10.2017 20:04:42   
Anck Su Nmaun
Pa ne mora da znaci. Nas mali komsija ima motor, evo mesecima ga voza. Jos ako ima da nasledi bata il seka super. Stoji da nije jeftino. Ni ja ne bih lisno dala pare za nov. Ali da imam para na izvoz...sto da ne user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vozalice na akumulator
19.10.2017 13:56:33   
Peace*
Isidora, poslala sam ti pp.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here