|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 8:57:48   
Maja1309
Dobro jutro ženice, evo mog jutrošnjeg čemu ovaj skok?

Sutra sam mislila raditi test? Šta mislite ? A u ponedjeljak ne želim vješticu.

user posted image

nisam do sada imala ovaj skok

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 3176
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 9:05:51   
Verolina
Majo, bas ti je lep grafuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 3177
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 9:13:03   
ivekpivek
dobro jutroo zenice evo mog grafa temp je mirna ima 5dana valjda ce O brzo ,ovaj graf je totalno drugaciji od predhodnih user posted image .MAJO GRAF SUPERR ,MOGUCE DA JE TO TO

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3178
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 9:26:52   
Verolina
Ivek, ti ides i na folikluometriju, je l' da? To je mudro. Da ispratis sta se desava.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3179
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 9:40:06   
daca77
Majo, bas mi se svidja tvoj grafuser posted image
Ivek, samo ti udaraj x-iceuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3180
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 9:45:50   
Bebana17
Majo, grafić je odličan, možeš sutra testić raditi, pa da se radujemo svi zajedno user posted image
Ivek, samo ti udaraj x-iće, ovaj grafić je baš dobar, samo napred!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 3181
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 12:30:57   
Maja1309
drage moje, strah me se nadati, al nadam se...
Ne znam cemu ovaj skok.
Sta mislite jel mogla biti jucer implementacija, jucer je bio 11dpo. Inace osjecam ja kao menstruacisku bol vec 3 dana, al skroz lagano. Sta mislite?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 3182
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 12:52:54   
Maraj
Majo, super graf user posted image

Evo i mog. Toliko je cudan ovaj mesec dauser posted image mi ff nije obelezio O. Nikad mi do sad nije bio ovakav, a pratim T vec 1,5 god.

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 3183
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 13:26:15   
ivekpivek
verolina isla sam na folikulometriju jucer 9mm ,radim lh testice dva dana kontrolna se pojavi a testna se vidi al nije iste boje kao kontrolna tako da mislim da ce brzo O ,poslije cu opet uraditi lh testic ,od iduceg mj idem sa klomifenom ako nezatrudnim do tad,pozzuser posted image ,MAJO JA BI SUTRA URADILA TEST,NEMAS STA IZGUBITI MOGLO BI POKAZATI II

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3184
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 13:33:33   
Verolina
Ivek, sa folikulom od 9mm ti sigurno nece ubrzo ovulacija. Nece je biti jos 5 dana najmanje.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3185
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 13:41:01   
Maja1309
Maraj, aj pokušaj skinuti E s 9DC i OPK - pobriši. Da vidimo hoće ti pokazati ovulaciju? jer mislim da bi ti ff mogao obilježiti 14DC ovulaciju

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3186
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 14:23:00   
Maraj
Evo Majo, izbrisala sam - opk testove i Egg... i dalje nije siguran, al je obelezio...

user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 3187
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 14:25:25   
Maja1309
Maraj ja sam primjetila da nije siguran ako osim temp ne unosiš i neke druge podatke.

Ja vjerujem da ti je po ovome ovulacija bila 14 dan... ako probaš na 12 i 13 DC staviti E (iako je nisi primjetila) mislim da će ti onda biti siguran. Pokušaj...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3188
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
23.2.2013 18:10:58   
GagaT
Cao lepotice..
Ja sam se konacno vratila kuci i evo me samo da znate da sam tu i da sam dobro.
Mens jos nije stigla opet je poludela..
Ali testovi i betica su rekli svoju zavrsnu rec.. Tako da ja cekam crveno pa opet u lov na povecanje temp.
Citam vas ne brinite..
Majce sad si ti na tapetuuu hahhaha
Ali ti ces uspeti.. :) Ja nemam puno iskustva sa graf. ali tvoj izgleda jako dobro po onome sto sam saznala i istrazila.
user posted image vas i ljubi vasa GagaT..
Bile ste mi velika podrska samo hocu da vas pohvalaim sve..
Maslackic moj nisam nista odradila.. u nevidjenoj frci sam bila.. ali cu se u sto skorije vreme pozabaviti time ozbiljno..
Puno imamo krupnih stvari da odradimo i ceka nas jako stresan period naredni 4-5 meseci mislim da cu sebi dati to vreme da odmorim od iscekivanja user posted image svaki mesec.
Ljubac

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 3189
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 10:00:43   
ivekpivek
cao moze li mi neko reci sta znaci PM i AM kad stavite na grefice ,pozzuser posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 3190
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 10:04:04   
daca77
Ivek, znaci da si muckala popodne i prepodneuser posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3191
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 11:18:45   
ivekpivek
hahah zar je i to bitnoo kad se muckaauser posted image ,bas me nasmija nisam to znala

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 3192
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 11:19:30   
daca77
user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3193
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 11:19:49   
ivekpivek
a sta znaci C

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3194
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 11:42:12   
GagaT
Cao drugarice meni je stigla user posted image
ivekpivek C znaci kao gust sekret ili ti " krem" user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 3195
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 13:24:29   
ivekpivek
hhiihiiiiih ok ,,gdje nam je maja jel radila testt,cekamooo

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 3196
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 13:28:53   
Maraj
O gago, bas te je namucila ta user posted image .
Evo mog jutrasnjeg. Jutros u 7:00 je bila 36,9 sad sam je izmerila jer se osecam nesto malaksalo a ono 37,1. Samo da se ne razbolim...
user posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 3197
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
24.2.2013 14:16:15   
17 joka
user posted image   za  sve  da    vam  pozelene  grafovi

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3198
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 8:50:25   
Maja1309
Dobro jutro ženice moje, evo ja sam jučer cjeli dan bila u gostima pa se nisam javljala.

Vještica nije još stigla. AL je temp pala.
Testić sam radila jučer, negativan.
Danas očekujem vješticu, uvijek to bude oko 14.00h.

jučer sam imala jako mali iscjedak svjetlije smeđe boje, možda samo par kapi. Inače sam zadnja dva ciklusa par dana prije konstantno imala obilniji iscjedak, jučer samo tih par kapi.
Danas vještića treba doći, da bar ne dođe... al hoće... temp je pala, nije još ispod crte al je pala..

evo grafića

user posted image

gagaT baš mi je drago da si opet tu, ž
ao mi je zbog vještice al idemo dalje. jel možeš ubaciti svoj zadnji grafić, kolio ti je trajao ciklus?
Kako si mi ti inače,jesi dobro?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 3199
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 9:03:42   
Verolina
Ih, Majo, bas bezvezeuser posted image
ja ne mogu da merim bazalnu jer sam bolesnauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 3200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here